Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

LECHIA GDAŃSK - Zagłębie Lubin, 2 kwietnia godz. 18:00

strona 1/2

19 marca 2017, 22:22 / niedziela
Nie obraź się LechiaLublewo, ale fart na zakładanie wątków meczowych ci się wyczerpał. Mecz na ławce dobrze ci zrobi hehe.

Niedziela, późne popołudnie to jak wiadomo nie jest najlepsza pora do gry w piłkę, ale wierzę, że wreszcie będą 3pkt. Skromne 4:0.

A My Swoje!!!
19 marca 2017, 22:38 / niedziela
chuja ma w gębie...
28 marca 2017, 09:44 / wtorek
5 dni do meczu.
Jakieś propozycje 18-tki meczowej?
28 marca 2017, 11:19 / wtorek
Mój skład na Lubin:
Kuciak - Stolarski, Janicki, Maloca, Wawrzyniak - Sławczew - Flavio, Krasic, Wolski - Marco, Kuświk
Ławka: Bączek, Wojtkowiak, Nunes, Borysiuk, Wiśnia, Haraslin, Mak

Tylko Lechia!
28 marca 2017, 11:20 / wtorek
Propozycje juz podala mandziarowa sucz,a slup przyjal to do wiadomosci i wykona zadanie w imie dobra tej okazalej pralni.
28 marca 2017, 12:30 / wtorek
TradycjaWiara - jestem za ! Mogę Ci nawet przekazać tę zaszczytną czynność do końca sezonu, byleby Lechia wygrywała :) Lechia gol !!!
28 marca 2017, 14:21 / wtorek
Skład składem ale warunkiem koniecznym do zajęcia 1-pozycji przed podziałem po 30 kolejce jest przegrana po razie;
amiki legły i jagi oraz
nasze 4-zwycięstwa.
Trzeba ryzykować i zagrać va-bank
Kuciak
Wojtkowiak Maloca Janicki
Stolarski Wolski Sławczew Krasić Wawrzyniak
Flavio Kuświk
Zmiany Haraslin Kisiel i Marco ew Wiśnia.
28 marca 2017, 20:36 / wtorek
No cóż, ja oczekuję od Nowaka nowego (sic!) rozdania, nowej jakości w Lechii, nowego pomysłu na rywali, bez tej świeżości, zaskoczenia nie mamy co marzyć o MP.
Może Mandziare zadowoli 4 miejsce i miejsce w preeliminacjach do eliminacji LE, ale mnie nie. I wiem ze do prawdziwego sukcesu potrzebny jest ten szlif, ten błysk formy, bo kandydatów do MP jest kilku a tylko ten co wyciśnie 5% wiecej od reszty zgarnie całą pulę.

Także , żarty się skończyły i do końca juz TYLKO ZWYCIĘSTWO!!!!

TYLKO LECHIA!
29 marca 2017, 23:52 / środa
Czarny68 - niestety, tak jak prawisz będzie.
Ch** z wynikami. Lechia to MY!!!
30 marca 2017, 03:24 / czwartek
panowie, kiedys troche w wieku juniorskim , tez gralem w pilke , tylko w Stoczniowcu, i np. na obozie gdzies w okolicach Sztumu, zeby sie dowiedziec wyniku Lechii (trener mial gazete) musialem zrobic dwa boiska w koleczko, ale powiedzial :)
Kwestia jest taka , ze mimo , ze bylem sercem za Lechijka , to na boisku zostawialem sreducho z druzyna , i mam nadzieje , ze dzis choc troche jest podobnie . Przykladem Milos, nikt mi nie powie, ze jemu nie zalezy , po prostu Pan Pilkarz, reszta brac przyklad . Milych chwil zycze wszystkim , nawet mistrzostwa, jak sie uda :)
30 marca 2017, 07:51 / czwartek
Panowie piłkarze i nasz Prezes chyba sobie puchary (nie mówiąc o mistrzostwie) odpuścili więc nie ma co się tym meczem podniecać. Najważniejsze będą derby, jak je odpuszczą to nie daruję.
30 marca 2017, 12:02 / czwartek
M. Zlotek z gwizdkiem bedzie biegal.
30 marca 2017, 12:17 / czwartek
Szanse są. Lepsze to niż gdyby Ch. Miedziowy miał z gwizdkiem biegać.
30 marca 2017, 17:15 / czwartek
Jeżeli chcemy jeszcze liczyć się w walce o mistrzostwo, to nie ma wyjścia, trzeba wreszcie zdobyć 3 punkty. Zawodnikom poprawią się morale i będą mogli w nieco lepszej atmosferze przygotowywać się do kolejnych meczów.
30 marca 2017, 18:14 / czwartek
Kurwa, powinien być dzień tygodnia w tytule meczowym.
31 marca 2017, 09:24 / piątek
trudny mecz, 1:0 po bramce Wisniewskiego, o ile zagra tradycyjnie jednak pewnie decyzja pierwszego trenera Mandziary ... tzn. Nowaka nie bedzie nawet w 18
31 marca 2017, 20:10 / piątek
Nowaka to u nas już dawno nie było w 18tce.
31 marca 2017, 21:38 / piątek
Brak znaków interpunkcyjnych zmienia cały sens wypowiedzi....podobnie jest w piłce kopanej. Brak drobnych detali (jak dotychczas w Lechii) powoduje, ze miało yć pięknie, a jest zawsze...

Znaki interpunkcyjne! panowie piłkarze!

TYLKO LECHIA!
2 kwietnia 2017, 08:41 / niedziela
Czy z tego sezonu coś jeszcze bedzie? Raczej nie.
Na tytuł nie mamy szans z naszą grą na wyjazdach, a dodatkowo będąc w okolicach 4-5 miejsca przy podziale, będziemy mieli chujowy strasznie terminarz. Na dodatek Legia i Lech są w razie równych punktów wyzej od nas, bo mają lepszy bilans. Lepszy mamy tylko od Jagi.

a po podziale w razie równej zdobyczy punktowej liczy się miejsce zajmowane przed podziałem, więc tu też będziemy w dupie.
chyba, że nagle ich olśni i postanowią wygrać ostatnie 4 mecze.. ale bądżmy realistami.

Mieli czas teraz na nadrobienie braków w grze, to sobie Nowak wyjechał na 9 dni...

Oby tylko derby wygrali, bo ruszać w puchary z 4 miejsca dzięki wygranej przez poznań PP oznaczać będzie rozjebanie przygotowań do przyszłego sezonu
2 kwietnia 2017, 08:50 / niedziela
Witam!
Boję się o wynik dzisiejszego spotkania Lechii z "lubinkami"!
Boję się i mam ku temu powody, wypowiedź naszego Szanownego Trenerra Nowaka:

...Nie jesteśmy w komfortowej sytuacji, ale nie możemy teraz machnąć ręką na wszystko to, co w ostatnich miesiącach było dobre w naszej pracy na treningach i grze w spotkaniach ligowych - podkreślał Nowak. - Dlatego spotkanie z Zagłębiem traktujemy jako test. Ma on pokazać, czy dalej jest w nas pasja i wiara w sukces....

Jeśli Pan Nowak traktuje, to jako TEST!!!, to oznacza jedno, że nie wie jak jego drużyna zagra (czyt. NASZA LECHIA) i nie wie jak ustawić drużynę!
Źle to wróży i obym się mylił...
Bo w sercu to ja w LECHIĘ WIERZĘ i to SZCZERZE!!!!!
A my swoje
2 kwietnia 2017, 11:53 / niedziela
Beda kibice zaglebia z arka na meczu?
2 kwietnia 2017, 12:09 / niedziela
Zakaz
2 kwietnia 2017, 12:13 / niedziela
Hej Wiśnia goool!!!
2 kwietnia 2017, 12:15 / niedziela
To jest parodia z tymi zakazami na palcach jednej ręki można policzyć mecze z przyjezdnymi smerfy zrobią wszystko byleby nie mieć roboty.
2 kwietnia 2017, 12:44 / niedziela
żeby chociaż kundle sami płacili za te ich całe "ochranianie" meczów i wyjazdów. a nie tyle kasy z naszych podatków idzie w powietrze albo dla kundli...
2 kwietnia 2017, 16:46 / niedziela
Wreszcie Wiśnia w 18.
2 kwietnia 2017, 16:49 / niedziela
Wiśnia w 18-ce
nareszcie :D
2 kwietnia 2017, 17:00 / niedziela
A Zelenika na lawce. Niezle.
2 kwietnia 2017, 17:04 / niedziela
Wszyscy wiedza,ze Haraslin jest lepszy z lawki na podmeczonego rywala,tylko nie slup.
2 kwietnia 2017, 17:29 / niedziela
Poratuje ktoś linkiem do meczu?
2 kwietnia 2017, 17:59 / niedziela
2 kwietnia 2017, 19:22 / niedziela
Coś stanęła Lechia w 2 połowie. Oby się obudzili.
2 kwietnia 2017, 20:01 / niedziela
I to jest to co nazywa się dobrym weekendem. Nasza wygrana, obciągarka w plecy.. leć kurwo leć.
2 kwietnia 2017, 20:06 / niedziela
Tym razem minimalizm po przerwie nie został skarcony.
Liczą się trzy punkty i przełamanie po trzech wpadkach.
2 kwietnia 2017, 20:22 / niedziela
3 pkt zdobyte, dwa do Lecha odrobione. Czas na zwycięstwo wyjazdowe!!!
Brawo
2 kwietnia 2017, 20:30 / niedziela
Słabi są, bez formy, nie ma żadnej znaczącej poprawy w grze. Druga połowa to kompletne nieporozumienie, dramat. Przecież nie grali z legią na wyjeździe, ale u siebie z ligowymi szarako-słabakami. W kwestii walki o mistrzostwo trudno o jakikolwiek racjonalny optymizm. Na szczęście w perspektywie 2 mecze z megasłabusami, w których niezdobycie 6 pkt byłoby..., jest nie do przyjęcia.
2 kwietnia 2017, 20:52 / niedziela
Dzisiaj nie o meczu, który nie był porywający widowiskiem i zapamiętany zostanie jako 3 pkt.Dzisiaj o kibicach.2 kwietnia to dzień szczególny dla każdego Polaka. Dzień pożegnania z Polakiem Papieżem. Kibice uczcili jego pamięć banerem - brawo, ale gdy w trakcie meczu w takim dniu zielona wrzeszczy "jazda z kurwa mi" i "zawsze i wszędzie policja jebana będzie" nad banerem z wizerunkiem Papieża nijak ma się to do oddania hołdu wybitnemu Polakowi, Świętemu Janowi Pawłowi II. Chyba prowadzącemu doping pomieszało się w głowie. Być może to tylko moje zdanie ale radzę czasami zastanowić się co i kiedy się mówi. Nie jestem wierzący ale Papież Polak jest świętością, którą zawsze będę bronił czy się to komuś podoba czy nie. Dzisiaj czerwoną kartkę dostają prowadzący doping i kibice z zielonej. Wstyd mi za Was.
2 kwietnia 2017, 20:59 / niedziela
Brawo Wolski. Jak zwykle pewny Kuciak. Reszta przeciętnie ale na slabe Zaglebie wystarczyło. 9 punktów do konca rundy z taka gra będzie wyzwaniem.
2 kwietnia 2017, 21:16 / niedziela
Brawo Lechia! 4te miejsce po runfzie zasadniczej pewne.
2 kwietnia 2017, 21:29 / niedziela
Dość to słabo wyglądało mówiąc delikatnie mimo rożnych sytuacji, na szczęście Zagłębie jeszcze słabiej wypadło i nam wpadły 3 ptk.

MaciejzGdańska odnośnik
2 kwietnia 2017, 21:32 / niedziela
A co, miał Barkę zapodać ?!
2 kwietnia 2017, 21:35 / niedziela
Ciekawie jakby się taki eksperyment powiódł ? ; )
2 kwietnia 2017, 21:48 / niedziela
Dziś nie bede marudził (za bardzo). Wązne są 3 punkty zdobyte nad najsłabszym Zagłębiem jakie pamietam w Gdańsku.
Niestety dalej szwankują dwie rzeczy. Kondycja i przesadne kombinowanie na połowie przeciwnika czyli sto podań przed strzałem koniecznie poprzedzone fikołkiem. Takie granie ma owszem zalety, ale do tego potrzebna jest szybkość, która w II połowie jednak nie wyszła na boisko razem z naszymi zawodnikami.
Takie człapanie na boisku podczas derbów bedzie niedopuszczalne.

Teraz czas na kolejne przełamanie, na wyjeździe.

TYLKO LECHIA!
2 kwietnia 2017, 22:10 / niedziela
Wolski w 11 kolejki anal+
2 kwietnia 2017, 22:26 / niedziela
Nie ma sił do grania na pelnych obrotach.Akcja bramkowa stadiony swiata.Wolski przebłyski geniuszu i pewny Kuciak w bramce.Warto odnotować awans Wisni na ławkę.
W Gliwicach powinien dostać szansę zeby ograć sie przed derbami.Bo to ze powinien w nich zagrać to oczywiste.Słup słyszał?
2 kwietnia 2017, 23:13 / niedziela
Nonszalacja w grze, to jest to, co irytuje.
Przygotowanie fizyczne - nie ma czegoś takiego.
Cały czas pytam - gdzie trener Nowak/bandyta z juesej?!
Pzdr
2 kwietnia 2017, 23:14 / niedziela
MaciejzGdańska

Gdybyś stał na trybunie zielonej,to doskonale znałbyś powód ów śpiewów.
2 kwietnia 2017, 23:30 / niedziela
d.g awans Wiśni jest raczej spowodowany brakiem Peszkina a nie awansem samym w sobie. Tak to widzę.
3 kwietnia 2017, 01:31 / poniedziałek
3 pkt cieszą tak jak zawsze cieszą 3 pkt w lidze, trzeba się cieszyć. Na 3 drużyny z wyraźnie ukształtowanego w tym sezonie top4 taka gra z pewnością nie wystarczy w rundzie po podziale punktów. Taktycznie ok, po prostu kopacze muszą spiąć dupy, nie bać się wziąć odpowiedzialności za ciężar gry i strzelać bo ciągle chcą wjechać z piłką do bramki, brakuje strzałów z wysokości linii pola karnego, Ariel wyłapałem przynajmniej 2 razy zachował się super tak jak trzeba, pech, raz poprzeczka, ale tak trzymać. Pozostali więcej, więcej a będzie dobrze.
3 kwietnia 2017, 10:21 / poniedziałek
Mam pytanie do trenera Nowaka: co musi zrobić Wiśniewski by zagrać w meczu. Czy zawodnik strzelający tyle bramek w sparingach przy człapiącym Krasicu i nieskutecznym Wolskim nie jest naprawdę alternatywą? Kibice skandują nazwisko Wiśni a on może im tylko pomachać. Przecież nie chodzi o to by promować zawodników, tylko wystawiac tych którzy aktualnie są w najlepszej formie. Krasic ma wyraźną obniżkę formy, dlaczego nie dać mu odpocząć i dojść do pełnej dyspozycji jaką prezentował w meczach jesienią.
Ta drużyna nie ma ciągu do przodu, najlepiej im wychodzi gra wszerz i do tyłu. Nie ma żadnego elementu zaskoczenia dla przeciwnika. Drużyny i trenerzy dokładnie wiedzą jak rozpracować Lechię, a jest to bardzo proste bo tempo narzucane przez Lechie jest wolne więc przeciwnik może łatwo się ustawić.
Maloca jest w zupelnym dołku bo nogi mu się trzęsą przy wybiciach. Wawrzyniak niestety ale czas pomyslec o zakonczeniu kariery, nie nadąża już. Janicki-przeciętnie-przeciwnik zawsze ma sytuacje ze środka pola karnego.
Druzyne ratuje Kuciak.
Zwycięstwo szczęśliwe, gra ponownie bardzo słaba, sędziowanie poniżej krytyki. Czyli polska liga w pełnej krasie.
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.520