Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Ekstraklasa: sezon 2017-2018

strona 9/11

19 kwietnia 2018, 22:58 / czwartek
Stano, zazdroscisz im sukcesu wiec masz okazje swietowac razem z nimi. Ja tutaj cierpliwie poczekam na mniejsze czy wieksze sukcesy naszej Lechii i na kolejne lanie jakie sprawimy sledziom.

Jeszcze bym zrozumial, ze zadroscisz jakiemus klubowi np. Wprowadzania mlodych itd. Ale zazdroscic czegokolwiek tym zza Sopotu? Toz to Lechiscie nie wypada :)
20 kwietnia 2018, 11:35 / piątek
Mnie jako Lechiscie wystarczy ze Ona(Lechia) jest.
Reszta to chuj!
20 kwietnia 2018, 21:35 / piątek
No to Śląsk ładnie pojechał z Termalicą.Teraz z żydkami wygrana i bedzie już większy komfort dla naszej Lechii.
22 kwietnia 2018, 17:23 / niedziela
Tak bezczelnie ułożonego meczu dawno nie widziałem.
Śledzie znowu układają tabelę :-)
Wyssane z mlekiem Milewskiego i Sobieraja :-)
22 kwietnia 2018, 17:30 / niedziela
ale że co tu układać? Sandecja i tak nie dostanie licencji na przyszły sezon w ekstraklapie
22 kwietnia 2018, 17:34 / niedziela
Hahaha

Dwa samobóje. To bardziej, niż żałosne. Jebać Sandecję, ale i tak mnie cieszy, że Arka się dalej kompromituje. Na koniec sezonu będziemy nad nimi. Jak zawsze.
22 kwietnia 2018, 17:36 / niedziela
Wystarczy wygrac 3 mecze u siebie i moga sobie ukladać.Ale widac tradycja kupiecka u nich zobowiązuje...
22 kwietnia 2018, 18:16 / niedziela
obejrzałem sobie skrót tej parodii i powiedzmy, że pierwszy samobój mógł być przypadkowy, ale ten drugi to już żenada, oby kurwy przegrały wszystko do końca i skończyły najniżej jak się w ich sytuacji da
22 kwietnia 2018, 18:26 / niedziela
Dokładnie. Jeśli drugi samobój był przypadkowy, to by znaczyło, że Warcholak posiada IQ na poziomie paczki zardzewiałych gwoździ.
22 kwietnia 2018, 19:09 / niedziela
Pamietacie jak podbeskidzie z 9 na 15 miejsce pikowało? Cóż historia lubi sie powtarzać. Wiem, ze to bardzo ekstremalny przypadek, ale życze im aby w 37 kolejsce poczuli dyskomfort sraczki.
TYLKO LECHIA!
22 kwietnia 2018, 20:13 / niedziela
Niestety chyba nie da rady, żeby 6 drużyn przekroczyło 40 punktów, poza tym ich siostrzyczka pewnie im 3 punkty przehandluje
27 kwietnia 2018, 19:17 / piątek
Szparka odpuszcza kolejny mecz. Tym razem podkłada się Piastowi.

Na koniec sezonu będziemy nad nimi w tabeli.
27 kwietnia 2018, 19:44 / piątek
Kurwiszon nie odpuszcza on jest slaby jak ..uj moze przypadek gorali sie zisci oby
27 kwietnia 2018, 19:49 / piątek
macie świadomość, że do spadku szparki są potrzebne 4 zwycięstwa Niecieczy w 5 meczach?
27 kwietnia 2018, 20:04 / piątek
Szparka podłoży się każdemu kto jest zagrożony spadkiem żeby dojebać Lechii.Chuj z nimi i tak się utrzymamy
29 kwietnia 2018, 00:38 / niedziela
Dzisiejsze wyniki promują Legiię na MP, czas pokaże czy to wykorzystają... Jaga tez będzie się liczyć zobaczymy kto wyjdzie zwycięsko...
29 kwietnia 2018, 04:34 / niedziela
Siostry bezdomnych przegrały 2:4. przegrywając wcześniej 0:4 - jaki piękny wynik i jak doskonale nam znany ;) Przy golu na 4:0 zbliżenie na minę Łukasza T. bezcenne :) Jedynie wygląd twarzy Hubert W. mógłby dać jeszcze większą satysfakcję, mimo to wieczór piękny...niczym ostatnie 1-5 w Gdyni
29 kwietnia 2018, 09:26 / niedziela
I wynik ten zbliża Legię do MP. Ciekawy będzie ostatni mecz w Poznaniu. Słaba ta nasza liga ehh słaba. ..
29 kwietnia 2018, 12:10 / niedziela
W tej lidze wygrywa się zaangażowaniem i jeżdżeniem na dupie przez 90 minut, a nie nazwiskami co pokazuje Jaga, Górnik czy Wisła Płock
29 kwietnia 2018, 15:39 / niedziela
Ogląda ktoś od początku mecz BB ze sraksą?
Czy ja dobrze słyszałem? Zieliński witając się z Probierzem mówi "odpuść".
I kurwa 6 min karny i gol dla Niecieczy.
Chyba, że się przesłyszałem.
29 kwietnia 2018, 18:05 / niedziela
I jakim wynikiem sie zakonczyl mecz?...
29 kwietnia 2018, 18:54 / niedziela
Mimo ze spoinowaceni z rybimi lbami dzieki za sportowe podejscie do meczu
Byc moze Michal P oddal nam wielka przysluge
Kto raz mial Lechie w sercu nigdy jej sie nie pozbedzie
29 kwietnia 2018, 19:05 / niedziela
Przy dobrym układzie w następnej kolejce można zapewnić sobie utrzymanie ( przynajmniej remis ze Śląskiem i zwycięstwo z Brukbetem oraz remis lub porażka Sandecji z Piastem ) . 9 pkt przewagi i wyższe miejsce po rundzie zasadniczej spowoduje , że nie spadniemy poniżej 14 miejsca.
29 kwietnia 2018, 19:58 / niedziela
Jeżeli jakikolwiek cel mamy w tym sezonie osiągnąć to należy bić się o to aby być level-up nad śledziami, a nie jakieś tam 13-14 miejsce. Trzy zwycięstwa w derbach to trochę za mało żeby mówić zawsze nad wami
29 kwietnia 2018, 20:51 / niedziela
Cel pierwszy upokorzenie śledzi zrealizowany , cel drugi utrzymanie w ekstraklapie na wyciągnięcie ręki , cel trzeci o którym prawisz będzie prostszy po realizacji drugiego .
29 kwietnia 2018, 20:54 / niedziela
W tym poprzednim wpisie chodziło tylko i wyłącznie o matematykę.
29 kwietnia 2018, 21:40 / niedziela
To jest jednak kurewsko smutne, że w tej parodii powaznej ligi, gdzie kandydaci na mistrza wygrywają co trzeci mecz, a matematyczne szanse na tytul ma Wisła Płock, my walczymy o utrzymanie. Niech się już ten koszmarny sezon skończy i zapomnijmy o nim jak najprędzej.
29 kwietnia 2018, 22:30 / niedziela
BastionPrawicy pozwole sobie nie zgodzic sie z Twoim stwierdzeniem. Bez wzgledu na nic ja zawsze podchodze do tematu sledzi w ten sposob -

Zawsze nad wami, pierdolonymi sledziami!

Pozdrawiam :)
29 kwietnia 2018, 22:35 / niedziela
Tudziez bez wzgledu na wszystko ;)
3 maja 2018, 00:17 / czwartek
W piątek z Termalicą posędziuje w ramach rehabilitacji chorej nóżki Marciniak Szymon sędzia I klasy :)
5 maja 2018, 10:58 / sobota
Jak już potrafimy tak porządnie wpływać na wkłady od co najmniej pół roku i wywierać na nich tak olbrzymią presję (haha) słowami "Lechia grać..., czy co wy robicie" to spodziewam się na ostatnim meczu w lidze gromkiego WYPIERDALAĆ ;)

Niezależnie czy zajmą ostatnią bezpieczną lokatę a ten mecz wygrają 5:0.

W końcu najlepiej wychodzi rzucanie słów na wiatr (tak to wkłady widzą) :)
5 maja 2018, 11:01 / sobota
Może chcą wypromować 1ligę w Indonezji
5 maja 2018, 11:01 / sobota
To jest dla mnie ponury żart, że jeszcze rok temu liczyliśmy ile punktów i z kim zdobędziemy do upragnionego mistrzostwa Polski, a teraz liczymy ile potrzeba do utrzymania...
5 maja 2018, 17:27 / sobota
Sandecja wygrała z Piastem, jeszcze trochę i mecz w ostatniej kolejce będzie o utrzymanie...
5 maja 2018, 18:55 / sobota
Oj ciekawie się robi w tej naszej ekstraklapie.
5 maja 2018, 19:05 / sobota
By liga była ciekawsza......
5 maja 2018, 19:48 / sobota
Jak widać ogromną ambicją nawet byłych graczy Lechii jest strzelenie gola Arce. Brawo Buksa :)
5 maja 2018, 21:02 / sobota
Pogoń i Śląsk już się utrzymały, co do reszty to kombinacje matematyczne, ale to pewnie niedługo zrobi Paweł z 90minut :-)
5 maja 2018, 21:10 / sobota
Jednak analiza była już przed tą kolejką i w walce o utrzymanie zostały już tylko Lechia, Piast, Sandecja i TBB.
5 maja 2018, 21:21 / sobota
Sprzedają ordynarnie mecze, z Arka wygrali dla fasonu-to ma ich rozgrzeszyć/ uspokoić sumienie, czym się tu podniecać. Ciąg dalszy procederu w kolejnej lidze.
5 maja 2018, 23:31 / sobota
Zarzucasz nasmu klubowi handlowanie meczami? Weź to sobie lepiej dokładnie przemyśl.
5 maja 2018, 23:47 / sobota
Ja tak z innej beczki, czy ktoś jest mi w stanie wyjaśnic jak to jest, że nawet jak wchodzilismy do 8 za Kucharza to z trybun wobec właściciela leciały obelgi a teraz cisza? Bolały różne porażki, ale ta wczorajsza przelała czare goryczy... Moje serce i tak będzie biało zielone do końca życia, ale kurwa czym różni się mendziara od Kuchara? Dla mnie osobiście patrząc przez pryzmat czasu i nawet pożyczek od Kuchara to jemu bardziej leżało dobro Lechii... A teraz czekam na wiadomości, że jestem lewakiem, Kurwa, śledziem i zostanę namierzony. Dla mnie Ten Klub jest niczym Bóg!!!!
6 maja 2018, 00:03 / niedziela
Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze....

"Milczenie jest złotem" - dlatego z trybun nigdy nie usłyszysz złego słowa na prezesa
6 maja 2018, 02:41 / niedziela
j/w - juz tylko 4 druzyny w walce o utrzymanie, w tym my...

W najbliższej - wtorkowej kolejce strefy spadkowej nikt nie może zapewnić sobie utrzymania i nikt nie może jeszcze na 100% spaść. Taka sytuacja.
6 maja 2018, 08:24 / niedziela
Klub się kocha, ale proceder uprawiają ludzie co klubu nie kochają- chyba jedno nie przeczy drugiemu, jak można tak zjechać z pozycji tak naprawdę mistrza, no może nie dostali obiecanej w pełni puli za darowanie legii tytułu w zeszłym sezonie i taka zemsta -...spadek. ja tylko racjonalizuję.
6 maja 2018, 11:12 / niedziela
Midor czy pomidor co ty bredzisz..aż czytać żal. Co do widma spadku, wygrana Sandecji z Piastem spowodowała, że jest 4 kandydatów do degradacji. Z tej perspektywy nasze szanse na utrzymanie wzrosły i tego się trzymam. Ciekawe co zrobi Stokowiec, bo jego plan runął i "NIE " - ma coraz lepszej kontroli nad drużyną. Oparcie pomocy o Lipskiego - totalny niewypał, obrona tak sobie (może dojdą kontuzjowani Wawrzyniak ?), ataku praktycznie nie ma (Rudy sam siebie postawił w patowej sytuacji, jeśli pożegnał się z Marco - rozumiem, że miał grać Kuświk - jeśli nie on to Flavio ( z jego szybkością raczej słaby pomysł) zostaje junior Żukowski...
6 maja 2018, 12:17 / niedziela
Akurat dla mnie wygrana Sandecji raczej nie działa na naszą korzyść ale to tylko moje zdanie...
6 maja 2018, 15:44 / niedziela
Nasze szanse na utrzymanie wzrosły?Mnie się wydaje ze mocno spadły bo przed tym meczem mielismy 5 pkt przewagi nad strefa spadkową a teraz mamy tylko dwa.Ale czasy szalone wiec moze się myle...coraz wiecej juniorow ściaga Stokowiec na treningi więc chyba szykuje sie juz na nowy sezon.Przeciez obecne gwiazdy nie bedą grały w 1 lidze.Ciekawe czy Sebek dalej bedzie robil atmosferę...?Powinni mu przedluzyc kontrakt o dalsze 3 lata - na takim stanowisku spokojnie moze dotrwac do 40-stki.
6 maja 2018, 17:04 / niedziela
Termalice można dopisać 3 pkt za mecz za tydzień ze śledziami. Teraz z Sandecją nikt nie ogarnie wyniku. Ale póki wszystko zależy jeszcze od nas to są szanse. Jak z Piastem przegramy to można kupować wieńce na pogrzeb.
6 maja 2018, 17:09 / niedziela
Lechia nie spadnie.Nie ma takiej możliwości. Mamy w składzie najdroższego piłkarza świata.Tak tak minuta gry pana Frotki kosztuje kilkaset koła .Messi ,Salah czy Krystyna to cienkie bolki w tym względzie.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023