Gdańsk: czwartek, 21 marca 2019
FORUM
Podstrony:

Sytuacja w Klubie

strona 16/16

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

11 lutego 2019, 18:48 / poniedziałek
cuda cuda ogłaszają.. ;)

Wojtek Luściński‏ @LuscinskiW
Ależ przyjemne wieści mnie dochodzą z Lechii. Klub spłaca pensje w ekspresowym tempie. Kolejny przelew, tym razem za grudzień, wpadł na konta piłkarzy. (nie nie potrzebuję już komentarza klubu)
11 lutego 2019, 19:05 / poniedziałek
Tak kasą szastają! Jeszcze z rozpędu jakiś transfer do klubu zrobio! Rozrzutne to takie że szkoda gadać
11 lutego 2019, 20:00 / poniedziałek
Prezes pomylił koszyk przelewów i zamiast na swoje konto to wysłał dla piłkarzy.
11 lutego 2019, 20:47 / poniedziałek
Mam nadzieję że w końcu dotarło do niektórych że młodzi Makowski ,Fila ,Michalak czy Żukowski z tytułem mistrza Polski , Pucharem Polski i występami w europejskich pucharach w CV to lepsza opcja niż wyżej wymienieni którzy rozwiązują kontrakty z winy klubu i odchodzą za darmo. Długo leczyłem kaca po meczu w Warszawie kiedy jedna strzelona bramka i mielibyśmy mistrza.W tym roku to się musi udać.
11 lutego 2019, 21:29 / poniedziałek
Jak jeszcze w lutym zrobia jeden przelew to poraz pierwszy od 5 lat bedzie bez zaległości. Z tEgo powodu obiecuje, ze sie upije...

TYLKO LECHIA!
11 lutego 2019, 22:12 / poniedziałek
I sie kurwa oplulem przez Ciebie! :-)
12 lutego 2019, 18:19 / wtorek
Tylko to nie jest śmieszne
12 lutego 2019, 23:05 / wtorek
Tak żeby Was tylko jeszcze bardziej utwierdzić w przekonaniu jakiego to my mamy prezesa, to znający go doskonale Andrzej Iwan na antenie Weszło FM w podsumowaniu kolejki, stwierdził mniej więcej tak - " Umówmy się. Dla Adasia tak na prawdę nie ma znaczenia czy Lechia będzie pierwsza, piąta czy siódma. On już tak ma " :))))
13 lutego 2019, 08:31 / środa
Andrzej Iwan na pewno doskonale zna Adama, natomiast obecne ruchy (kasa awansem na poczet przyszłych ruchów) jakby świadczyła, że choć trochę mu zależy tym razem.
13 lutego 2019, 08:46 / środa
Wojtek Luściński
‏@LuscinskiW
Słuchając z lewa i prawa o "kolejnym sporze" na linii mniejszościowi - Lechia, to wniosek nasuwa się prosty. Klub wywiera presję na "Strażnikach Pieczęci". - Nie idziecie na układ, nie ma grania w europejskich pucharach. Słabe to...

o co chodzi?
13 lutego 2019, 10:19 / środa
od lat chodzi właścicielowi o to samo

trojmiasto.pl
(...)
"Jednocześnie piłkarska spółka jest zadłużona wobec większościowego akcjonariusza.

W przeszłości podejmowano próby, by zadłużenie zamienić na nowe akcje, ale na takie rozwiązania nie zgadzali się akcjonariusze mniejszościowi.

Dlatego tego procesu nie dokonał ani poprzedni właściciel większościowy, czyli rodzina Kucharów, ani przed rokiem nie udało się to obecnemu.

Ostatnio próbowano podnieść kapitał założycielski przez konwersję 13,5 mln zł długu, które spółka ma wobec większościowego akcjonariusza, na nowe akcje dla niego.

By przegłosować taką uchwałę trzeba dysponować 3/4 głosów na walnym zgromadzeniu, czyli trzeba zyskać przychylność przynajmniej części mniejszościowi akcjonariuszy. Znów się to nie udało. Mniejszościowi w ogóle nie wzięli udziału w głosowaniu. "
13 lutego 2019, 12:26 / środa
Niestety ale mu nie zależy. Obecna sytuacja finansowa czyli zadłużenie to efekt fatalnego zarządzania klubem. Cwaniaczek teraz próbuje grać dobrego wuja, patrzcie spłacamy piłkarzy, obniżamy koszty poprzez redukcję niepotrzebnych piłkarzy ale wicie rozumicie jak chcecie pucharów (bo o mistrza to tylko Legia gra) to musicie pomóc w konwersji długu pozbywając się akcji. To jest handlarz przebrany za prezesa.
13 lutego 2019, 15:07 / środa
Ale nic prostszego niech nowy pakiet akcji skierują do posiadaczy karnetów od minimum pięciu lat - chętni się znajdą - pieniądz ten sam...
13 lutego 2019, 15:09 / środa
Pytanie być może z gatunku idiotycznych, ale czy jest formalnie możliwe by klub wyemitował nowe akcje do ogólnej sprzedaży (coś w stylu Krakowa) i jakie to by miało konsekwencje?
13 lutego 2019, 15:19 / środa
@bzuiek he,he. ps.jakby ktoś chciał sprzedać jakąś akcje to ja chętnie kupię , jeżeli będzie akceptacja ogółu to cena do uzgodnienia , przez Z. proszę
13 lutego 2019, 16:04 / środa
@buziek o tym samym pomyślałem. Chętnych na pewno by nie zabrakło łącznie ze mną.
13 lutego 2019, 21:16 / środa
cwana bestia Mandziara reguluje kolejne zaległości

WP SportoweFakty

Od wielu miesięcy toczyła się też nieprzyjemna saga dotycząca zaległości Lechii wobec KGHM Zagłębia Lubin. Jeszcze kilka dni temu, klub nie zapłacił żadnych pieniędzy za wyszkolenie Jarosława Kubickiego, od którego Piotr Stokowiec zaczyna ustalanie składu. Łącznie w dwóch ratach Lechia miała wpłacić na konto lubinian 300 tysięcy złotych. Mamy tutaj najnowsze informacje na ten temat.

- Wymagana płatność dla Zagłębia Lubin została opłacona. Kolejna część zostanie zapłacona zgodnie z ustaleniami z klubem z Lubina - dowiedzieliśmy się od Lechii Gdańsk. Klub poinformował nas również, że jest to stan faktyczny na dzień 13 lutego. Druga, ostatnia rata za Kubickiego ma zostać uiszczona w czerwcu.
14 lutego 2019, 08:35 / czwartek
Oszust postanowił oszukać wszystkich i zapłacił. Nikt się tego nie spodziewał.
14 lutego 2019, 08:54 / czwartek
Jak w tym roku nie będzie historycznego wyniku to ja już nie wiem kiedy???? Wszystko idzie w dobrym kierunku. Można powiedzieć że brak zaległości finansowych no i lider!!! Lechio w tym roku dublet!!!!
17 marca 2019, 18:56 / niedziela
Sebastian Staszewski‏ @s_staszewski

Zajrzałem do Gdańska i usłyszałem sporo dobrych nowin. W poniedziałek klub zapłaci za styczeń i pierwszy raz od lat wyjdzie z wypłatami na bieżąco. Połowę z 400 tys. zł otrzymało Zagłębie Lubin za ekwiwalent Kubickiego. Lechia spłaciła też Kaiserslautern i Fiorentinę.
19 marca 2019, 09:30 / wtorek
Sytuacja w klubie, który lubie, się poprawia, jednakże krótka ława optymizmem nie napawa.
19 marca 2019, 11:33 / wtorek
Robienie transferów teraz przy aktualnej sytuacji finansowej byłoby totalną głupotą. Nie dla zadłużania się dalszego i wynalazków zza granicy. Krótka ławka? Trudno niech grają młodzi.
19 marca 2019, 13:40 / wtorek
Dokładnie, dlaczego nie gra Sopoćko? Wszyscy, no może poza Sobiechem maja zwyzke formy a Sopoćko zaliczył zjazd? Ładnie się jesienią pokazał i przy braku Wolaka Lipskiego wydawało się że będzie więcej grał...
19 marca 2019, 15:51 / wtorek
Pewnie jeszcze zagra.
Tle spotkań w tak krótkim czasie spowoduje kontuzje urazy tfu tfu tfu (oby ich nie było ) kartki i zmęczenie.
Ważne aby Lipski Nunes i Lukas byli gotowi w pełni na Piasta oraz na resztę spotkań.
Jak ktoś napisał gramy średnio co 4 dni od 29.03-do 13.04. 5 spotkań .Później też nie będzie lepiej.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011