Gdańsk: wtorek, 24 kwietnia 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Sytuacja w Klubie

strona 8/11

3 lutego 2018, 13:52 / sobota
Paixao bujaja sie po miescie Porshakami, pensje rozkladaja klub na lopatki, srednia wieku w okolicach najwyzszej w lidze, brak wychowankow w skladzie i wyniki ocierajace sie o sportowe dno. Do tego kary, problemy finansowe i - o dziwo - prezes trwa na swoim stanowisku. Taka jest sytuacja w klubie. Cuda i dziwy po prostu.
3 lutego 2018, 18:28 / sobota
No....lepiej zeby sie bujali po miescie polonezami...tez bym sie ucieszył...
3 lutego 2018, 19:57 / sobota
ja bym się jeszcze bardziej cieszył, gdyby chcieli się oni za mną zamienić na mojego schrotta ale dostrzegam też pozytywny wpływ ich samochodów na prezentowaną formę: bracia Pascjonaci są zdecydowanie szybsi niż rok temu,a właściwie to mają większe przyspieszenie. Może nie takie jak Porsche ale ta inspiracja działa w ich przypadku. W moim właściwie ... też . tj. w proporcji do mojego rzęcha :)
3 lutego 2018, 20:00 / sobota
@leniwiec: "srednia wieku w okolicach najwyzszej w lidze,"

a czy czegokolwiek to dowodzi? ma to na coś przełożenie? że niby co im młodszy skład tym wyższa pozycja w tabeli?

notabene średnia wieku Legii jest wyższa niż w Lechii, ale jakie to ma znaczenie?
4 lutego 2018, 00:00 / niedziela
Panowie rozsądne argumenty , ale nie zawiść , która jest szmatą większą niż arka. Dumnym narodem jesteśmy z przeszłością której nie musimy się wstydzić,.Klubem z historią, który w pewien sposób wpłynął na bieg świata. Argumenty , a nie takie gówno. To jest ...brak słów. Lechia to duma a nie wstyd, mimo mandziarów itd,Z pamięci piszę , ale nagranie ma z 20lat wwo damy radę (starą corde wtedy małem a i tak nic nikomu nie zazdrościłęm) Kumaty znajdzie i zrozumie , zawistny debil się przyjebie , że nie ma linka. Pułapka? Ha, ha.Niektórzy znajdą odpowiedz
4 lutego 2018, 00:50 / niedziela
Srednia wieku niczego nie dowodzi? Mnie sie wydaje, ze mlody sklad jest rozwojowy i daje szanse na zarobek w przypadku transferow. Wysoka srednia to zazwyczaj zwijanie formy i - potwierdza sie u nas - wysokie pensje. W Legii wiedza, ze maja tutaj problem i Mioduski chce budowac fundamenty pod lepsze szkolenie mlodziezy. Tyle, ze Legia mnie nie obchodzi a rozklad Lechii fundowany przez obecne wladze klubu juz tak. W pewnym momencie jak calosc peknie w wyniku zadluzenia to pozostanie nam B klasa, bo przeciez druga druzyna nie jest potrzebna. Obawiam sie, ze najgorsze przed nami.
7 lutego 2018, 01:49 / środa
Jaki tu spokój...
Dużo się mówiło o konwersji długu na akcje. Pan Adaś był wniebowzięty tym pomysłem.
Otóż mam wrażenie, że jestem w stanie przedstawić pomysł, który spełni marzenia Adasia.....
Miasto daje 4 mln co roku (o ile mnie pamięć nie myli), o innych nie będę wspominał. Gdyby tak bardzo Adaś chciał redukcji zadłużenia (które sam w większości wytworzył), to można co roku robić emisje na rzecz miasta, które w ramach tego powinno wprowadzić kogoś do władz klubu i przetrzepać to co się tam w księgowości wyprawia.
Bez tego dyskusja z Adasiem sprowadza się do ksiąg Christiana Andersena i spotkanie można organizować bardziej jako koło poetów tego gatunku.

Już teraz miasto mogłoby wprowadzić jakiegoś komisarza, jeżeli potrafią zarządzać kwotą 3 mld i robią to całkiem dobrze, to i z 40 mln sobie poradzą.
7 lutego 2018, 08:04 / środa
Dodam, że na akcjach każdej serii można zrobić lockup 20 letni, do tego opcja pierwszeństwa dla mniejszościowych - poznamy prawdziwe intencje złotoustego Adasia..
7 lutego 2018, 10:58 / środa
Nie rozumiem o czym piszesz, ale wierzę Tobie, że to dobry plan :) Pytanie czy możliwy do wcielenia w życie?
7 lutego 2018, 11:21 / środa
Niemożliwe ponieważ Mendziara chce mieć władzę absolutną, a tu następny który by mu na rączki patrzył.
11 lutego 2018, 08:32 / niedziela
Brak kurwa słów na profesjonalizm Peszkina... Ciekawe kto jeszcze z nim był... odnośnik
11 lutego 2018, 09:46 / niedziela
To, że Sławek lubi wypić wiadomo nie od dzisiaj. Piłkarze nie żyją w alkocelibacie i to tyczy się całego świata. Peszkin nie jest wyjątkiem.
Najgorsze w tym całym incydencie jest to, że jak widać są takie ku*wy, które wbijają nóż w plecy. Powiedzcie jakim trzeba być choojem żeby znajomego pogrążyć przed MŚ?
11 lutego 2018, 10:57 / niedziela
Menda która to nagrywała powinna na gruncie towarzyskim dostać w ryja a na gruncie formalnym mieć proces. Chyba, że Peszko wiedział że jest nagrywany. Ale generalnie śmiecie posługujący się takimi metodami na koniec od nich giną czego im życzę.
11 lutego 2018, 11:15 / niedziela
Kurwa co za Szmata robi takie rzeczy Sławek jaki jest każdy wie ale na meczu zapierdala za 4 innych naszych graczy,ambicji też ma więcej niż połowa tej drużyny.A co do samej imprezy to każdy może skończył pracę wykonał ją dobrze do następnej roboty czytaj meczu ma czas na drzemkę i odpoczynek więc dajcie luz, a My nie wstawiajmy takich informacji zwłaszcza na gracza do którego ambicji i zaangażowania nie mamy podstaw, niech se inne szmatławce i hieny robią szum pod własną dupe a nie my. Pozdrawiam wszystkich Lechistów
11 lutego 2018, 11:30 / niedziela
Jakis dowód, że to jest nas serio? I że to w ogóle Peszko?
11 lutego 2018, 11:53 / niedziela
Poczytaj sobie TT Stanowskiego. Te szmaty z weszło zrobią wszystko żeby zaistnieć. Takie dziwki medialne. Znaczy "medialne". Mogł do Kucharczyka zadzwonić w piątek menda jedna.
11 lutego 2018, 11:59 / niedziela
Jeśli każda bramkę Peszkin ma opisać to życzę sobie żeby tak było co mecz :) A dziennikarz już go sami ludzie ocenili. Wpierdalac się jak się polewa szczyt debilizmu :)
11 lutego 2018, 12:07 / niedziela
Sławek doskonale wiedział kto dzwoni,młodzi radoowcy Stanowskiego się przedstawili i Sławka podpuścili a ten stary wyga jak jest nawalony to po chuj tel.odbiera
11 lutego 2018, 12:13 / niedziela
patologia dziennikarska, zabawy rodem z imprez studenckich
weszło od lat jedzie na szyderskiej nucie

natomiast Peszko jak ma zamiar chlać na umór to niech wyłącza telefon, już dość mamy ośmieszania Lechii
11 lutego 2018, 12:36 / niedziela
Tomas, Ty weź się jebnij w łeb! Kto ośmiesza Lechię...? Chyba Ty bardziej swoimi debilnymi wpisami... nie po raz pierwszy.

Sławek, na zdrowie :)
11 lutego 2018, 12:40 / niedziela
mati6901

Ta, przedstawili się. Jako ktoś inny.
11 lutego 2018, 12:40 / niedziela
Jak dla mnie to jest szukanie sensacji. Gość wrócił do domu pierdolnął sobie whisky i tyle. Nie pił w pracy tylko po pracy i nie robił nikomu krzywdy, a że hieny szukają sensacji dzwoniąc po nocach to inna sprawa.
11 lutego 2018, 12:41 / niedziela
Rombis
jak masz kaca to nie pisz na forum

bez odbioru
11 lutego 2018, 12:45 / niedziela
Tomas, imbecylu... dla dobra wszystkich... wypierdlaj!
11 lutego 2018, 13:06 / niedziela
a chuj dziennikarzy interesuje co Peszko robi o 1:30 ....... rownie dobrze moglby szydełkować jeśli taka jego wola... na boisku ma zapieprzać a w wolnym czasie może nawet się uczyć mongolskiego baletu
11 lutego 2018, 13:23 / niedziela
Dowodzi to tylko ( driny Peszki ) jakie podejście maja pseudo kopacze do swego zawodu. Chlać te se oni mogą na piłkarskiej emeryturze , która przychodzi bardzo szybko. A póki grają to wsuwać kiełki , banany i inne duperele aby zapieprzac a nie spoczywać na laurach jak przebiegną 1 km. Tragedia i pomyślcie ze takich „ sportowców „ w polskiej piłce jest pełno. Drinka te se mogą kibice strzelić przed/po/ w trakcie meczu a nie piłkarz co ma mieć power itd
11 lutego 2018, 17:28 / niedziela
Włodzimierz Machnikowski - szacun za ten tekst.

https://radiogdansk.pl/opinie/item/72276-dziennika rski-rynsztok-na-inauguracje-dzialalnosci-weszlo-f m-opinia
11 lutego 2018, 18:24 / niedziela
Pan Machnikowski jest po prostu dziennikarzem , a nie mendą zwaną "dziennikarzem" jak ten pajac co wydzwania w nocy i nagrywa rozmowy.
Co do Peszki to skoro zostało mu max ze dwa lata grania i ma szanse na mundial... Wolę jednak sto razy ludzi takich jak Peszko niż jak ten ".........." z weszlo , który powinien za to w ryj dostać i od piłkarzy i od dziennikarzy.
11 lutego 2018, 23:01 / niedziela
Można pić, można się najebać. Ale jakim trzeba być debilem by zgodzić się na rozmowę z małolatami z weszło o 1 w nocy. No kurwa ludzie, szanujmy się. Takiego bezmózga w Lechii chyba jeszcze nie było. Zapierdala na boisku okej, ale ani nie wygraliśmy ani kurwa TOP8 nie będzie a ten w chuju wszystko ma i leci w tango. Przy okazji oświadczając to całej Polsce na żywo w radiu, no kurwa mać szanujmy się.
11 lutego 2018, 23:40 / niedziela
Jak tak bedzie grał jak wczoraj to mam gdzies co on robi po meczu. A jebana hiena powinna dostac wpierdol za taki numer.
12 lutego 2018, 00:00 / poniedziałek
Jak słuchałem Weszło FM to Stano tłumaczył, że przed wejściem na antenę Sławek został poinformowany, że to Radio i zgodził się na LIVE. Zresztą to do Sławka byłoby podobne, więc jak dla mnie trochę "gównoburza".

Zresztą nie bądźmy świętsi od papieżą. To co robi piłkarz po północy w swoim domu to jego prywatna sprawa, dopóki wywiązuję się ze swoich obowiązków.
12 lutego 2018, 00:07 / poniedziałek
"to jego prywatna sprawa" uderzyłeś w samo sedno.
12 lutego 2018, 11:04 / poniedziałek
Piotr Nowak, do niedawna trener Lechii i jej sportowy dyrektor, po zakończonej misji w Gdańsku wrócił do drugiego domu – USA. Poznałem najbliższe plany pana Piotra: stara się o posadę w reprezentacji Hondurasu, szykuje się do egzaminu, dającego tytuł szkoleniowca UEFA Pro i cierpliwie czeka na zaległe pensje z Lechii. Bez większego ryzyka można założyć scenariusz, że Nowak poprowadzi kadrę Hondurasu, mając w jednej kieszeni dyplom UEFA Pro, a drugą... pustą.
12 lutego 2018, 11:30 / poniedziałek
Yhy. Mają to nagrane jak go informują ? Wkręcali napitego Peszkę, że gadali już z Glikiem a w studio jest Polkowski. Mam nadzieję, że ci pseudodziennikarze z ze Stanowskim i Sczycielskim na czele NIGDY nie zostaną wpuszczeni na stadion Lechii. A jeżeli już to spiker ich przywita i powie, na którym sektorze siedzą.
12 lutego 2018, 12:52 / poniedziałek
Najważniejsze że Sławek nie marnuje żadnych setek-i oby tak do końca.
Kiedyś Rysiu Polak grał z czerwonym nosem i wszyscy go uwielbiali.Chłopaki chlali przed mundialem w Hiszpanii i zajęli 3 miejsce więc nie wiem o co chodzi.
Sławek nie daj się -ale oszczędzaj do czerwca z niszczeniem organizmu.
12 lutego 2018, 13:37 / poniedziałek
odnośnik

Misja futbolu też po stronie Sławka. (onet)
12 lutego 2018, 13:43 / poniedziałek
Ja Sławka bardzo lubię, chyba najbardziej z obecnego składu, ale po pierwsze mówiąc delikatnie ta sytuacja chwały mu nie przynosi, a po drugie jeżeli pojedzie na mistrzostwa to raczej za zasługi i niż ze względu na wysoką formę.
12 lutego 2018, 14:01 / poniedziałek
Chwały to nie przynosi redaktorzynie, który dzwonił... Sławek odreagował po meczu (niektórzy muszą i co to ma kogoś skreślać ?), Życzę mu aby się nie przejmowal, swoje robił i pojechał jeśli będzie w formie na mundial)
12 lutego 2018, 17:06 / poniedziałek
Peszko opijał pewnie arcyważny punkt u siebie w zaciętej walce o utrzymanie z zawsze groźną Wisłą i swoją spektakularną bramkę na pustaka z dwóch metrów. Trzeba mu drugie zaproszenie na młyn wysłać i osobną gablotę w muzeum montować.

Ludzie kochani, szanujmy siebie i Lechię.
12 lutego 2018, 17:26 / poniedziałek
1903 - jak nie wiesz co napisać to nie pisz.
Miał pełne prawo wypić nawet bez powodu. Jest największym walczakiem w obecnym składzie i nie raz pokazał, że ma biało-zielone serducho, a skoro boli cię, że strzelił z 2 metrów na pustą to znaczy, że coś jest z tobą nie tak.
12 lutego 2018, 17:41 / poniedziałek
Mam po prostu inne zdanie. A jedyne co mnie boli, to oczy od oglądania sobotniego "widowiska". Ale spoko, niech sobie chłopaki chleją - zasłużyli przecież po tak fantastycznym sezonie.
12 lutego 2018, 18:31 / poniedziałek
Moze jestem przewrazliwiony ale mi ta sytuacja smierdzi jak stadion szparki.Dzwonia do Peszki o 1 w nocy odrazy z wlaczonym nagrywaniem.Jest tylu pilkarzy w kraju a akurat zadzwonili do niego akurat wtedy gdy bylo mu mocno slabo.dla mnie ktos mu podklada swinie i to taka porzadnaa kto to robi to moze niech Slawek sie zastanowi jak wytrzezwieje
12 lutego 2018, 18:43 / poniedziałek
Kurwa co za leń z tego sławka ..znalazł sie jako 1 z dwa metry przed bramką i strzelił na pustka....łajza ..nie chciało mu sie pokiwać....masakra...na zdrowie Peszkin...!!!😁👍✌😎&#
12 lutego 2018, 20:13 / poniedziałek
TradycjaWiara z tym biało-zielonym serduchem to Cie poniosło.Wiem ze jest deficyt na Lechistow ale jak pisze 1903 szanujmy się.Stara sie i walczy ale nie za darmo przeciez.APoza tym pamietam,ze nie zawsze bylo z nim kolorowo.Jak chocby gdy grał jeszcze w Wisle Płock przeciwko nam.Ale niektórzy maja krótka pamięc jak widac.
Fakt jest szczery i prostolinijny do bolu ale z mysleniem u niego nietęgo.Pic to trzeba umić i widziec z kim.Ale jak widac Sławek nawet tego nie potrafi.
13 lutego 2018, 01:55 / wtorek
"Fakt jest szczery i prostolinijny do bólu" a tym, co myślą tylko, kto mnie może podejść, muszę być czujny, trzeba trzymać fason, bo coś tam może mi zaszkodzić - po prostu tego brakuje. Taki jest i tym mnie przekonuje.
Peszkinowi bardzo zależy na tym mundialu i jakiś ch.. chyba chciał zrobić mu pod górkę. Bramka, kilka celnych strzałów, dobre podania - na miarę asyst to jest najlepsza droga do przypomnienia sie Nawałce. Wódeczka chyba nie jest dobrym argumentem ( szczególnie w warunkach recydywy) i coś mi sie wydaje, że tą sprawą ów Izchaak czy Samuel narobi mu niezłego gnoju. I temu pewnie służyła ta cała "akcja".
13 lutego 2018, 09:16 / wtorek
Owszem Peszko walczy, ale sam mowi po meczu, że w drugiej połowie nie miał już siły biegać a chlanie przez pół nocy kondycji mu nie poprawi i za to należy się karny ku...
13 lutego 2018, 09:51 / wtorek
Nie poprawi to fakt, ale też nie pogorszy :)
13 lutego 2018, 20:20 / wtorek
Dobrze powiedziane, gdyby było inaczej radziłbym Sławkowi zwiększenie dawek, aby mógł zbliżyć się do poziomu Garrinchy, Georga Besta czy Erica Cantony. Niestety nie jest to takie proste. Jak wiadomo piłkarz nie wielbłąd i od czasu do czasu musi się napić, to w Lechii nie brakowało i takich, którzy byli "opaleni" nawet w zimie. Grali jednak relatywnie dobrze.
13 lutego 2018, 22:11 / wtorek
Niewiele pamięta kadrę Wójcika na IO z 92 roku gdzie wszyscy dawali równo, nie było internetu, nie było dram ot i cała historia
13 lutego 2018, 23:17 / wtorek
jeszcze o tym piszecie....świat już o tym zapomniał...krotko trwała gówno burza..
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.037