Gdańsk: wtorek, 21 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa: sezon 2017-2018

strona 6/6

1 2 3 4 5 6

30 października 2017, 09:39 / poniedziałek
Rejestracja 21 września 2017. Sarkazmem nieudolnie tłumaczy totalny nieogar. Wkurwia za kazdym razem jak się odezwie. Szkoda prądu na niego poza prądem który mod/admin powinien wykorzystać do zbanowania smroda.
30 października 2017, 11:01 / poniedziałek
Ty, ecośtam kiedy ostatni raz meczu Lechii byłeś ? Czy umiesz tylko pojękiwac z emigracji i się przypierdalać (w sumie nie tylko do mnie) ? A się przypierdalasz bo nie umiesz czytać ze zrozumieniem jak inne nazwy i cześki. Admin jak chce to niech mnie banuje i gadajacie sami ze sobą. Miłego dnia.
30 października 2017, 12:04 / poniedziałek
Odpierdol się od emigracji.
30 października 2017, 15:40 / poniedziałek
Podaj mnie na psiarnie zaganiaczu.
30 października 2017, 17:09 / poniedziałek
Jasio, pisząc wypracowanie, pyta ojca:
- Tato, jak się powinno pisać: Królowa Lodu, czy Królowa Loda?
- To zależy, synu, czy chcesz żeby była postacią negatywną, czy pozytywną...
30 października 2017, 21:21 / poniedziałek
"Księgowi i komendanci w komendach wojewódzkich też robią co mogą żeby nie płacić policjantom za nadgodziny w czasie meczów (ale to się prosi wojewodę żeby nie wyraził zgody co już u nas było ćwiczone jak nie ma innego bata na przyjezdnych)."

tak tylko dodam, że nikt im za nadgodziny nie płaci - nie płacą ogólnie całym MSWiA(Straż Pożarna, Graniczna, ABW itp) i nie płacą też w MONie - bo służby mundurowe nie podlegają pod kodeks pracy. W tych służbach za wypracowane nadgodziny odbiera się czas wolny.
31 października 2017, 09:50 / wtorek
Ty mnie podaj do admina ecośatam. Szanuję ludzi co wyjechali za chlebem kolego czarny. Sam swoje przepracowałem za granicą. Ci co tu nasrali i uciekli bo im się pod dupą paliło to ta inna kategoria i niekoniecznie ich poważam. Zwłaszcza jak sobie dawno tej dupy nie wychłodzili na stadionie tylko siedzą przed kompem i wyrzygują się na innych bo albo nie umieją czytać albo coś im w życiu nie wyszło i muszą odreagować.
2 listopada 2017, 23:33 / czwartek
Sezon 2017 - 2018. To co w tym sezonie odpierdzielają/przegrywają nasi piłkarze to skandal, który potwierdza, że ESA to dno. ESA to niestety liga podwórkowa, półamatorska. Niestety, taka jest prawda. Całkowicie poza wszelką krytyką, jest to, co dzieje się w Lechii. Brak ambicji, brak woli walki, brak kondycji, brak samokrytyki, brak sił, brak SŁÓW. No i niech mi nie mówią, że wyciągną wnioski, pytam się jakie ???? Nie popieram tego co stało się na parkingu w warszawie, ale tu chyba inaczej nic nie poskutkuje. On (piłkarze) muszą zrozumieć, iż my, kibice płacimy bardzo dużą kasę, żeby oglądać ich występy. I co dostajemy???? absolutnie nic. Rozumiem, przegrać po ambitnej grze, woli walki, mówi się trudno byli lepsi. Ale to co teraz widzimy!!!! Niech się jeszcze popłaczą, że trybuny nie dopingują tak jak należy. Miejcie jaja panowie, powiedźcie, że Wam nie płacą, a jak wam nie płacą to nie będziecie grali. My też nie będziemy płacili za bilety i każdy będzie zadowolony. Nie mydlcie nam oczu (Panie Mila, może to czytasz, ale wątpię), zacznijcie grać, biegać, walczyć. Pokażcie, że cokolwiek potraficie. Piszę to już któryś raz, miejcie chociaż odrobinę wstydu.

Lechia to MY a nie Madz.... i jego psy
3 listopada 2017, 20:06 / piątek
Kurwa Świat się kończy czas umierać Korona rozpierdala Śląsk trzy do zera ...
4 listopada 2017, 09:09 / sobota
Hymn FC Koeln, można by spróbować skomponować nasz hymn, żeby był dłuższy i bardziej melodyjny
https://youtu.be/wD082XEY1nc
4 listopada 2017, 09:17 / sobota
Hymn to kurwa hymn a nie klocki lego.
4 listopada 2017, 15:09 / sobota
Hymn powinien być śpiewany przez wszystkich kibiców, z melodią o odpowiednim tekstem.
4 listopada 2017, 16:03 / sobota
dostałeś czymś w głowę, czy uprawiasz marną prowokację?

Lechia ma swój hymn!

nikogo nie obchodzą twoje przemyślenia i oceny melodyjności
4 listopada 2017, 20:10 / sobota
przecież civic ma 12 lat, sądząc po nicku.
jak kiedyś pójdzie na stadion, to zrozumie.
4 listopada 2017, 20:22 / sobota
Nasz hymn jest ok, tylko proszę spiewajcie wolniej, bo dużo osób nie nadąża.
5 listopada 2017, 10:06 / niedziela
Gornik jedzie z Lechem na lekko. Jednak mozna grac Polakami w skladzie - i to nie gwiazdami - i robic wynik. Pomyslec co mogloby sie dziac u nas, z naszym budzetem. Ile malolatow mogloby sie sprobowac w pierwszym skladzie. Moglibysmy wspierac naszych "Kownackich" debiutujacych w ekstraklasie w wieku 16 lat. Zamiast tego mamy zachwyt, bo Krasicowi tym razem sie chcialo i Wolski nie mial sektora Lechii zeby moc krzyknac do kibicow zeby sp*****lali. Co za dno i wynik derbow w tym kontekscie mnie kompletnie nie obchodzi... Lechia potrzebuje zmian i te zmiany trzeba wymusic na inwestorach, skoro sa slepi na to, ze klub zmierza donikad.
5 listopada 2017, 15:16 / niedziela
Leniwie Piast kiedyś też cisnal w lidze z niskim budżetem. Ruch tez robił wyniki. Jeżeli przez 3 kolejne sezony Górnik z młodymi będzie w czubie to ok. A tak co kilka miesiecy pojawiają się różne koncepcje "bo tam robią wynik"..."bo tamten trener jest super"...a ten grajek wykreca staty.
5 listopada 2017, 15:59 / niedziela
Ja pi*rdole Kuntakinte, zupelnie nie zrozumiales mojego wpisu. Ja nie nawoluje do zmniejszenia budzetu i grania mlodymi, bo nie ma sie innego wyjscia, ale do przekierowania kasy z pensji i transferow (ktorych mamy w pi*du) na profesjonalne szkolenie mlodziezy. Juz pisalem, ze przy naszym budzecie i naszych kosztach pracy w PL, mozemy miec szkolke na poziomie Arsenalu. Ich budzet operacyjny to 6 mln. funtow. W Polsce zrobisz to samo za 10 mln. zl.
Mnie chodzi o to, ze nawet Gornik, z problemami i troche z przypadku, grajac malolatami robi przyzwoite wyniki. Nam nie sa potrzebne gwiazdy, bo takich w Polsce nie ma. Mamy za to 1 mln. mieszkancow w Trojmiescie i okolicach. To jakies 25% mieszkancow calej Chorwacji. Chorwaci potrafia wychowywac gwiazdy swiatowego formatu a my sie zachwycamy bracmi Paixao, Krasicem i innymi dziadami, na ktorych idzie wiekszosc budzetu. To Twoim zdaniem jest dobry kierunek rozwoju?
5 listopada 2017, 17:16 / niedziela
Chelsea również ma bardzo dobrą szkółkę. Ile piłkarzy z tej bardzo dobrej szkółki gra w pierwszym składzie?
Powinny być zachowane proporcje, mi tylko szkoda Frankowskiego.

No i przestańcie co niektórzy wiecznie płakać, te Wasze życie musi być naprawdę smutne, że nie potraficie w taki weekend się wyluzować.
5 listopada 2017, 18:04 / niedziela
Ufo wez ty pomysl troche czlowieku. Chelsea? Serio? Klub, ktory tylko na pensje wydaje 224 mln.£. Klub, ktory podobnie jak cala Premiere League, jest coraz mocniej krytykowany w UK, bo w pewnym momencie malolaci angielscy nie maja gdzie grac i chociaz liga niby mocna to nie ma przelozenia na kadre.
Dla nas przykladem moze byc Ajax. Oni maja ok. 60 mln.€ (mniej wiecej tyle miala Legia i jak kase wydali? sa sukcesy w Europie?); budzetu na rok. Ale maja duzo wyzsze koszty funkcjonowania, bo koszty pracy w Holandii to jakies x3 do Polski. Nie mamy setek mln.€, ale mamy miliony malolatow w ktorych mozemy przebierac. Zaden polski klub nie ma powaznego szkolenia mlodziezy. Cos robia w Poznaniu, Lubinie, cos probuja wreszcie w Warszawie. Ale to wszystko jest ciagle amatorka. Mamy szanse byc naprawde zajebistym klubem w ramach naszego budzetu. Tylko zarzad musi zaakceptowac sytuacje, ze buduje Lechie a nie prowizje agentow pilkarskich.
5 listopada 2017, 20:23 / niedziela
leniwiec...
Czy Cię pojebało?
5 listopada 2017, 21:47 / niedziela
leniwiec,
angielski futbol młodzieżowy jest na kolanach, wręcz na dnie.
Anglia 2017r:
- mistrzostwo świata do lat 17,
- mistrzostwo świata do lat 20,
- mistrzostwo Europy do lat 19,
- finał Euro do lat 17,
- półfinał Euro do lat 21.
Do tego awans na MŚ 2018 z pierwszego miejsca w grupie z bilansem:
26 pkt, 8 zw-2 rem.- 0 por. i 18-3 w bramkach.
Kurwa normalnie dramat!!
6 listopada 2017, 13:18 / poniedziałek
Wyjazd do Zabrza standardowo w piatek, ale to nic, bo zapewne na ten wyjazd pojedzie wiele osob tylko po to, zeby zobaczyc ich nowy stadion.
Ciekawie moze byc potem na meczu z pogonia, bo gramy go w srode.

Piątek, 8 grudnia 2017
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk (20:30, Canal+ Sport)

Środa, 13 grudnia 2017
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin (18:00, Eurosport 2)

Sobota, 16 grudnia 2017
Sandecja Nowy Sącz - Lechia Gdańsk (18:00. Canal+ Sport)
6 listopada 2017, 20:21 / poniedziałek
Czechu i cool, czy wy macie 10 lat, ze ciagle sa problemy w czytaniu ze zrozumieniem. Gdzie napisalem, ze szkolenie mlodziezy szwankuje w UK? Przeciez przytaczalem przyklad Arsenalu jako jednej z najlepszych szkolek na swiecie. Problemem jest to, ze ci super zdolni malolaci nie moga przebic sie pozniej do pierwszego skladu, bo kupuje sie gotowych pilkarzy "na juz" za ogromne miliony. I to jest krytykowane w UK. Angole nie maja ambicji awansu na impreze jak Polska, ale wygrania MS a to szczescie ostatnio im sie przytrafilo kiedy? I z kim odpadali na ostatnich ME? Wiecie co wtedy pisano w Anglii?
Jesli uwazacie, ze sciaganie szrotu z Europy, brak wychowania jakichkolwiek sensownych pilkarzy i bujanie sie po grupach spadkowych po 4 latach bardzo powaznych inwestycji to swietny wynik to wam gratuluje. Na co komu pilkarze wychowani w Gdansku i zyjacy Lechia od lat? Mozna sobie sciagnac Krasica, albo Wolskiego co rzuci jakas fajna bluzge w trybuny. A jak kiedys skonczy sie kasa, bo klub jest na stracie caly czas to bedziemy sie bujac od A klasy, bo nie ma rezerw. Super perspektywy!
6 listopada 2017, 23:39 / poniedziałek
Leniwiec
Słuszna racja. Młodzi angole kopią się po czołach z wielkimi czarnuchami i innymi skandynawami w champinship, L1 i niżej. Związek ma za zadanie tak "moderować", kierować rozgrywkami narodowymi, by była korzyść dla reprezentacji. U nas wygląda to tak, że im szybciej młodego odstawi się od naszego koryta i nauczy się on właściwego treningu na zachodzie to wtedy coś może rzeczywiście będzie reprezentował. Ogólnie szkolenie młodzieży i wspieranie tego przez PZPN to każdy wie mniej-więcej jak to wygląda...
7 listopada 2017, 08:09 / wtorek
Boldi XII Generacja
" Gdzie napisalem, ze szkolenie mlodziezy szwankuje w UK?"
Tutaj:
"Klub, ktory podobnie jak cala Premiere League, jest coraz mocniej krytykowany w UK, bo w pewnym momencie malolaci angielscy nie maja gdzie grac i chociaz liga niby mocna to nie ma przelozenia na kadre. "

Zauważ, początki trzech swoich ostatnich wpisów:
- Ja pi*rdole Kuntakinte, zupelnie nie zrozumiales mojego wpisu.
- Ufo wez ty pomysl troche czlowieku
- Czechu i cool, czy wy macie 10 lat, ze ciagle sa problemy w czytaniu ze zrozumieniem.

I zastanów się czy to że wszystkimi jest coś nie tak czy może z tobą.
Starasz się manipulować wpisami ale tu są ludzie, którzy nie dają się w to wkręcić.

I zacznij używać polskich znaków. Bo jak widzisz reszta ich używa. A to też dużo mówi o człowieku.
7 listopada 2017, 20:49 / wtorek
Kurcze, zwracasz sie do mnie per czy mnie nie pojebalo a narzekasz, ze jakis nieelegancki jestem. Z mojej strony nikogo obrazic nie chcialem. Faktycznie bluzgac na siebie na tym forum nie wypada.
Ten cytat nie mowi jednak, ze szkolenie mlodziezy w Anglii szwankuje. Juz opisalem co mialem na mysli, mrmac sie ze mna zgodzil, wiec chyba mozna mnie zrozumiec.
Nie jest ze wszystkimi cos nie tak, dlaczego tak uwazasz? Mnie po prostu trudno zaakceptowac, ze ktos popiera te transferowa chalture jaka od lat wykonuje Lechia i inne kluby w Polsce (chociaz w mniejszej skali, bo w wiekszosci maja mniej kasy) i nie chce ogladac lokalnych chlopakow w skladzie. Zwlaszcza, ze poziom naszych obecnych graczy jest tak marny (a juz na pewno ich zaangazowanie w Lechie), ze przy dobrym szkoleniu nie ma mozliwosci zebysmy nie mieli lepszych pikarzy i wynikow.
No i brak polskich znakow mowi o mnie tyle, ze mieszkam i pracuje za granica, i nie mam polskiej klawiatury. Taki skandal...
7 listopada 2017, 21:24 / wtorek
My też nie mamy polskich klawiatur, mamy chińskie : )
8 listopada 2017, 16:37 / środa
hahahahaha polskie klawiatury..... a taki kiepski dzień miałem a tu wystarczy wejść na forum i świat weselszy....odnośnik
8 listopada 2017, 19:35 / środa
No i uczepili sie skrotu myslowego, i tyle zrozumieli z powaznego tematu. Smutne...
8 listopada 2017, 19:47 / środa
nie nie smutne fest wesołe ....
8 listopada 2017, 23:35 / środa
Tak z ciekawości co ma polska klawiatura do polskich znaków ? język można sobie ustawić w Windowsie i wtedy niezależnie od klawiatury (poza rosyjską i chińską) piszemy z polskimi znakami.
11 listopada 2017, 10:40 / sobota
Nie moge zmienic ustawien w windowsie, nie moge nic instalowac, komputer jest sluzbowy, serio, tak bywa na swiecie i wtedy np. nie masz polskich znakow.
Zdumiewajace jest natomiast, ze na forum Lechii w dyskusji o przyszlosci druzyny, glupawo-dowcipne rozwodzenie sie o klawiaturze to wszystko co macie do powiedzenia. Nic dziwnego, ze mamy taka sytuacje w klubie, skoro mobilizacja nastepuje dopiero jak sie druzyna rozpadnie. Szacun bracia!
13 listopada 2017, 23:17 / poniedziałek
ad michu218 - no, nie wiem, nie wiem...

שלום :)))))
17 listopada 2017, 22:50 / piątek
Co się dzieje w Naszej Lechii??? Tego chyba nikt nie wie. Jedno co jest pewne, to to, iż dzieje się źle. Gra piłkarzy jest niebywale słaba, aż się nie chce tego oglądać. Sytuacja w klubie też jest raczej nienajlepsza. Trenera również brak.

W oczekiwaniu na lepsze czasy
SULG
17 listopada 2017, 23:34 / piątek
- czy są jeszcze jakieś pytania do prezesa/dyrektora?
- (cisza)
- dziękuję, kończymy spotkanie zatem.
18 listopada 2017, 21:33 / sobota
Na ten moment wskakujemy do pierwszej 8, ale z całego serca życzę braciom z Wrocławia żeby nas jutro z tej 8 wyrzucili.
18 listopada 2017, 23:47 / sobota
i ja też !!!

LECHIA I ŚLĄSK !!!
1 2 3 4 5 6

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025