Gdańsk: wtorek, 30 maja 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Legia W-wa 19.03.2017 niedziela 18:00

strona 2/3

19 marca 2017, 20:02 / niedziela
No i chuj,Maloca niestety zajebisty zjazd formy,dwie bramy jego.Szkoda,ale jak nie strzela się z takich sytuacji jak miał Marco to na tym poziomie jest pozamiatane.Cóż głowa do góry i walczymy dalej.
19 marca 2017, 20:05 / niedziela
20-25 minut cisneli ich w drugiej polowie, mieli kilka dogodnych sytuacji, a dali sie z kontrataku jak dzieciaku na orliku, szkoda slow.
19 marca 2017, 20:07 / niedziela
Tak na gorąco Szkoda że punktów ten mecz był do wygrania trochę pech tak trochę nieporadność naszych piłkarzy zmiana Wolskiego na Maca słaba i tak między bogiem a prawdą to po sezonie chyba lekka przebudowa drużyny potrzebna a tak to gramy dalej
19 marca 2017, 20:08 / niedziela
Tak się przegrywa mistrzostwo i rzesze kibiców. Po zejściu Haraslina jakoś przestałem wierzyć w zwycięstwo. Masakra :(((((((
19 marca 2017, 20:08 / niedziela
Teraz się zaczną mądrości. Zejdźcie w końcu na ziemię, mistrzostwa nie będzie.
19 marca 2017, 20:11 / niedziela
podziękowania dla Mario Malocy za piękny mecz gromkie brawa po odbraniu telefonu z Warszawy usłyszałem że kibice LEgi są mu bardzo wdzięczni
19 marca 2017, 20:13 / niedziela
Peuluson ty jakis dziwny jestes byles z tym u lekarza...niech cie leczy na nogi bo na glowe to juz za pozno
19 marca 2017, 20:16 / niedziela
Jakby nienawidzić krawaciarzy to uczciwie jedno trzeba przyznać - to jest drużyna, która REALNIE walczy o mistrzostwo a nie tylko o tym mówi. Można gadać o naszym pechu itd. Ale tak nie jest. Legia, na trudnym terenie, przy rekordzie frekwencji, wywiozła z Gdańska 3pkt i to musząc odrabiać straty. Balonik pt. mistrzostwo po tym spotkaniu chyba można uczciwie przebić (chociaż można się dalej oszukiwać - ja przestałem).

Ps.Zawsze jakoś nie przekonywał mnie Maloca, niby zbierał pozytywne opinie ale ja co do jego gry zawsze miałem takies same zdanie jak do Vanji w bramce - w każdej akcji stres a nie siła spokoju. Już sam sobie zacząłem wmawiać że może się czepiam. Ale dzisiejsze spotkanie rozwiało moje wątpliwości.
19 marca 2017, 20:17 / niedziela
Według mnie dobry mecz w naszym wykonaniu. Najlepszy w tej rundzie. W porównaniu z Poznaniem, Niecieczą czy Chorzowem to niebo a ziemia. Przegraliśmy po dwóch indywidualnych błędach. Zastanawia słaba forma Malocy i Krasica akurat jak odnawiali kontrakty. Na plus Wolski, Wawrzyn, Sławczew. Generalnie chłopaki ogarniali a porażka pechowa.
19 marca 2017, 20:24 / niedziela
Wykończenie akcji leży już od x lat, nieporadność pod bramką rywala to niestety nasz znak firmowy. Skoro wielki napastnik Paixao mając całą bramkę przed sobią nakurwia na pałę prosto w bramkarza, to nie ma się co dziwić, że potrzebujemy kurwa jego mać 10 akcji, żeby strzelić jedną bramkę. Martwi mnie też Krasić, który zagrał dzisiaj jak późny Mila, czyli ospale, chimerycznie, z mnóstwem prostych błędów.

Łajza Kucharczyk dwie bramki w Gdańsk, CSKA bawi się na naszym stadionie. Koszmar, kurwa, koszmar.
19 marca 2017, 20:59 / niedziela
Nikt nie zauważył kolejnego żenującego meczu Krasicia? Drybling kiedy nie potrzeba, złe czytanie gry, straty w bezsensowym miejscu. I do tego nasze boki obrony. Wolę młodego Stolara, który nadrabia szybkością niż np. Wawrzyniaka, który z meczu na mecz wydaje się coraz bardziej wolny (tak wiem, ze grają na innych stronach).
19 marca 2017, 20:59 / niedziela
niestety 3 porażka pod rząd, pierwsza od sierpnia na Naszym Stadionie
niewykorzystane sytuacje, babole obrony i warszawka ma 3 punkty :(

p.s. kucharczyk cwe(L); żałosne napinanie się pod sektorem po bramce
19 marca 2017, 21:04 / niedziela
Po stracie Krasica znowu mogła paść bramka. Ale faktem jest, że większość piłek idzie przez niego.

Kolejna sprawa - 3 mecz z rzędu w pizdę, a Nowak na konferencji pomeczowej mówi, że "nie jesteśmy do dołku". Ciekawe.
19 marca 2017, 21:05 / niedziela
A my swoje - Wiśnia gol, Wiśnia gol! (może być z trybuny)
19 marca 2017, 21:07 / niedziela
nie jesteśmy w dołku, bo zajmujemy aktualnie 4 miejsce;
plan zarządu mówiła o 5 miejscu; więc na razie jest górka

heh
takie tam szyderstwo pomeczowe.....
19 marca 2017, 21:31 / niedziela
Jak dla mnie to w niektorych momentach zabraklo odwagi albo jakiegos sprytu, bylo kilka sytuacji gdzie mozna bylo wypuscic zajebiste prostopadle pilki lub po prostu ruszyć na przód, podania w tyl zamiast wypuszczac, zle decyzje i oczywiscie sraczka przed strzalem z dystansu lub 20m
19 marca 2017, 21:34 / niedziela
Widać było, że chcieli i w momencie kiedy cwelka już leżała i trzeba było tylko zajebać usypiacza z podeszwy na łeb to niestety nie popisał się flavio no i słupek Wolskiego. Krasic od 60 minuty nadawał się do zdjęcia, rozumiem że zmiana Haraslina to wynik jego zmęczenia.
Gramy dalej, to jest ekstraklapa, nie takie rzeczy się już tutaj działy.
19 marca 2017, 21:35 / niedziela
Prostopadłych podań to ja nie pamiętam w tym meczu.
19 marca 2017, 21:42 / niedziela
https://www.youtube.com/watch?v=w6QN3EHSjVs
19 marca 2017, 21:42 / niedziela
FCLG ujął sedno sprawy - nie doroslismy mentalnie do gry o mistrza.Niby tylu ogranych zawodników z doswiadczeniem a czasami wygladamy jak juniorzy.
Z drugiej strony ta cienka liga jest nieobliczalna i wiele moze się wydarzyć.Obstawiam,że słowiki z Amiki juz się nagrały i zaczna tracić punkty, ścisk w czołowce niesamowity.W zasadzie kazda nastepna kolejka moze zmieniać układ w tabeli a jazda zacznie się po podziale punktów.Troche mnie pociesza fakt, ze fizycznie wygladalismy lepiej od Legii w drugiej polowie i wydawało sie kwestia czasu kiedy strzelimy na 2:1.I wlasnie ten brak dojrzalości przeszkodził.....
19 marca 2017, 21:50 / niedziela
Niby nic takiego sie nie stało, przegrali mecz na styku, równie dobrze mogło byc 2:1 dla nas, niby jest 11 kolejek do zagrania, niby 3 pkt straty do lidera i wszystko moze sie zdarzyć. Ale mi jakoś od jakiegoś czasu zaczyna tu smierdzieć dużym dołkiem formy ( i to bynajmniej nie od meczu z Lechem).
Nigdy przerwy na reprezentacje nam nie służyły, moze teraz dla odmiany bedzie inaczej.

TYLKO LECHIA!
19 marca 2017, 21:51 / niedziela
Rozstrzygnięcia będą w rundzie finałowej. Może to i dobrze że teraz się nam trafiła obniżka formy (3 porażki pod rząd).
19 marca 2017, 21:57 / niedziela
Szkoda meczu bo był do wygrania, od 75 min do 88 obrona Legii gubiła sie jak dzieci we mgle.Niestety Paixao nie potrafili wykorzystac sytuacji a Wolski jak zrobił akcje zycia do pizdnal w slupek.Generalnie Wolski przesłaby, całą pierwszą polowe Wawrzyniak sam bronil bo Wolski spozniony.Biegal walczyl ale niestety nic z tego nie wynikalo.Strat to chyba z 15 zaliczyl.Krasic fajnie ale do 70 minuty, potem oddychal rekawami.Pewna obrona poza jednym bledem Malocy, ladnie Kuswik i Marco zbierali gorne pilki. No i Haraslin pozadnie.
19 marca 2017, 22:08 / niedziela
Lipa ten mecz. Chłopaki się starali było blisko szkoda wyniku. No nic trzeba szukać punktów w następnych spotkaniach
19 marca 2017, 22:14 / niedziela
Szkoda 3 punktów, a jeszcze bardziej upokorzenia cweLaków, ale wielkiej tragedii nie ma.
Zgodzę się z większością z was. Przegraliśmy po dobrym meczu, gdzie zwycięstwo mogło być po naszej stronie. Było widać, że chcą wygrać i walczyli za co należą im się brawa.
Maloca rzeczywiście jest cieniem siebie z poprzedniego sezonu, ale wierzę, że już drugi tak pechowy mecz mu się nie przydarzy.
Co do Krasica to już wypisałem się w poprzednich wątkach, ale dodam tylko, że jest spowalniaczem każdej akcji. Młodszy już nie będzie i potrzebujemy Piłkarza w jego miejsce, który nie będzie bał się grać szybkich piłek.
Podobnie z Kubą - jest coraz wolniejszy i mam nadzieję, że Lewandowski będzie strzałem w dziesiątkę (choć przydałby się jeszcze dubler).
Zdjęcie Haraslina, który wyglądał całkiem dobrze nie było dobrym posunięciem. Szkoda, że nie miał okazji pokazać się "Kisiel".

A My Swoje!!!
19 marca 2017, 22:22 / niedziela
d.g. - niestety, "mental" tej drużyny jest zdecydowanie za niski na mistrzostwo. Z czego on wynika - nie mnie oceniać. Można mówić o pechu, że mieliśmy lepsze akcje tylko... no właśnie, tylko co z tego. Punkty poszły się jebać i tyle. Zresztą, tu nie chodzi tylko o ten dzisiejszy mecz. Mimo całego buraczanego poziomu naszej ligi, to wygrać 7 kolejnych spotkań wyjazdowych jak Legia to pokazuje ich siłę właśnie mentalną. Boli tym bardziej, że absolutnie nie zagrali wielkiego spotkania.
19 marca 2017, 22:35 / niedziela
Ruch i Amika też nie zagrały z nami dobrego spotkania. I co z tego? Liczą się punkty.
19 marca 2017, 22:40 / niedziela
Amica i Legła pokazały Lechii jej miejsce w szeregu. Lechiści wyszli na ten mecz całkowicie nie przygotowani i wystraszeni jak kurczaki. Legła zepchnęła Lechię do desperackiej obrony, która przez pierwszy 15 minut ograniczała się tylko do bezmyślnego wykopywania piłki. Drużyna Nowaka po każdym przejęciu piłki zagrywała ją do tyłu zwalniając grę a Legła do przodu przyspieszając grę. Legła usiadła na Lechii i praktycznie było kwestią czasu kiedy strzeli gola. Do tego jak zwykle doszła super nieskuteczność Lechistów i to dlatego Amica lub Legła będzie mistrzem. Lechia w tym składzie nie dorasta do tytułu. Tak naprawdę to nie ma w tym składzie ani jednego Lechisty bo trudno za takiego uznać Janickiego, który przyszedł do Lechii jako prawie 18 latek ze stażem w reprezentacji Polski. Wkłady kolejny raz udowodniły, ze nie umrą za Lechię i kibice nie powinni ich az tak gloryfikować. A okrzyki typu nic się nie stało gdy Legła wyrównała świadczą o minimaliźmie oglądających mecz. Drużyna wychodzi żeby wygrać a nie po to żeby zremisować. Gramy teraz na poziomie wieśniaków z Niecieczy. Przykro to pisać ale tez w pewnej chwili gdy nie szło Amice i Ległej zamarzył mi się tytuł mistrza Polski. Ale ta Lechia Nowaka na to nie zasługuje i przyniosłaby tylko wstyd na arenie międzynarodowej naszej piłce. Taki stadion tacy kibice i .... takie mizerne wkłady. Ot dzisiejsza Lechia - smutne.
19 marca 2017, 22:42 / niedziela
Własnie leci powtorka w Canal+2 kurwa to co odjebal Maloca przy 1 straconym golu to mistrzostwo świata.Facet gra czasami przeswietnie i czysci az milo by po chwili dac sie ograc jak junior.
19 marca 2017, 22:43 / niedziela
Szkoda meczu -remis byłby bardziej sprawiedliwy. Mieliśmy przez 10 minut ze 3-4 sytuacje .Nie wykorzystaliśmy ich -złe wybicie Kazka i pozamiatane.
Jestem wkurw........ny.
19 marca 2017, 22:50 / niedziela
Jeśli nadal Janicki i Maloca będą robić takie błędy/prezenty w obronie to o podium możemy ZAPOMNIEĆ!!!
Wystawienie Nunesa jako defensywnego pomocnika to wg. mnie błąd!
Borysiuk poza "18"?
Niestety ja mam wrażenie (oby mylne), że niektórym kopaczom u nas nie zależy na tym aby w przyszłym sezonie grać w europejskich pucharach...
19 marca 2017, 22:52 / niedziela
@Maciej

ogarnij się dzieciaku. jakie kurwa mistrzostwo? jakie miejsce w szeregu kurwa? to jednym meczem się wygrywa albo traci mistrzostwo? kurwa ogarnijcie się. jeden plus, że alko nie sprzedawali bo nie było aż takiej meliny. a jak tylko pod koniec pare osób więcej zaczyna dopingować to odrazu lepiej, a nie jak przez cały mecz nabite 2 piętra a doping jakby 10k było na stadionie, góra siedzi ogląda a prosta to już w ogóle żenada. jak byśmy mieli stadion na 20k to może by było inaczej ale mamy 45k czy chuj wie ile musi być moc zeby było dobrze słychac.
19 marca 2017, 22:53 / niedziela
Wielki mecz, przy wielkiej publiczności. Pierwsza połowa - szachy na wymacanie przeciwnika ,na kontrę i bramkę za damski ch... . Podobnie jak jesienią w Warszawie. Potem to na co czekaliśmy. Rozpracowanie warszawki i uprgniony gol. No i klasyczne cofniecie się pod własna bramkę, aby przeczekać szturm ukłutego rywala. Niestety nie udało się skontrować nim Legia nie straciła animuszu, straciliśmy gola. Akcje ofensywne Lechii były jednak moim zdaniem lepsze niż Ległej, obrona też zaliczyła dobry mecz - oczywiście błędy były a podanie Malocy pod nogi Kucharczyka to już zdołowało mnie totalnie. Ale nie zmienia to oblicza tego meczu. Trudnego, z bardzo wymagającym przeciwnikiem a jednak nasi udźwignęli ten ciężar a to co zafundowali nam po utracie bramki na długo pozostanie w mej pamięci. Ofensywna gra, dużo podań z pierwszej piłki i to do przodu,często na wolne pole. Właściwie Legia nie istniała na boisku od wyrównania. Mam nadzieję, że z tych 35 tysięcy wiele osób przekona się do drużyny i będzie towarzyszyć jej do zdobycia tego MP i dłużej.
19 marca 2017, 22:55 / niedziela
Tradycyjnie: macieju, co? ty wiesz co!
19 marca 2017, 22:55 / niedziela
@Stano - serio uważasz że Lechia udźwigneła to spotkanie bo "prawie" wygrała albo "prawie" nie przegrała? Heh :)
19 marca 2017, 23:06 / niedziela
nie,nie dlatego, ale że strzeliła bramkę, a w końcówce zawalczyła o pełną pulę. I szło nam dobrze. Faktem jest, że urobek drużyny jest pochodną postawy poszczególnych piłkarzy. U nas jedni pudłowali, inni rozdawali prezenty a taki Maloca to i strzelał i dawał strzelić innym. Szkoda, że był az tak gościnny ...
19 marca 2017, 23:10 / niedziela
Legia ma jednak piłkarzy, którzy robia różnicę jak ten opalony i kurdupel Guilerme.
Kucharczyk za prowokowanie publiki powinien wyłapać gdzies w tunelu na łeb.
19 marca 2017, 23:13 / niedziela
powoli optymiz trenera Nowaka zaczyna mnie wkurwiac..3 mecz z rzędu w plecy w pizde 2;1 z krawaciarzami u siebie a trener Nowak w C+ cytuje mniej wiecej : jestem z gry moich zawodników zadowolony...nozesz a kiedy panie treneze bedzie Pan niezadowolony?? po 5 czy 6 porazce..mam wrazenie ze szatnia zaczeła rzadzic Nowakiem a nie odwrotnie..a to też nie jest dobre
19 marca 2017, 23:20 / niedziela
Dokładnie to samo pisałem.
19 marca 2017, 23:36 / niedziela
on nie powiedział, że jest zadowolony z wyniku a z gry piłkarzy. Ogólnie, oczywiście.
Nawet plastik, co przyszedł na mecz Lechii z Barcą, aby się pokazać na tym meczu, zrobić sobie selfi, powie, że drużyna dobrze gra, bo wygrywa mecze.
Graliśmy padakę a wygrywaliśmy, to było dobrze, zagraliśmy dużo lepiej, żeby nie powiedzieć dobrze, to wkurw, bo przegraliśmy. Co to ma do rzeczy, że po raz trzeci z rzędu. Tyle, że wkurw większy ale powiem ,ze jeżeli tak będą grać, to będzie naprawdę fajnie. CZ wiecie, ile tu jobów by było rzucanych na piłkarzy i trenera, gdyby zagrali asekuracyjnie i pilnowali 1:1 a do tego, gdyby przegrali ? Bądźmy sprawiedliwi a nie jak rozkapryszone dzieci, co nie dostały swego ulubionego ciucia.
19 marca 2017, 23:36 / niedziela
Masz Maciej rację...
Przepłaceni nieudacznicy odziani w szaro-zielonkawe paski na białym tle.
Kilkadziesiąt tys./m-c nie trafia bańką z kilku metrów do pustej bramy.
Kilkadziesiąt tys./m-c traci piły w środku co skutkuje niebezpiecznymi kontrami (m.in. bramą dla brudnych pazurów).
Kilkadziesiąt tys./m-c wystawia patelnię przeciwnikowi.
Oni są zdolni jeszcze przejebać ze śledziami w kwietniu !
"Czy wygrywasz, czy nie..." mogłem śpiewać drużynie wczesnego Kafara.
Nieudacznicy na to nie zasługują. Nie potrafię dać im rozgrzeszenia tylko dlatego, że pobiegali trochę po murawie i sprawiali przez parę minut w drugiej połowie dobre wrażenie.
19 marca 2017, 23:46 / niedziela
Panowie-wszyscy są wkurwieni.
Proponuję zawiesić wpisy w tym wątku do jutra aż wszyscy się uspokoją(wytrzeźwieją).
Nie rzucajmy na lewo i prawo chujami tylko podyskutujmy merytorycznie jak ciśnienie zejdzie.
Ave Lechia
20 marca 2017, 00:01 / poniedziałek
Stano z całym szacunkiem..ale pitolisz...
20 marca 2017, 01:44 / poniedziałek
Jak można było przegrać, wygrany mecz???

Kupując bilet, prawe miesiąc temu byłem tak pewny wygranej z warszawską kurwą jak tego, pierdolony granit jest twardy.
Przegraliśmy? Prawie 40koła ludzi w milczeniu wracała do domu; w SKMce dawno, tak smętnie już nie było, tak samo w mieście. Jednak jak jakis pejs-son pisze
na forum, że przegraliśmy Mistrza to bym tą kurwę udusił jakby była w zasięgu.

Zagraliśmy dobry mecz, chociaż niechciałbym liczyć "kurew" jakie rzuciłem na trybunie, to już pewnie pod paragraf.
Wkurwia ta pierdolona nieskuteczność w 100kach.

W końcu Wolski zasłużył grą na brawa. Brawo Grzesiek, brawo Kuba Wawrzyniak, Haraslin w 100% zawsze w 1szym składzie. Sebek za Milosa, od razu po stracenie bramki!!!Szkoda że dołek Krasica przychodzi w końcówce rundy.
"Generał"... 2 błędy - 2 bramki; kucharczinio za wiele nie błysnął żeby je zdobyć (więc chuj mu w dupę).

Jak ktoś pisze o chujowym dopingu, do znaczy że nie był na stadionie. Dreszcz, przy "Hej BKS" na plecach... ja wróciłem lekko głuchy i ze zdartym gardłem.
Brakowało jednego... Na tyle ludzi obecnych na stadionie, powinna być być oprawa ... "Lechia jest bezwzględna..." była już jakiś czas temu niestety, a u nas nawet jednej racy????
20 marca 2017, 08:00 / poniedziałek
na zielonej zagubiono teelefon ,jesli ktoś znalazł prosze o kontakt .A MY SWOJE
20 marca 2017, 08:30 / poniedziałek
Maciej, podpisuję się w 100% pod wszystkim, co napisałeś. Przychodzi armia ludzi to chociażby dla nich warto się starać. Ja takich starań nie widziałem. My przed własną publicznością nie umiemy odpowiedzieć nawet pressingiem na pressing. Prawda jest też taka, że Lechia, lider tabeli, już od trzech spotkań nie strzeliła bramki. Jesteśmy na dziś zespołem przeciętnym, słabszym od Legii, Lecha, Wisły, a powiedzmy na równi z Zagłębiem i Koroną, Cracovią, może i Ruchem w obecnej formie. Od reszty jesteśmy lepsi, ale to nadal tylko średniactwo.
20 marca 2017, 08:43 / poniedziałek
A z Ruchem to kto strzelił bramkę?!
20 marca 2017, 09:41 / poniedziałek
Było - minęło. Szkoda. Gramy dalej.
Rozjedziemy ich w rundzie finałowej!
FORZA LECHIA!
20 marca 2017, 11:29 / poniedziałek
No cóż nie ma się co oszukiwać ze Lechia jest w dołku..jest 2 tygodnie przerwy..mam nadzieje ze trener Nowak będzie potrafił coś w nich wskrzesić..zostało 11 meczów i wszystko jeszcze możliwe...to test dla drużyny ale i też test dla trenera..
20 marca 2017, 12:01 / poniedziałek
Niestety drużyna złapała dołek, prędzej czy później musiało to się stać. Teraz 2 tyg przerwy przyda się. Trochę martwi mnie przygotowanie fizyczne, nie którzy piłkarze widać, że nie mają siły (np Krasic). Być może dlatego były przesunięcia na lini trenera od przyg fizycznego ale czy to coś da? Grajków nie ma co jebać, będzie lepiej!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.332