Gdańsk: środa, 3 marca 2021
FORUM
Podstrony:


Sytuacja w Klubie

strona 4/26

7 października 2017, 13:13 / sobota
Nie wierzę w ani-jedno-słowo jakie pada ze strony zarządu LG. Prezes jest nie potrafiącym sie wysłowić kłamcą. Do tej pory tak na prawdę nie dowiedzieliśmy się kto jest schowany pod postacią funduszy.

Oni są jak PZPR: banda niedokształconych złodziei i kłamców dorwała się do władzy i niszczy nasz klub. Nikt nie bierze odpowiedzialnośći za straty. Teraz pali im się dupa i chcą zakończyć byznes dużym fikołkiem. Niech spierdalają z tą swoją ofertą.

TLG!
8 października 2017, 21:11 / niedziela
To przygotowanie gruntu pod uderzenie w mniejszościowych, że sytuacja klubu to ich wina. No bo kto przy zdrowych zmysłach nie chce "anulowania" długu.
Nie dociera do nich tylko jedno. Mogą sobie brać 95% z przyszłych dywident, ale nikt się nie zgodzi, aby zejść z 43% do 6% w głosach, nawet jakby obiecali po 1 nałożnicy na głowę.
Trzeba się na to przygotować. Z biznesowego punktu widzenia wygląda to ładnie i jest to działanie jak najbardziej normalne. Ale LG SA to nie jest normalny biznes.
Podwyższenie kapitału to tylko odblokowanie możliwości brania kredytów już bez kuchara.
9 października 2017, 17:09 / poniedziałek
Twitterowe konto Miłośnik Gdańska donosi o złej sytuacji finansowej Lechii Gdańsk, która podobno nie płaciła pensji kamerzyście, który złożył z tego powodu wypowiedzenie. Powyższym spekulacjom zaprzecza jednak twitterowe konto rzecznika prasowego Lechii Gdańsk.

Hmm to by wyjaśniało ostatnio zajebiste, długie kulisy z każdego meczu.
9 października 2017, 23:51 / poniedziałek
Zabijemy w końcu mendziare czy będziemy tylko słodko pierdzieć?
10 października 2017, 01:06 / wtorek
Mamy nowy autokar! Autokar gol autokar gol autokar gol gol gol gol gol! Z takim autokarem na przedpolu na pewno nie stracimy żadnego gola, a przecież jak wiadomo drużynę zaczyna budować się od obrony.

A tak na serio, Mandziara wypierdalaj! Mam nadzieję, że na dłuższą metę nie skończymy jak przykładowo Zawisza...
10 października 2017, 19:11 / wtorek
Mamy już 2 autokary. Postawimy oba w obronie i z tyłu na "zero" :)
11 października 2017, 08:48 / środa
Zarząd Klubu i właściciel działają, jak każdy widzi... brak transparentności, odpowiedniej polityki medialnej i zrozumienia dla samych kibiców. Ale jaka jest realna alternatywa dla władzy Wernze-Mandziara? Przykład Zawiszy i Osucha pokazuje dobitnie, że pozostaje właściwie albo przyzwolenie na obecną działalność albo walka i start od zera. Wymagalność wysokich zobowiązań wobec właściciela uniemożliwia kupno klubu przez kogo innego i żaden lokalny inwestor czy miasto w to nie wejdzie, nie ma takiej opcji.
11 października 2017, 13:40 / środa
Wernze powinien Wiedzieć że to jego ludzie zadłużyli klub.Teraz chce akcji za zadłużenie.Jak się żyje ponad stan to trzeba płacić.
Ja bym zrobił tak:
Niech zwiększą kapitał o te 13 czy 15 mln a tę część którą mają wpłacić mniejszościowi niech pokryje Energa lub Adamowicz-Jako miasto Gdańsk.W ten sposób nic się nie zmieni w strukturze udziałów a klub będzie bez długów.Jeśli za rok Mandziara i koledzy ponownie zadłużą klub to będą musieli pokryć z własnych pieniędzy.
Masz budżet 40 mln to go nie przekraczaj.
11 października 2017, 16:11 / środa
Nowy właściciel Lechii i ....wszystko jasne. Teraz nie krzyczcie Mandziara wypierdalaj.
Advancesport AG to innowacyjna agencja doradcza ds. Sportu z siedzibą w Kolonii, która zapewnia klubom, sportowcom i sportowym marki niezbędne koncepcje i rozwiązanian. Advancesport AG został założony w 2010 roku pod kierownictwem Adama Mandziary, który ma 20 lat doświadczenia w dziedzinie transferu graczy.
11 października 2017, 19:38 / środa
Jakie długi miała Lechia za Kuchara ? Bo w tym słynnym liście jest coś takiegi : "Zarząd Lechia Gdańsk SA informuje, że skierował do Akcjonariuszy Mniejszościowych Spółki pismo zawierające propozycję rozwiązania problemu zadłużenia. Chodzi o pożyczki w łącznej kwocie 13.500.000 zł, które to zostały zaciągnięte przez Spółkę jeszcze przed nabyciem akcji przez aktualnego Akcjonariusza Większościowego." Znaczy to Kuchar pozaciągał a oni kupili z długiem ? Bo nie ogarniam.
26 października 2017, 23:47 / czwartek
Dariusz Krawczyk, były prezes i członek Rady Nadzorczej Lechii Gdańsk, powiększa swój stan posiadania w piłkarskiej spółce do 15,5 procent głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy. Tym samym staje się zdecydowanie najsilniejszym graczem wśród mniejszościowych udziałowców, których liczba zmniejszy się o trzech. Z akcjonariatu wychodzą osoby, których firmy sponsorowały biało-zielonych, gdy ci występowali jeszcze na zapleczu ekstraklasy.

odnośnik
27 października 2017, 10:15 / piątek
Patrząc z punktu widzenia dobra naszej Ukochanej to ciężko znaleźć lepsze ręce dla tych akcji jak Krawca ręce. Szacun.
29 października 2017, 16:50 / niedziela
Apropo szeroko komentowanej sytuacji z rozwiązaniem drużyny rezerw LG.
odnośnik
Od pierwszej minuty w składzie drużyny ze stolicy zagrało dwóch zawodników znanych z pierwszego zespołu – Dominik Nagy i Hildeberto.
Do tego grał tam nasz były zawodnik Nishi.
Kompromitacja 3:0 - faktycznie potrzebne są drugie drużyny? Ten przypadek temu zaprzecza.
30 października 2017, 19:05 / poniedziałek
Pisałem to wielokrotnie - winnym upadku klubu jest trzech ludzi - Mandziara, Nowak Mila. Dopóki będą oni w jakikolwiek sposób powiązani z naszym klubem to każdy ściągnięty tu piłkarz przesiąknie tym brakiem ambicji, upadkiem i brakiem wszelkich zasad jaki ta trójka reprezentuje. Porządek w klubie powinien być zrobiony od odsunięcia tej trójki, która budzi moją szczerą odrazę. Piłkarze nie mogą mieć z tymi osobnikami najmniejszego nawet kontaktu, inaczej nigdy nie nabiorą szacunku do klubu i barw, które są reprezentowane przez tercet MNM. Oczywiście jako od profesjonalnych piłkarzy powinno się od nich wymagać więcej niż równanie w dół do poziomu zero, ale są tylko ludźmi
30 października 2017, 20:09 / poniedziałek
Co się dzieje w klubie to nie mam słów...
To nie jest przypadek, że dziś jest 0:5
Nawet wygrana z bezdomnymi już mnie tak nie ucieszy.
Dramat. Trzeba taczki szykować.
30 października 2017, 20:30 / poniedziałek
Tak Coer oni są jak Walking Dead dla wszystkich i nic się chyba z tym nie zrobi, tu się nikomu nawet bramki ręką strzelić nie zechce ani nic, klepanie i umizgi emerytów w wywiadach, wieczne 'mam talent' wolskiego w Przeglądzie Sportowym, chyba sobie rzygnę.
31 października 2017, 07:32 / wtorek
Jeszcze jedno. W Legii po fatalnym meczu trener praktycznie powyzywał piłkarzy na konferencji, klub dal kibicom przyzwolenie na "rozmowę" z zawodnikami, a zawodnicy mają powiedziane że zimą trener ma wolną rękę w wietrzeniu szatni. Efekt jest taki że są już prawie liderem. U nas natomiast zawodnicy zwalniają trenera (von Heesen) a klub Frotkosa systematycznie się powiększa o kolejnych zawodników z kontraktami po 80-100 tys miesięcznie (Krasic, Peszko). Niestety w klubie gdzie rządzą Mandziara z Milą nigdy nie będzie normalnie.
31 października 2017, 08:44 / wtorek
Z mojej strony to koniec. Nie będę płacił mandziarze ani złotówki. W zeszłym sezonie zamknąłem oczy bo myślałem, że dostanę mistrzostwo albo chociaż miejsce na pudle, ale okazało się, że byłem frajerem. Teraz już nie będę. Nie dam jebanemu chujowi ani złotówki z moich ciężko zarobionych pieniędzy. Wolę płacić za III ligę na Traugutta niż oddawać pieniądze złodziejowi.
Bojkot. To jedyny sposób na odsunięcie mandziary wraz z całym zarządem. Kutas sam nie odejdzie...
31 października 2017, 08:53 / wtorek
Wklejam komentarz z weszło , jak tak się zastanowić nad transferem Araka to faktycznie wałek niesamowity.

Dopóki układ Mandziara-Nowak będzie odpowiadał za drużynę to lepiej nie będzie. Nie wiem jakie układy ma Mandziara z większościowym właścicielem ale obawiam się ucieczki Warnze family i pozostawienia nas z zajebistym długiem i chujowym klimatem stworzonym przez Mandziarę. Wyobraźcie sobie, że taki Arak, chuj już z jego jakością piłkarską ale został zatrudniony, podpisano kontrakt i chłop nie może grać czy walczyć o skład bo jest 31 w składzie osobowym a zgłoszonych do ligi może być 30. Musi czekać aż ktoś wypadnie i będzie można go wypisać to wskoczy na jego miejsce. Zatrudniając go, o tym nie wiedzieli? Wiedzieli. Ale czyim piłkarzem jest Arak? Mario Piekario, ziomka Mandziary. To jest kurwa taki jeden wielki układ, że w głowie się nie mieści. Znając głosy z klubu coraz bardziej wierzę w to, że specjalnie nie wywalczono pucharów w zeszłym sezonie aby nie generować kosztów dodatkowych, a jak najwięcej piłkarzy opierdolić po menadżerskich układach. Każdy transfer to siano dla menadżera z szajki. A robiąc puchary, siana by nie było bo pewnie właściciel chciałby utrzymać i wzmocnić skład, a tak można było niewielkim kosztem zrobić nowe umowy, część oddać i za wszystko są prowizje. A siano z gry w pucharach trafiłoby do właściciela. Kurwa, jak chcemy dobra Lechii to trzeba wyjebać Mandziare first of all. Natychmiast. Wasz pupilek Mila, klaskacz trybunowy zarabia miesięcznie prawie stówkę. Stówkę za nic. Nawet nie ma godności odejść skoro nie gra. Pewnie że nie ma. Za takie siano to klaskał by nawet dla Rubika. Takich przykładów jest wiele, ciągną Lechię na dół, czas się budzić i działać. Lechia już siedzi w długach a przez tą mendę Mandziarę może być gorzej.
31 października 2017, 09:01 / wtorek
Przed sezonem praktycznie wywozili zawodników z klubu (Kovacevic, Maloca itp), odeszło kilkunastu piłkarzy, żadnych wychowanków chyba nie przybyło więc skąd się nagle wzięło 30 piłkarzy? Czy Bieniuk i Wojciech są na liście zgłoszonych? A może Mila swoją rodzinę tam wciągnął?
31 października 2017, 09:03 / wtorek
Sportowo to wszystko się jakoś trzymało do ostatniego meczu zeszłego sezonu. Organizacyjnie klub stacza się po równi pochyłej od paru lat. Zastanawiam się, co będzie dalej (nie znam uwarunkowań prawnych w tym temacie). Coraz bardziej będzie brakować kasy - co wtedy? Puszczą za pół darmo wszystkich piłkarzy (zarabiając po raz kolejny na prowizjach), a potem wystawią na sprzedaż cały klub? Kto kupi klub z długami (kilkanaście, kilkadziesiąt milionów?), z bałaganem, z zaległymi płatnościami i bez piłkarzy? I co potem? Upadłość?
Żeby nie tracić czasu, może już teraz trzeba założyć jakieś stowarzyszenie "Lechia 1945" i jak najszybciej zgłosić drużynę do rozgrywek najniższej klasy. Może już stale powinniśmy mieć w rezerwie "naszą" Lechię, taką której nikt nie kupi i nie zhańbi.

Nie wiem, czarno to widzę. Nie ufam zarządowi, nie wierzę, że to uratują.
15 listopada 2017, 17:19 / środa
odnośnik

tutaj zadłużenie klubów ekstraklasy
15 listopada 2017, 22:45 / środa
fragment o Lechii z powyższego artykułu
"Nie zrozumiemy jednak sytuacji finansowej klubowych spółek, jeżeli od wspomnianych przychodów nie odejmiemy wszystkich kosztów, ponoszonych przez kluby oraz podatków wpłacanych przez nie do budżetu państwa. I tutaj kończą się kwoty z „wieloma zerami”, a zaczyna typowa, klubowa polska bieda, tak barwnie opisana przez Drzymałę i Probierza. Oto bowiem okazuje się, że w zeszłym sezonie spośród szesnastu klubów ekstraklasy aż dziewięć (wg szacunków PwC) zakończyło rozgrywki stratą netto! Rekordzistą pod tym względem jest Lechia Gdańsk, która co prawda „uciułała” ponad 43 mln zł przychodu, ale co z tego skoro sezon zakończyła „pod kreską” z prognozowaną stratą… 20 mln zł! To, dlatego że budżet Lechii, podobnie jak większości ekstraklasowych klubów, jest zżerany przez olbrzymie koszty operacyjne, które w wypadku gdańskiej drużyny z sezonu na sezon rosną w niepokojącym tempie. W badanym okresie wyniosły one aż 58,6 mln zł, co oznacza ok. 11 proc. wzrost w porównaniu z wynikiem sprzed dwóch lat! Niemal połowa z tej sumy to koszty wynagrodzeń piłkarzy. Przyznać zresztą trzeba, że Lechia jest pod tym względem bardzo rozrzutna i na ekstraklasowym podwórku tylko Legia Warszawa bardziej rozpieszcza swoich zawodników."
16 listopada 2017, 12:20 / czwartek
Hehe ciekawe, czy prawdziwą jest plotka że likwidację rezerw przeforsowali między innymi chłopaki z klubu Frotkosa bo nie chciało im się biegać w weekend po jakiś wiochach.
17 listopada 2017, 05:05 / piątek
Mieliśmy rezerwy.......
Ich trener nazywał się Krzysztof Wilk(który był naszym kapitanem w A-klasie)

Rezerwy rozwiązała spółka Jóżwiak i reszta(nazwiska na razie pomijam,bo będą rozliczeni póżniej),
i niech celebryci sie boją.

p.s.

(spółka Wojciech.....ski, Bie...uk),chyba że zdementują i powiedzą że to co robili było super.
17 listopada 2017, 06:11 / piątek
jeden wpadnie na przedsezonowy sparing, inny kiedyś odwiedzi by pokazać wnukom pomnik,
a jeszcze inny będzie tam bywał regularnie byle tylko ktokolwiek tam kopał piłkę
kazdy według swojego uważania - i dobrze,
każdy odnajdzie się tam i tak jak się uchował,

jakkolwiek to zabrzmi dziwacznie,
ja jutro nie żegnam T29,
może jedynie pierwszą drużynę,
acz i na nich pewnie znajdę "czasem" ; ) czas
no jakoś tak mam, trudno.

Wojtuś vel Verde.
22 listopada 2017, 12:30 / środa
odnośnik

Link do 90minut.pl
23 listopada 2017, 15:41 / czwartek
W środę w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się posiedzenie Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN.(...)

– Odbyliśmy dwa bardzo dobre spotkania z zarządami klubów. Jeżeli chodzi o Lechię Gdańsk, dostaliśmy dodatkowe wyjaśnienia, ale oczekujemy jeszcze na brakujące dokumenty, które pozwolą nam podjąć ostateczną decyzję. Klub ma czas, aby przedstawić je do godziny 12:00 w poniedziałek, 27 listopada 2017 roku. (...). Decyzje w obu sprawach podjęte zostaną na kolejnym posiedzeniu Komisji, zaplanowanym na połowę grudnia br. – powiedział nam Krzysztof A. Rozen, nowy przewodniczący Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN.
23 listopada 2017, 19:34 / czwartek
Rok w rok jakiś smród się ciągnie za nami odkąd ta szmata jest w klubie. I jakoś spokojnie spał nie będę do połowy grudnia. Zdziwię się jak będzie wszystko ok.
23 listopada 2017, 21:04 / czwartek
Ja też.
Niestety ten Adam ma to do siebie, ze nawet jakby mógł powiedzieć prawdę to skłamie.
Nigdy był nie pomyślał, ze tęsknię (nawet) za epoką Kuchara, gdzie może było biednie i chujowo, ale w miarę przejrzyście. A teraz? Ciężko powiedzieć nawet jak jest, bo nikt nie wie, możliwe, ze nawet sam Adaś już nie wie co jest fałszem a co rzeczywistością.

TYLKO LECHIA!
25 listopada 2017, 15:50 / sobota
25 listopada 2017, 15:56 / sobota
widać mandziara jest konsekwentny i tradycyjnie, jak co roku narusza "wymogi F.09"

ciekawe czy tym razem dopierdolą karę finansową, czy odejmą punkty
25 listopada 2017, 16:46 / sobota
Tak się zastanawiam, czy z takich notorycznych powodów jest możliwość odwołania prezesa i zarządu? Może jakaś petycja, podpisy, cokolwiek? No wiecie, pewną nie brzydką zresztą panią, grupka ludzi potrafiła wyrzucić. Była winna naszej wczesnej i obecnej sytuacji :)
25 listopada 2017, 17:07 / sobota
Na spotkaniu mandziara zapewniał ,że nie bedzie żadnych problemów z uzyskaniem licencji i wszystko jest pieknie i że taka sytuacja sie nie powtórzy ,czy ci ludzie nie mają nawet troszke honoru?kto to w ogóle jest..
25 listopada 2017, 18:33 / sobota
Pisz petycję. Ciekawe do kogo. Wernze ma większość i dopóki ją ma to możesz mu skoczyć niestety w pewnych sprawach.
25 listopada 2017, 18:52 / sobota
mandziara i honor?

to się nawzajem wyklucza
26 listopada 2017, 21:10 / niedziela
Jakos sobie niewyobrazam ze jezeli mówić Czysto teoretycznie zostaliśmy ponownie ukarani czy ujemnymi punktami czy dużą kara finansową że My Kibice bardziej lub mniej zaangażowani zostawimy tą sprawę tak sobie AD acta ....
27 listopada 2017, 12:27 / poniedziałek
A moim zdaniem Mandziara jest i tak cudotwórcą że nie dostaliśmy do tej pory żadnej kary punktowej, pewnie teraz będzie pierwsza. Przy stracie 20 mln, nie ma najmniejszej możliwości aby klub wywiązywał się ze swoich zobowiązań. Wolę nie myśleć co się kryje pod pojęciem "uchybienia formalno-administracyjne", w jakich to słowach opisuje się zazwyczaj nasze nieprawidłowości.
27 listopada 2017, 16:38 / poniedziałek
No i własnie za te cuda jeżeli nam dowalą trzeba mandziare rozliczyć ..do trzech razy sztuka może się uda a może nie uda za klub odpowiada prezio wiec tak jak powyżej napisałem......
27 listopada 2017, 19:28 / poniedziałek
Nawet jak ma się większość w klubie to myśleć też trzeba .Jak robi się pralnie to myśleć trzeba jeszcze bardziej.
Zaraz zostaniemy w czarnej d...e bez drużyny rezerw i z długami.
Znów od a-klasy.
Mamy pecha do ch......h inwestorów .
Czemu nie można nie wiem jak Korona Jaga Wisła .Górnik nie wielkim kosztem zrobić coś co działa.K...a nuż mi się otwiera w kieszeni mimo że mam już prawie 50 lat to nie wytrzymuje.Ojciec zabierał mnie ponad 40 lat temu na T29 godzine przed meczem nie było miejsc każdy chciał tam być i zobaczyć tę ambicję Polaka Salacha Kruchego Nowickiego Kamińskiego Dzidka Ługiego Pawlaka
Teraz 5 tysięcy ludzi na meczu -to jakiś śmiech. Pobudowali stadiony i pusto i nie ma tego czegoś co było kiedyś.Kasa kasa kasa i nic więcej.Jak mój magazynier kiedyś powiedział .Piłkarz kopnął piłkę prosto i już pyta ile zarobił i jaka premia.
Utrzymują ponad 30 piłkarzy z czego 14-15 gra -kto to wymyślił.
Dość chyba już dość tego wywodu.
27 listopada 2017, 19:50 / poniedziałek
"Utrzymują ponad 30 piłkarzy z czego 14-15 gra -kto to wymyślił"

No własnie po co? Nasuwa sie jedna odpowiedz. Na każdym mozna było zarobić dole od transferu, oczywiscie klub pokrywa koszta.

Niestety jestem pesymistą co sprawy licencji i możemy robić zakłady jak wysoką karę dostaniemy.
-1 pkt i 300 tys pln czy moze -3pkt i 500 tys ?
Ciekawe co Mandziara zrobić z figurką Pinokia?

TYLKO LECHIA!
28 listopada 2017, 13:57 / wtorek
Ja raczej stawiam na minimum -5 punktów, kasa to raczej drugorzędny temat bo i tak nie będzie z czego zapłacić.
Jebać Dziamdziarę!
28 listopada 2017, 16:02 / wtorek
"Szczerość w naszym klubie to norma"
28 listopada 2017, 19:07 / wtorek
Jadą na 2-obozy pewnie M też nie zapłaci w terminie za Hotel albo w ogóle.
28 listopada 2017, 19:42 / wtorek
Gdzie są ci frajerzy, którzy cały czas zakładają różowe okulary i mówią, że jest zajebiście? Tak po prawdzie sytuacji sami sobie jesteśmy winni. Żadnego przyduszenia na spotkaniu klubowym. Ważniejsze było darcie ryja, zadawanie pytań o młodzież, dlaczego gra zawodnik X a nie Y, katowanie danego ustawienia, jak tam po derbach itp. Poklepani po plecach bo wszystko jest w dobrej kondycji. Wystarczyły tylko wygrane derby i nagle każdy bez wyjątku zapomniał o problemach klubu. Teraz gdy wychodzą komunikaty z Komisji licencyjnej to każdy się rozpisuje na forum z żalami. W tym również i ja. Mądry polak (lechista?) przed/po szkodzie.

A co do samej młodzieży. Dlaczego rozlicza się tylko samego mendziarę? A nie ludzi, którzy byli odpowiedzialni za szkolenie zawodników te 5-8 lat temu? Kto za to odpowiadał, że nie ma nawet pół zawodnika. Z wychowanków dalej poszli jedynie Frankowski i Pietrowski, którzy grają w ekstraklasie regularnie i zdobyli coś więcej niż miejsce 4 w ostatnich latach. W Gdańsku nie ma infrastruktury do szkolenia nowych zawodników, a kto wie może i kompetentnych ludzi na odpowiednich stanowiskach. Powinien cenić się profesjonalizm, wiedza i doświadczenie , a nie samo przywiązanie do barw. Szacunek dla tych, którzy grali w Lechii i szanują jej barwy ale jakie kompetencje mają niektóre osoby w zakresie szkolenia oprócz ukończenia samych kursów. Skąd biorą doświadczenie? Kto jest ich wzorcem i jakie wyniki osiągnęła osoba na której się wzorowano?

Moim zdaniem wśród naszej młodzieży brakuje pełnego profesjonalizmu. Nie chodzi o samo oddanie dla barw ale również poważne podejście do tego co się robi. Od wielu lat dla młodych granie w Lechii jest prestiżem ale nie wyglądają na zorientowanych gdzie grają i po co tak naprawdę trenują. Większość traktuje to jako przygodę. A jak dla wielu z nas (i młodych) wystarczy sama wygrana w derbach, reszta jest już nie istotna. Mamy grac młodymi? A jakie sukcesy OBECNA CLJ na przestrzeni kilku lat odniosła? Nic trudnego:
Sezon 2013/14 - miejsce 4
2014/15 - miejsce 3
Następne sezony to miejsca 7-8.

Dosłownie raz (ewentualnie dwa) sezony zawodnicy CLJ otarli się o play offy. Pozostałe sezony to miejsce w środku tabeli. To kim mamy grać jak zawodnicy w swojej kategorii wiekowej nie są w stanie wyjść ze swojej grupy gdzie tacy amikowcy grają rocznikiem młodszym? Jasne może być tez i tak, że żaden z tych zespołów, które grają w play offach nie "wyda na świat" zawodnika nadającego się nawet do naszej ligi. A u nas? Każdy wypożyczony zawodnik do pierwszej ligi w niej ginie. Jest zapchaj dziurą aby spełniać wymogi składu.

Żeby stawiać na młodych trzeba mieć na kogo. A przede wszystkim wypromować kilku zawodników młodych i to niekoniecznie z naszego regionu.
28 listopada 2017, 22:54 / wtorek
Ćwierkają, że jeszcze w tym sezonie prawdopodobnie będzie od -3 do -6 pkt dla Lechii
28 listopada 2017, 23:35 / wtorek
Hej el-polako, wiesz moze cos wiecej?

PS: Sorry za brak polskich znakow (brak klawiatury).
28 listopada 2017, 23:56 / wtorek
"kolega kolegi kolegi" wyjawił że nawet księgowa co odeszłą jakiś czas temu miała problemy z regularnymi wypłatami, to już naprawdę nic dobrego, więc ciekawe jakie morale są u innych pracowników...
29 listopada 2017, 01:38 / środa
Kocham Lechię, ale mam obawy, że to może się posypać. Jak spadniemy, kłamdziare powiesimy za jajca. Z pewnością jednak, wrócimy z większą siłą.
29 listopada 2017, 07:44 / środa
Też słyszałem o karze rzędu od -3 do -6 pkt. Jak padło w wywiadzie z członkiem Komisji nie podejrzewają złej woli Lechii ale raczej chodzi o bałagan. Z tego co słyszałem księgowość prowadzona jest fatalnie... Obawiam się kary w wys. - 4, co może nas na dobre zepchnąć do walki o byt.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.404