Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 04.06.2017 niedziela, 18:00

strona 1/5

28 maja 2017, 20:52 / niedziela
Wygrać w Warszawie, remis w Białymstoku. Jakie to proste...
Amen.
28 maja 2017, 21:44 / niedziela
Grande finale. To jest ten mecz. Wóz albo przewóz, szczęście albo rozpacz, cały sezon sprowadzony do 90 minut. Pogoń i Legia były jedynymi niepokonanymi przez nas w tym sezonie drużynami. Wygrywamy z Legią=ograliśmy co najmniej 1 raz całą ligę.
Lechia Mistrz!
28 maja 2017, 21:55 / niedziela
Grać bez kalkulacji i wygrać.Nie oglądać się na innych , zabrać ponownie mistrza ległej i zapewnić Sobie puchary a przy odrobinie szczęścia.... .
29 maja 2017, 10:10 / poniedziałek
Walka musi być, po walce Mistrz !!!
29 maja 2017, 11:17 / poniedziałek
Są jakieś plany do utworzenia strefy kibica na niedzielę?
29 maja 2017, 11:32 / poniedziałek
Strefe kibica to będziesz miał w Warszawie w klatce gości :)
29 maja 2017, 11:33 / poniedziałek
Gramy o pewne wicemistrzostwo to jest chyba najważniejszy mecz jaki pamiętam. Marco napierdala hattricki więc prosimy o kolejny. Myślę że forma obydwu zespołów jest zbliżona, wynik będzie góra jednobramkowy. Szkoda że dzidzia nie dostał żółtej w Kielcach ale to było chyba niemożliwe w naszych realiach sędziowie mu dali.
29 maja 2017, 12:40 / poniedziałek
Pompowanie balonu z napisem Lechia Gdańsk, Mistrz Polski ad 2017 czas zaczynać! Panowie wlczyć, gryźć trawę i wygrać! Na wieczną chwałę Wielkiej Lechii moich marzeń!
29 maja 2017, 13:44 / poniedziałek
Nie wyobrażam sobie żeby nasz treneiro zagrał asekuracyjnie. To byłoby mega przegięcie. Wjeżdżamy na pełnej mamy potencjał w ofensywie wóz albo przewóz nie mamy nic do stracenia
29 maja 2017, 14:28 / poniedziałek
Czeka nas najtrudniejszy mecz sezonu. Legia jest w niezłej formie, będzie tak samo zmotywowana jak my, zagra przy pełnych trybunach - dzisiaj rzucili do sprzedaży ostatnie 1500 biletów.

Statystyka naszych występów na Łazienkowskiej wygląda słabo - od 2008 roku 9 porażek, 1 remis, 2 zwycięstwa - najwyższy czas na trzecie!

To, co przemawia za nami to naprawdę dobra dyspozycja w rundzie finałowej - ani jednej straconej bramki!!! Czyste konto w 6 meczach - robi wrażenie. Nigdy też chyba nie mieliśmy składu jakościowo tak bliskiego Legii. Tylko te nasze wyjazdy...:/ No i czasem trudno też wierzyć, że sposób sędziowania meczów ekstraklasy jest zupełnie uczciwy i w ogóle nie sprzyja Legii.
29 maja 2017, 14:32 / poniedziałek
ps. Ruch w lutym, czy marcu rozjechał Legię 3:1, nawet śledziom się udało, chociaż wtedy to była wprawdzie inna Legia - ale jeżeli spadkowicze mogą ograć Legię na ich terenie, to niby czemu nie my!? :)
29 maja 2017, 14:47 / poniedziałek
Dokładnie Ruch ograł Legie, bo okazał duże zaangażowanie i zagrał wysokim pressingiem. Musimy zagrać to samo, żeby Legia nie mogła grać w piłke i wracamy do Gdańska ze złotem.
29 maja 2017, 15:19 / poniedziałek
Dla tych co nie będą mogli.

Spotkanie 37. kolejki Lotto Ekstraklasy, w którym Legia Warszawa zmierzy się z Lechią Gdańsk, będzie transmitowane przez TVP 2.
29 maja 2017, 17:09 / poniedziałek
Gianni, mam nadzieję, że Ty jedziesz!

Jesteśmy zawsze tam!
29 maja 2017, 18:28 / poniedziałek
@jordi

a zapisałeś się na wyjazd?
29 maja 2017, 20:53 / poniedziałek
@axel

nie, mistrzostwo będę świętować z narzeczoną
29 maja 2017, 21:09 / poniedziałek
Już chyba biletów nie ma,kolejki jak w PRLu.
29 maja 2017, 22:19 / poniedziałek
Tak, ja oczywiście jadę!
29 maja 2017, 23:09 / poniedziałek
Mickiewicz jako wierny kibic Lechii pisząc "Dziady" miał na myśli przeciwników Biało Zielonych. Też przewidział ilość punktów Lechii na koniec sezonu 2017 wymieniając w treści utworu tajemniczą cyfrę 44 . Czy tajemnica zostanie wyjaśniona okaże się to w Niedzielę 4 Czerwca po godzinie 20.00. Zwycięstwo jest w naszym zasięgu ponieważ mamy najsilniejszy zespół . Jedyny mankament leż w głowach.
Mam prośbę do piłkarzy - róbcie przed każdą połową meczu " kółko" .
To mocno integruje zespół i jest dobrym znakiem .
Oby stało się to co w 2008 roku .
odnośnik
30 maja 2017, 10:19 / wtorek
- Wszystko albo nic. Jak grasz w pokera i grasz all in to grasz all in. Nas w tym spotkaniu urządza tylko zwycięstwo i dobre wiadomości z Białegostoku. Damy z siebie wszystko. To ostatni mecz w tym sezonie. Musimy zostawić na boisku całą ambicję i postarać się o to, żeby sezon zakończyć z tytułem Mistrza Polski. To szaleństwo, ale wciąż możliwe do realizacji - mówił po meczu z Pogonią Szczecin napastnik Biało-Zielonych Marco Paixao.
30 maja 2017, 12:12 / wtorek
Informacja dla tych co nie dostaną już biletów: Mecz Legia - Lechia będzie można obejrzeć w TVP2 początek o 17:45 4 czerwca.
odnośnik
30 maja 2017, 12:59 / wtorek
Chyba jednak wolę komentarz C+, ale sam fakt, że taki mecz reżimowej to też ma swoje znaczenie - czyżby prezes nie miał C+, a osobiście chciał zobaczyć mistrzostwo Lechii ;)
A na poważnie - to istotna wiadomość przede wszystkim dlatego, że na oczach kilku milionów ogólnie wkurwionego społeczeństwa trudniej robić wałki sędziowskie
30 maja 2017, 13:18 / wtorek
czas zrobić cweLce z dupy jesień średniowiecza...
30 maja 2017, 14:10 / wtorek
no, który będzie?
Marcin Borski (Warszawa),
Bartosz Frankowski (Toruń),
Paweł Gil (Lublin),
Krzysztof Jakubik (Siedlce),
Tomasz Kwiatkowski (Warszawa),
Szymon Marciniak (Płock),
Tomasz Musiał (Kraków),
Jarosław Przybył (Kluczbork),
Paweł Raczkowski (Warszawa),
Daniel Stefański (Bydgoszcz).
30 maja 2017, 14:36 / wtorek
wedlug mnie kluczowe bedzie wylaczenie z gry dzidzi. Tak jak zrobil to Nunes z Vasilievem, ale jak wiadomo ich w obecnej formie nie ma co porownywac, gdyz ten drugi jest cieniem siebie z przed paru miesiecy.
Boje sie jeszcze o brak stuprocentowego zzangazowania ze strony zaciagu warszawskiego. Moze bredze, nie wiem...
30 maja 2017, 15:24 / wtorek
Sitek: poprowadzi ktoś z tójki: Stefański, Marciniak, Gil. :-)
30 maja 2017, 16:44 / wtorek
Musial + Legia = 3 punkty Lechijki :-) Dobrze,ze Lysy w Koreii siedzi ;-)
30 maja 2017, 16:47 / wtorek
Biletów już na wyjazd brak
30 maja 2017, 18:19 / wtorek
Biletów nie ma. Wódka w woj. Gdańskim wykupiona wczoraj. Na melinach już też nie ma. Bimber jeszcze nie doszedł. Zioło zarekwirowali. Msze święte odwołane w całej diecezji. S-13 przestało nadawać, Wałęsa okazał się Bolkiem, Opole zaorali, OK zniosę wszystko. Zniosę nawet to, że Strejlau będzie jedynym komentatorem tego meczu.

Nie zniosę tylko jednej rzeczy, jak Pan Andrzej Strejlau, nie powie po meczu:
" Teraz popatrzmy, jak Lechici świętują swój pierwszy tytuł Mistrza Polski"

LECHIA MISTRZEM POLSKI
30 maja 2017, 19:50 / wtorek
Przypuszczam, że Musiał będzie odpoczywał po wpadce w Gdyni. Nie ma delegacji jakichś japońskich sędziów kurde ?
30 maja 2017, 20:24 / wtorek
Trampi

LECHIŚCI

kurwa :)
30 maja 2017, 20:27 / wtorek
Marciniak nie będzie sędziował bo jest na MŚ U-20 w Korei i w czwartek sędziuje 1/8 finału. Całe szczęście.
30 maja 2017, 20:29 / wtorek
MrLenny....kumaj trochę...
30 maja 2017, 20:36 / wtorek
Kumam, bo przeciez pyrusy juz swoj pierwszy tytuł zdobyli.... czy nie tak kumam?
30 maja 2017, 20:40 / wtorek
poza tym jest napisane:

... nie zniosę.... jak nie powie...... czyli mówi o nas.... czyli Lechiści!!!!!!!!!!!!!!!
30 maja 2017, 20:46 / wtorek
jednak nie kuma
30 maja 2017, 20:49 / wtorek
Nie, nie kuma
30 maja 2017, 20:54 / wtorek
TO proszę Panowie naprostujcie, bo mimo że już dość stary jestem, myślałem że ze zrozumieniem czytać umiem :)
30 maja 2017, 21:00 / wtorek
Jeśli w ciągu godziny intensywnej rozkminy się nie kapniesz o co kaman, to Ci napiszę.
30 maja 2017, 21:16 / wtorek
:)
30 maja 2017, 21:17 / wtorek
To jest stary szyfr Lechii...Musisz czytać co drugie słowo, następnie wracasz do trzeciego poprzedzającego drugie...ot i cała fizjologia
30 maja 2017, 21:33 / wtorek
j/Rombis
30 maja 2017, 21:56 / wtorek
jasne że nie skumał :)
30 maja 2017, 23:27 / wtorek
Chyba caly czas mysli.

Lenny, zadzwon do Pana Andrzeja i podpytaj moze? ;)
30 maja 2017, 23:39 / wtorek
Kurwa jakie ciśnienie :) głęboko wierzę, bo "MY WIERZYMY..." w zwycięstwo Lechii, w przypadku wygrania kogokolwiek w meczu tych pozostałych walczących o tytuł i remisu w Stolycy będzie trzecie miejsce, też sukces, ale to nie jest to...cokolwiek się nie zdarzy ma być zwycięstwo w ostatnim meczu. Mistrzostwo - to jeszcze ciężko mi się jeszcze wizualizuje.... kurna, Lechio, kocham Cię, ostateczne zwycięstwo nadchodzi, wierzę że w tym roku.
31 maja 2017, 07:24 / środa
A ja dziwnym trafem jestem zupełnie spokojny o wynik w niedzielę.
Legia "musi", pod presją wyniku i z upływem czasu się odkryje, a nasi skrzydłowi zrobią swoje, dogrywając do Marco tak ze dwa , trzy razy.
Po końcowym gwizdku jeszcze tylko minuta i Piotr Żuk krzyknie chłopakom - " w Białymstoku 1:1 ! "
Następnie Mila, już z szampanem w ręku, jak to miało miejsce we Wrocławiu zaintonuje :
" Gdzie twoje berło ? Gdzie twoja korona ? Gdzie twoje mistrzostwo ? Legio pierd...na ! "
31 maja 2017, 10:31 / środa
Sebek powinien gadkę motywacyjną odbyć przed meczem jak w Śląsku.
31 maja 2017, 17:47 / środa
Wierzę i Marzę jak każdy z Was. Ale co kolwiek się w niedzielę wydarzy, przyjmę jako sukces. To by megał dobry sezon gdańskiej Lechii. Najlepszy w mojej skromnej karierze. I za to już dzisiaj dziękuję. Jednak proszę o więcej i błagam wygrajcie to dla siebie, klubu i nas Kibiców!
1 czerwca 2017, 15:21 / czwartek
Bartosz Frankowski (Toruń). 6-4-7 póki co.
1 czerwca 2017, 21:58 / czwartek
Ciężko napisać coś sensownego przed tym meczem. Każdy wie jaka jest stawka i każdy z nas wie, że jeszcze nigdy w naszej historii nie było meczu. Jeden mecz i ....moze być wszystko ale i moze być nic. Chociaż NIE! Ma racje kolega Przeroba, ze to chyba najlepszy sezon Lechii od mniej wiecej 60 lat i nie zaleznie od wyniku końcowego, nalezy go zapamietać pozytywnie, a moze bedzie tkwił w naszej pamięci na wieki....

Cóż panowie, historyczna chwila, trza spiąć się i walczyć na całego !!!

TYLKO LECHIA!
 
1 2 3 4 5
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032