Gdańsk: wtorek, 14 sierpnia 2018
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa: sezon 2017-2018

strona 8/11

4 marca 2018, 21:37 / niedziela
to co z nami również Marciniak będzie? Zobaczymy, bo mam takie przeczucie, albo Stefański
5 marca 2018, 15:59 / poniedziałek
Czyżby kasa wygrała z miłością Marciniaka i Trałki?
Kolejny drukarz po Gilu (pamiętny mecz Legia - Jaga), który pomaga centralnej.
Współczuję kibicom z Wawy, bo tytuły tytułami, ale muszą mieć świadomość, że cała Polska ich nienawidzi za takie akcje i mistrzami są tylko dla siebie.
5 marca 2018, 22:28 / poniedziałek
Wspaniała kolejka dla Lechii.
Utrzymaliśmy przewagę nad Pogonią i Sandecją.
Zwiększyliśmy o 1 pkt. przewagę nad Piastem i Niecieczą.
Podgoniliśmy o 1 pkt. śledzi.
5 marca 2018, 23:21 / poniedziałek
Zapomniałeś ze jeszcze pozbyliśmy się wuefisty... 5 w 1 ..kuźwa jaka kumulacja...
7 marca 2018, 21:45 / środa
Co ten łysy celebryta dzisiaj sędziuje to nawet ciężko skomentować, jaka liga taki najlepszy sędzia...
8 marca 2018, 20:32 / czwartek
To musi być jakaś rodzina do Marciniaka zza miedzy, bo niemożliwe, by było dwóch gości o tym samym nazwisku w e-klapie przywodzących na myśl jedno słowo - spierdolina.
11 marca 2018, 21:54 / niedziela
Za kim tu jutro być? odnośnik hmm??
Mamy 2 pkt przewagi nad strefą spadkową, drukarka najprawdopodobniej zostanie w grupie spadkowej. Mam wrażenie po ostatnim meczu poprzedniego sezonu ZL-AG, że i w tym przypadku mogą się podstawić abyśmy my spadli. Niech te nasze gwiazdki wezmą się w końcu za robotę bo nasz Egy pozna smak 1 ligi :/
11 marca 2018, 22:03 / niedziela
Podstawic ? przeciez oni maja tylko 34 punkty i jak nie wygraja jutro z Nieciecza to do konca rundy nie zdobeda juz punktu bo maja legle jage i derby w ktorych ich rozjedziemy bo graja jeszcze wieksza padake niz my.
11 marca 2018, 22:24 / niedziela
Podstawić to nie piszę o jutrzejszym meczu, tylko o tym co będzie w kolejkach 31-37, jak bezdomne towarzystwo zapewni sobie utrzymanie.
11 marca 2018, 22:39 / niedziela
Myślę że o podstawianiu bezdomnych nie mowy. O ile wynik jutrzejszego meczu jest sprawą otwartą, o tyle trzy następne to dla nich pewny wpierdol. Więc może się okazać, że w kolejkach 31-37 znowu będą musieli pierdolnąć coś ręką, żeby się utrzymać.
11 marca 2018, 23:42 / niedziela
Plan jest taki. Uszczuplamy kadre! Emeryci won! Mila, Agustyn, Wawrzyniak, Wojtkowiak, Krasic, Nunez! Znajdujemy obronce na środek. Wraca Haraslin i uczymy się od zera grać czwórka obrońców. Będzie dobrze!
11 marca 2018, 23:52 / niedziela
Ogólnie zakładając, że świnia jutro wygra z termalica choć wydaje mi się, że będą mieli ciężko, potem dostanie wpierdol od jagi i legii, a potem My ich rozjebiemy to wyjdzie na to, że dzięki Nam nie wejdą do pierwszej 8 i będziemy mieli kolejne derby w tym sezonie.
12 marca 2018, 06:05 / poniedziałek
Czyli jest szansa na duży progres, zawsze mieliśmy pewne 6 punktów w sezonie, teraz to będzie 9.
12 marca 2018, 20:53 / poniedziałek
Co za wstyd i poruta.Jaki niesmak! Co oni ze mnie zrobili ? Swą żenującą grą spychają mój ukochany Klub na samą krawędź , skąd widać już Puszczę , Wigry a na dalszym planie Błękitnych czy Gwardię Koszalin . Ku… jak ja to odpokutuję, że dzisiaj ucieszyło mnie zwycięstwo śledzi. Utrzymać się dzięki śledziom powinno oznaczać, dzięki punktom zdobytym na tym żałosnym klubie i nic więcej. A tu takie idiotyczne odczucia. Pfu...
12 marca 2018, 21:36 / poniedziałek
Bryndza straszna. Dziekujemy Prezesowi i zaangażowanym zawodnikom naszego Klubu.
12 marca 2018, 22:29 / poniedziałek
zasadniczo to już nie ma co oglądać się na innych, w końcu to nasze grajki muszą zacząć punktować
ten wynik tylko na tę chwilę utrzymał status quo na dole tabeli
mega wkur..., że my ze słonikami straciliśmy frajersko punkty a oni jednak potrafili tak wygrać
tylko Lechia!
12 marca 2018, 23:13 / poniedziałek
Jebać bezdomne kurwy. Zagrali - wygrali - kutas im w dupsko. Trójmiasto Jest Nasze!!! Nawet w okręgówce :)
12 marca 2018, 23:25 / poniedziałek
w obecnej sytuacji 4 pkt na 9 możliwych w 3 nadchodzących kolejkach to będzie b. dobry wynik (wiadomo gdzie przypadają potencjalne 3 pkt)
13 marca 2018, 00:26 / wtorek
w poznaniu ?

ja tam licze na 7 pkt w najblizszych 3 meczach
13 marca 2018, 09:54 / wtorek
odnośnik nasz sponsor docenił wysiłki naszych gwiazd, po kursie widać kto jest pewniakiem. 1,5 na Kuchenkorza, najniższy w całej kolejce.
17 marca 2018, 17:19 / sobota
Pogoń nas spycha na 14 miejsce. Cały czas mamy 2 pkt nad strefą spadkową.
17 marca 2018, 19:58 / sobota
Humor poprawiony.

AGKŚ.
17 marca 2018, 20:00 / sobota
93+94 na Białorusi
Dla mnie mina Ojrzyńskiego bezcenna
Będzie niebawem poprawka
17 marca 2018, 20:04 / sobota
Haha - fajnie, że w tym kompromitującym sezonie znajdzie się coś na osłodę życia kibicowskiego, szkoda tylko, że nie ma to nic wspólnego z naszymi kopaczami
17 marca 2018, 20:12 / sobota
Hahaha frajerstwo sezonu! Przegrali wygrany mecz.
17 marca 2018, 20:15 / sobota
Akurat ten wynik i to w taki sposob to ma zajebiste znaczenie dla naszych kopaczy. Szparkula wygrywajac z jaga nawet gdyby przejebala nastepny mecz z legla to w derbach mialaby szanse grac o 8. Tak ich entuzjazm wlasnie zostal zgaszony do 0 i juz trzesa portkami przed Slawkiem i reszta ekipy :D derby to bedzie ich gwozdz do trumny, dobijemy skurwysynow.
17 marca 2018, 20:41 / sobota
Nie musimy się cieszyć z nie swoich problemów .
Nasze problemy zostaną rozwiązane na T29 w lidze, do której z powodzeniem zmierzamy. Jako stary kibol, który przeżył już wiele porażek i z tą sobie poradzę .Ten zarząd i kreatury kopaczy nie zasługują na noszenie strojów Lechii . Jak widać z ostatniej historii zmiana trenera nie wiele daje . Problem jest głębszy i dotyczy również doboru i przeceniania wkładów koszulek . Traugutta 29 jest naszą ziemią obiecaną .
pozdro .
17 marca 2018, 21:04 / sobota
@ Leszek

Cieszyć to może bez sensu , ale musisz przyznać ,że to było zabawne i takie typowo arkowe :D Ja tam się uśmiałem

Co do reszty to masz rację. Mnie bawi retoryka , że należy kibicować i siedzieć cicho i w ogóle ważne ,że derby wygramy , a komu się nie podoba to nie jest wiernym kibicem bo w trudnych czasach się odwrócił :D Niektóre matołki kupują , głośno krzyczą jacy oni wierni , a potem pierwsi strzałkę zrobią. Też zupełnie nie wierzę ,że bez glębokich zmian uda się Lechię odbudować. Mimo wszystko mam duże wątpliwości czy spadek to byłoby dobre rozwiązanie , wierzę ,że są lepsze.
17 marca 2018, 21:45 / sobota
Spadek Lechii to prawie jak osobista porażka . Nie piszę, że to dobre rozwiązanie .
Araka spadła , Górnik spadł a po powrocie są nad nami . Lechia , tfu -ci przebrani w nasze barwy grają padakę stulecia . 2 mecze wcześniej było coś około minus 7 stopni .
27 lutego byłem ja i około 2234 osoby na meczu z BB Nieciecza . to jest realna liczba kiboli . Gra na tak dużym i ładnym stadionie powinna być przywilejem a ta 11 osobowa hołota odbija kartę by stanąć w okienku po kasę . Osobiście pozbył bym się 70% obecnych statystów . Współczuję Stokowcowi bo wierzę, że chce coś dobrego dla nas zrobić .Myślę że lekkie w pi..dol zadziłałoby jak Alka-Prim czy Amoniak.
17 marca 2018, 22:12 / sobota
Poza tym ,że zamiast 70% dałbym 90% to w reszcie wpisu 1945% poparcia
17 marca 2018, 22:24 / sobota
trudno o hurraoptymizm przed derbami, skoro za nami już tylko Nieciecze, ale jeżeli skończy się jak zwykle to "zawsze nad wami" zabrzmi kuriozalnie z uwagi na pozycje w tabeli
17 marca 2018, 22:34 / sobota
agkś
17 marca 2018, 22:51 / sobota
obawiam sie jak derby wypadna, mam nadzieje, ze jak to zwykle bywa bedzie to mecz zupelnie innej kategorii i kopacze wzniosa sie na wyzyny swoich obecnych mozliwosci, bo inaczej bedzie powtorka z poznania ...
17 marca 2018, 23:34 / sobota
Te dwa razy w sezonie to jest tak mało że nawet tym KURACJUSZOM z gdańskiego SANATORIUM (spokojnej starości) się zechce. Oczywiście to warunek konieczny, ale nie wystarczający by zaliczyć pod koniec ocenę dostateczny na szynach.
18 marca 2018, 00:05 / niedziela
Po porażce z Amica jakoś się nie balem o spadek do chwili przegranego meczu z Kołobrzegiem. U nas to już jest dramat jak nawet rezerwy dają sie walić 3 lidze. Przeraża mnie to. Jak można tak upaść?
Jak nawet wygramy derby proszę Was nie nośmy ich na rękach bo im znowu odpier...li....
18 marca 2018, 19:03 / niedziela
Legła jest słaba jak barszcz!
18 marca 2018, 19:34 / niedziela
legła straciła siły na nas ;)
18 marca 2018, 19:40 / niedziela
W składzie Wisły dwóch Polaków, w Legii czterech.
18 marca 2018, 19:56 / niedziela
Legła na nas to co najwyżej mogła wypaść z rytmu meczowego.
18 marca 2018, 20:19 / niedziela
Ciekawe czy wkłady to oglądały... jest szansa, że tak, bo galerie zamknięte...
19 marca 2018, 14:54 / poniedziałek
Tylko utrzymać ekstraklasę, tylko wygrać 2 razy ze śledziami... mam nadzieję, że nie są to wygórowane marzenia kibiców w tym momencie. Ja pierdole takiego dna już nie pamiętam od lat...

cisza na forum mówi o wszystkim... Lechia grać kurwa mać!
25 marca 2018, 22:00 / niedziela
Nic o nas bez nas:

odnośnik
31 marca 2018, 22:35 / sobota
To był zły dzień. Lechia przegrała i wylądowała na miejscu spadkowym, szparka wygrała i jest w ósemce. Musimy z nimi wygrać, co przy aktualnej dyspozycji naszych grajków będzie bardzo trudne. Ale wiadomo - derby rządzą się swoimi prawami.
18 kwietnia 2018, 22:35 / środa
No to mamy ległę ze szparką w finale PP, mam nadzieję na konkretne upokorzenie śledzi, jakieś 4-0 minimum. Nie wyobrażam sobie, żeby te kurwy drugi raz z rzędu wygrały puchar - limit cudów te pizdy już zdaje się wyczerpały.
18 kwietnia 2018, 23:07 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
18 kwietnia 2018, 23:21 / środa
A ja nikomu niczego nie zazdroszczę. Najważniejsza jest Lechia!!! Skoro legła w finale to wygra już o to zadbają. A jeszcze chwila i Piotr Nowak zostanie trenrem CSKA w podziękowaniu za ostatnią kolejkę zeszłego sezonu.
19 kwietnia 2018, 01:19 / czwartek
Całkiem logiczne rozumowanie:) Piotruś najlepiej wie co zrobić by z legii zrobić miszcza:) Do tego swego czasu lobbowany przez ruska.
Nawet przy pierwszym podejściu wygrał 2:0 by pokazać kto jest the best:)Później zgodnie z planem.
Także też się nie zdziwię.
Wątek ogólny więc można trochę :)

W poniedziałek 3:0 spokojnie
19 kwietnia 2018, 01:29 / czwartek
Stano, jezeli czegokolwiek rybioglowym zazdroscisz to proponuje przeniesc sie na ich forum. Tutaj nikt za toba nie bedzie tesknil.
19 kwietnia 2018, 07:50 / czwartek
Ja kiedyś trochę im zazdrościłem tego że nie mają Mandziary. Niedawno jednak przeczytałem jakiś artykuł o ich prezesie i przestałem.
19 kwietnia 2018, 21:47 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023