Gdańsk: piątek, 25 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:


Piast Gliwice - Lechia Gdańsk niedziela 09.04.2017r. 15:30

strona 2/2

9 kwietnia 2017, 20:05 / niedziela
Trzeba zauważyć jedną rzecz:

Po 23. kolejce mieliśmy 4 punkty przewagi nad Jagą, 5 nad Amicą i 7 nad Legią.

Po 28 kolejce mamy 5 punktów straty do Jagi, 1 punkt przewagi nad Amicą i 4 punkty straty do Legii.

Co oznacza, że na dystansie zaledwie pięciu kolejek, straciliśmy 11 punktów do Legii, 9 do Jagi i 4 do Amiki. I to jest chyba bezsprzeczny dowód, że Lechia jest w głębokim kryzysie. W tym kryzysie był każdy z liderów. I Jaga, i Legia i Poznań. A teraz jesteśmy w nim my. Niestety, w najgorszym możliwym momencie. Na szczęście nasza przewaga nad czwartym miejscem jest na tyle duża, że powinniśmy się dokulać w czołówce do końca rundy. Głównym zadaniem Nowak powinno być teraz poszukanie sposobu na to, by Lechia wróciła na właściwe tory. Derby w pierwszej kolejności. Ale do Szczecina tylko po zwycięstwo, bo naprawdę, kończy nam się margines.

Moim zdaniem, jeśli skończymy rundę tak, że po podziale nie będziemy tracili do nikogo więcej, niż trzy punkty, to mamy szansę na zwycięstwo.
9 kwietnia 2017, 20:06 / niedziela
Tak samo zejscie Haraslina bylo spowodowane skurczami...ale to nie zmienia faktu, ze Wisnia dalej siedzial a Krasic dalej biegal...
9 kwietnia 2017, 20:16 / niedziela
Z paprykarzami trzeba zagrać tylko o zwycięstwo, bo jeśli ze śledziami zdobędziemy 3pkt (innej opcji NIE MA) to później po podziale remis albo porażka w Szczecinie da nam tyle samo punktów. Tylko zwycięstwo da nam dodatkowe oczko.
Co nie znaczy, że miszcz obrony remisu nie zagra w ostatnim meczu na podział punktów :)
Mówienie, że Nowak nie do końca odpowiada za skład tylko go osłabia, a nie broni, bo skoro przystałby na takie ewentualne układy to wiedziałby, że krytyka i tak będzie spadać na niego.
9 kwietnia 2017, 20:34 / niedziela
Kupić im andruty, pochrupią sobie w drodze powrotnej
9 kwietnia 2017, 20:34 / niedziela
Skoro Haraslin miał skurcze to dlaczego nie wszedł Wiśnia na skrzydło a Nunes zawodnik defensywny. Ja logiki Nowaka nie rozumiem.
9 kwietnia 2017, 20:39 / niedziela
bronił wyniku, jeden punkt jest cenny w meczu na wyjeżdzie z kreatywną drużyną jaką jest Piast
9 kwietnia 2017, 21:04 / niedziela
Wynik gorszy niż gra ale niestety jak sie marnuje patelnie jak Flavio a dodatkowo Krasic jest bez formy to tak się kończy. Na plus że graliśmy lepiej niż w Poznaniu i Chorzowie więc może na rundę finałową forma wróci.
9 kwietnia 2017, 21:18 / niedziela
I co z tego że wynik gorszy niż gra... przebolałbym to gdyby to był wypadek przy pracy a nie REGULARNA rzeczywistość na wyjazdach. I to jest największy ból w Lechii Nowaka. Z wielką niechęcią ale trzeba napisać, że w kontekście walki o mistrzstwo to Legia idzie jak po swoje. Te wygrane w Poznaniu i u nas pokazują to dobitnie. Mentalność kopaczy jednak na zupełnie innym poziomie niż u nas. A zapewne gdyby nie europejskie długie wojaże (jak na nasze krajowe warunki) to dzisiaj mieliby przewagę taką że już na spokoju prowadziliby w tabeli.
9 kwietnia 2017, 22:12 / niedziela
Niby było trochę sytuacji bramkowych, więcej gry do przodu ale zwycięstwa nie ma. Trener nie postawił na atak z turbodoładowaniem, choćby w tych ostatnich 10 minutach, gdzie tempo może zbić z nóg słabszego przeciwnika. Cały czas pozostajemy w grze ale na tę kolejkę liczyli nawet piłkarze, że nasza pozycja powinna ulec znacznej poprawie. Niestety niewiele z tego wyszło (3 miejsce to sporo) . Cały czas wszystko jest jeszcze (poza PP) do wygrania.
Co do Piotrka, to sprawa wygląda na cuchnącą. Co może stać na przeszkodzie, aby wystawić go choćby na 10 minut? Przecież wpuszczenie na boisko na taki okres nawet rozgarniętego juniora ( byle nie do obrony) nie osłabi zmęczonej drużyny. Dlaczego zatem Wiśnia miałby ją osłabić ? Ale nawet gdyby Wiśnia był szybki jak Paixou, miał technikę Rasiaka, wytrzymałość Mili i zaangażowanie większości wkładów do koszulek Lechii, to zrobienie nam kibicom przyjemności obejrzenia go w grze byłoby warte wpuszczenia go na boisko. Ale trener tego nie czyni. Ma w dupie naszą przyjemność i oczekiwania. I to mnie zwyczajnie wkurwia.
10 kwietnia 2017, 06:45 / poniedziałek
Z taką skutecznością to mamy duże szanse na....4 miejsce. Tylko tyle można napisać po tym meczu. Kolejne 2 pkt odjechały.
Śledzie po swoich ostatnich wyczynach na pewno ustawią autobus w bramce, a przy takiej naszej skuteczności, ciężko zakładać efektowne zwycięstwo.

TYLKO LECHIA!
10 kwietnia 2017, 09:24 / poniedziałek
Dobra, niektórzy popłakali sobie na forum, ale teraz kolejny mecz i oby poprawa (musi być!). My Wierzymyy!!!
10 kwietnia 2017, 09:38 / poniedziałek
Jeszcze jedno, niestety Kuciak wczoraj pierwszy chyba u nas błąd. Bramkarz albo wychodzi na piłkę albo zostaje na linii, a co on chciał zrobić to nikt nie wie. Inna sprawa że Janicki (kolejny raz) zawalił krycie. Poza tym trzech wolnych i niewiele walczących w odbiorze zawodników (Pajszały + Krasic) to na rąbankę w naszej ekstraklapie za dużo. Dobrze że jeszcze Sebka za Wolskiego nie wprowadził. A o ile znam Nowaka to za tydzień wróci Sławek a na ławkę pójdzie Haraslin.
10 kwietnia 2017, 14:56 / poniedziałek
Ciekawe co z Krasiciem się stało, w niedziele Wolski wyglądał przy nim jak Bóg piłki nożnej...
10 kwietnia 2017, 15:58 / poniedziałek
Ja myślałem, że Krasic zejdzie na zawał...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.494