Gdańsk: sobota, 20 października 2018
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa: sezon 2017-2018

strona 11/11

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

15 maja 2018, 20:44 / wtorek
A on tylko pomylił top 5 z Top 5 od końca.Będziemy Top 3 lub Top 4 od Końca.Czego więcej chcieć.
Dobrze że nam zabronili pucharów bo jeszcze by wygrali LE.
16 maja 2018, 07:31 / środa
Niech mi ktoś wytłumaczy. Czy to że nic nie było mowy o nieuregulowanych zobowiązaniach a jedynie o przekroczonych prognozach oznacza że klub takowych nie ma, czy też na tym etapie procesu licencyjnego tego nie sprawdzano?
16 maja 2018, 08:48 / środa
Widocznie zapłacili minimum wymagane czyli za ostatnie 3 miesiące czy jakoś tak, poza tym mamy nadzór więc i tak tak będą bacznie obserwować co się dzieje w klubie.
19 maja 2018, 20:44 / sobota
Gratulacje dla Piasta za zlanie wieśniaków. Gratulacje dla Śląska za wygraną z kurwą.
Dobrze że to już koniec tego pierdolonego sezonu. Straszna męka, prawie do końca, a jedyny pozytyw to utrzymanie.

Z biało - zielonym pozdrowieniem. Następny sezon będzie lepszy!
19 maja 2018, 21:17 / sobota
Utrzymanie i derby, choć nie wiem, która z tych dwóch rzeczy powinna być większym dla Lechii pewnikiem.

Lepszy przyszły sezon to też jednak plan absolutnego minimum, bo gorszego nie jestem w stanie sobie wyobrazić.
20 maja 2018, 20:24 / niedziela
Lechia wygrała 3 razy DERBY. Udany sezon. Podziękowania dla piłkarzy. arka kurwa
20 maja 2018, 20:48 / niedziela
Oczywista sprawa i ameryki nie odkryłem - ten sezon to kompletna klapa. Nie można się pocieszać wygranymi derbami, ani utrzymaniem. Sezon ten potwierdza, iż ściąganie zawodników na potęgę, i to głównie zagranicznych to droga, która nigdzie nie prowadzi. Sytuacja finansowa też nie jest za dobra, ale przecież, nie trzeba być finansistą, gdy utrzymuje się takich zawodników jak Mila, Wojtkowiak, Krasic. Czy oni wnoszą jakoś wartość dodatnią.W moim odczuciu taki Chrzanowski nie ustępuje Wawrzyniakowi (chociaż nie był najgorszy) a jego utrzymanie jest zdecydowanie mniej kosztowne. Gdzie są młodzi polscy piłkarze?? Proszę nie mówicie mi, że są zdecydowanie gorsi od importowanych słabiaków. W naszej Lechii, jedynym dobrym zawodnikiem z zagranicy jest Haraslin, od biedy Sławczew, tak, bracia Paxia to nie nadają się do gry. Dobrze, że to już koniec tego sezonu. Brawo dla trenera, za wystawienie Żukowskiego.
20 maja 2018, 21:07 / niedziela
tak!!!!, bracia Paixao są do d... nie nadają sie do gry!, bo w dwóch strelili tylko 26 bramek z 46 ustrzelonych przez cały sezon. To skandal!!! Przecież, gdzie nie spojrzysz dookoła pełno takich strzelców co walą po kilkanaście bramek w sezonie i gotowi są grać za czapkę śliwek.
Jak ktoś ma alergię to niestety , na rozum tez pada.

Sorry ale mam juz dość tego pierdolenia o braciach. Może i sa irytujący nie każdy może ich lubić, ale liczby mówią same za siebie i takie marudzenie mnie wkurwia bo w zamian i tak chuja możecie zaproponować. Trytko? Moze Siemaszko?

TYLKO LECHIA!
21 maja 2018, 09:38 / poniedziałek
Dodam jeszcze, że w rundzie jesiennej Marco jako jedyny wyglądał jak piłkarz. Reszta sprawdzała czy kaska się zgadza...
21 maja 2018, 12:03 / poniedziałek
Ciekawe podsumowanie minionego sezonu.
https://eurosport.interia.pl/pilka-nozna/ekstrakla sa/news-ekstraklasa-kalendarz-absurdalnego-sezonu, nId,2583475
21 maja 2018, 20:45 / poniedziałek
Mówiąc nie nadają się do gry mam na myśli ich emerytalny wiek. To, że Marco został odsunięty od składu o czymś świadczy. Może miał negatywny wpływ na drużynę, które na tą chwilę nie widać - zawodnicy, tak po normalnie, się nie lubią i nie tworzą drużyny. OK, bramki strzelali, piłkarsko coś wnoszą, ale na ich barkach nie można budować drużyny.
22 maja 2018, 20:47 / wtorek
Widzieliście wypowiedz wiceprezesa amici?

Polecam ;) mnie osobiście zaimponował. Czegoś takiego brakuje u nas, a pewnie by się przydało.

https://www.facebook.com/lechpoznan.oficjalna/vide os/10155658814602061/
23 maja 2018, 05:16 / środa
Sama wypowiedź ciekawa, szkoda, że w Lechii, taka kreatura nie ma sobie nic do zarzucenia - odnośnik

Czemu tylko ten Rutkowski tak dziwnie mówi ? Niech ogarnie ten język...
23 maja 2018, 07:48 / środa
Nie znam jego przeszłości ale mówi z francuskim akcentem. Może siedział kiedyś we Francji i dlatego ;)
23 maja 2018, 09:18 / środa
"ponad 30 lat w profesjonalnej piłce" - osiągnięć żadnych, czas na zmianę branży
23 maja 2018, 09:20 / środa
Kluby, które uzyskały prawo występu w europejskich pucharach w ostatniej dekadzie - od sezonu 2008/2009 pierwszego od powrotu Lechii do Ekstraklasy - w kolejności:

1. Wisła Kraków
2. Legia Warszawa
3. Amica/Lech Poznań
4. Dyskobolia/Polonia Warszawa
5. Ruch Chorzów
6. Jagiellonia Białystok
7. Śląsk Wrocław
8. Piast Gliwice
9. Kujawiak/Zawisza Bydgoszcz (PP 2014)
10. Zagłębie Lubin
11. Cracovia Kraków
12. Arka Gdynia (PP 2017)
13. Górnik Zabrze

z aktualnych ekstraklasowych w tym zestawieniu brak tylko Lechii, Wisły Płock, Korony i Pogoni.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.031