Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Piotr Nowak musi odejść!

strona 5/9

19 sierpnia 2017, 18:45 / sobota
Mr. Taktyk dobrze częściowo prawisz jeśli zawodnik nie może się panoszyc to również Wawrzyniak. No bo jeśli prawda to strzela focha i schodzi? Było że Nowak dał wolną rękę starszyznie nie wyszło.
19 sierpnia 2017, 22:50 / sobota
20 sierpnia 2017, 00:16 / niedziela
Do wątku o sztabie dodałbym też trenera bramkarzy. Koniecznie.
20 sierpnia 2017, 09:38 / niedziela
Jestem szarym kibicem, nie znam się na sytuacji w szatni, relacjach trener- prezes itd. Wiem, bo widzę, jedną rzecz.
Na naszą grę nie da się patrzeć. Gdy trenera broniły ( w jakimś stopniu) wyniki, mówiłem sobie: ok, to nie jazda figurowa, tu liczą się punkty. Może faktycznie trener ma pomysł i Lechia będzie miała za jakiś czas swój styl i doczekamy się dobrej drużyny na lata.
Tymczasem nie ma jakości, nie ma wyników i chyba już nie będzie.
Bo co to za rewolucyjny pomysł: niech obrońcy klepią piłkę, a z przodu drepczą sobie braciszkowie.
To w ogóle ciekawy temat. Nie macie wrażenia, że jak zwykle, polska piłka jest opóźniona względem Europy. U nas większość zespołów próbuje nieudolnie (bo do tego trzeba mieć piłkarzy) naśladować Barcelonę, a wszedzie się od tego odchodzi?
20 sierpnia 2017, 10:35 / niedziela
Broniłem Nowaka i sam nie wiem co w tej sytuacji bym zrobił gdybym był właścicielem, rozumiem że rozgrabili mu pół drużyny ale mam do Nowaka żal za to że gdy miał wszystkich do dyspozycji nie korzystał z Haraslina, chłop wchodził na końcówki podczas gdy Flavio kopał się po czole, wszyscy pisali że Lukas powinien grać a grał Flavio az wkoncu Peszko sie wykartkował. Podobnie było ze Stolarskim, dlaczego Mila nie gra a siedzi na ławce to też wielka niewiadoma. Na plus na pewno zrobił twierdze u nas no i już nikt nie pamieta jak gonilismy Białoruś i Paprykarzy 4 bramkami. Nie wiem, obawiam się że i Bobo i Bartoszek nie poprawią wyników Nowaka, przede wszystkim nalżałoby Mandziare wypieprzyć
20 sierpnia 2017, 13:39 / niedziela
To co robi Mandziara to jest sabotaż. Oczekujemy natychmiastowej dymisji Nowaka.
20 sierpnia 2017, 14:49 / niedziela
"(...)Oczywiście, nawet wyżej wymienione przykłady nie tłumaczą choćby kompromitacji w Bytowie, ale ewentualne zwolnienie Nowaka to jednak trochę odwrócenie uwagi. Lechia zabrała mu fajne klocki, wręczyła głównie rozklekotane i czego tam oczekują, że po pięciu kolejkach znów będzie lider lub jego okolice? Zaraz może się okazać, że wokół Lechii nic się nie działo, tylko Nowak w lipcu był dobry, ale w sierpniu jest już zły."

Ostatni akapit z weszło. Ja osobiście zgadzam się z tym co napisał tutaj autor. Mam dopiero 6 kolejkę i fakt, może nie jest póki co kolorowo, może gra nie wygląda tak jak wszyscy byśmy oczekiwali ale trzeba dać mu czas, żeby wszyscy na nowo się ze sobą zgrali, żeby wrócili zawodnicy, którzy stanowili o sile i tej jakże potrzebnej kreatywności w zeszłym sezonie. Do przerwy zimowej jeśli nic się nie zmieni to jestem za tym żeby sprowadzić kogoś na miejsce Nowaka, tylko może nie Kaczmarka, który ewidentnie nie poradził sobie z jedną gwiazdą w Płocku...
Legia też miała beznadziejny start rok temu i koniec końców wygrała ligę także trochę więcej wiary i optymizmu.
20 sierpnia 2017, 15:12 / niedziela
pisza za siebie a nie za wszystkich... Ja nie oczekuje dymisji Nowaka
20 sierpnia 2017, 18:24 / niedziela
Z podstawowego składu odeszli Borysiuk (jedna runda), Sławczew oraz Maloca - nawet z nimi nie było nic więcej aniżeli 4 miejsce oraz katastrofa z Puszczą.
Generalnie wiedział o tym że panowie ze środka są wypożyczeni, nowy środek pola miał do dyspozycji od pierwszego dnia zgrupowania.
Janicki grzał ławę w kluczowym momencie zeszłego sezonu, a Kovacevicza, Chrapka i Maka sam trener nie widział w składzie.
Legia, Jagiellonia, Lech - w każdej z tych drużyn zmiany są równie głębokie co sezon, ale tylko my regularnie dostajemy baty od Puszcz, Bytowa czy innych piłkarskich potęg. Wszystkie te drużyny były i są przed nami.
Taki skład jaki ma Pan Piotr to większość trenerów chciałaby mieć, nawet po osłabieniu. Mam wrażenie że trener się gubi.
Potrzebne są zmiany i przede wszystkim ktoś kto ma wiarę i jest w stanie zarazić nią zawodników. Czy zrobi to Nowak? Patrząc na poczynania w ostatnich miesiącach mam pewne obawy.
20 sierpnia 2017, 20:41 / niedziela
Odejść musi z prostej przyczyny - od pewnego czasu stosuje chorą taktykę meczową, która nie działa, która wyrządziła nam już ogromne straty pozbawiając być może tytułu mistrza Polski - a mimo to stosowana jest nadal.

Był czas, gdy Lechia trenera Nowaka grała trzema obrońcami i pięcioma napastnikami a przeciwnicy łapali w meczach przeciw nam po kilka czerwonych kartek. Strzelaliśmy po kilka goli w meczu i to z łatwością. To były pasjonujące mecze, które przyjemność było oglądać.

Dzisiejsza Lechia tego samego przecież trenera gra zupełnie inaczej. Do niedawna nasza gra kończyła się po strzeleniu jednej bramki, a teraz paranoja sięga dalej - teraz kończy się po osiągnięciu remisu, na mecze domowe przeniesione zostały nawyki z wyjazdów. Drużyna gra u siebie, a wychodzi de facto z jednym napastnikiem. Drugi napastnik zostaje wprowadzony dopiero w warunkach kompromitującej porażki ale tylko z zamiarem wyrównania i "dowiezienia" remisu.
Za tę sytuację nasz trener odpowiada bezpośrednio. Żadne analizy, bzdety o ubytkach w postaci połowy składu nie umniejszają jego odpowiedzialności. W zeszłym sezonie miał pełny skład, a i tak w szeregu meczy bronił jednobramkowego prowadzenia albo remisu, nawet w derbach, i nawet w meczu decydującym o mistrzostwie. Jeśli człowiek nie daje rady psychicznie znieść sytuacji, że drużyna wygrywa kilkoma bramkami, a zamiast tego woli się cieszyć, że nie przegrał, to niech sobie szuka stanowiska gdzie indziej.
20 sierpnia 2017, 20:45 / niedziela
Korekta, oczywiście Lechia na początku kadencji Nowaka grała pięcioma pomocnikami, nie napastnikami.
20 sierpnia 2017, 21:45 / niedziela
Myślę, że Nowakowi już coś siadło w głowie. Nie ma takiego miernego składu, żeby przegrywać z Sandecją i Bytovią. Olał Puchar Polski, pomimo kompromitacji z tamtego sezonu, zadawala się remisem bez walki już 4-ty chyba raz, coś jest nie tak. Bo tu chodzi o te najbardziej podstawowe sprawy. Czy chodzi się teraz oglądać mecze czy ciuciubabkę? Gra na nosie trenera czy odwrotnie decyzje trenera na złość piłkarzom, to nie za bardzo mnie interesuje. A najbardziej mnie wk. zachowanie po 2-2, zamiast spokojnie wyjść na 4-2, co było kwestią czasu przy tym sposobie gry, to nie kumam co się stało. Zresztą gdyby miało znowu jakimś cudem dojść do realnej bezpośredniej(sic!) walki o mistrza, znowu by ustawił na 0-0 i czekał na totolotka z innego stadionu. Biorąc to wszystko pod uwagę, Milę, brak koncepcji, wizji itd. mam go dosyć. I dzięki za 4 miejsce, wcale nie ironicznie.
20 sierpnia 2017, 21:51 / niedziela
z gw-na

Po słabym początku sezonu w wykonaniu Lechii, a zwłaszcza po poniesionej w fatalnym stylu porażce z Sandecją Nowy Sącz (2:3), nasiliły się spekulacje odnośnie ewentualnego zwolnienia Piotra Nowaka. - Nie ma takiego tematu, trener zostaje na stanowisku - dementuje wszystkie pogłoski wiceprezes gdańskiego klubu Maciej Bałaziński.

Lechia w pięciu ostatnich meczach ligowych zdobyła raptem dwa punkty, do tego odpadła z rozgrywek Pucharu Polski po porażce z I-ligową Drutex-Bytovią. W związku z tym coraz głośniej mówiło się o ewentualnej zmianie trenera, a wśród następców Piotra Nowaka wymieniane było m.in. nazwisko Marcina Kaczmarka.

Jednak kierownictwo gdańskiego klubu dementuje te wszystkie pogłoski.
– Nie ma tematu zmiany trenera, Piotr Nowak na pewno poprowadzi zespół w najbliższym meczu z Wisłą Kraków – mówi nam wiceprezes klubu Maciej Bałaziński.

Zatem trener Nowak ma kolejną szansę na wyciągnięcie zespołu z kryzysu. Wyjazdowe spotkanie z Wisłą odbędzie się 26 sierpnia (godz. 20.30), po nim nastąpi przerwa na mecze reprezentacji Polski.

~~~~
zobaczymy co się wydarzy, Bałaziński tak jak Mandziara - z prawdomównością jest na bakier
20 sierpnia 2017, 22:01 / niedziela
Nowak chce dopiąć swego i umieścić Lechię na 1 miejscu ( czytaj 16 )
Powodzenia. Dla niego zrobią 18 zespołów od przyszłego sezonu .
20 sierpnia 2017, 22:14 / niedziela
Nowak nie zostanie zwolniony. Jeden z najlepszych polskich trenerów w Polsce
20 sierpnia 2017, 22:55 / niedziela
" Bałaziński tak jak Mandziara - z prawdomównością jest na bakier"
czemu od razu na bakier? Może mówić prawdę, w najbliższym meczu poprowadzi, jednak to nie oznacza że w kolejnym będzie tak samo :)

"Jeden z najlepszych polskich trenerów w Polsce" - poza myśleniem życzeniowym są jakieś fakty potwierdzające tezę?
20 sierpnia 2017, 22:55 / niedziela
Zwolniony czy nie to bez znaczenia.Moze sobie miec zaufanie swojego szefa i przydupasa Balazińskiego.Nie dośc ze nie umie prowadzić zespolu to jeszcze poucza nas czym mamy/nie mamy sie zajmowac.Tym ostatecznie strzelił sobie sam w kolano.
On kurwa jeszcze nie wie jakie atrakcje mogą go spotkac w Gdańsku.Nawet Mandziara nie pomoze i sam sie poda do dymisji.
20 sierpnia 2017, 23:58 / niedziela
Nowak gra amerykański futbol jednym z elementów jaki wprowadził to liczenie głośno podawania piłek między sobą aby sprowokować przeciwnika podczas meczu. Nowak jest osobowością w Trójmieście m.in podpisując kontrakt do 2019 roku. Podoba mi się praca Nowaka w Lechii i bardzo go szanuje i szanować będę. Natomiast wyniki są odzwierciedleniem tego ze nie są wypłacane pensje w terminie oraz brak gola w kluczowym meczu i minionym sezonie.Pretensje miejsce do prezesów typu mandziara itd. apropo karnetów zaczyna się dawanie na tace zarządowi
21 sierpnia 2017, 00:19 / poniedziałek
Trochę mojego zdania. Aleksandar Kovacevic był w Śląsku więc go nie straciliśmy latem.
Przez pierwsze 4 kolejki graliśmy zawodnikami których Nowak miał na stanie od końca poprzedniego sezonu. No ale przyjeżdża taka Sandecja zawodnicy klasy ekstraklasa bez śladu reprezentacyjnego powołania i bez promocji w mediach i potrafią może właśnie dlatego zagrać ładnie zespołowo.
No właśnie Panie Nowak Z E S P O Ł O W O !!!
21 sierpnia 2017, 06:38 / poniedziałek
Stara sie Piotrek
21 sierpnia 2017, 13:57 / poniedziałek
Nowak musi odejść jak najszybciej, każdy dzień jego „pracy” to strata czasu, dołowanie i rozwalanie Lechii. Jest przerwa na reprezentację, jest czas na wdrożenie nowego trenera. Jeszcze parę tygodni, parę kolejek i z Nowakiem trzymającym się stołka awans do pierwszej ósemki stanie się sprawą arcytrudną, a derby skończą się blamażem. Ten człowiek w 3 meczach z megafarfoclami ligowymi (na własnym stadionie) zdobył 1 punkt. 0:3 z Cracovią, 0:0 z beniaminkiem Górnikiem oraz 2:3 z półamatorskim beniaminkiem z Sandecji. I tylko jedna wygrana 2:0 z systemem VAR, ale bez punktów. Dorównał już Ulatowskiemu i zbliża się lotem ślizgowym do schyłkowego Kafarskiego. Farmazony, które opowiada na pomeczowych konferencjach, świadczą o tym, że stracił rozeznanie w sytuacji i nie jest w stanie wyjść z impasu, znaleźć recepty. Pora najwyższa na pożegnanie Nowaka. Zresztą powinien odejść już wiele tygodni wcześniej i być rozliczonym za mentalnego walkowera, którego sprzedał grajkom na zakończenie poprzedniego sezonu. Zmarnował historyczną szansę klubu i dalej szkodzi. Ma zostać za zasługi? Jakie? NIE DLA NOWAKA! Czas na dobrą zmianę.
21 sierpnia 2017, 14:30 / poniedziałek
Castorp- super dowcipnie i trafnie o tych efektach Nowaka napisałeś, fakt z VAR-em tylko wygrał. Facet nie ma koncepcji, ma tylko błędny wzrok. Mi nie chodzi o super wyniki, ale o przyzwoitość- czyli na grę na miarę możliwości i aspiracji powiedzmy tego top 5, Nowak przyjął remis z Sandecją jako wyzwanie, a Puchar Polski jako 'odwal się od nas'.
21 sierpnia 2017, 14:42 / poniedziałek
Mateusz Borek podał/a dalej
Maciej Bałaziński‏ @BalazinskiM 8 min.8 minut temu
Więcej
@BorekMati jak zwykle masz dobre informacje👌Spotkanie się odbyło.Przekazałem drużynie, że mają 100% poparcia i nie ma tematu zmiany trenera
21 sierpnia 2017, 15:09 / poniedziałek
Nowak popełnia błędy, ale moim zdaniem teraźniejsza sytuacja nie jest do końca jego winą. Działacze rozmontowali nam skład, odszedł Borysiuk, Sławczew, Maloca, Janicki, Chrapek. Każdy z nich był dość ważnym ogniwem naszego zespołu, a nie udało się ich zastąpić odpowiednimi piłkarzami. Do tego kontuzje oraz słabsza forma niektórych piłkarzy i wygląda to jak wygląda.

Mieliśmy moim zdaniem dobrych trenerów jak Probierz, Brzęczek, wynalazki z zagranicy jak Moniz i Maczeta czy Van Hessen.

Na kogo wymienić Nowaka?
21 sierpnia 2017, 15:40 / poniedziałek
Na jeden ze slupow z Grunwaldzkiej-jeden chuj.
21 sierpnia 2017, 15:47 / poniedziałek
Moniz wynalazkiem? Śmiem wątpić. Dostał lepsza ofertę i koniec.

Co do samego Nowaka - mieszane uczucia. Nie wygrał nic w zeszłym sezonie mimo, ze miał ku temu najlepszą okazję. Jednak prawdą jest, że rozmontowano mu cały skład.
Łukasik - Borysiuk
Matras - Sławczew
Maloca/Janicki - Augustyn
Mak/Pawłowski - Oliviera

Do składu dołączył Lipski, który ma potencjał do grania co pokazał w ostatnim meczu. Baa nawet sam debiut miał lepszy niż Wolski, który miał o wiele lepsze statystyki w Wiśle. Zmiennicy za w/w transfery nie powalają. Łukasik jaki jest każdy widział i wie, że to piłkarz spalony. Zrobiono mu "krzywdę" promowaniem na siłę w Legii i meczem Polski z Ukrainą. Matras? Od niego wymaga się czegoś więcej jednak czy w tym przypadku może wystąpić syndrom Krychowiaka i z dobrej gry zaczyna grać piach? Zobaczymy. Augustyn pokazał w meczu z Sandecją, że niestety będzie walił babole gorsze od Janickiego czy Malocy. Interesujące są kulisy odejścia Rafała z Lechii bo właściwie to dlaczego odszedł? Oliviera bez szału ale ma jeszcze czas. Co jednak nie zmienia faktu, że takiego Maka pozbyto się bez żalu nie dając mu szansy nawet na jedną rundę. A skoro było wiadome, że w klubie będą cięcia i trzeba kogoś sprzedać/wytransferować to dlaczego postawiono na duet Nunes/Łukasik, a nie na Chrapka, który powoli odzyskuje formę w Śląsku? Kompletnie nie zrozumiała decyzja nie mająca podstaw sportowych.

Do Lechii może, a w zasadzie ma trafić Arak. Transfer nijaki bo nie broni się liczbami ani potencjałem ale wszystko może się zmienić. Jednak na dobrą sprawę kogo tutaj ściągnąć? Kolejny zaciąg zza granicy w formie Paixao lub gorszej? Ja też nie jestem nastawiony pozytywnie do tego transferu ale może i porównanie do dupy czy jednak Piotrka Grzelczaka tez nie skreślaliśmy zbyt szybko, a ostatecznie większość chciała żeby został?
21 sierpnia 2017, 17:20 / poniedziałek
A tymczasem do sztabu dołącza...Newton, który jak widać po wieku zjadł zęby na analizach...
Słuszną linię trzyma nasza władza
Chodzą słuchy, że wkrótce sztab wzmocnią Oppenheimer i Einstein - to dopiero będzie wybuchowa mieszanka
Ciekawe, co dalej nas czeka
21 sierpnia 2017, 18:22 / poniedziałek
Oglądam teraz mecz Zagłębia z Wisłą i w sumie to, że nie wywalili Stokowca po ubiegłym nieudanym sezonie to chyba im na złe nie wyszło (przynajmnie na razie). Co nie oznacza, że bede płakał po Nowaku :)

Jęczenie o nowym w sztabie - kogo mieli wziąć ? Czytałeś balshoy czym ten koleś ma się zajmować w ogóle ? Myślisz, że ktoś w wieku Strejlaua by to ogarnął ?
Na forum widzę moda, żeby się przypierdalać do wszystkiego co się dzieje w klubie. Za stary- źle, za młody- źle. Smutne.
21 sierpnia 2017, 18:35 / poniedziałek
Tak to jest piłkarze nas rozpieścili zeszłym sezonem jakby nie było jednym z lepszych w ostatnim czasie pomimo obejścia się smakiem gry w pucharach, to tak jest. Oczekiwania są wielkie, więc nie ma co się dziwić, że płacz jest ogromny
21 sierpnia 2017, 18:36 / poniedziałek
Maroch - jak dla mnie wynalazek, nigdzie później sobie nie poradził, a u nas po kilku meczach nie którzy uznawali go za guru trenerskie. Już nie mówiąc o dziwnych kulisach odejścia.

Ja dalej jestem zdania, że nikogo lepszego za Nowaka nie znajdziemy. Zawsze najłatwiej zwalić niepowodzenia na trenera tak było z Brzęczkiem czy Probierzem.
21 sierpnia 2017, 18:41 / poniedziałek
Moim zdaniem Probierz prawdziwej szansy u nas nie dostał po zmianach właścicielskich.
Wyglądało to tak jakby już w styczniu owego roku był pewien że zarząd go wypierdoli gdyż znając jego charakter nie chciałby aby w skład wpierdalał mu się jakiś Juskowiak czy Mandziara.
21 sierpnia 2017, 18:59 / poniedziałek
Dzisiaj ciekawa misja futbol sporo o naszym klubie Borek powiedział że Bałaziński wpadł rano do szatni Pzrekazał grajkom że wcześniej wypierdolą wszystkich piłkarzy niż Nowaka.Dla mnie przekaz jest jasny nie grajcie przeciw Nowakowi bo sytuacja z Van Hessenem się nie powtórzy,teraz to my Was wyjebiemy.Niezłe kwasy sa w tej ekipie.
21 sierpnia 2017, 19:18 / poniedziałek
To piłkarzom trzeba dokręcić śruby! Nasz specjalista od atmosfery tam pewnie gra pierwsze skrzypce jako reprezentant zawodników za 100k miesięcznie. Bezczelnie doi swoją "ukochaną Lechię" Po za Milą i Wojtkowiakiem nie widzę nikogo kto by mógł się tam stawiać. Zwolnić a resztę pogonić na dodatkowe treningi!
21 sierpnia 2017, 19:27 / poniedziałek
TECHLG zrozum nasze grajki w końcu reprezentanci kraju nie pozwolą sobie na pewne rzeczy.To co było możliwe z Afroamerykanami w stanach tutaj nie przejdzie.Nasi piłkarze nasrali na Nowaka dlatego w drugiej połowie prowadził mecz kto inny.Nie mnie oceniać kiedy się to wszystko zjebało ale albo drużynę będzie prowadził Owen lub inny trener albo zostajemy z Nowakiem i wyników nie będzie.
21 sierpnia 2017, 19:28 / poniedziałek
Jeśli Borek powiedział prawdę to wkłady naprawdę grają przeciwko Nowakowi.Ciekawe czym treneiro podpadł naszym gwiazdkom.?

Zdyskwalifikować każdego,który choć raz zagrał przeciwko .
21 sierpnia 2017, 19:45 / poniedziałek
Borek powiedział prawdę zresztą sam Bałazinski zaćwierkał o tym, zresztą kolega wyżej już o tym napisał
21 sierpnia 2017, 19:47 / poniedziałek
Moze potwierdzaja się plotki, które byly zza oceanu, gdy Nowak do nas przychodził...?
21 sierpnia 2017, 19:58 / poniedziałek
Bardzo dobrze, że tak powiedział piłkarzom. Nowak powinien na ławkę wstawić tych, którzy chujowo grali ostatnio choćby kosztem tego, że wstawi kogoś mniej doświadczonego. Jeżeli faktycznie jest taka jakaś zmowa przeciwko trenerowi to jest to też szansa dla młodych piłkarzy, akurat wątpię aby oni specjalnie grali chujowo, w końcu to ich jedna z nielicznych okazji aby się pokazać. Jeśli z Wisłą wejdą w mecz na pełnej kurwie to mamy odpowiedź co sobie wkłady myślały....
21 sierpnia 2017, 20:08 / poniedziałek
Kolejna sprawa, bardzo dobrze, że zatrudnili analityka. Wcześniej chyba nie mieliśmy tej posady w zespole ale to jest bardzo dobry ruch jeśli oczywiście wiecie co taki analityk robi ;) To na pewno poprawi skuteczność. Dam sobie rękę uciąć, że wszystko zmierza w dobrym kierunku.
21 sierpnia 2017, 20:31 / poniedziałek
"Dla mnie przekaz jest jasny nie grajcie przeciw Nowakowi bo sytuacja z Van Hessenem się nie powtórzy,teraz to my Was wyjebiemy."

To piłkarze ustawili się jednym napastnikiem przeciwko Sandecji u siebie? To piłkarze byli zadowoleni z remisu w Szczecinie, z zespołem, który przedtem dostawał u siebie same wciry?
21 sierpnia 2017, 21:12 / poniedziałek
Ale co jest nie tak z tym Nowakiem? Daje prowadzic druzyne asystentowi? Wystawia klesi, ktorzy graja przeciwko niemu, wiedzac, ze nie zrobia wyniku? Kompletnie sie pogubil facet. Dawno juz powinien odsunac od druzyny ogniska zapalne i stawiac na mlodych. Tylko jak to zrobic jak sie mlodych nie zna i nie daje im sie szansy nawet jak jest kwas w druzynie?
21 sierpnia 2017, 22:39 / poniedziałek
Kilka drużyn eklasy korzysta już z GPS w trakcie meczu. Np dzisiaj krety biegały z GPSami na plecach. Czarno na białym będzie widać ile który przedreptał na meczu. Ten nowy według mnie ma ogarnąć to sprzętowo/systemowo i szykować dane dla Owena. Specjalnie trudne to raczej nie jest (skonfigurowanie GPSów/czujników, ładowanie ich baterii i przesyłanie i obróbka danych) ale chyba nasz AWF nie kształci chyba jeszcze w tym kierunku więc trzeba było wziąć kogoś z zewnątrz. Kierunek Szwajcaria ostatnio W sumie fundusz ze Szwajcarii jest . Może ten przyszły zapowiadany megainwestor też stamtąd będzie ...
21 sierpnia 2017, 23:52 / poniedziałek
Stieg
Ty kurwa naprawdę odleciałeś
Jak Ciebie czytam , to nie wiem czy jestem w laboratorium pływaczek z byłego NRD , czy chuj wie gdzie
Wez sobie pierdolnij słuchawkę do ucha
Policz tętno , przelicz...
Ja pierdolę Rozumiem że wyczynowy sport to obecnie detale i niuanse
Ale nie na boisku
Gdzie banda przypadkowych ludzi , wraz z przypadkowym słupem , w imię interesów przypadkowych kurew , rozpierdala naszą Lechię
W pełnym tego słowa znaczeniu
Więc mi nie pierdol że jakiś GPS na plecach kolejnego z wkładów ( by nie powiedzieć dobitniej ) rozwiąże choćby na krótką metę naprawdę duży problem w jakim znalazł się nasz Klub
Newton, Owen...
Brzmi pięknie
Jeszcze niech w tym pięknym projekcie Wielkiej Lechii usłyszę Kopernika i Einstaina...
22 sierpnia 2017, 00:16 / wtorek
Ta. I jeszcze pilkarzowi nic nie robi jak wpierdala byle co, żłopie piwsko i baluje do rana. Aha i powinni grać w trampkokorkach. Oldskul żeby czarny66 czuł sie jak wtedy, kiedy miał 16 lat :D No ale niestety świat się zmienił i albo próbujemy go naśladować w tym co dobre i spradzone albo nie jęczymy, że gramy ogony.
22 sierpnia 2017, 00:49 / wtorek
Na tą chwilę , to Ty Stiegu co chwila jęczysz , narzekasz i prawisz swoje mądrości w każdym temacie
16 lat...Miło mi Odmłodniałem przy Tobie
Trampkokorki...nie wstyd było w takich grać
Na początku dekady , takie obuwie było standardem w naszej Lechii
Mnie to osobiście nie boli
I nie zaboli jakby w przyszłości , nie daj Bóg , by się to powtórzyło
Na szczęście , jestem tego pewien , już bez takich wynalazków jak Ty i podobni Tobie
22 sierpnia 2017, 04:10 / wtorek
Apropos wynalazków. Wynalazkiem Nowaka było to, że można olać walkę o mistrzostwo jak się ma ku temu super okazję, i jest ostatnia kolejka, a brakuje jednej bramki. Koleś funkcjonuje wbrew normalnym instynktom i tyle: obuwie, analizy nie mają tu za wiele do rzeczy. Ciekawe co jeszcze wymyśli, komu da mecz poprowadzić. Z nim nic nie będzie, potrafi chyba wszystko spieprzyć...
22 sierpnia 2017, 08:00 / wtorek
Na razie do srody go nie ma.....
22 sierpnia 2017, 09:47 / wtorek
po pierwsze:
Niezależnie od mojej oceny Nowaka (o tym dalej), Mandziary i Spółki (wypierdalać) jest jedna rzecz podstawowa co do której nie ma dyskusji: Dupa jest od srania a piłkarze są od grania. Nie ma zgody na sabotowanie meczów przez piłkarzy i zwalnianie przez nich trenerów - bezapelacyjnie, bez względu na wszystko. Mają grać bo za to dostają pieniądze. Także możemy nienawidzić Nowaka, gardzić Mandziarą ale choćbyśmy kochali (w co wątpię) braciszków Pajszą nie ma jebanej zgody na odpuszczenie choćby jednej piłki bo nie podoba im się trener. I to piłkarze powinni pierwsi dostać po rajtach.

po drugie:
W krótkich żołnierskich słowach: Kto sprowadza Augustyna do podstawowego składu ten nie gra o nic. Koniec kropka. Kurwa, tu nie ma się nawet co łudzić. Wyobrażacie sobie taki obrazek: Mistrz Polski z Augustynem w obronie? No ni chuja.

po trzecie:
A wyobrażanie sobie Mistrz Polski z duetem obrońców Augustyn - Victoria. Odlot. Victoria prezentuje się dobrze jak ma pewnego, szybszego od niego chłopaka obok siebie. Także przy Malocy prezentował się fajnie. Ale dwa takie połamańce jak Augustyn i Victoria to zwiastuje katastrofę.

po czwarte:
Nowak - tchórz. Świadczy o tym wszystko: wypowiedzi, taktyka, składy, podejście do kluczowych spotkań. A to że drużynę prowadził w drugiej połowie kurwa trener przygotowania fizycznego to jest już skandal.

po piąte:
Łukasik gra bo liczą, że znajdą na niego żyda i go jeszcze opendzlują. Zamknie się okno i albo od nas wyfrunie albo ława/trybuny. Innej opcji nie ma.
22 sierpnia 2017, 10:20 / wtorek
odnośnik

Apropo hejtu na Nowaka ;)
22 sierpnia 2017, 10:45 / wtorek
Najlepszy trener w Polsce i na świecie?
A przed wojną na Podolu rosły dynie wielkie jak młyńskie koła.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022