Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Jagiellonia, środa, 17.05.17 godz. 18:00

strona 1/2

14 maja 2017, 21:54 / niedziela
Nie ma już marginesu na błędy, wygrać z Babajagą i czekać na potknięcie rywali.
Krasić out, Słąwczew w jego miejsce no i Mak za Flavio, bo irytuje.
14 maja 2017, 22:22 / niedziela
W poprzednich wpisach chwaliłem trenera Nowaka, w trakcie meczu z Koroną zdjęcia Wolskiego nie rozumiem (chyba, że poprosił o zmianę). Nie ma innego wyjścia, trzeba wygrać wszystko. Do końca. Ja wierzę. My?
Ps.
Fala hejtu na forach tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że Lechia jest Wielka.
14 maja 2017, 23:13 / niedziela
O mistrzostwo będzie już bardzo trudno, ale podium ciągle dość realne. Może do niego wystarczyć nawet 7 punktów. Jeśli wygramy z Jagą i z Pogonią, a do tego przywieziemy cokolwiek z któregoś z wyjazdów, a Jaga przegra z pyrami i krawaciarzami, to mamy 3-cie miejsce. Przed meczem z Koroną byłem dziwnie spokojny o to, że na koniec to Jaga zajmie 4-te miejsce. Dzisiejszy wynik ten spokój zaburzył, ale nadal jakoś "nie wierzę" w zespół z Białegostoku. Zwycięstwo w tym meczu jest niezbędne, aby liczyć się w stawce.

Panie Nowak, daj Pan odpocząć niektórym naszym mało produktywnym "gwiazdorom" i będzie dobrze.

@juras, fala hejtu? Olać to. I nie wdawać się w żadne netowe pyskówki, szkoda nerwów i czasu.
15 maja 2017, 08:48 / poniedziałek
Sprawa jest krótka. Albo 3 pkt, albo wakacje.

Karsić na trybuny, Flavio na ławkę, Chrapek i Sławczew na boisko.

TYLKO LECHIA!
15 maja 2017, 08:52 / poniedziałek
Wystawienie słabego obecnie Krasicia w meczu z Jagą, udowodni wszem i wobec, że trener skład i zmiany podaje z kartki. Bo jak zauważył juras33, zdjęcie Wolskiego zakrawało na dywersję.
15 maja 2017, 09:21 / poniedziałek
A my jeszcze z Blondyną kontrakt przedłużyliśmy :D
15 maja 2017, 09:30 / poniedziałek
tylko 3 punkty, nie ma innej opcji

strata punktów w tym meczu rozpocznie gry rekreacyjno-wczasowe w wykonaniu naszych gwiazd - albo mężczyźni, albo straceni chłopcy

jeszcze ta debilna godzina -18 w dzień powszedni; nie można było o 20.30?

a zapomniałem, przecież później gra CSKA :/
15 maja 2017, 09:35 / poniedziałek
Nygusy chcieli wygrac mecz z koroną jak najmniejszym nakładem sił, zyby w środę wygrać z baby jaga, ale chytry dwa razy traci i z jagą będą baty. Dzieki takim meczom jak z koroną buduje się morale, a tu dupa.
15 maja 2017, 10:10 / poniedziałek
za kartki nie zagrają: Janicki (również nie zagra z Amicą) oraz Borysiuk
15 maja 2017, 10:34 / poniedziałek
Dokładnie tak jak napisał Peulson78!
Przed meczem z Koroną mówiłem sobie po cichu; jak wygramy to w środę o 18-ej wychodzimy zmotywowani i na pełnej kórwie rozwalamy "jagę". A tak pizda, bez morale z mierną motywacją i przeciwko temu, który wygrywa każdy mecz, "baba jaga" pokaże nam miejsce w szeregu i bedzie po ptakach...
Tego się najbardziej obawiam. ALE, ale WIARA UMIERA OSTATNIA, więc wierzę i czekam wyniku...
15 maja 2017, 10:42 / poniedziałek
Oglądałem mecz Jagi z Wisła i szczerze powiedziawszy, bardziej to Wisła nie walczyła, niż Jaga cokolwiek pokazała co rzuca na kolana - dodatkowo stracili Góralskiego, a jakby nie patrzeć, to Probierz gra generalnie podobnym składem przez cały sezon i nie robi za dużo zmian.
Biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw, podstawowym problemem będzie jak, że Jaga grała w sobotę, a my w niedzielę, co przy tym układzie gier może być pewnym problemem.
15 maja 2017, 11:30 / poniedziałek
Z całym szacunkiem do Przemka Frankowskiego, ale skład Jagiellonii to odpad z naszej ligi. To zawodnicy, którzy nie mieścili się w kadrach bogatszych klubów, to zawodnicy, po których nikt się jeszcze nie zgłosił, bo jak pojawia się jakakolwiek kwota, to od razu jest transfer ( Tuszyński, Pazdan, Quintana itp. ).
I to jest fenomen Probierza, że potrafi zmotywować i odpowiednio ustawić tę drużynę.

Dlatego uważam, że piłkarsko jesteśmy o niebo lepsi, ale wszystko siedzi w głowach kopaczy. Zobaczcie, co zrobił Mak i Haraslin. Pierwszy dostał 10 min i namieszał więcej, niż cała drużyna przez 80 min., Haraslin zapiernicza po skrzydle od obrony do końcowej linii aż miło, strzelając przy tym dwa gole.

Jak zmotywować 33 letnie gwiazdy ? Ławka na mecz - dwa jak nie to poza kadrę na dłuższą chwilę. Nie można zasygnalizować piłkarzowi, że ma pewne miejsce w składzie na cały sezon - to niewychowawcze.
Nowak, ogarnij to towarzystwo, albo po sezonie powiesimy ci transparent a'la Mourinho z Kaszub.
15 maja 2017, 19:14 / poniedziałek
Naprawdę wierzysz w wychowywanie 30+ ludzi? W Dodatku indywidualności jakimi często są? Daruj, może to Twój, ale na pewno nie mój świat...
Pozdrawiam
el
16 maja 2017, 04:33 / wtorek
skład na babe jage

---------------------Kuciak--------------------
--------Nunes Maloca Wawrzyniak-----------
--Haraslim Sławczew Chrapek Wawrzyniak---
------------Mak Wolski Peszko----------------

Gino, Victoria, Pawłowski

albo jak zwykle 2 x pixele i kuśwa

przy korzystnym wyniku ewentualnie stolarski
16 maja 2017, 04:37 / wtorek
skład na babe jage

---------------Kuciak------------
----Nunes Maloca Wawrzniak-----
-Haraslim Slawchew Chrapek Peszko-
--------Mak Wolski Gino---------

zmiany
Pawłowski, Stolarski i ewentualnie Krasić na 10min ;p
16 maja 2017, 10:46 / wtorek
Maka z Lukasem na skrzydła i pozamiatają to towarzystwo.
16 maja 2017, 20:50 / wtorek
Panów 30 + to czas opchnac.(nie wychowywać )za jakieś rozsądne pieniądze. Daltonow to jeszcze spakować w pakiecie.
16 maja 2017, 21:20 / wtorek
Lublewo. W drużynie może być 2-3 dziadków. Reszta jest od biegania i czarnej roboty.Podejrzewam że nasz słup dlatego gra taka slamazarna,wolna piłkę bo ma 60 % emerytów. Ci już walczyć nie będą. 90 minut .prysznic i do domu.A wynik?Cojones? To juz sprawy drugorzędne. Może dlatego Haraslin czy Mak wydają się być ponad przeciętni bo tło nijakie.?Dlatego każda drużyna która wyjdzie na przeciwko "emerytow" i da z wątroby to wygra .Patrz ruch.
16 maja 2017, 22:10 / wtorek
Kuciak
Nunies Maloca Wawrzyn
Haraslin Wolski Sławczew Mak Peszko -?
Wiśnia Kuświk

Ckrapek Krasić i jeden z Braci Peszko.

2-1 po dramatycznym meczu .W W-awie Legła -Amika remis.
16 maja 2017, 22:53 / wtorek
Hahaha, bracia Peszko. Dobre.
16 maja 2017, 23:11 / wtorek
Haraslim też. Asad Abdul Haraslim ;-)
16 maja 2017, 23:44 / wtorek
Nie mogę zrozumieć polityki klubu. Mila pomimo całej sympatii w zasadzie nic dla Lechii nie zrobił. Najpierw grał dla Grocklinu, pożniej próbował sił w Austrii a po powrocie zasilił Śląsk. Do Lechii przyszedł po piłkarską emeryturę. Po jakie licho wstawia się go do 18 meczowej zamiast np. dużo młodszeģo Pawłowskiego czy gracza, który będzie grał dla Lechii jeszcze parę lat ? Gdzie był Seba jak Lechia dżwigała się z V ligi. Noszenie frotki BKS to nie pomagało Lechii. Wiem znajdzie się zaraz 100 obrońców Mili, którym się naraziłem ale przychodzę na Lechię ponad 60 lat i więcej meczy Lechii widziałem niż Mila ich rozegrał. Co do wyniku z Jagą to wygramy 2:1 ale i tak słabo gra ta "nasza" Lechia.
17 maja 2017, 09:58 / środa
Za każdym razem jak ostatnio o coś graliśmy to był balonik napompowany do granic możliwości po czym pękał z hukiem. Teraz myślę że większość nie liczy na cud, więc może na przekór kopacze pokażą że sprawa rozstrzygnie się w Poznaniu i Warszawie a nie już dziś u nas.
17 maja 2017, 15:02 / środa
Miło by było jakby dziś udało się wygrać, a udało się, dlatego, że tak jak ktoś wyżej wspomniał ostatnio biegać się nie chciało...Wierzę w 3 pkt !
17 maja 2017, 15:27 / środa
Zapisujcie się do amicowa zamiast tu pierdolić w kółko jakieś smuty. Nie wiem czy zdobedziemy mistrzostwo. Ale sytuacja jeszcze nie raz się zmieni. Tymbardziej że różnice nie są duże. A tu wiara jak na krakowskich osiedlach, zmienia się jak wiatr zawieje.
17 maja 2017, 15:46 / środa
Krótko i na temat, kiełbasy do góry i golimy frajerów!!!
17 maja 2017, 16:25 / środa
jak nie teraz to kiedy ?? MY WIERZYMY....!!!!!
17 maja 2017, 16:43 / środa
zobaczyłem skład, niech opatrzność ma nas w swojej opiece.
17 maja 2017, 16:48 / środa
1-4-5-1 choć powinienem napisać 1-3-5-0 albo nawet 1-2-4-0
Kuciak - Nunes, Maloca, Vitoria, Wawrzyniak - Sławczew - Haraslin, Wolski, Krasić, Peszko - M. Paixao.
17 maja 2017, 16:50 / środa
Lechia Gdańsk: 1. Dušan Kuciak - 3. Jakub Wawrzyniak, 5. Steven Vitória, 6. Simeon Sławczew, 7. Miloš Krasić (k), 17. Lukáš Haraslín, 19. Marco Paixăo, 21. Sławomir Peszko, 22. Mario Maloča, 27. Rafał Wolski, 30. Joăo Nunes

Rezrwowi: 33. Oliver Zelenika - 9. Michał Mak, 10. Sebastian Mila, 11. Grzegorz Kuświk, 14. Piotr Wiśniewski, 28. Flávio Paixăo, 41. Paweł Stolarski

"ciekawie" Kanadyjczyk w wyjściowym składzie
hmm
17 maja 2017, 17:08 / środa
Panie trenerze...mam nadzieje ze wie Pan co Pan robi...powodzenia !!!
17 maja 2017, 17:58 / środa
Rubik na środku obrony...trzeba liczyć że polski szkot znowu zagra jak ostatnio zimą
17 maja 2017, 18:46 / środa
bedzie 3pkt i walka o mistrza!!!
17 maja 2017, 18:47 / środa
Probierz jest nienormalny i ma wytrzeszcz oczu.
17 maja 2017, 18:48 / środa
Jazda z kurwami
17 maja 2017, 18:49 / środa
Portugalski uśmiech na mej twarzy! :-) Druga połowa będzie horrorem, ale damy radę.
17 maja 2017, 18:51 / środa
Ktos oglada w TV? Co ten Probierz tam odpierdala?
17 maja 2017, 18:55 / środa
Probierz pajac. Już nawet sędzia się nim nie przejmuje. Chuj z nim.
17 maja 2017, 18:57 / środa
Probierz coś tam podskakiwał i mówił w kieunku naszej ławki, zdaje się, że Maciej Kalkowski go "przyblokował" i skierwał do szatni
17 maja 2017, 19:00 / środa
z netu : Probierz doskoczył przy tunelu do Nowaka i zaczął coś do niego krzyczeć, ten go odepchnął. Nerwy puszczają polskiemu murinio
17 maja 2017, 19:01 / środa
Cos wyskoczyl do Nowaka?
17 maja 2017, 19:07 / środa
Chyba gola widze.... brawo:-) 3:0
17 maja 2017, 19:27 / środa
Lechia nie oddała inicjatywy. Nawet trochę się bawią na luzie. Jeszcze ponad 20 min. Lechia Gdańsk!!!
17 maja 2017, 19:28 / środa
Marco 15 trafienie w sezonie najlepszy rezultat od czasow IV ligi i Szutowicza
17 maja 2017, 19:36 / środa
Jaga się wypaliła w 1. połowie. To już cień drużyny. Emocje, oszołomstwo ;-)
17 maja 2017, 19:42 / środa
Takiego meczu potrzebowaliśmy
17 maja 2017, 19:47 / środa
Haraslin 4:0 Lechia!! !!!!
17 maja 2017, 19:51 / środa
Mieliśmy dziś 12 zawodników na boisku. Bo Haraslina było dwóch. Szokujące, co on odpierdala!
17 maja 2017, 19:56 / środa
Haraslin gra super ostatnio
szkoda, że zabraknie go w meczu z Amicą
17 maja 2017, 20:08 / środa
Tak, właśnie takiego meczu było potrzeba. Szkoda, że ze scyzorykami się nie udało.
Gdy przed meczem pisałem o składzie, to że Marco, Vitoria, Milos i może Nunes będą nieobecni na boisku -myliłem się. I choć co do Krasica można mieć zastrzeżenia, to mimo wszystko wszyscy zagrali tak jak tego wszyscy oczekujemy. BRAWO!!!
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025