Gdańsk: piątek, 5 marca 2021
FORUM
Podstrony:


Sytuacja w Klubie

strona 9/26

14 lutego 2018, 00:29 / środa
Kur.a ale tu burza.
Jak ja bym chciał abyśmy mieli tylko takie problemy i zamartwiali się, że Peszkin nie zostanie powołany przez Nawałkę i nie pojedzie na MŚ bo wypił, Mila nie pojedzie bo zapalił fajkę, Wawrzyniak bo skręcił blanta, a Augustyn je Kebaby...

Sławek nie jest problem, to pozytywny, zaangażowany gość, który potrafi poderwać zespół, zrobić przewagę, wrócić do obrony w ważnym momencie.
14 lutego 2018, 21:44 / środa
To się porobiło. Sebek kodziarz ekspert w pisowskiej telewizji.
15 lutego 2018, 12:55 / czwartek
Sprawa Peszki - typowa ustawka, poszło "zlecenie", bo komuś zależy, aby go wykolegować z kadry na mundial, 20 miejsc, a chętnych zdecydowanie więcej.
Przy w miarę równych poziomach, w ostatecznym rozrachunku pod rozwagę pójdą względy pozasportowe.
15 lutego 2018, 13:02 / czwartek
Peszko pojedzie na mundial , no chyba ze złapie kontuzje albo zacheleje się na smierć. Makuszewski odpadł , Błaszczykowski nie gra a Grosika w 70 minucie trzeba przeważnie reanimować. Nawałka nie będzie robił rewolucji , Slawek do dobry duch drużyny a i na boisku nie wygląda najgorzej, więc uważam , że zobaczymy naszego gracza na Mistrzotwach Świata :)
15 lutego 2018, 17:59 / czwartek
I jeszcze jeden,chyba naważniejszy szczegół co do Sławka w kontekście wyjazdu na mundial,to b.dobry kumpel Lewego a jemu to nawet Nawałka sie nie postawi.
15 lutego 2018, 23:18 / czwartek
I w atutach Sławka wygrał Robex wiec będzie Peszkin na mundialu i dobrze !!!
18 lutego 2018, 18:33 / niedziela
19 lutego 2018, 21:21 / poniedziałek
Jak mnie wkurwia ten nic nie robiący Mila który nawet na sparingi się do składu nie łapie. Kuświk Nalepa i Matras dostali info że mają szukać klubu a Mila to kurwa co?! Nie zdziwię się jak go włączą do sztabu szkoleniowego a może Mendziara ma jakiś plan jak tu z niego zrobić trenera. U Mendy wszystko jest możliwe. Jeszcze niech tylko powiedzą że za zasługi jest to umrę ze śmiechu albo wkurwienia.
19 lutego 2018, 22:21 / poniedziałek
Mile jest albo największym błędem albo największym przekrętem Mandziary. Mimo wszystko chciałbym wierzyć że to pierwsze.
21 lutego 2018, 12:18 / środa
Upadek się zaczął długi rosną w zastraszającym tempie znów są zaległości stosunku do grajków mandziara rzadko bywa w klubie a właściwie go nie ma
21 lutego 2018, 12:36 / środa
@misiu67

Sugerujesz, że od stycznia, czyli właściwie mówiąc od początku roku wkłady nie dostały pensji?

Ich gra a zwłaszcza zaangażowanie ostatnio przypominały te z meczu z Koroną, tylko wynik "łagodniejszy"...

ps. Zaległe grube zielone otrzymali z końcem grudnia...
21 lutego 2018, 15:07 / środa
aż oczy bolą patrzeć jak się przemęcza, dla naszego klubu, prezes Mandziara

Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy wtykają mu szpilki. To nie ludzie - to wilki!
Prezes dba o klub jak ojciec najlepszy!

z oficjalnej
odnośnik

Lechia Gdańsk zawarła umowę dyskonta wierzytelności z niemieckim bankiem Internationales Bankhaus Bodensee. Dzięki temu na konto klubu jednorazowo wpłyną środki finansowe w wysokości 3,6 miliona euro, z należności wynikających z zawartych przez Lechię umów transferowych z Benficą Lizbona oraz AC Torino. Ponadto, większościowy akcjonariusz Lechii Gdańsk SA wsparł budżet klubu kwotą 2,5 miliona euro.
– Środki pozyskane z tytułu umowy dyskonta wierzytelności, gdzie dużą rolę przy jej zawarciu odegrał właściciel klubu, a także środki przekazane przez niego samego, stanowią poważny zastrzyk dla naszego budżetu i pozwolą nam na uzyskanie większej płynności finansowej – mówi Adam Mandziara, prezes zarządu Lechii Gdańsk SA.

– Niezależnie od tego, nadal aktualna jest nasza propozycja, złożona akcjonariuszom mniejszościowym, dotycząca konwersji zadłużenia wewnętrznego klubu wobec właściciela, co wynika z udzielonych przez niego pożyczek. Do tego potrzebna jest ich zgoda i akceptacja. Chcielibyśmy powrócić do tej sprawy podczas najbliższego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy, które powinno odbyć się w marcu bieżącego roku.

Jedynie przy wspólnej dobrej woli możemy doprowadzić do tego, by stare zobowiązania stały się majątkiem spółki i zamiast utrudniać funkcjonowanie, były jej atutem.

Jednocześnie większościowy akcjonariusz Lechii Gdańsk SA oświadcza, że nie ma w planie pozbywać się swoich udziałów w spółce w roku 2018, co zostało potwierdzone w odpowiednich dokumentach, złożonych na ręce biegłego rewidenta – dodaje prezes Mandziara.
21 lutego 2018, 15:16 / środa
W kontekście ostatniego zdania - "tylko winny się tłumaczy".
21 lutego 2018, 15:40 / środa
A to szkoda akurat, bo wszyscy mieliśmy nadzieję, że większościowy akcjonariusz będzie chciał się pozbyć swoich akcji przed końcem 2018 roku, lub szybciej...

Swoją drogą... kolejna "pożyczka"... pod zastaw. Szkoda słów...
21 lutego 2018, 15:40 / środa
Cwany lis...taki dobry wujek zalatwił kasę no ale teraz liczy, że mniejszościowi opylą mu akcje na konwersję długu.Czyli w stylu:"co mogłem to zrobilem i załatwilem ile mogłem ale teraz wicie rozumicie..."To ile teraz tego długu bedzie razem?Niedługo przebijemy Ruch i Górnik.
21 lutego 2018, 15:54 / środa
Nawiązując do newsa znalazłem takie ogłoszenie.

https://praca.money.pl/samodzielna-ksiegowa-gdansk -oferta-20604754.html
21 lutego 2018, 16:09 / środa
21 lutego 2018, 17:05 / środa
Mniejszościowi - mam nadzieję - na żadną konwersję nie pójdą i niech ten cwaniak dalej płacze o płynność klubu. Swoją drogą, cygan M próbuje przenieść odpowiedzialność na mniejszościowych, ale przecież jak nabywał akcje od cygana K to musiał zdawać sobie sprawę co robi i jaki jest podział. a może nie musiał... nie, on chyba od początku kombinował na wałki. Teraz pożycza i dług rośnie... niech kombinuje, niech myśli co teraz zrobić ze swoją indolencją myślenia i przewidywania...
21 lutego 2018, 17:12 / środa
25 milionów . Więcej niż roczny budżet większości klubów w lidze. Super - potężna kasa.
Na co ma zostać wydana? Na bieżące pensje Pana Mili i dyrektorów? Na spłatę długu, wobec prezesa czyli z kieszeni do kieszeni? Czy też mamy 25 baniek na inwestycję i jedziemy po mistrzostwo?
Lippman rzeczniku wez wyjaśnij bo masz rację ja tego nie kumam.
21 lutego 2018, 19:30 / środa
Edwin niestety masz rację.To duza kasa jak na nasze warunki ale znaczna część pojdzie na spłate ludzi, którzy nic nie wnosza do Lechii.No moze splaca operatora stadionu i klinikę.A lippman na razie Ci nie odpowie bo czeka na wytyczne od oficera prowwadzącego.Nawet oni sie chyba nie spodziewali, ze taka manna spadnie z nieba...więc musza ustalic co na ten temat mysla.Poza tym sa jeszcze inne fora np na wybiórczej czy łonecie więc gośc moze sie nie wyrabiac z pisaniem...
21 lutego 2018, 19:36 / środa
Zastanawiam się od czego są mniejszościwi skoro jak medadziara, może zadłużac klub nie pytając nikogo. Czyli jak będzie chciał to będziemy zaczynali znowu od a klasy. Co mogą mniejszościwi żeby do tego nie dopuścić.
21 lutego 2018, 20:52 / środa
Powtorze sie ale kto rzadzi i ma wiekszosc ten odpowiada... Wiec nie moze sobie glowny wlasciciel wycierac geby udzialowcami mniejszosciowymi. Zastrzyk finansowy bajka.. Ale nie ma takich pieniedzy ktorych nie mozna przpieprzyc na glupoty typu kontrakty z emerytami za gigantyczne pieniadze. Poza tym wchodzac w ten interes glowny wlascixiel wiedzial z kim i na jakich zasadach bedzie musial sie ukladac wiec niech teraz nie beczy tylko racjonalnie inwestuje srodki aby sie rozwijac.
21 lutego 2018, 21:00 / środa
Dla mnie ten komunikat to jakaś ściema. Co to za dyskonto z Torino? Czyżbyś my nie dostali jeszcze kasy za Pomylkiewicza? To samo z Benfika. Za pierwokup Stolarskiego wiele nie mogliśmy dostać. Obawiam się czy to nie jest jeszcze dług za Dawidowicza.
21 lutego 2018, 21:06 / środa
Nie wierzę w nic co mówi mandziara...
21 lutego 2018, 21:43 / środa
Ten dzisiejszy nius o tych milionach nasuwa mi na myśl jedno.
Mandziara pomyślał sobie ze zabawi sie w hiszpańskiego konfiskadora i pomacha dzikusom (kibice) koralikami (virtual milions ojro) a następnie ci pokaża mu gdzie szamani (mniejszościowi) trzymają złoto (akcje), które z chęcią wymienią na koraliki.

Na mnie to nie działa, panie adasiu

TYLKO LECHIA!
21 lutego 2018, 21:44 / środa
https://www.youtube.com/watch?v=8jAat0oiCTM 10 lat minęło ... a ja wolałbym być tam niż tu.
21 lutego 2018, 22:13 / środa
Czyli co kolejny dlug ( a konto przyszłych wirtualnych wpływów z transferów ...).... To moze jak nie ma kasy, niech Zarząd stworzy od razu nową kryptowalutę Miendziarę..
21 lutego 2018, 22:53 / środa
Ta waluta już istnieje, ale w związku z tym, że jest nic nie warta, nie jest notowana na rynku!
21 lutego 2018, 23:08 / środa
Najgorszy możliwy scenariusz:

Adaś M=> Advancesport AG=> pożyczka=>Lechia Gdańsk

Na jakim procencie została udzielona ta pożyczka?

Mam nadzieję, że to nie jest gwóźdź ... tfu nie dokończę
22 lutego 2018, 01:58 / czwartek
OK może i ta nie spodziewana ,,manna z nieba" do klubu spłynie ,OK wszyscy czekający na swój hajs zostaną udobruchani /spłaceni/zaspokojeni ....może nawet kopacze zaczną grać na swoim poziomie i wejdą do ósemki (jest to jeszcze możliwe) ,czy tak się stanie czy dostali zaległe pensje rzeczywiście pokaże najbliższy mecz w Białymstoku i kolejny u nas .Uwierzę w tą ,,kasę" jak będzie w dwóch najbliższych meczach 6 punktów .Stać ich na to spokojnie jak będzie im się chciało.Wszystko ok jest teraz 8mka brak zadłużenia itd jest super .Ale mam zasadnicze wątpliwości ,co będzie jak źródełko się wyczerpie .... czy teraz to (tymczasowe)huura nie oznacza że za parę miesięcy padniemy na twarz z jeszcze większej wysokości z jeszcze większym hukiem.... cyrk zacznie się na nowo tyle że już będzie bardziej ,,krwawy"?
22 lutego 2018, 10:56 / czwartek
Niestety ale bez wglądu w dokumenty finansowe możemy sobie wróżyć... .
Długoterminowo to dobry menadżer kalkuluje wydatki i cash flowy tak, by klub miał płynność finansową oraz została kasa na inwestycje. Aktualnie obciążenia z tytułu kontraktów + koszty funkcjonowania klubu (w tym prowizje i kasa bokiem) są wyższe niż wpływy. Lotos nie miał kontroli nad wydatkami i akademią (pomijam wizerunek a raczej jego brak naszego prezia) dlatego spierdolił. W takiej Wiśle był większy burdel i spore długi, które trzeba będzie jeszcze spłacać oraz brak sponsora - przyszła baba z jajami i posprzątała (wiem, wiem to nie nasze podwórko) - czyli można. Prezes wizerunkowo leży a decyzje podejmowane są przez złych doradców , do tego piłkarsko się nie bronimy i to jest naszym gwoździem do trumny.

Czekają nas mecze: Bruk Bet (dom), Zagłębie (wyjazd), legła (dom), amika (wyjazd),Korona (wyjazd), szparka (dom). Obstawiam bilans 2-0-4, sami wiecie co to oznacza....

Plan naprawczy: Inwestować w młodych (skauting III, II i I Ligii, akademia), ustalić transparetne zasady wynagrodzeń piłkarzy: widełki - kadra I zespołu to 25 piłkarzy: Junior 10 tys, dobry grajek 30-40, gwiazda top 60-80 (1-max dwie osoby). Utworzyć rezerwy do rotacji składu i wprowadzania młodych, publikować RZiS i Bilans na stronie klubu, podać informacje o zarobkach całego sztabu, zarządu, wywalić pseudo doradców (z całym szacunkiem dla obecnych i byłych piłkarzy LG) i lizodupców, zatrudnić trenera, prezes z zarządem do dymisji i obowiązkowo do prokuratury, za działanie na szkodę spółki zgodnie z KSH. Mniejszościowi powinni w końcu mieć swojego przedstawiciela w zarządzie (Panie Krawczyk - na walnym to wiecie co macie robić - żadne rolowanie akcji nie wchodzi w rachubę). Jeśli się da, to renegocjować wszystkie umowy bo mam wrażenie, że kasa wypływa bokiem... (i nie mam tu na myśli tylko umów z piłkarzami ale poczynając od operatora stadionu, który nie ujawnia warunków kontraktu z LG!, na firmie sprzątającej kończąc). Czy zatrudnienie, podpisane umowy w spółce akcyjnej było kiedykolwiek przedmiotem audytu zewnętrznej firmy? Jeśli przyjmiemy 40mln jako wpływy, to nawet zakładając średnie zarobki piłkarza na poziomie 50 tys PLN/ m-c to mamy 15 mln na pensje. Zostaje kasa na rozwój jak i na dopięcie spraw organizacyjnych na tip top. To po kulturze organizacji w klubie można poznać czy mówimy o profesjonalnym zarządzaniu czy też wszystkie działania są doraźne i krótkoterminowe. Skoro brakuje kasy na wypłaty to znaczy, że kontrakty są ZA WYSOKIE - ciekawe jaki byłby łączny koszt rozwiązania tych podpisywanych min. z Nowakiem (podobno będzie pozew) i innymi piłkarzami po 30 roku życia... obstawiam lekko parę milionów. Lekko.

Co dalej?

Jeśli wprowadzimy plan naprawczy to może w dwa lata spłacamy zadłużenie - wracamy mocniejsi - warunek jest jeden, nie z obecnymi władzami.

Obserwuje to co się dzieje na przestrzeni dwóch dekad i od momentu powrotu LG do ekstraklasy, mamy klasyczny przykład jak można spierdolić rozwój spółki. Zaczynaliśmy od ~30tys /mecz (spokojnie do utrzymania) co daje ok. 1mln/dzień meczowy x 17 kolejek. Tylko ślepy tego nie widzi.
Potencjał jest spokojnie na coroczną LE!!!!, tylko do piłki powinno się zatrudnić specjalistów a do zarządzania są inni ludzie - mieszanie byłych piłkarzy do struktur (poza nielicznymi wyjątkami ) jest totalnym nieporozumieniem - może na skauta co notatki robi ale nie na dyrektora.
22 lutego 2018, 15:17 / czwartek
Wygrają derby i wszyscy zapomną.

Co tam wygrana z kurwami jak tydzień wcześniej 0-5 od Korony w Gdańsku. Mają tylko szczęście, że to nie było na T29 bo by skurwysynów rozjebali.
22 lutego 2018, 22:19 / czwartek
Po okresie wzburzenia i niezadowolenia, słowa prezesa niczym oliwa wylana na wzburzone morze uspokoiła użytkowników forum. Jeszcze tylko remis w Białymstoku, wygrana z Niecieczą i wszyscy zamilkną wyczekując nowego sezonu...
22 lutego 2018, 22:36 / czwartek
Aimar. Dzięki za przywrócenie mi wiary w to, że są ludzie, którzy próbują trochę bardziej analizować co się dzieje w klubie.
Części Twoich postulatów nie da się wdrożyć. Spółka jest akcyjna ale nie publiczna. Nie ma obowiązku publikacji raportów/informacji ze spółki. Co do kasy - wg mnie Mandziara nie był czujny na początku i dał się parę razy dymnąć cwaniaczkom. Mniej wiecej tak jak Wojciechowski był dymany w Polonii i jak na koniec kariery cześć mądrali dymało obecnego właściciela Legii. Większą część długów odziedziczył po Kucharze (on też wg Ciebie puszczal kasę bokiem ??? ). Te ostatnie operacje finansowe to na przykład (teoria) efekt jakichś ustaleń np z mniejszościowymi albo konieczność chwilowego poprawienia wskaźników finansowych. Jeżeli kasa pójdzie na spłacenie długów Lechii to klub będzie czysty ( i np brak problemów ze strony Komisji Licencyjnej na przykład) . Jeżeli tak będzie to wartość akcji klubu wzrośnie (bo nie ma długu). W sytuacji kiedy klub miał dług to gdyby Mandziara został zmuszony do sprzedaży tylko akcji Lechii "za złotówkę" ( a nie całego wehikułu) to drugą ręką wysłałby pismo z żądaniem spłaty długów wobec tej swojej firmy.

W marcu jest walne, wydaje mi się że akcjonariusze zostali już o tym poinformowani i dostali projekty uchwał. Jest jakiś problem, żeby ktoś z nich się nimi podzielił ? To by na parę pytań odpowiedziało (np jak konkretnie Mandziara chciałby zmienić statut i jaką emisje zrobić dla siebie) .
22 lutego 2018, 23:41 / czwartek
lippman, zerknij proszę jak to wygląda na stronie niebieskich - w zakładce biznes/raporty. Tak to powinno wyglądać jeśli finanse w spółce mają być przejrzyste.

W kwestii pieniędzy to powiem tak - ma lekką rękę do wydawania, gdzie za mniej można mieć porównywalną, jak nie lepszą jakość. Przecież nikt piłkarzy i trenerów do podpisywania kontraktów nie zmuszał. Jaki jest sens trzymania aż tylu piłkarzy 30+, z tak długimi kontraktami? Gdzie system MOTYWACYJNY, bo u nas to taki lepszy klub kokosa - trening i kasa płynie. To raczej nie powinno mieć miejsca.
Podsumowując dwuletnią kadencję, jakie są plusy obecnych rządów (poza zmianą sponsorów: ENERGA (zamiast LOTOS) i New Balance (zamiast Sallera)).

I kto jest odpowiedzialny za rozwalenie obrony i sprowadzenie szrotu w to miejsce.
To, że się posypał Lukas, Peszko i teraz Wolski to też świadczy o przygotowaniu fizycznym - a raczej brakach w pewnych jego elementach.
I gdzie są wychowankowie...ehh długo by by pisać.
23 lutego 2018, 01:22 / piątek
Aimar, ladna teoria, tylko nie trafia w rzeczywistość.
A rzeczywistość jest taka...
Jest pan X, jest pan Y, jest klub L.
Pan X pożycza kasę klubowi L.
Pan Y zarządza tą kasą. Może ją sobie wydać na co chce. Na kurwy, balony a nawet na utalentowanego 20 letniego 40-latka z Ghany.
Zabronić mu może tylko pan X.
Ale ma to w dupie. Bo ile by nie wydał pan Y, to i tak w pewnej konstrukcji prawnej nie wydaje kasy Pana X, tylko klubu L.
Który to klub L, zbiera na siebie wszelkie koszta i porażki.
Tłumaczyć dalej...?

A tak z innej beczki...
Jedzie ktoś pałac Branickich oglądać?
Ponoć całkiem ładny ;)
23 lutego 2018, 09:59 / piątek
Aimar - o ile się nie mylę to wzmiankowany klub jest notowany na Giełdzie , jest spółką publiczną i ma inne obowiązki informacyjne niż Lechia . I oni nie robią tego dlatego , ze chcą, tylko że muszą. Co do działań kadrowych w klubie to ruchy trochę zależą np od Benfiki albo jakichś szwajcarskich klubów :)

Fafankulo - nie ma Pana Y, Pan X ma firmę, która jest inwestorem większościowym L, pan X jest prezesem L. Firma Pana X pożycza pieniądze L , której jest właścicielem. Pan X jest więc winien kasę sam sobie. Chce oddłużyć L ale jakby zrobił to gotówką to L musiałaby moim zdaniem zapłacić podatki od takiego przychodu (kilka baniek przy takim długu). Więc sobie wymyślił emisję żeby to obejść (kasa z emisji pokrywa długi L ale nie jest przychodem podlegającym opodatkowaniu). Tak mi się przynajmniej wydaje że o to chodzi.
23 lutego 2018, 12:17 / piątek
dla mnie sytuacja w klubie kształtuje się mniej więcej tak : odnośnik
23 lutego 2018, 16:17 / piątek
Czepiasz się. Kolega lipman już wszystko wytłumaczył. W skrócie:

- mandziara jest zajebisty
- mniejszościowi są do dupy
- wszystko jest w porządku.

Nie wytłumaczył tylko dlaczego walczymy o utrzymanie.
23 lutego 2018, 16:33 / piątek
No i jeszcze:
Dlaczego dostajemy punkty ujemne, za tą zajebistość ?
Dlaczego nasza ławka rezerwowych oraz siedziska na VIP są podgrzewane za wiecej niz niektóre kluby mają na utrzymanie całej kadry?
Dlaczego od przyjscia Mandzairy i spółki żaden wychowanek nawet nie lizną na poważnie gry w I drużynie ?

TYLKO LECHIA!
23 lutego 2018, 16:46 / piątek
Mandziara po prostu wciela w życie starą filmową maksymę:

Najlepsze pieniądze robi się na drogich, słomianych inwestycjach
23 lutego 2018, 17:45 / piątek
Butthead - wyjmij głowę stamtąd , gdzie ją masz.
23 lutego 2018, 17:54 / piątek
"Nie wytłumaczył tylko dlaczego walczymy o utrzymanie."

Nie musiał. Dla tego pajaca sezon jest świetny, bo wygraliśmy ze szparką.
23 lutego 2018, 18:05 / piątek
Jest nowa kasa więc dla prezia sezon uratowany. Następny kredyt ma być na 10 mln ojro zabezpieczony sprzedażą Haraslina, Wolskiego i Romario. Pewne info :)
23 lutego 2018, 18:24 / piątek
Ja sądze, że lippmana prezes zatrudnił za pieniądze żeby on takie gadki tu i ówdzie sprzedawał, ale gdy dojdzie do rozliczeń to się dowie, że właściwie pracują dla tej samej firmy, to czy pieniożki będą u mnie czy u ciebie w portfelu to to też bez różnicy. Co nie, lippman?
23 lutego 2018, 18:54 / piątek
Niektórzy zdrowo jebnięci. Nie potraficie odnieść się do tematu więc przypierdalacie się personalnie do kogoś, kto ma swoje zdanie :) Objaw frustracji. Jeszcze raz pytam co jak Mandziara wypierdoli ? Kto za niego ? Babcia Edwina ? Bez sensu dyskusja. Bez odbioru.
23 lutego 2018, 19:13 / piątek
Ty lipnymenie odpierdol sie od Edwina naszego przyszlego trenera Lechijki :) mi to Jarzabka z Misia przypominasz lubu dubu ....
23 lutego 2018, 21:28 / piątek
Nie chce takiej Lechii i jak dla mnie mozemy spasc. Mam nadzieje, ze odejdzie Mandziara i inwestorzy, ktorzy od kilku lat pakuja pieniadze w klub, ale nie potrafia niczego zbudowac. Banda najemnikow to nie jest kierunek. Ja chce widziec szkolenie i malolatow z dzielnicy, ktorzy dostaja swoje szanse na boisku i niech to sie dzieje nawet w I czy II lidze. Ta zbieranina to nie jest Lechia i mam nadzieje, ze to sie wkrotce skonczy i doczekamy kogos rozsadnego za sterami.
23 lutego 2018, 21:43 / piątek
lippma cippman ...jeden chuj
Tak , jestem frustratem
I pamietaj Dzien w ktorym kurwa mandziarowa opusci swoj zloty biznes , bedzie dla mnie i dla wielu z nas bardzo waznym i pieknym dniem Jesli ktos kto od dluzszego czasu bogaci sie na na tym klubie Na klubie za ktorego wielu z nas daloby sie pokroic , to nie ma tu miejsca na rozkminianie kto za niego....bo kto? A chuj to Ciebie obchodzi!!!!
23 lutego 2018, 22:15 / piątek
Lippman.Z Babcią Edwina jest szansa na rozwój. Z mendziarą zadnych szans..Kazdy prezio co nie bedzie przekladal z lewej do prawej kieszeni pozyczek za ktore musi zwrócić Lechia bedzie nasza szansą. Czlowieku obudz się.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.393