Gdańsk: sobota, 11 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Sytuacja w Klubie

strona 21/25

17 stycznia 2020, 12:00 / piątek
Dlaczego nie verstehen? My wszystko verstehen. Proszę bardzo, pan spocznie, pan usiądzie, pan poczeka, się załatwi

Prezes dba o wszystkich jak ojciec najlepszy

odnośnik

"Zaniepokojeni zasięgnęliśmy opinii jednego z ważniejszych akcjonariuszy mniejszościowych w kwestii bieżącej sytuacji naszego klubu. Stwierdził, że nie ma powodów do paniki. I tego się trzymamy. Przynajmniej na razie."
17 stycznia 2020, 12:04 / piątek
Zły link podałeś
17 stycznia 2020, 13:15 / piątek
Dwóch kolejnych piłkarzy wzywa Lechię do wypłaty zaległych pensji. Coraz bardziej gorąca zima w Gdańsku.
17 stycznia 2020, 14:29 / piątek
Ciekawe który to z "ważniejszych" mniejszościowych ma takie dobre samopoczucie. A sytuacja robi się dramatyczna.. I może się w końcu przeliczysz chuju złamany, że znów spadniesz na cztery łapy.
17 stycznia 2020, 14:35 / piątek
D.g niestety raczej spadnie na cztery łapy łapy to że zrobić to kosztem drużyny to już inna sprawa
17 stycznia 2020, 14:38 / piątek
Aczkolwiek może to być początek końca pana m.
17 stycznia 2020, 15:02 / piątek
Oby był...Stokowiec niestety całkowicie uległ presji tego kutasa. Praktycznie nic nie ma do powiedzenia w kwestii odejść piłkarzy chociaż początkowo nie wyrażał na to zgody. A to wróży najgorsze w kwestii czysto sportowej...
17 stycznia 2020, 15:36 / piątek
d.g.
Chyba nie do konca rozumiesz role trenera. On se moze pozwalac... Przeciez nie wylozy kasy z wlasnej kieszeni i jesli matematyka karze pozbyc sie zawodnikow xyz to po prostu musi sie tak stac. On moze jedynie sugerowac jakies wybory kadrowe, ale przeciez jego mozliwosci i tak sa bardzo ograniczone.
17 stycznia 2020, 16:52 / piątek
"Jakub Arak ma uszkodzoną łąkotkę. Kontuzję odniósł w sparingu z Chojniczanką Chojnice" - życzę mu powrotu do zdrowia, ale ciągle się zastanawiam co on robi jeszcze w klubie? Meczów 35, 1 gol i 3 asysty. W teori mamy dwóch napastników, w praktyce tylko jednego, który młodszy nie będzie. Jak Flavio dostanie kontuzji albo będzie bez formy to będziemy chyba pierwszym klubem grającym bez napastników....
17 stycznia 2020, 17:00 / piątek
Arak musi chyba mieć jakieś papiery na trenera/zarząd. Od podpisania kontraktu to jakieś nieporozumienie. Może mu się chce ale za nic nie potrafi. Już lepiej żeby Urbański lub Sezonienko zajmował jego miejsce.
17 stycznia 2020, 17:23 / piątek
Z polską klubową piłką nożną jest tak a nie inaczej bo żyjemy w takim a nie innym kraju i jesteśmy tacy a nie inni. Koniec kropka.
17 stycznia 2020, 18:08 / piątek
No kurwa......Mickiewicz na naszym forum?
17 stycznia 2020, 18:48 / piątek
dakibo,
jest jak jest właśnie przez takie myślenie.
17 stycznia 2020, 20:16 / piątek
@dakibo, jest jak jest, bo nie może być inaczej skoro jest jak jest. Gdyby było inaczej, nie byłoby jak jest, czyli byłoby inaczej...
17 stycznia 2020, 20:38 / piątek
odnośnik mistrzowie...
17 stycznia 2020, 20:44 / piątek
No jeśli matematyka "karze"się pozbywać to ja się faktycznie nie znam...na chuj wtedy taki trener co nic nie "morze"...
17 stycznia 2020, 20:59 / piątek
Lufate_ pokaż mi kraj, gdzie prezes krajowego zwiazku futbolowego chwali się w necie jaką flaszkę dostał od jednego z klubów, który kumpluje się z jakimś parapublicystą ze stołecznego portalu internetowego i za prezesury reklamował bukmachera (nielegalnego w Polsce). Za każdą z tych rzeczy powinien być potępiony i na taczkach wywiezionych z siedziby. Ale kurwa nie. Wytłumacz mi dlaczego ?
W zarządzie Lechii jest przedstawiciel AKCJONARIUSZY mniejszościowych. Może nie wie wszystkiego ale na pewno wie więcej niż większość tutaj dyskutujacych. I dlaczego nie powie jak jest ? Ma zakaz jakiś ???
Nie chce mi się więcej przykładów szukać bo obiecałem sobie, że się nie będę na ten cały syf denerwował tylko raczej obserwował jak zwiedzający ZOO.
17 stycznia 2020, 21:14 / piątek
Snafu wypierdalaj.
17 stycznia 2020, 22:56 / piątek
17 stycznia 2020, 23:00 / piątek
Groteska, to nie powiedzieć nic.
Robią z naszej Lechii pośmiewisko. Kiedyś już o tym pisałem, zawsze było biednie, ale w ostrogach. Teraz to jest dramat.

Czechu - :-)
19 stycznia 2020, 10:31 / niedziela
Dwa przykłady upadku polskiej piłki , na szczeblu centralnymi i kibicowskim:

bezczelny prezes odnośnik , w podanym w tweecie linku do artykułu jest jasno napisane co Bonek myśli o Lechii. Akurat tu się z nim zgadzam, cytuję, żebyście nie musieli nabijać Stanowskiemu wejść:

"Co do Lechii – na razie mówimy o faktach medialnych. Do Polskiego Związku Piłki Nożnej nie wpłynął wniosek żadnego piłkarza o rozwiązanie kontraktu z klubem. To są tylko fakty medialne. Procedura jest bardzo prosta. Nie ma w Polsce drugiej klasy społecznej, która ma do tego stopnia zabezpieczone kontrakty jak piłkarz. Czasami jest taka strategia klubu, żeby płacić piłkarzom z opóźnieniem. Ale jeżeli zawodnik nie dostanie pensji przez dwa miesiące, to ma prawo odejść z klubu i nikt mu nie zagrozi, a klub i tak przy następnym procesie licencyjnym musi udowodnić, że tę zaległość uregulował. Tak wygląda sytuacja. 31 maja muszą do nas trafić wszystkie dokumenty licencyjne na następny rok wraz z zapewnieniem, że wszystkie zaległe pensje do 31 grudnia 2019 roku zostały piłkarzom zapłacone. Czy to szkodzi wizerunkowi polskiej piłki? Nie. To szkodzi wizerunkowi Lechii Gdańsk. To tylko znaczy, że Lechia jest śmieszna i amatorska, jeżeli chodzi o działaczy. To nie jest problem polskiej piłki."

To mam nadzieję zamyka pierdolenie na forum i mediach w temacie PZPN i skarg zawodników do centrali (przynajmnej do maja 2019). Idiotyczne i niepoważne jest dla mnie podawanie tego w takiej formie w jakiejś dyskusji z pajacami i potem pajacowanie w sieci przez prezesa PZPN.

drugi kurwa kwiatek z weekendu, wjazd trzody na imprezę charytatywną:

odnośnik

ZOO , normalnie ZOO. Jak mówiłem.
19 stycznia 2020, 10:49 / niedziela
Czy trzoda, czy nie, to już oceniłeś....
Natomiast nie wiem, czy wiesz, ale turniej zorganizowany przez kibiców, grali tam kibice i przede wszystkim wisiały KIBICOWSKIE FLAGI LECHA, które wiszą na meczach w ich młynie i na wyjazdach.

I jak widać przypadkowi ludzie to tam nie grali, skoro było takie zakończenie historii.
19 stycznia 2020, 11:51 / niedziela
Ciekaw jestem dlaczego prezes PZPN nie pierdolił takich głupot w sieci jak wisłą miała proplemy? A dostali jakiś śmieszny nadzór.
19 stycznia 2020, 13:05 / niedziela
Boniek trafił w sedno sprawy stwierdzając:
"To szkodzi wizerunkowi Lechii Gdańsk."
Tak... po stokroć Nam to szkodzi.

Jednocześnie wskazuje winnych zaistniałej sytuacji:
"To tylko znaczy, że Lechia jest śmieszna i amatorska, jeżeli chodzi o działaczy."
Prezes pojechał z Mendziarą jak ze "starą szmatą".

Następnym razem wysłać beczkę, a nie skromną jedną flaszkę, może Prezes przyhamuje bajerę... dla niekumatych - to jest IRONIA.
1 lutego 2020, 00:03 / sobota
20 tys tyle musi przychodzić na ten euro shit żeby klub miał jakikolwiek zysk albo przynajmniej wychodził na zero. Poza tym umowy sponsorskie są niskie albo ich niema, potrzeba jest wiecej umów ze sponsorami lokalnymi jak na żużlu.
Niestety takiego scenariusza nie bedzie bo to jest spółka z.b.o. Akcjonariusze, zarządcy, giełda, każdy chce kase.
Trzeba zacząć od głowy która Lechie w to wje.b.ł. aż do każdego kto sport traktował jak maszynkę do młucki na siano. Najlepiej prokurator i to Ziobre wjebać zrobi pożadek a później jak komu to się ma na 102.
1 lutego 2020, 01:09 / sobota
Noooo... jak młÓcić, to poRZądnie.
1 lutego 2020, 07:51 / sobota
Niema to osoba, która nie mówi :)
1 lutego 2020, 09:58 / sobota
Ziobro niech zrobi porządek, potem Banasia na prezesa, Pawłowicz niech będzie od PR, Piotrowicz niech na każdym meczu intonuje "raz sierpem, raz młotem...", Duda to wszystko podpisze, a poświęci flacha Głódź...

@gome, nie pisz po alkoholu...
1 lutego 2020, 13:51 / sobota
Rombis zgłoś to "diabłu weneckiemu w niemieckiej karecie" jak to pisał Mickiewicz(czyli Komisji Weneckiej) albo wyłącz TVN ;)
18 lutego 2020, 15:13 / wtorek
Fila

Czy klub ma wobec pana zaległości finansowe?

Nie wypowiadam się na ten temat. Robię to, co kocham, a finanse są w tym przypadku drugorzędną kwestią. Wiem, że prędzej czy później pieniądze do mnie trafią, więc skupiam się na grze. Nie mam wpływu na pozostałe sprawy.

https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/pko-ek straklasa/lechia-gdansk/pko-ekstraklasa-lechia-gda nsk-karol-fila-nie-narzekajmy-na-styl/3cmpf8y

Prawidłowe podejście. Starym gwiazdeczkom trochę mózgu wyparowało więc niech kopią się po wioskach.
25 lutego 2020, 22:09 / wtorek
Znowu jakieś pomówienia o zaległościach wobec piłkarzy. Przeciez prezes w wywiadzie na oficjalnej stronie klubu zapewnił wszem i wobec, ze trzyma rękę na pulsie i wszystko jest gites tenteges. Prezes na pewno zaraz zdementuje w kolejnym wywiadzie...
25 lutego 2020, 22:16 / wtorek
d,g..... niektórzy dalej pewnych rzeczy nie zrozumieją......
25 lutego 2020, 23:07 / wtorek
Za reklamę w prasie trzeba płacić.
Mendziara niusy na temat Lechii załatwia za free.
Nie znacie się na biznesie.

Łubudubu, łubudubu...
26 lutego 2020, 00:47 / środa
No i właśnie minął termin.
Zastanawia mnie, co się teraz stanie.
Czym ja się przejmuję, przecież prezes zaraz zrobi czary i wypłaci wszelkie zaległości i premie, za podium i puchar :)
26 lutego 2020, 12:57 / środa
No i kochany prezes zapłacił tym którzy mogli dziś rozwiązać kontrakty. Wniosek prosty, niech wszyscy złożą wezwania do zapłaty i za 14 dni problemy z płatnościami się rozwiążą. Prezes to jest gość!
26 lutego 2020, 12:58 / środa
Czary mary , i nasz kochany ojczulko udobruchał wypłatami trzech niegrzecznych chłopców
26 lutego 2020, 13:52 / środa
Mowiłem,że wszystkie Adamy,to w porządku chłopaki!
26 lutego 2020, 14:23 / środa
Wychodzi na to, że jednemu nie zapłacili, ciekawe komu? Był już jeden taki w tej grupie, który ma doświadczenie w rozwiązywaniu kontraktów, w dodatku jedną nogą był/ jest? poza Klubem.
26 lutego 2020, 14:54 / środa
No przecież temu czwartemu Adaśko zabuli za kilka dni, bo ma jeszcze tyle czasu
26 lutego 2020, 19:38 / środa
Trójka która dostała dzisiaj pieniądze to podobno Peszko, Wolski i Augustyn.
Czwartym, którego termin minie za kilka dni jest Lipski. Ten Lipski, który niedawno się zarzekał, że nie wyśle wniosku. Powiedział to jakoś tak: "W Lechii są o wiele większe pieniądze niż w Ruchu. Teraz muszę się skupić na odbudowaniu zaufania trenera". Czy jakoś w tym stylu.
Niech wypierdala jak najdalej od Naszej Lechii!
26 lutego 2020, 20:09 / środa
Nie ma zmiłuj...albo grasz ale na razie za darmo albo - owszem dostajesz w końcu zaległe pieniądze na wezwanie do zapłaty ale wypad z zespołu. Ciekawe jak się czuja ci co czekają cierpliwie i pokornie na gest miłosierdzia prezesa od listopada? I co jest głównym tematem rozmów w szatni, miedzy treningami? Obstawiam że na pewno nie taktyka na następny mecz.
26 lutego 2020, 20:29 / środa
Ten sam Lipski który w niedzielę podarował 3 punkty Amice?
No cóż Faktem jest , że za wykonaną pracę należy się wynagrodzenie wg podpisanej umowy...Ale za pracę spierdoloną?
26 lutego 2020, 20:31 / środa
Lipski to powinien zapłacić odszkodowanie za oglądanie jego "gry".
26 lutego 2020, 20:43 / środa
Jeżeli to Lipski, to splynie po mnie cała szydera pismaków na temat Ukochanej Biało Zielonej. Nie płacić i niech spier.... jak najszybciej !
Zapłacić ostatniego marca (licencja) zakończyć współpracę z tym niedorajdą.
26 lutego 2020, 21:19 / środa
Niestety kontrakt jeszcze ponad rok.To nie jest jednak zwykły zakład pracy.
26 lutego 2020, 21:29 / środa
Zapłacić całość zaległości tej piździe Lipskiej i wyjebać za złe wykonywanie obowiązków...
Nigdy więcej takiej pizdy w Lechii!
26 lutego 2020, 23:22 / środa
Jeśli to w ogóle o Lipskiego chodzi.Tak czy siak jak firma nie płaci( A.M. no słabo mimo wszystko),a jestem tak zajebisty ,czuję to ,świat futbolu zachwycony moim kunsztem to spierdalam prosząc o wcześniejsze rozwiązanie umowy w trosce o klub ,który jest w kłopotach i dał mi szansę rozwoju(przy tym dobrego zarobku)i przebieram w atrakcyjnych ofertach bo klub jakoś nie potrafi sprzedać moich niebywalych umiejętności.
Ale nie,coś chyba nie gra, jestem chujowy przecież ( choć to słabe porównanie bo On dość często staje na wysokości zadania jednak ) i nie mam ambicji sportowych ,a tyle płacą ,że sam się dziwię za co.
To pociągne jeszcze ten rok dwa byle nie spóźniać się na trening hehe i tyle ,a potem jakiś klubik się znajdzie za paręnaście (parędziesiąt)tysi choćby za Lechię w CV i może nazwisko.
Tak to wygląda chyba w naszych realiach.A jaka prawda ...
5 marca 2020, 15:48 / czwartek
No to prezes został jednak ograny...Wolski rozwiąże kontrakt z winy klubu i stanie sie wolnym zawodnikiem. Następny w kolejce Peszko. Tak się robi interesy w Lechii.
Całą sytuację w klubie obrazuje druga bramka dla Legii...oglądałem kilka razy i kurwa...żal, rozpacz i beznadzieja.
5 marca 2020, 16:03 / czwartek
Ku....rwa...ręce opadają.....prezes nic nie straci jak go znamy to może jeszcze zarobi (wcale bym się nie zdziwił) ale Lechii żal.....
5 marca 2020, 16:47 / czwartek
Jeżeli to prawda ze pieniądze poszły dzień po terminie to jest po prostu absurd. Jednocześnie takiego Peszki i Wolskiego to bym nie chciał nigdy więcej oglądać i życzę im żeby tak „ambitnych” piłkarzy nie zatrudnił nikt. Peszko na te 5lat niech zostanie pomocą ksiegowej jeżeli u niego kontrakt nie zostanie rozwiązany .
Dramat po prostu , to jest pare baniek w plecy.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.274