Gdańsk: czwartek, 23 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa: sezon 2017-2018

strona 5/6

21 sierpnia 2017, 21:41 / poniedziałek
Kierunek... grawitacja. Dlatego zatrudnili Newtona, specjalistę od spadania?
21 sierpnia 2017, 21:54 / poniedziałek
rano to już Borek mówił w misji futbol..pisałem w którymś wątku ...mówił ze umowa juz w czerwcu podpisana i ze fundusz jeszcze w tym roku zainwestuje 21 czy 24 mln złotych...
21 sierpnia 2017, 21:57 / poniedziałek
21 mln...
21 sierpnia 2017, 22:10 / poniedziałek
zaiwestuje czy nie, chuj z nimi, zapewne znowu pojawią się tabuny piłkarskiego szrotu do ogrania, a następnie do osdprzedania

i tak to nie ma żadnego znaczenia, jeśli chodzi o sukcesy sportowe

bo nie o to tym hochsztaplerom na czele z mandziarą chodzi (co dobitnie pokazał ostatni sezon i szczęśliwe dla nich zakończenie)
21 sierpnia 2017, 22:56 / poniedziałek
Z tym nowym analitykiem wstrzymałbym się z ocenami. Z tego co wiem to np w Lechu pracują ci sami ludzie nawet po zmianie trenera. On tylko analizuje dane, więc nie musi mieć charyzmy i licencji UEFA pro.

Nie mamy drużyny rezerw to jasne.
Mamy natomiast CLJ, czy tym ktokolwiek się insertuje???
odnośnik
Klub nie jest w stanie podać kto grał w ostatnim meczu? Nie dziwie się że Nowak nie ma pojęcia jak grają młodzi, skoro jest takie podejście.

Dla porównania nawet PBB ma lepszą stronę...masakra...odnośnik
21 sierpnia 2017, 22:59 / poniedziałek
Tabela z poprzedniego sezonu oczywiście.
29 sierpnia 2017, 18:07 / wtorek
odnośnik

Były poniedziałki teraz piątek.chyba ktoś kasę liczy z tych dni, bo i tak przyjdą tylko Ci co muszą.
31 sierpnia 2017, 17:41 / czwartek
odnośnik

Zmiana terminu z kretami.Czytają nasze forum
9 września 2017, 19:58 / sobota
Brawo Śląsk!
27 września 2017, 13:04 / środa
Chciałem tylko napisać, że w analogicznym okresie roku ubiegłego tj. po 10 kolejkach obecny mistrz Polski miał taki sam bilans punktowy jak Lechia.
27 września 2017, 14:49 / środa
I też w podobnym okresie zmienili trenera, chociaż u nas to ciężko nazwać zmianą.
27 września 2017, 18:23 / środa
Chcialbym zauwazyc, ze rok temu byl podzial punktow. W tym roku bedzie trudniej gonic czolowke.
27 września 2017, 21:41 / środa
Witam ! Jako, że jest to mój pierwszy post to pozdrawiam na wstępie kolegów po szalu. Przeglądałem forum od paru lat natomiast nigdy nie założyłem konta. Na dzień dobry taka ciekawostka.
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/tabele/834 /lotto-ekstraklasa-pierwsze-polowy

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/tabele/835 /lotto-ekstraklasa-drugie-polowy

W zeszłym roku 2 połowy leżały, prąd odcinało, a teraz co? Gramy słabo ale te statystyki 2 połów są i tak ciekawe. Szczególnie jak porównamy je do pierwszych.
27 września 2017, 23:25 / środa
Twoich linków nie sprawdzałem, bo mimo że "od kilku lat przeglądasz forum" to nie poznałeś techniki: "wyciętego s".

Natomiast co do statystyk, które chyba lubisz, to statystycznie jak ty jesz kapustę, a twój szef mięso to razem opierdalacie gołąbki.
27 września 2017, 23:29 / środa
Bo linki na tym forum są od zawsze jak pan Jarosław Psikuta...
27 września 2017, 23:42 / środa
W punkt :)
28 września 2017, 01:37 / czwartek
statystycznie, w większości to drugie połowy zaczynają się zaraz po pierwszych połowach, ale to oczywiście tylko statystycznie.
28 września 2017, 07:48 / czwartek
Czarny trzy mecze out. Ciężką rękę mają decydenci w centrali. Na Koronę dopiero wróci. Za to w Poznaniu i w Warszawie umiarkowana radość.
28 września 2017, 15:43 / czwartek
jakby co to kolejny raz gramy w poniedziałek :/

XIV kolejka
30 października
Lechia Gdańsk - Korona Kielce, godz. 18:00
1 października 2017, 09:43 / niedziela
Wczoraj miałeś przykład, ile wiary przychodzi na mecze w sobote ;)
1 października 2017, 12:43 / niedziela
W Krakowie było niewiele więcej takie mam wrażenie.
1 października 2017, 17:10 / niedziela
Polska Ekstraklasa to niestety dno. Tu nie ma drużyn lepszych i gorszych. Myślę, iż nawet drużyna z pierwszej ligi mogłaby spokojnie grać i nikt nie zauważyłby różnicy.

Lechia gra tragicznie, i tak udało się wygrać z wiceliderem, który grał równie dramatycznie. Niestety, poziom piłkarzy jest dramatycznie niski. Piłkarz który dwa razy pod rząd kopnie dobrze piłkę jest okrzyknięty gwiazdą. Skandal.

Tak jak już kilkukrotnie pisałem, Pan Krasic ponieważ nie ma rezerw na trybuny, wypłatę powinien oddać na szkółkę, bracia Marco i Flavio również, Mila, Victoria też. Ci piłkarze nie mają honoru. Zacznijmy budować drużynę w oparciu o Wolskiego, jako typowym środkowym pomocnikiem. Nie chowajmy się za podwójną gardą z dwoma defesywanymi pomocnikami. Adam Owen to nie żadna zmiana, Lechia gra i będzie grała słabo, ponieważ trener w Naszej Lechii nie ma nic do gadania. Lechia to drużyna najemników, którzy nie są przywiązani do drużyny, no i najgorsze, to wynika z podejścia całego sztabu od zarządu po trenera. Tu nikomu nie zależy na sukcesie, zbudowaniu dobrej drużyny, walczącej, zaangażowanej. To jest projekt w 100% oparty na wyrachowaniu, w którym, nie ma miejsca na emocje. Kasa się musi zgadzać. Pomiędzy takimi ludźmi ciężko o zbudowanie takiego dobrego klimatu na grę. Piłkarze nie są przygotowani do gry, nie ma pomysły na grę, a gra jest oparta na tym, że każdy z piłkarzy coś tam sobą prezentuje na tle polskich nieudacznych klubików. Nie wiem dlaczego ja to jeszcze oglądam, a już dlaczego płacę grubą kasę za bilety, muszę sprawdzić czy ja dobrze sie czuję.

Lechia to MY, Lechia to MY, i proszę o tym nie zapominać!!!!!
1 października 2017, 21:18 / niedziela
Można? Oczywiście że można...odnośnik

Nie żebym był za karaniem piłkarzy (w jakiejkolwiek postaci), ale Lechia jest najważniejsza. Jakby nasze gwiazdy miały w opcji pól pensji, albo zapierdalać cały mecz, to bylibyśmy w tej chwili w czołówce tabeli, a w tym roku (i kolejnych) nosili koronę MP.
2 października 2017, 01:32 / poniedziałek
BIGBADWOLF co da wstrzymywanie grajkom pensji skoro Ci wiedzą,że i tak ją dostaną.Poczekają troszkę mogą grać totalny piach a pieniążki durny klub wypłaci.
2 października 2017, 01:43 / poniedziałek
No niestety takie działanie nie wypali o czym napisało w punkt weszło. Nie wypłacanie należnych pieniędzy to nic innego jak powód do rozwiązania kontraktu. Trzeba podpisywać umowy takie żeby premie były zgarniane w odpowiedni sposób, za zaangażowanie, a nie samo bycie.
2 października 2017, 08:32 / poniedziałek
Buahahaha idąc tym tokiem rozumowania, u nas to pensje powinno się wstrzymać w pierwszej kolejności Mandziarze, tzn sam sobie powinien wstrzymać.
3 października 2017, 20:28 / wtorek
Jak parę miesięcy temu pismaki obrabiały Lechię myślałem, że bardziej się nie da. Legia udowodniła, że się myliłem. Podobno mają grać w lidze kobiet :D
4 października 2017, 14:20 / środa
arka dziwko derby blisko!
3.11 (piątek) g. 20.30
4 października 2017, 15:40 / środa
https://youtu.be/BhAwY66t5SQ
Słowa Borka z Misji Futbolu, myślę, że można te słowa zastosować również do Lechii.
14 października 2017, 18:31 / sobota
A tymczasem prostytutka z Gdyni dostaje 1:0 od Niecieczy :) aRKA dziwko...
14 października 2017, 21:58 / sobota
BAR srar a wałki dalej kurwy w czarnym kręcą.

Flaga "wierność" w wykonaniu Śląska mistrzostwo.
14 października 2017, 22:01 / sobota
*VAR miało być, nie bar, ale tak to się kończy jak alkoholik pisze posta :)
16 października 2017, 19:24 / poniedziałek
Tak patrzę i z Poznania nie będzie kibiców i ich dziewczyn z Gdyni na meczu z nami. Zakaz wyjazdowy, w sumie na 8 meczów hmm. Kolejnego rekordu frekwencji na trybunach Ekstraklasa chyba nie zanotuje. Chyba że Górnikiem Zabrze nadrobią szczęśliwie.
17 października 2017, 22:00 / wtorek
Zmiana trenera. I co? W moim odczuciu dużo się nie zmieniło. Dużo gadania, żadnych efektów. Tak, tak, wiem. Trzeba dać trochę czasu. Niestety, Lechia czasu już nie ma, zawodnicy młodsi nie będą. Dobra wiadomość - brak w wyjścowym składzie Krasica. Jego czas tak samo jak czas Mili już minął. Panowie, jesteście już oldbojami. Przegrana ze słabo grającą Legią niestety zasłużona, chociaż było kilka dobrych akcji - to jednak za mało. Dlaczego tak boimy się grać do przodu, Chrapek się w Lechii nie nie nadawał, w Śląsku jakoś nauczył się grać. Panie trenerze, więcej wiary, zacznijmy grać ofensywnie, do przodu, a nie po raz kolejny chowamy się za podwójną gardą.
Niestety, czaka nas koljna porażka, tym razem większą ilością bramek! Lech nas rozjedzie.
Lechia to MY
17 października 2017, 22:18 / wtorek
SULG nie pisz po pijanemu.
22 października 2017, 17:21 / niedziela
Ależ ta Jaga zeszła na psy.
22 października 2017, 21:08 / niedziela
Mnie juz prawie nie martwi, ze w ogole nie gramy wychowankami jak by wypadalo w ekstraklasie (predzej sobie wychowamy dobrego pilkarza niz go kupimy z rezerw Benficii). Mnie zaczyna martwic, ze stajemy sie najmniej polska druzyna w lidze. Na mecz z Lechem 5 Polakow w skladzie, z Legia 6, za chwile sie okaze, ze juz tylko 4.
Wolalbym walczyc o utrzymanie, ale zeby po boisku biegalo z 9 Polakow w tym malolaci jak np. w Gorniku. Dobry przyklad, ze mozna grac super pilke bez sciagania szrotu na potege. Nie wiem co jest w glowach inwestorow, ze te wszystkie miliony zamiast na pensje nie plyna szerokim strumieniem na szkolenie mlodziezy. Lechie stac zeby miec szkolke na poziomie... Arsenalu. Smieszne co? Jozak w Dinamie robil topowe szkolenie mlodziezy za bodaj 6 mln. zl. rocznie.
23 października 2017, 08:25 / poniedziałek
Dla mnie najważniejsze jest żeby zawodnicy byli w 100% zaangażowani w grę dla klubu i ich jedynym zmartwieniem nie był jedynie stan kasy na koncie. Jeżeli da się to osiągnąć grając Polakami to super ale niestety jest to nierealne - patrz wypowiedź Wolskiego po meczu z Ległą. Górnik jest raczej tylko wyjątkiem potwierdzającym regułę.
23 października 2017, 20:19 / poniedziałek
Dlatego powinno sie grac wychowankami. Zupelnie inaczej podchodzisz do klubu, ktory jest twoja miloscia od najmlodszych lat a do klubu w ktorym jestes tylko dlatego, ze kasa jest potrzebna. Wolski do Legii przychodzil jako ciagle malolat, chociaz w pelni ich wychowankiem nie jest tak naprawde. Natomiast ma ja w sercu i trudno go winic. Lechia to tylko jego kolejny przystanek w karierze. Wszystkie wieksze przezycia: debiut, pierwsza bramka w ekstraklasie to juz Legia. Ja sie na to nie obrazam. Taki pomysl na Lechie ma zarzad widac i tu chyba nalezaloby skierowac ewentualne pretensje. Wolski jest u nas tylko w pracy i wykonuje ja calkiem dobrze. Chcesz miec zaangazowana druzyne to domagaj sie naszych chlopakow w skladzie.
23 października 2017, 22:14 / poniedziałek
Nie bądź leniwcem i uruchom wyobraźnię. Wychowankowie to nie tylko życzenie ale i praca nad szerokimi kadrami , wręcz tabunami młodych ludzi. Niewielka część z nich osiąga wyższe kwalifikacje i oczywiście domaga się gry w I-szej drużynie. Tak, pamiętam zdarzają się tacy, co w wieku 16-18 lat mimo nędznej postury są lepsi od seniorów ale generalnie ich udział w meczu ligowym to inwestycja na przyszłość. To rodzi bunt młodego człowieka, szczególnie, gdy są na rynku łowcy talentów, których zadaniem jest ściąganie takich ludzi do bogatszych klubów w Europie Zachodniej. Obiecują lepsze szkolenie, lepsza kasę ale … nie mogą obiecać gry w I-szym zespole. Dla nich to też inwestycja przemyślana, gdyż ten młody extract jest już wstępnie przeselekcjonowany a ich macierzyste kluby zainwestowały kasę oraz ogrywanie młodego narybku w swych I-szych drużynach. Po 2-3 latach zawiedzionych nadziei 95% z nich pójdzie na wypożyczenie do niższych lig i słuch po nich zaginie. Nasi wychowankowie w dawnych czasach dochodzili do zespołu seniorów, marzyli o karierze ale gra w II,III lidze to było dla nich za mało. Uosobieniem przywiązania do barw był Puszkarz ale piłkarze, którzy nie mieli nawet połowy jego umiejętności, czy ćwierci jego talentu odchodzili nawet do … za przeproszeniem kur.. nędznej ale nie tak nędznej, aby nie była w stanie ich podkupić. Dlatego kibice starszego pokolenia marzyli, aby ktoś z wyższych lig dołączył do tych chłopaków, dodał im doświadczenia i jakości w grze, aby drużyna mogła wspiąć się do ekstraklasy i aby ci najzdolniejsi mogli swoje sportowe ambicje realizować w Lechii, w Gdańsku. No ale to się nie udawało. Juniorzy zajmowali w Polsce miejsca w pierwszej 4-ce a my dryfowaliśmy po bezkresnym oceanie III lig ( 4 grupy) . Nasi całkiem dobrzy piłkarze odchodzili do innych ligowych drużyn a potem co niektórzy z nich, gdy już nie byli dla nikogo atrakcyjni, wracali na emeryturę do swego starego, poczciwego Klubu, co przytulał ich jak ojciec marnotrawnego syna – a było ich trochę jak np. Grzegorz K.
Też uważam, że powinno się dawać szanse młodym, więcej niż będącym na zbliżonym poziomie rezerwowym ale nie przesadzajmy z tą miłością, którą ponoć żywią do Klubu. Są różni, też i tacy, że jak przyjdzie oferta z przyzwoitą kasą, to spierdala jak czeski generał a potem dwoi się i troi, aby pokazać w Gdańsku, jaki błąd zrobiono, że dano mu odejść. Mój dystans do takich wychowanków nie oznacza jednak, że nie jest mi przykro , że ten projekt dziesiątek boisk w Pruszczu Gdańskim nie działa należycie. Zbliżają się derby i to jest moment, gdy dociera do mnie, że tak naprawdę, to nasi piłkarze nie zdają sobie tak do końca sprawy przeciwko komu i JAK mają zagrać. Oczywiście wiedzą, że w meczu derbowym kibicom zależy na walce, na dobrym wyniku i takie tam pierdu, pierdu. Ale to nic, co to za motywacja? Wyjazd, dobrze, że blisko. I to wszystko. Przykre.
24 października 2017, 20:59 / wtorek
Jakim bym leniwcem nie byl to mnie i tak wychodzi, ze wieksza jest szansa na przywiazanie do barw klubowych chlopaczka, ktory smiga u nas od 12 roku zycia niz Wolskiego. Poza tym szkolenie mlodziezy to swietny biznes. Mnie sie marzy Lechia niczym Ajax. Mamy tysiace malolatow do dyspozycji a najlepsze co przychodzi inwestorom do glowy to... Mila za absurdalne pieniadze, ktory ma sprawic, ze trybuny pokochaja zarzad.
Na dzisiaj Lechia jest jednym z gorszych wyborow dla mlodego, utalentowanego pilkarza. Bardzo wysoka srednia wieku, brak wprowadzania mlodziezy do gry, kolejne odpadajace talenty (Mak, Chrapek, Haraslin (!) nie mogl sie przebic do skladu, bodaj najwiekszy talent w ekstraklasie, Lipski nie wstaje juz nawet z lawki). Stalismy sie kompletna konserwa z absurdalnie rozdetym budzetem na pensje dla dziadow. MASAKRA! Tylko jak to zmienic?
24 października 2017, 21:23 / wtorek
Jak to zmienić? Proste, wypierdolić Mandziarę i jego świtę. Im nie na rękę promowanie wychowanków, bo na nich nie ma dobrego procentu od transferu, a i pod stołem nic sie nie przełoży.
Rozwiązanie jest proste, ale jednocześnie trudne do wykonania, bo mamy (kibice) za krótkie ręce (money).

TYLKO LECHIA!
29 października 2017, 18:39 / niedziela
Pocieszne jes to, że kibice Korony dostali zakaz na wyjazd do nas. Równie śmieszne jak to, że śledziom zepsuły się dwa pociągi w drodze do Warszawy. Jeden to jeszcze rozumiem. Ale dwa ???
29 października 2017, 19:05 / niedziela
To nie jest pocieszne to jest tragiczne.Komuna i rezim maja sie dobrze a proces masowego duraczenia spoleczeństw przynosi efekty.Kurwa kiedys w PRL-u pałowali nas ze hej ale nikomu nie przyszlo zakazywać nam jeżdzenia gdziekolwiek.Stosowanie odpowiedzialnosci zbiorowej, lamanie podstawowych praw i swobod w postaci zakazow i nakazow...zreszta w kazdej dziedzinie zycia.Marks, Engels i Stalin chichocza w piekle mimo goraca.
29 października 2017, 19:26 / niedziela
Lippman czy jak ci tam. A ja wolę mecze z kibicami gości. I co teraz? Rozumiem że jak by jeszcze wpierdol od psiarni dostali to w ogóle piał byś z radości?! Co za kurwa młoty się rodzą teraz to huj. Czas omierać.
29 października 2017, 19:30 / niedziela
Kiedyś kasa nie grała roli raczej. Teraz tak. Być może wyszło księgowym w Eklasa SA, że się lepiej opłacają docelowo mecze bez kibiców gości. Księgowi i komendanci w komendach wojewódzkich też robią co mogą żeby nie płacić policjantom za nadgodziny w czasie meczów (ale to się prosi wojewodę żeby nie wyraził zgody co już u nas było ćwiczone jak nie ma innego bata na przyjezdnych).
29 października 2017, 19:33 / niedziela
Ok nazwa czy jak ci tam, rozum sobie jak chcesz to co napisałem. Twoje prawo. Doucz się o ironii i sarkazmie.
29 października 2017, 19:33 / niedziela
Rozumiem taraz twją radość. Jutro po południu masz wolne.
29 października 2017, 19:35 / niedziela
Ok
29 października 2017, 21:18 / niedziela
lippman tak ironicznie...
WYPIERDALAJ
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.317