Gdańsk: sobota, 6 marca 2021
FORUM
Podstrony:


Sytuacja w Klubie

strona 5/26

29 listopada 2017, 08:43 / środa
Już pisałem że moim skromnym zdaniem nie ma żadnego bałaganu, a sytuacja jest celowo w ten sposób przedstawiana, aby ukryć poważniejsze sprawy.
29 listopada 2017, 11:36 / środa
Dokładnie tak samo to odbieram, zwykłe pudrowanie gówna tak aby wyglądało na słabej jakości czekoladę.
Jebać Dziamdziarę!
29 listopada 2017, 15:16 / środa
To jak tak wszyscy plotkuja to ja też dodam. Kolega kolegi robił apartament Peszce w sopocie i dobre pół roku go ganial bo nie mial jak spłacić. Dopiero na ostatniej kadrze powiedział, ze pożyczy od kumpla z repry i sie rozliczą i tak sie stało. A chodziło raptem o 200 tys zl. Lechia nie placi!
29 listopada 2017, 17:19 / środa
To, że to wszystko runie jak domek z kart to nie mam już wątpliwości. Zastanawiam sie tylko kiedy? I co o tym wie Franz Josef.
Nawet po tym jak Mandziara ucieknie helikopterem z dachu stadionu watpię abyśmy sie dowiedzieli o co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi.

Ktoś juz tu pisał ze może warto zgłosić sie do rozgrywek klasy B.

TYLKO LECHIA!
29 listopada 2017, 20:06 / środa
Plotki podle plotki...widzialem zdjecia i filmik z dzisiejszego treningu...chłopaki są usmiechnieci, dowcipkuja i rywalizuja na treningach.Czy tak zachowuja sie ludzie, którym nie placą? A ten biedny prezes stara sie, wszystkiego dopilnuje i zewszad wbijaja mu szpilki...
29 listopada 2017, 21:34 / środa
Kolejny rok nasza Lechia staje się narzędziem w rękach jebanych oszustów i krętaczy,do robienia ich brudnych interesów.Zaraz znowu dostaniemy karę finansową,odejmą nam punkty ( których i tak nie ma za dużo),prezio powie że wszystko jest ok - że to tylko etap długofalowej,super tajnej ,polityki klubu,Nowak poleci do LA w kolejną sentymentalną podróż a Owen pojedzie do Walii truchtać z kadrą...A nasz kochany klub,odbudowany ze zgliszczy obrócą w ruinę.I krew mnie zalewa jak na to patrzę,a w tym wszystkim najgorsza jest bezradność...
29 listopada 2017, 21:42 / środa
Cinkciarz, pijak i kodziarz-legionista muszą odejść!
I tego się trzymajmy.
29 listopada 2017, 22:10 / środa
Apropo spotkania i pytań o młodzież i taktykę!
A o co można innego pytać jeżeli Bałaziński nie wie, albo udaje że nie wie i piszę o 1mln straty za poprzedni sezon? - wiem, że go już nie ma.
Nie mając wglądu w dokumentacje, nie ma szans na prowadzenie merytorycznej rozmowy, ponieważ każde pytanie skończy się odpowiedzią, że: zadłużenia nie ma, straty nie ma, ewentualnie księgowa była na urlopie, komisja się czepia. Co innego powie Mandziara na pogłębione pytania? NIC, będzie tworzył cyfry na potrzebę spotkania.
Niestety o jego mentalności świadczy wypowiedź w C+, gdzie nawet pomidora chciał kupić, a Mielcarski jasno dał do zrozumienia, że nie mógł pewnych rzeczy akceptować w Wiśle, bo to w jego rozumieniu było działanie na szkodę klubu.
Tak naprawdę to na spotkaniu powinien być Józek i to on powinien powiedzieć jak możliwy jest taki bałagan skoro jego firma to potentat w dziedzinie prawno-podatkowym.
Jedyne co sygnalizuje że nie jest jeszcze tak źle, to to, że jednak piłkarze przedłużają kontrakty, a no nowi przychodzą, jeżeli faktycznie byłoby tak źle to Lipski przyszedłby do nas? Przecież takie informację się szybko rozchodzą, a z Kuświkiem razem grali....
ETL - dla takiej firmy nasza strata to pikuś, o ile faktycznie układ właścicielski jest rzeczywiście taki, a nie tylko na papierze.
29 listopada 2017, 23:52 / środa
Właśnie, Pinokio ma swoje wałki w skali mikro, ale do diaska jakie interesy w tym bałaganie może mieć Józek?! Chyba, że już od czasu likwidacji rezerw wycofuje się rakiem bo stracił jakiekolwiek panowanie...niech ktoś mnie oświeci...
30 listopada 2017, 00:08 / czwartek
Ja myślę, że większość udziałów w funduszach u Wernzego ma mandziara. Co do pieniędzy, to od Wernzego mógł je conajwyżej pożyczyć i wystawić go na szefa rady. Ot taki fajny, jowialny niemiec..

Po prostu. Tak prosto z mostu. Jak to, do kurwy? Jak można tak zarządzać klubem, by przynosił on takie wielkie straty?? Czy im się wydaje że skonwertują swoje nieudolne decyzje, na akcje klubu ? I to za paczkę gruszek? Gdzie jest szkolenie młodych? Gdzie rezerwy? Gdzie jest, do kurwy, się pytam trener?? Co jest, Mandziara???

Ktoś napisał już wyżej... Najgorsza jest ta bezsilność..
30 listopada 2017, 06:34 / czwartek
Józek jest tak samo właścicielem - jak Owen jest trenerem.
30 listopada 2017, 08:24 / czwartek
Ktoś tu opowiadał historyjkę jak na początku po transferze Treli cinkciarz przyleciał na zgrupowanie nawalony chwaląc się że zarobił na tym sześciocyfrową kwotę. A takich mniejszych lub większych Treli była juz prawie setka. Można więc sobie wyobrazić ile kasy on już wyciągnął z klubu. Pytanie tylko kto na to dawał kasę bo samymi zobowiązaniami tego sfinansować się nie da, zwłaszcza jeżeli mówimy tu o kwocie 20 mln na sezon.
1 grudnia 2017, 01:55 / piątek
Dobry Wieczór.

TECHLG----- w Sopocie ...zawsze trzeba pisać z dużej litery

007---------- do diaska,,,super test

mrmac------Na pewno nie za paczkę g...... ale w tym co napisałeś jest najprawdziwsza prawda że najgorsza jest bezsilność
5 grudnia 2017, 17:37 / wtorek
Witam. Jestem nowy na forum ale czytam je od 2007. Po tym co się dzieje w naszyb klubie musiałeś się zarejestrować. Czy wśród kibiców nie ma jakiegoś prawnika który by napisał pismo do prokuratury o działanie na szkodę spółki przez pinokia? Takie działania są ścigane z urzędu czy robi to świadomie czy nieświadomie (to drugie wykluczam). Pozdrawiam kibiców po szalu.
5 grudnia 2017, 18:22 / wtorek
Ten, kto zakontraktował tylu piłkarzy na takich warunkach, to niech teraz sam płaci za te angaże a nie, że nie ma winnych takiej sytuacji, że zadłużenie sobie z dnia na dzień rośnie, piłkarze nie dostają hajsu a frekwencja na meczach leci na łeb, na szyję a Sp-ka EKL lada tydzień zacznie wyciągać nam punkty z ssaka.
Co do postawy piłkarzy ( wątek LG-Górnik), to historia uczy (tak zachowali się m.in. piłkarze Polonii Warszawa i ŁKS ), że z chwilą gdy degradacja staje się pewna, to oni zaczynają normalnie grać, gdyż swą grą szukają sobie nowego pracodawcy no i pewnie dla własnej satysfakcji, bo czyż udawanie, że nie potrafisz grać do przodu nie jest męczące. Jeżeli nawet założymy, że działa tu pralnia pieniędzy i szkodnik podpiął się i podkrada, bo mu mało, a wysokie kontrakty są lewe i dla piłkarza zostaje tylko połowa kwoty, to nikt nie powinien mieć interesu, aby spaść z ligi i skalę przekrętów podzielić co najmniej przez 3. Ale przez to agonia może trwać długo. A nam potrzeba jak najszybszego i jak najgłębszego uzdrowienia.
5 grudnia 2017, 22:08 / wtorek
Nie wyobrażam sobie jak już wcześniej pisałem że trzeci raz dostajemy w dupę za to samo i jest cisza i spokój i wszyscy przechodzą nad tym jakby nic się nie stało ..
5 grudnia 2017, 23:30 / wtorek
grożą minusowe punkty? ale jak to? przecież nikt się tego nie spodziewał, co za zaskoczenie!
6 grudnia 2017, 00:08 / środa
Nie rozumiem dlaczego mniejszosciowi i lwy siedzą cicho. Rozumiem raz się pomylić ale przy każdym składaniu tych samych dokumentów przez tyle lat to nie przypadek.
6 grudnia 2017, 08:01 / środa
Szkoda, że decyzja KL dopiero dzień po ostatnim domowym meczu. Wygląda to na ustawkę. Do lutego ciśnienie trochę zejdzie.
6 grudnia 2017, 09:42 / środa
Myślę, że tak szybko nie zejdzie. Tylko, że bojkotem będzie trudno oderwać pinokia od klubu.
6 grudnia 2017, 11:26 / środa
Wisła poprzez bojkot, pozbyła się Bednarza, Legia ITI, czas na nasz bojkot
6 grudnia 2017, 12:18 / środa
No nareszcie. Bojkot, to jedyna metoda nacisku na Mandziare. Reszta nie działa...
6 grudnia 2017, 12:22 / środa
Dziamdziara musi zrobić wypad z klubu... a potem nawet kosztem walki o utrzymanie, spłacać zobowiązania i wyprowadzić Lechię na prostą. Atmosfera się uzdrowi to na meczach będziemy mieli frekwencję 1.5x kurnik.
13 grudnia 2017, 20:13 / środa
Czy jest jakiś sposób by zmusić pinokio do ujawnienia bilansu i RZiS - spółki akcyjne mają obowiązek publikować?
Danych za ostatni rok obrachunkowy (w Lechii do 30 czerwca b.r.) nadal brak, Bałaziński wciąż figuruje w KRS jako członek zarządu... tam jest większy burdel, że nie zdziwię się jak dostaną -xpkt od komisji - posiedzenie zaplanowane na połowę miesiąca.

Jak kwestia przeterminowanych należności - podpisali ugody?
13 grudnia 2017, 20:22 / środa
No są walne na przykład. Akcjonariusze powinni mieć takie dokumenty. W swoim własnym interesie. Chyba że mają wyj..ne już i chcą się oddać Mandziarze co niektórzy.
13 grudnia 2017, 20:38 / środa
Co za syf.Klub w długach,pierwsza jedenastka to dom spokojnej starości + najemnicy,wychowanków brak,rezerw brak,o wynikach szkoda mówić,a jutro jeszcze przypierdoli nam komisja legii.A ja myślałem że gorzej niż za Kuchara już nie będzie.A no i zapomniałem o naszym wspaniałym pionie - prezes k...a i złodziej,dyrektor sportowy alkoholik i trener figurant.
13 grudnia 2017, 20:41 / środa
Jak mantrę: cinkciarz, pijak & kodziarz out.
13 grudnia 2017, 20:45 / środa
ponoć na wiosnę ma być lepiej i walka o pierwszą 5-tkę ;)
a w przyszłym sezonie ceny biletów w górę i walczymy o mistrza !!!
13 grudnia 2017, 20:48 / środa
dlaczego tak późno?!?

jeżeli mamy walczyć o pierwszą piątkę już na wiosnę to podwyżka powinna być w styczniu; w końcu top fajf zobowiązuje ;)
13 grudnia 2017, 22:02 / środa
Trzeba zapamietać przydupasow mendziarowatej kurwy - cala ekipa "lechistow" z celebrytą Bieniukiem i dyrektorem Jasiem na czele.Jak zabiora nam punkty moze pójśc wszystko szybciej niz sie spodziewamy.I niech sie tak stanie bo gorzej juz byc nie może...
13 grudnia 2017, 22:47 / środa
Konkretnie syp lippman'ku, bo jak nie, to zamknij ryjka z łaski swojej
Odp. się od mniejszosciowych, bo to... uj cię interesuje
Irytuje mnie pierdolenie bezosobowe i urzędowe.
Dobrej nocy.
.
13 grudnia 2017, 22:58 / środa
zaczynam rozumieć dlaczego karnety były na sezon, jak się zwija piramidę finansową to też trzeba wyciągnąć jak najwięcej
14 grudnia 2017, 00:00 / czwartek
Jestem bardzo ciekawy jaka jutro będzie decyzja komisji ligi, ile pkt. nam zabiorą bo chyba "tylko" na karę finansową nie ma co liczyć.
14 grudnia 2017, 06:09 / czwartek
Emeryt nie denerwuj się bo Ci żyłka pęknie. Coś w ogóle jest na rzeczy ? Bo się strasznie pobudziłeś :D
14 grudnia 2017, 07:31 / czwartek
o której ta komisja?
14 grudnia 2017, 15:52 / czwartek
"Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN 14 grudnia 2017 roku zakończyła procedurę weryfikacji w Klubach Ekstraklasy kryterium F.09. W trakcie postępowania Komisja stwierdziła, iż Klub Lechia Gdańsk naruszył przepisy Podręcznika Licencyjnego dotyczące kryterium F.09. W związku z powyższym Komisja postanowiła nałożyć na Klub:
I. Sankcję regulaminową w postaci odjęcia 1 punktu w bieżącym w sezonie rozgrywkowym 2017/18;
II. Finansową sankcję regulaminową w wysokości 200.000 zł.
Od powyższej decyzji Klubowi przysługuje prawo do złożenia w terminie 5 dni, odwołania do Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych PZPN."
14 grudnia 2017, 15:58 / czwartek
mendziara -1 i 200tys.

ciekawe co ta kurwa teraz wymyśli jako usprawiedliwienie
14 grudnia 2017, 16:35 / czwartek
Kara żadna w skali do przekrętu. Z perspektywy czasu można stwierdzić , że najgorsze jest to że nie ma już rezerw.Bo jak ten chory projekt padnie,a padnie napewno i niedługo bo nie ma funduszy to znów trzeba będzie zacząć od samego dołu.
14 grudnia 2017, 17:08 / czwartek
Mandziara, ty kłamco!
A tak zapewniał na spotkaniu, że wszystko cacy i sytuacja z ujemnymi punktami się nie ma prawa powtórzyć...
Won!
14 grudnia 2017, 17:24 / czwartek
Gdybym wygrał w PowerBall $250 milionów to bym odkupił naszą Lechię od tych przekręciarzy.Szansę mam małą,ale i tak większą niż to,że Mandziara powie kiedyś prawdę.
14 grudnia 2017, 19:35 / czwartek
Mandziara i prawda? To nie idzie w parze.

Dopóki ta sitwa bedzie rozdawać karty w klubie, nie bedzie dobrze, a może i bedzie gorzej.
Klub był organizmem w miarę dobrej kondycji, prężnym, szybko rosnącym, potem trochę zagłodzonym w epoce Kuchara, ale teraz dopadł go rak "Cancer Mandziarus" odmiana bardzo złośliwa.

TYLKO LECHIA!
14 grudnia 2017, 20:56 / czwartek
Fajnie się pisze o rozpoczęciu od początki itede itepe i inne banialuki. Do pewnego momentu to może działać ale potem muszą pojawić się konkretne pieniądze. Żle sie stało, że w Lechii były to pieniądze Kucharowo Andreasikowe. I jak komuś się wydaje, że zbuduje w Polsce klub w modelu Barcelony, gdzie właścicielem są kibice to powodzenia. W zachowaniu obecnego inwestora widzę, że chciałby raczej zostać właścicielem, bo de facto jeszcze im nie jest. I musi nastąpić na koniec dnia jakieś przesilenie i zmiany w stukturze akcjonariatu inaczej jebnie. Bo nie wiem czy do Wernze ustawiają się kolejki po jego pakiet większościowy Lechii. Osobiście wątpię. Więc albo mniejszościowi/ulica odkupią akcje od Wernze i co miesiąc będą solidarnie dorzucać do działania Lechii do momentu kiedy na mecze nie zacznie przychodzić średnio 25 000 widzów a Klub regularnie będzie grał w Pucharach (i to w rundach wiosennych a nie tylko w lato), albo miasto (bo nie wydaje mi się, że znajdzie się jakiś chętny z biznesu, który w takim modelu jak obecnie zgodziłby się na wejście do Klubu). Jeżeli miasto miałoby się w to zaangażować to byłoby to dosyć źle odebrane przez sporą część mieszkańców Gdańska. No i zresztą wystawiliby swojego człowieka na prezesa więc on byłby nowym Mandziarą. Trochę taki zamknięty układ się zrobił obecnie.
14 grudnia 2017, 21:19 / czwartek
Jakie konkretne pieniądze? Na pożyczkach każdy z nas może jechać... kiedyś trzeba będzie je spłacić. Lechia ma 20-25 mln rocznie z biletów, sponsorów i canal+ , tyle spokojnie wystarczy , żeby grać w e-klapie... A jakby właścicielem klubu byli kibice - to na stadionie mielibyśmy ponad 25 k co mecz.
14 grudnia 2017, 21:53 / czwartek
Lechia jest winna pieniądze swojemu właścicielowi. Weź mi poszukaj banku, który udzieli polskiemu klubowi kredytu. Wierzysz w to ? A jak właścicielem byliby kibice to skąd wziąłby się prezes, zarząd, administracja ? K..wa już widzę to forum (albo niekoniecznie to bo tu jedna opcja mogłaby banować drugą) i ciśnięcie jednych na drugich bo jedni wolą tego a drudzy drugiego. Nie da rady.
14 grudnia 2017, 23:59 / czwartek
Coś tam po cichu slychać, ze trzech zawodników po nowym roku bedzie chcialo rozwiazac kontrakt z Lechią
15 grudnia 2017, 00:18 / piątek
@lippman - dokładnie, już widzę głosowanie nad wyjściowym składem :)

-1 pkt to chyba mniej niż wszyscy się spodziewali.
Mandziara i spotkania z nim nie mają sensu, koleś na każde pytanie wymyśli odpowiedź na poczekaniu i powie to co chcemy usłyszeć, a o co można dopytać, bez dostępu do bilansu, poszczególnych linii sprawozdania, bez wglądu w pasywa, aktywa itp.

Dobrze, że działa ta komisja, bo bez niej to dopiero by się działo....
Szkoda tylko, że karzą klub, a nie osoby za to odpowiedzialne.
Powinni wprowadzić jakiś zakaz transferowy, limity na zarobków dla trenerów nowych zawodników itp.

Szkoda, że piszą tylko F.09. Fajnie by było poznać więcej konkretów np. zadłużenie na taką kwotę X, wobec tylu i tylu podmiotów, o tyle i tyle dni oraz wobec tylu i tylu zawodników...

Za takie zarządzanie 3 rok z rzędu w każdej firmie taki prezes by wyleciał na zbity pysk, jakby Franek był faktycznie właścicielem to powinien jebnąć w ten stół!
15 grudnia 2017, 00:46 / piątek
*Józef
15 grudnia 2017, 03:29 / piątek
Wszyscy czekamy kiedy "Mandziorówna" poda się do dymisji.
A ona idzie w zaparte.
Przecież ona nie ma nic wspólnego z Naszą Lechią.
Ona nabija sobie tylko "skarbonkę" i lubi super styl życia .
15 grudnia 2017, 06:32 / piątek
Zastanawia mnie tylko, dlaczego jeszcze nie było pozdrowień z trybun dla tej koorvy dziamdziarowej ? W tym sezonie to w każdym meczu zaraz po "My wierzymy.." powinniśmy poświęcić tej dziwce uwagę.
15 grudnia 2017, 06:37 / piątek
Ufo, Józek nie jest żadnym właścicielem, to taki sam słup jakim był Nowak na pozycji trenera.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.405