Gdańsk: piątek, 19 października 2018
FORUM
Podstrony:

Sytuacja w Klubie

strona 13/13

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

5 października 2018, 08:19 / piątek
Premie za sezon 2017/2018? Co to kur... za poprzedni sezon nie powinno być żadnych premii (z wyjątkiem meczów ze szparką).
5 października 2018, 10:32 / piątek
tez się zgarbiłem ...premie za poprzedni sezon??..no ale cóż pewnie się należały ale myślę ze dyskusje ze piłkarza nie wyszedł mecz bo nie płacą powinnyśmy zamknąć...(prawdopodobnie chwilowo ale jednak)..co nie zmienia oczywiście faktu ze wypłaty powinny być terminowe ..
5 października 2018, 16:24 / piątek
Panowie, nie zartujcie. Zawodnicy maja podstawe (miesieczna pensja) i premie za zwyciestwa, remisy, wyjsciowki, minuty itd. Wiem, ze slowo premia w kontekscie minionego sezonu brzmi dziwnie, ale takie sa systemy placowe w tym sporcie.
16 października 2018, 14:22 / wtorek
https://sport.trojmiasto.pl/Slawomir-Peszko-odsuni ety-od-pierwszego-zespolu-Lechii-n128381.html
16 października 2018, 14:45 / wtorek
Sławomir Peszko został odsunięty od treningów z pierwszym zespołem Lechii Gdańsk z powodu niesubordynacji podczas treningu. Przypomnijmy, że skrzydłowy po 3-miesięcznym zawieszeniu przez Komisję Ligi, miał być uprawniony do gry na derbowy mecz z Arką Gdynia 27 października.

(...)
We wtorek piłkarz nie wziął udziału w treningu na stadionie przy Traugutta. Jak udało nam się ustalić, powodem nie jest kontuzja, a to, że decyzją trenera Piotra Stokowca został odsunięty od zajęć.

Próbowaliśmy skontaktować się z piłkarzem, ale bezskutecznie. Sytuację potwierdzili natomiast przedstawiciele biura prasowego klubu, od których otrzymaliśmy następujący komentarz: "Sławomir Peszko został odsunięty od pierwszego zespołu z powodu niesubordynacji podczas treningu. Szczegóły pozostają wewnętrzną kwestią klubu i drużyny."

trojmiasto.pl

odnośnik
16 października 2018, 16:13 / wtorek
Peszko postanowil zawstydzic Ferdynanda Kiepskiego i pokazac, ze da sie dobrze zarobic i sie nie narobic.
16 października 2018, 16:41 / wtorek
k..wa podobno peszkin na bombie przyszedł na trening...jeżeli to prawda to już tylko Halszka Wasilewska Wódko pozwól żyć...
16 października 2018, 20:30 / wtorek
"Cześć tu Sławomir" to chyba koniec trzyletniej przygody z Lechia
16 października 2018, 20:52 / wtorek
Wypierdalać z tym pajacem jebanym jak najszybciej
16 października 2018, 21:19 / wtorek
Gdzie Ci wszyscy co tak go zachwalali i bronili po jego wszystkich akcjach...

Mam nadzieję, że ten idiota szybko odfrunie z Lechii...

To na pewno będzie z pożytkiem dla klubu sportowo, finansowo i piarowo.
16 października 2018, 21:51 / wtorek
radio Gdańsk

(...)
PODWAŻYŁ KOMPETENCJE

Owa "niesubordynacja" może mieć związek z ostatnimi zajęciami biało-zielonych. Okazuje się, że Sławomir Peszko wszedł w konflikt z Maciejem Kalkowskim, który pod nieobecność Piotra Stokowca prowadził zajęcia z gdańską drużyną. Wewnętrzna "mini gierka" zakończyła się dla obu Panów kłótnią. Peszko nie zgodził się z decyzją Kalkowskiego i zaczął podważać kompetencje byłego, zasłużonego dla klubu zawodnika, a obecnie trenera. Gdy o wszystkim dowiedział się Piotr Stokowiec, nie miał wątpliwości jaką decyzję podjąć. Sławomir Peszko nie będzie trenował z pierwszą drużyną.
16 października 2018, 22:02 / wtorek
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ten szmaciarz ma kontrakt do czerwca 2020
16 października 2018, 22:12 / wtorek
Może Amica go weźmie . Daj Boże
16 października 2018, 22:16 / wtorek
Nigdy nie broniłem Peszkina. Wręcz przeciwnie - uważałem, że kara za debilne kopnięcie Novikowasa była słuszna. Może jej wysokość zbyt duża ale co do zasady bezdyskusyjna.

Byłem bardzo naiwny, bo liczyłem, że po dyskwalifikacji wróci odmieniony na derby. Głupi byłem gdyż już kilka razy wcześniej po czerwonych kartkach mówił, że to ostatni raz. Liczyłem, iż tym razem będzie inaczej....

W obecnej sytuacji nie widzę dla niego jakiejkolwiek obrony. Dobra decyzja od odstawienia go od składu. Na chwilę obecną mamy wyniki, Haraslina i Michalaka (ew Maka) na skrzydłach, dobrą atmosferę w szatni (przynajmniej tak wygląda po wygranych meczach) więc po co nam Peszkin? On już lepszy nie będzie a co najgorsze obawiam się, że mądrzejszy też nie... Serca do walki i ambicji nigdy odmówić mu nie można było, jednak bez rozsądnego myślenia nic to nie daje.

Trochę mi szkoda chłopa (jako człowieka) ale przecież sam sobie zgotował ten los....
16 października 2018, 22:23 / wtorek
Zawsze broniłem Sławka,chodziło o sytuacje z czerwonymi kartkami,głupimi faulami,mogłem to zrozumieć.
W sytuacji kiedy powinien po d..całować sztab szkoleniowy ,że chcą Go w drużynie,kiedy za solidne pieniądze trenuje nie grając,Sławcio dokonuje harakiri .
Niewazne czy przyszedł na bombie czy rugał wice trenera.
W takiej sytuacji jak był ,powinien stosować jedno.Zamknąć mordę,otworzyć uszy i zapieprzać ile sił.
Moim zdaniem powinien wylecieć o ile oczywiście zawinił i nie ma co do tego wątpliwości ,że wina jest udowodniona jak Marco.
Pamiętam taki wywiad trenera Betisu o Kowalczyku.
"Zapłaciliście za wicekróla strzelców IO niewielkie pieniądze"
odpowiedź
"Owszem ale kupiliśmy Go razem z głową"
16 października 2018, 22:30 / wtorek
Gdy Sławek przychodził do Lechii to pomyślałem sobie, że to spore wzmocnienie. Owszem był wzmocnieniem, ale z tym "spore" to się pomyliłem.
Obecnie jest niestety ciężarem.
Teraz, po tych ostatnich "akcjach', na miejscu klubu skorzystał bym z okazji by rozwiązać z nim kontrakt. Podobno ta 3-miesięczna dyskwalifikacja może być powodem rozwiązania umowy z winy zawodnika.
17 października 2018, 14:09 / środa
Fan club Sławomira coś cicho w temacie, a taki fajny był i "hehe" pijący.
17 października 2018, 14:27 / środa
1903 ale co masz radochę czy satysfakcje jakaś rozkosz czy no nie wiem jak ten woj wpis czytać?????czy po prostu tak po ludzku dopierdolić sąsiadowi także kibicowi Lechii...
17 października 2018, 15:42 / środa
Stokowiec o zaistniałej sytuacji:
odnośnik
17 października 2018, 17:11 / środa
Ktoś tu pisał że Stokowiec nie chce Peszki w drużynie. I to jest jego prawo. Z drugiej strony z kontekstu wynika że Peszko jest dobrym kumplem Mandziary i cała sprawa jeszcze może mieć bardzo nieprzyjemny dla klubu przebieg.
17 października 2018, 17:42 / środa
Cóż. Można wierzyć, że pojedynczy wygłup zakończył karierę Sławka w Lechii. A można dostrzegać, że jest to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Ja już coś na ten temat pisałem. Zostałem wtedy wyśmiany. Recz jednak w tym, że ja nie rozsiewam plotek. Jeśli już coś mówię, to znaczy, że wiem.
17 października 2018, 17:48 / środa
Już chyba zapomniano jak Sławek jako jedyny zapierda*ał i gryzł trawę na boisku.
Gorzała to problem i zamiast pastwić się nad chłopem najlepiej jakby otrzymał od klubu pomoc, ale do tego potrzebna jest silna wola Sławka i dobra wola klubu. Nie ważne czy będzie dalej grać dla Lechii, ba - czy w ogóle będzie kopać gałę. Najważniejsze to dotrzeć do niego i pomóc by nie skończył jak wielu. Zwyczajnie szkoda chłopa.

Kulej kiedyś napisał, że ci sami kibice, którzy zaczepiali go i mówili "co, z nami się nie napijesz?", później wyśmiewali się z niego, gdy wpadł w alkoholizm.
17 października 2018, 17:53 / środa
@Duch tak jak pisałem z całej sytuacji ewidentnie wynika że Peszko jest dobrym kumplem Mandziary, kto wie może nawet razem dają w palnik. Znając polską rzeczywistość nie zdziwię się więc, jak niedługo Stokowca w Gdańsku już nie będzie.
17 października 2018, 19:36 / środa
Jestem wciąż po stronie Peszki. Po pierwsze 3 miechy kary to niebywały precedens w piłce, pod presją mediów społecznościowych, po drugie: spory z trenerami to nie jest koniec świata. Mam szacunek do Kalki, ale w piłce liczy się charakter.
17 października 2018, 21:31 / środa
@misiu67 - Po prostu pamiętam naszą nie tak dawną dyskusję i histeryczne reakcje niektórych na forum, gdy pisałem że to idiota i szkodnik. Broniliście go jak niepodległości, to teraz miejcie jaja uderzyć się w pierś.

Jedyną moją satysfakcją jest to, że tego pajaca więcej w Biało-Zielonych barwach prawdopodobnie nie zobaczę. Tak trzymać, Panie Stokowiec.
17 października 2018, 23:39 / środa
Sławek to ambitny i zadziorny koleśc Kalka Go podpierdolił,Kalkowki nigdy tym szatni nie kupi
18 października 2018, 09:09 / czwartek
Jak podpierdolił? Nie rozumiem. Jeżeli koleś przychodzi najebany do roboty to jaka ma być reakcja szefa lub jego zastępcy? Pogłaskać po głowie i zapytać czy chce lufę na podtrzymanie czy kefir na kaca? I tu trzeba się zastanowić czy Lechia ma być profesjonalnym klubem czy miejscem gdzie można przychodzić w "stanie" na trening.
18 października 2018, 10:35 / czwartek
Ja Sławka lubię ale faktem jest że jego wkład w osiągnięcia sportowe klubu jest niewiele większy niż Mili. W kluczowych spotkaniach dostawał czerwone kartki lub pauzował z powodu kontuzji lub kartek. Na wiosnę jak drużyna kopała się po czołach i potrzebowała lidera to liderował w nalewaniu a na boisku grał tak słabo jak inni. Oczywiście miał też dobre mecze, dużo więcej od Mili ale sportowo dał znacznie mniej niż bracia, Kuciak, Maloca czy Haraslin. Sentymenty można mieć do Wiśni czy Bąka ale nie do Peszki.
18 października 2018, 14:04 / czwartek
Nie wiadomo, czy przyszedł najebany, bo to była pierwsza wersja. Stokowiec mógł użyć eufemizmu 'niesubordynacja', nie chcąc poruszać wrażliwego problemu picia, ale wyraźnie powiedziane jest, że Peszko nie zgodził się na jakieś ćwiczenia w czasie treningu.

Dla mnie ten zawodnik ma swój potencjał i trzeba pozwolić mu wykazać ten potencjał na boisku, a nie rozliczać z domniemanych zachowań pozaboiskowych. Liczy się teraz jego faktyczna przydatność na boisku, a co do takiej, możemy tylko snuć przypuszczenia. Odniosłem wrażenie, że Trener chce mu dać coś w rodzaju szansy, ale sprawy poszły jednak w innym kierunku. Pamiętajmy, że w konfliktach nie zawsze jest czarno na białym ofiara - napastnik. Peszko może mieć przerośnięte ego, jak Marco, i być może nie pasuje ten fakt do koncepcji Stokowca.

Sport - psycha, szatnia, charakter, umiejętności.
18 października 2018, 16:43 / czwartek
Rysio, a skąd wiesz, że przyszedł najebany na trening? Wyczytałeś w komentarzach na trójmiasto.pl?
Po chuj rozsiewasz plotki?
18 października 2018, 20:57 / czwartek
Co za różnica za co go wyjebali? Dla mnie chłop piłkarsko i tak był skończony więc to nawet lepiej, że może już dla nas nie zagrać. Na jego pozycję mamy wielu lepszych piłkarzy od niego. Niech tylko klub postara się z nim rozwiązać kontrakt i gitara. Krzyż na drogę Sławku!
18 października 2018, 22:01 / czwartek
Nie wiem co Sławek nawywijał na treningu, jednak jeżeli coś powiedział za dużo to powinien przeprosić i wrócić. Piech ostatnio też podpadł i wrócił.
Generalnie dobry chłopak, zawsze ciągnął grę do przodu i walczył za dwóch, jednak w kluczowych momentach gotowało mu się w głowie np faul na VOO w Warszawie, także i bez niego sobie poradzimy, ale byłoby szkoda.
ps
mam nadzieję że za ostatnie 3 miechy nie dostanie jednej złotówki.
18 października 2018, 22:17 / czwartek
To ja się spuszczę na zaistniałą sytuację. 1. Mandziara won. 2.Trener jest od trenowania. 3 Gracz od grania. 4 wkurwiony gracz jest jest nieobliczaly i może mieć ponadprzeciętną energię.
Rządam natychmiastowego przywrócenia Peszki do 1. drużyny.
19 października 2018, 01:53 / piątek
Krótka piłka.

Dobro Lechii zawsze > dobro zawodnika.

I każda narracja typu "równy chłop" etc nie wytrzymuje powyższego równania.

"Szczęśliwej drogi już czas..." Sławomirze.
19 października 2018, 01:56 / piątek
P.S. "Rządam"... grubo! ;-)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011