Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

KTO ZA TRENERA NOWAKA????

strona 2/2

25 kwietnia 2017, 14:39 / wtorek
Jak dla mnie obecnie jedynym dostępnym na rynku polskim trenerem z kompetentną wiedzą, nowoczesnym podejściem do tematu jest Michniewicz, ale wiadomo, że to nie trener dla nas.
Skoro w Poznaniu potrafili wyciągnąć z za granicy takiego kozaka jak Bjelica to znaczy, że można i warto szukać na rynku zagranicznym. Skończcie z tymi Kaczmarkami, Fornalikami innymi wynalazkami, chyba, że zadowala was środek tabeli, który okupujemy od lat i brak sukcesów.
25 kwietnia 2017, 17:11 / wtorek
Cała rozmowa i tak jest czysto teoretyczna. Nawet jak zajmiemy 8 miejsce to Mandziara nie zwolni przecież Nowaka.
25 kwietnia 2017, 21:21 / wtorek
Ja pierdole. To juz nie wysyp tylko lawina płaczków. 3pkt (jedna kolejna) do 1wszego miejsca a ci tu beczą i trenera beda zmieniac. Ma-sa-kra pana, masakra. Żebyście wy tyle energii w doping wkładali co w to płakanie. Chce zobaczyć te wszystkie wasze beczące miny jak wygramy to mistrzostwo w tym sezonie. Bo za chuj nie ogarniam waszego toku rozumowania.
25 kwietnia 2017, 22:18 / wtorek
To nie płacz - tylko sygnał SOS z "tonącego okretu".
Zespół w ostatnich tygodniach gra coraz słabiej. Wygrywa minimalnie i tylko u siebie. Traci bramki z zadziwiającą łatwością. Większośc graczy ( poza Wolskim ) notuje spadek formy. Dublerzy ( których mamy bardzo dużo ) zazwyczaj nie grają, a jak wchodzą nie dają spodziewanej jakości ( poza Haraslinem ). Najlepszym zawodnikiem w kilku ostatnich meczach był bramkarz Kuciak, ale i on ostatnio jakby w słabszej formie. Zespół potrafi zagrać równo i dobrze najwyżej 45 minut. Na wyjeżdzie - jak graliśmy słabo, tak gramy jeszcze gorzej.
Daj Boże, abyśmy wygrywali w grupie. Ale trudno spodziewać sie po tej ostatniej słabiźnie eksplozji formy. Zwłaszcza, że trener jakby nie chciał wyciągać wniosków. Po tragicznej 2 połowie z Arką na Pogoń wystawia taka sama jedenastkę!!!
Tak wiem, że nawet 4 miejsce będzie jednym z największych sukcesów w historii klubu i może dać przepustkę do Pucharów..... ale ta łatwość z jaką biją naszych asów mnie wk.... I tyle.
25 kwietnia 2017, 23:38 / wtorek
Ja natomiast podziwiam tych wszystkich optymistów. Co takiego stać się może, że akurat w rundzie finałowej będzie inaczej??? Kaszpirowski, magiczna tabletka, czy Tusk każe Bońkowi? W meczach u siebie minimalnie 10 pkt., Na wyjazdach maksymalnie 1 pkt. Czy 11 pkt. na 21 możliwych da MP??? Na pewno nie!
26 kwietnia 2017, 09:22 / środa
Pytasz co się może stać ? Proszę bardzo:

1. u siebie wygrywamy wszystko
2. drużyna z poznania zatruwa się zdechłym śledziem i dostają grypy żołądkowej więc lejemy ich 5:0
3. radowic zostaje przyłapany jak razem z jędzą posuwa odzidze. reszta krawaciarzy strzela focha, bo też chciałaby żeby ich rado posuwał. szatnia cała w ekstrementach, drużyna w rozsypce, lejemy ich 3:0.
4. chlejemy przez 2 tygodnie śpiewając pieśni o naszej Lechii.

Tak, to widzę.

pzdr
26 kwietnia 2017, 12:33 / środa
Ewentualnie Lechia zaczyna grać na miarę oczekiwań gra jak z nut
Nowak stwierdza ze końcówka sezonu to zasłona dymna żeby przeciwnik nas nie rozgryzl .Lechia po niewiarygodne końcówce sezonu zdobywa upragniony tytuł mistrzowski
26 kwietnia 2017, 12:58 / środa
luk
26 kwietnia 2017, 12:33 / środa
Ewentualnie Lechia zaczyna grać na miarę oczekiwań gra jak z nut
Nowak stwierdza ze końcówka sezonu to zasłona dymna żeby przeciwnik nas nie rozgryzl .Lechia po niewiarygodne końcówce sezonu zdobywa upragniony tytuł mistrzowski.....

...po pokonaniu Legii w ostatnim meczu 3-0, kibice z Gdańska świętują tytuł, a warszascy kibice, dziennikarze, sędziowe, PZPN i komisja ligi, obgryzają sobie wzajemnie fajfusa na stojąco.

LECHIA MISTRZEM POLSKI
26 kwietnia 2017, 13:16 / środa
My wierzymy.......................................... ..........
26 kwietnia 2017, 15:21 / środa
Niech każdy obejrzy cafe futbol z trenerem Nowakiem i prezesem...w zasadzie wszystko jest powiedziane i jasne ..bez specjalnego kamuflażu..

odnośnik

i dogrywka nie wiem czy nie ciekawsza a szczegolnie ostatnie pytanie Borka

odnośnik
26 kwietnia 2017, 17:42 / środa
Przekaz jest jasny - nic nie musimy,wypracowaliśmy swój styl i jesteśmy zajebiści.
Nie mozemy chłopców obciążac dodatkową presją bo kibice i media nie wiedziec czemu uparły sie na mistrzostwo.A my mamy mistrzostwo w dupie bo podpisalismy kontrakt na 3 lata i bedziemy dalej grać umbrellą, której to nikt oprócz nas nie umie.
26 kwietnia 2017, 18:05 / środa
no dla tych co nie chce się słuchać i oglądać, to skrót d.g jest prawie idealny...
26 kwietnia 2017, 19:29 / środa
Dobrze ze trener nie gra ani prezes nasz zalany... No chyba ze zawodnikom kazali się opierdalac bo ich wypierdola. Wszystko pod kontrolą gorzej jak każdy zawodnik się posłucha trenera i będzie się opierdalac żeby go nie wyjebali. ...
26 kwietnia 2017, 19:33 / środa
Siać ferment to potraficie ciekawe ilu z was jeździ za Lechią i ja wspieracie na wyjazdach. Przemek mam nadzieje ze to nie Ty ....:)
26 kwietnia 2017, 19:44 / środa
Witam Szanowne Towarzystwo!

Kazdy ma swoj mozg i wyciaga wnioski z tego przekazu. Na moje to:

1. Oczywistym jest, ze slupem w tym klubie napewno jest dyrektor sportowy, co sam Nowak nawet ujawnil.
2. Zgadzam sie, ze mamy do czynienia z poklepywaniem sie po plecach.
3. Mandziara ustala sklad - ryske na tym stwierdzeniu zostawia sprawa van kisiela.
4. Widac, ze Nowak jest kolega w stosunku do zespolu - pytanie czy nie przesadzil z tym glaskaniem swoich chlopcow.
5. Caly czas poszukiwany napadzior i to najlepiej taki opierdalajacy widzac, kiedy koledze z druzyny sie nie chce.

Zgadzam sie, ze ten zespol powinien byc w pierwszej trojce z palcem w dupie i tu wlasnie szpileczka w Nowaka jako trenera - chyba jest za "mietki" w stosunku do gwiazdorow. Jednak i Nowak jak i Mandziara zdaja sobie sprawe z tych niedociagniec ale chca jakos dokonczyc ten sezon (nas oczywiscie nie zadawala "jakies" dokonczenie) bez zbytniej rozpierduchy, bo prawde mowiac caly czas jest szansa na majstra.

Pytanie tylko czy wyciagna na przyszlosc wnioski z tego sezonu czy nie...

Pozdrawiam.
28 kwietnia 2017, 19:17 / piątek
Podstawą są finanse.
8 maja 2017, 12:10 / poniedziałek
Nowak robi dobra robotę
Jak bym się czepiał to (kominowych) umów z piłkarzami którym nie można zwrócić uwagi bo jest gwiazdą !!!
Czym mamy grac jak będą puchary ?
Gdzie młody szybki atak gdzie solidna obrona GDZIE WYCHOWANKOWIE ???
Nie czepiajcie się Nowaka dajcie mu porządnych grajków.
8 maja 2017, 16:46 / poniedziałek
Nowak zatrudniony jest przez zarząd.
9 maja 2017, 12:59 / wtorek
Ale chyba trener Nowak wiedział do jakiej wody wchodzi i na jakich warunkach?? Brak choćby jednego MŁODEGO wychowanka w składzie zaczyna powoli być skandalem.na chuj te akademie... ani jednego chłopaka z wybrzeża nie mogą wyszkolić ???( który ma jakiś talent) i nie mowie tu o jakimś stadzie ale o JEDNYM MŁODYM Z GDAŃSKA LUB BLISKICH OKOLIC..kurwa...
10 maja 2017, 18:15 / środa
Liczy się miejsce w lidze i fakt istnienia.

Jakieś sprawy licencyjne brak transparentnosci finansowej. Kuchar byłby już dawno skonsumowany.
1 2
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.501