Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 14.05.2017 niedziela 15:30

strona 1/2

6 maja 2017, 23:45 / sobota
Obok Termaliki najsłabszy teoretycznie przeciwnik.
3 punkty znacznie przybliżają nas do medalu.
Zamiast Sławczewa pewnie Krasić.
6 maja 2017, 23:55 / sobota
Korona po dwóch udanych meczach powinna zaliczyć spadek formy w Gdańsku.Do gry po absencji wracają Dejmek i Możdżeń,a prawdopodobnie w spotkaniu z Nami nie zagra Kiełb.

TYLKO ZWYCIĘSTWO!
7 maja 2017, 20:23 / niedziela
To nie będzie łatwy mecz.Z koroną zawsze nam się żle grało.
3-5-2 Panie Nowak jest ok z Haraslinem -wahadłowym na prawej.
3-1 dla nas

Kuciak
Janicki Maloca Wawrzyniak
Haraslin Krasić Borysiuk Wolski Peszko
Bracia M i F
choć wolałbym zamiast jednego Wiśnie .
7 maja 2017, 20:32 / niedziela
L1945 na jakim wzorze wyliczyłeś swoją teorie?
7 maja 2017, 22:55 / niedziela
Matura z matematyki była kilka dni temu,więc możesz spekulować ;)
8 maja 2017, 16:48 / poniedziałek
a ja wolałbym Cetnarowicza
8 maja 2017, 16:59 / poniedziałek
O Kruchym zapomniałeś Gedania .
8 maja 2017, 17:30 / poniedziałek
Jeszcze obowiązkowo Paweł Pęczak.
9 maja 2017, 06:15 / wtorek
Tylko nie Pęczak! Podobno nie lubi scyzoryków, wyłapie znowu czerwoną kartkę za łokieć i nawet wolny Wojciechowskiego nam nie pomoże.
9 maja 2017, 09:26 / wtorek
Życzę obecnemu zespołowi nabycia takiej mentalności jak ta Lechia za czasu Pękiego i Wojciecha... Ścisk w czołówce niesamowity a do końca 5 kolejek. Jebnąć reszte i iść po swoje. Oddajcie Cesarzowi co cesarskie a Bogu co boskie
9 maja 2017, 21:30 / wtorek
Nie zgadzam sie z założycielem tematu, ze ewentualne 3 pkt w znacznym stopniu przybliżą nas do medalu. Raczej odwrotnie, ewentualny brak 3 pkt pozbawi nas szans na medal złoty.
Po dobrym starcie w rundzie dodatkowej (używając terminologii biegowej) musimy nastepnymi 2 meczami utrzymać tempo i zająć dobre miejsce w stawce tuż przed ostatnią prostą.
I nieważne czy ta Korona bedzie z Kiełbem czy Możdzeniem czy Grzegorzem Kiełbasą Piechną... mamy to wygrać i to na luzie, bez zbytniego męczenia, bo juz 3 dni pozniej przyjeżdza Heniek Brede ze swoją kamandą. Jesli chcemy walczyc o MP to zwyciestwo musi być pewne.

TYLKO LECHIA!
9 maja 2017, 21:35 / wtorek
Ciekawe czy jak wróci Krasic to na ławkę pójdzie będący w formie nasz słowacki Paulo Dybala czy ulubieniec trenera Flavio. Mecz na pewno będzie ciężki bo Korona ma nowego właściciela i zawodnicy chcą się pokazać. Nie ma innej opcji niż zapierdalanie przez 90 minut niezależnie od wyniku.
9 maja 2017, 21:47 / wtorek
Krasic zajmie miejsce Slavcheva, który w Krakowie otrzymał czwartą żółtą kartkę.
10 maja 2017, 09:32 / środa
OK, Lukas jest w niezlej formie i powinien grać.
10 maja 2017, 18:17 / środa
Za Slawczewa dobrze że gramy u siebie.
10 maja 2017, 18:40 / środa
Bartoszek właśnie poleciał z Korony. Dla nas to + bo fajnie się rozegrali ostatnio.

Swoją drogo to mają tam najebane nieźle, że go odpalili.
10 maja 2017, 19:02 / środa
odejdzie po sezonie
pytanie tylko czy po takim pozbawionym logice posunięciu będzie miał wyjebane na wyniki, czy razem z piłkarzami zepną się aby udowodnić nowym właścicielom jak bardzo się mylą...

Tak czy inaczej w niedzielę tylko 3 punkty~!

Lechia MP2017 - MyWierzymy
11 maja 2017, 22:37 / czwartek
Tak, Tak,
5 kolejek do końca, Jaga bez trenera, Lechia bez pieniędzy, Amica bez pucharu... Tylko w Legii wszystko gra na 102. W mediach.
A My swoje.
12 maja 2017, 08:34 / piątek
Coś mi się wydaje że ten mecz może być trudniejszy niż z Jagą. Wierzę w zwycięstwo ale Korona nic nie musi. Nastawią się na kontry więc Lechia będzie musiala operować szybko piłką. Z Jagą myślę że mecz może być bardziej otwarty.
12 maja 2017, 09:07 / piątek
Z Jagą mecz będzie tak otwarty, jak gra w pokera, w karty. A Korona będzie otumaniona, bo Bartoszka głowa została jej pozbawiona.
12 maja 2017, 17:52 / piątek
Jaga ma o co grać więc bramki nie zamuruje.
13 maja 2017, 14:34 / sobota
Ten mecz będzie trudniejszy niż z Jagą. Czemu? Probierz to bardzo dobry trener (jestem przekonany, że Nowak by nie wykręcił z Jagą takich wyników co on), ale ma kompleks Lechii - po tym jak go Mandziara wyjebał za wszelką cenę chce w meczach z nami się odegrać i zbyt bardzo kombinuje i się napina, przez co zbiera wpierdol za wpierdolem w meczach z Lechią.
14 maja 2017, 09:50 / niedziela
Ktoś z Was może wie czy można na czas meczu zostawić gdzieś na stadionie bezpiecznie plecak? Będę miał kilka rzeczy z którymi mnie nie wpuszcza na trybuny a zaraz po meczu jadę pociagiem na biwak. Z góry dziękuję za pomoc.
14 maja 2017, 10:27 / niedziela
kiełas,dzwon do klubu
odnośnik
14 maja 2017, 10:29 / niedziela
tu masz regulamin depozytu
odnośnik
14 maja 2017, 12:55 / niedziela
Bardzo dziękuję za pomoc. Z biało-zielonym pozdrowieniem
14 maja 2017, 17:23 / niedziela
I po majstrze...
14 maja 2017, 17:26 / niedziela
Był to mecz z cyklu " na trzeźwo nie da rady". Masakra przez ogromne M.
Flavio, Krasic, Peszko to chyba na wakacjach byli ( zresztą od dłuższego czasu tam są ).
Z taką grą to cieszmy się z górnej 8, wg mnie wietrzenie szatni potrzebne.
Ale na zawodników co podniosą jakość ( na pewno nie jest to Matras i Lewandowski-generalnie co oni będą robić w Lechii - piłki podawać czy co? )
14 maja 2017, 17:45 / niedziela
Lewandowski to jest zabieg czysto promocyjny. Mają niemiaszki przyjeżdżać i kręcić materiał czy aby to nie jest brat Roberta z Monachium. Kilka odcinków o rodzicach/DNA i te sprawy.

Matras jest lepszy od Borysiuka i jeśli ma być faktycznie transfer za małą kwotę to w końcu mogę pogratulować im transferu z prawdziwego zdarzenia z myślą o jakieś przyszłości. W tamtej rundzie Matras z największą ilością przechwytów/odebranych piłek.
14 maja 2017, 17:56 / niedziela
Balon pękł! Nadmuchiwany przez kibiców, którzy nie myślą logicznie a kierują się sercem i marzeniami. Też moim największym marzeniem jest mistrzostwo Polski. Patrząc realnie szansę były i to duże (po bardzo słabym starcie Legii I Lecha) w pewnym momencie Lechia miała olbrzymią przewagę. Co z tego skoro w 4 - 5 kolejek zaprzepaściła wszystko. Dzisiaj był akt ostatni. Z drużyny, która praktycznie nie istnieje, zawodnicy będą bezrobotni, trener zwolniony, nasze trzy tracą 2 pkt. O stylu w jakim to się dzieje nie wspomnę żeby nie kopać leżącego. Wstyd tylko,że srarka zagra w pucharach a ....My swoje
14 maja 2017, 17:58 / niedziela
i po premiach

dziwi mnie jedna rzecz po chuj Mila jest na ławce i zabiera miejsce skoro wiadomo że i tak nie wejdzie.
14 maja 2017, 18:00 / niedziela
Mila to przecież dobry duch szatni...i dobry pracownik , co bierze w pip siana za siedzenie na ławce właśnie....
14 maja 2017, 18:07 / niedziela
Flavio i Krasic ultra słabi. Na tego pierwszego to już nie mogę patrzeć od wielu miesięcy. Powolny, egoista i same hujowe decyzje. Gdyby nie Kuciak to zero punktów by było.
14 maja 2017, 18:21 / niedziela
Grają na swoje nazwisko. Na transfer. Niby cel maja wspólny a wyglada to tak, że kazdy z nich z osobna chce w jak najwiekszym stopniu go wypracowac. A tak sie nie da. Marco, Flavio i Kuswik to nie jest wystarczająca jakość.
14 maja 2017, 18:23 / niedziela
MaciejzGdańsk
Lechia Gdńsk 1-0 Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa 2-2 Lech Poznań

Zawodnicy pokazali, że stać ich na walkę o mistrzostwo....i sralis mazgalis pierdolidis maximus.

LECHIA MISTRZEM POLSKI !
14 maja 2017, 18:24 / niedziela
No i dupa - dodatkowo na Jagę i Amikę bez Janickiego, zdjęcie Wolskiego to dla mnie szczyt absurdu.
Należy tylko wierzyć, że może jednak trener zdecyduje się na leczenie dolegliwości kręgosłupa, bo jak go nie było na ławce w Krakowie to zespół nie był tak rozbity - dziś po prostu nie dało się na to patrzeć, a to że Flavio dotrwał nawet do przerwy świadczy o trenerze)
14 maja 2017, 18:27 / niedziela
Krasic w pierwszej połowie miał strzelać z pierwszej a nie stopować jak trzecioligowiec. Krasic i Flavio to statyści którzy do końca sezonu nie powinni wejść na boisko. Niech grają ci którzy maja głód piłki. Szansa na puchary oddaliła sie ale jeszcze te kluczowe mecze przed nami. W środę już będzie wiadomo coś więcej.
14 maja 2017, 18:28 / niedziela
Krasic pi....ony "holownik" piłki, zero kurwa rozegrania; przy całym dla niego szacunku, to ile kurwa można mieć cierpliwości do niego. Seba, w jakiejkolwiek nie jest formie nie zagrałby słabiej. Duży + Wolski, tylko jemu dzisiaj się chciało, Dusan, Maloca. Kuświk, tylko szkodaże nie miał z kim grać, bo i Sławek mało widoczny. O reszcie nie warto pisać.
Korona ugrała co mogła. A my ... remis jak przegrana, wiec i w mieście cicho ... pijemy na smutno.
Zaraz ktoś się przyczepi, ale napiszę... chujowe sędziowanie. Nie, że przez Złotka przegraliśmy. Na zbyt wiele przeciwnikom pozawalał. Gra na czas (i to taka perfidna że rzygać się chciało), udawane faule. Kartki, też kurwa z kapelusza.
14 maja 2017, 18:29 / niedziela
W Krakowie grali lepiej bo nie grał Krasic. I nikt nie zwalniał akcji.
14 maja 2017, 18:31 / niedziela
słaby mecz
szkoda straconej szansy - walka o podium będzie bardzo ciężka
14 maja 2017, 18:39 / niedziela
Legła 2:0. Czyli bez niespodzianek. Pierwsza czwórka wygrała swoje mecze, a Lechia remis. Ehh brak słów!
14 maja 2017, 18:50 / niedziela
Pierwsza czwórka wygrała swoje mecze? To my na którym miejscu jesteśmy?
14 maja 2017, 18:57 / niedziela
Sorry, pierwsza trójka!
14 maja 2017, 18:59 / niedziela
Z takim zaangażowaniem to moga siano grabić.Kuciak i Haraslin zagrali na swoim dobrym poziomie i o dziwo Mak przez 10 minut zagrał wiecej niz Peszkin i Krasić razem wzieci.Pozostali dramat.Nie bylo sportowej złości i prawdziwego lidera, który poderwałby drużynę.Dom spokojnej starości ze szczerzącymi zęby Pajszonami i spowalniaczem Milosem na czele.Mysle ze w klubie poza nielicznymi osobami nikt sie tym nie martwi.Jeszcze 4 mecze i mają wakacje.Niestety ale tak to wyglada....
14 maja 2017, 19:01 / niedziela
Co wy się czepiacie chłopaków i trenera. Nowak ustawił tak zespół i tak kazał grać żeby nie przegrać i nie wygrać. Przecież chodzi o premię, którą Mandziara obiecał i nie chce mieć problemu z płaceniem.
Jaki jest koń każdy widzi...
14 maja 2017, 19:03 / niedziela
Niestety dziś oprócz Kuciaka nikt nie zasługuje na podium. szczególnie irytuje środek pola Krasic, Flavio do tego dołączyli dziś Peszko z Wolskim.
Przeszli już do strefy matematyki i marzeń, bo teoretycznie wszystko jest możliwe, niestety w praktyce zespół gra monotonnie, niedokładnie i nieskutecznie, a przeciwnicy nie chcą równać do naszego poziomu.
Dodatkowo obrona już w Poznaniu może wyglądać tak ze na stoperze zagrają Vittoria z Nunesem (wystarczy ze Maloca zaliczy kartkę w środę).
No cóż trzeba szukać pomocy w siłach nadprzyrodzonych.

ps. całą wiosnę gramy tak ze w przypadku wolnego ok 30-40m od bramki rozpoczynamy od zagrania w tył. Nie wiem co Nowak w tym widzi ze dobrowolnie rezygnuje ze stałych fragmentów gry. A to jak można namieszać niech swiadczy choćby akcja Korony z 80 min, gdzie niedużo brakowało... To wkurwia mnie już od dłuższego czasu, dla mnie to sabotaż. podobnie jak Krasic na boisku w takiej formie.

TYLKO LECHIA!
14 maja 2017, 19:39 / niedziela
W tym meczu brakowało zaangażowania ze strony Lechii??Wy wogole byliscie na tym meczu?,dawno nie było już takiego meczu ktory naprawde porwał trybuny,to jest sport a korona to nie sa ogorki potrafią grać w pilke i to pokazali z taką grą nic nie jest stracone ,wiekszosc forumowiczow spisała już Lechie na straty i wyglada na to że ciesza sie z niepowodzeń,ja tego nie rozumiem i dalej wierze .
14 maja 2017, 19:43 / niedziela
Tymczasem w Warszawce demolka...
14 maja 2017, 20:26 / niedziela
Ten zespół ma jakąś odprawę przed meczem? Jakąś taktykę, strategie?

1 połowa to walenie wrzutek na drwali z Kielc, gdzie każda piłka była już z miejsca przegrana. W Kielcach 3/4 pod 2m wzrostu a ci jadą z wrzutkami ślepakami w ich bramkę, no kurwa.

Grając systemem 3-5-2 umożliwiającym maksymalne rozszerzenie gry te przygłupy jadą swoją i napierdalają wrzutkami na biedne chucherko Paixao - bez względu którego. Stąd rozumiem podstawowy skład dla Kuświka, który z Głowackim tydzień temu dał ku temu powody.

Inna sprawa. Kto z Was zna Górskiego z Korony? Ale tylko szczerze.

Chłopak kręci Janickim na lewo i prawo, przecież to jest kurwa dramat, że takie drewno utrzymuje się tydzień w tydzień w składzie. Ja wiem, że dla tak słabego techniczne zawodnika to jest z miejsca spalony temat, ale może pomyśleć o innej taktyce niż 3 z tyłu z dwoma minami po bokach i jednym Borysiukiem jako defensywnym.

Piotrek Wiśniewski - No tak, Nowak ogarnął że wszystkich wyjebał na derbach to teraz wpuszcza Wiśnie. Kurwa, pytanie po co? Wolski najlepiej ułożona noga w drużynie, od czasu jego zmiany było jeszcze pełno stałych fragmentów. Wystarczy mi jak się Peszko wziął za rzut rożny, przecież to jest kurwa kpina nic więcej.

Wyjaśnijmy jedną sytuację, Piotrek Wiśniewski był potrzebny ale na derby jebać śledzi, a nie dzisiaj za Wolskiego przy 0-0...

PS. Wyznawców od "jebania płaczków" polecam obejrzeć jakiś mecz oprócz Lechii a nie pierdolicie swoje mądrości co tydzień.
14 maja 2017, 20:28 / niedziela
Powiedzcie, mi jak to kurwa jest? W pierwszej połowie idzie kontra Flavio moglby podac do Kuswika i byłoby sam na sam, ale kurwa wali przerzut na drugą stronę boiska i aut... W drugiej polowie wychodzi ma czystą pozycje i szuka podaniem Marco zamiast strzelac. O obecnosci Marco nic nie powiem szkoda słów... Nawet Wiśnia z bara mu zajebal bo go wkurwil. Na Jagiellonie nie chce w składzie żadnego paiszao. Mak więcej wiatru zrobił przez chwilę niz Flavio przez caly mecz. Nie wspomnę o tym,ze bliźniaki nawet nie podeszly do kibiców i to nie pierws,y rax w sezonie... I zeby nie bylo i tak będziemy Mistrzem Polski!!!
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.431