Gdańsk: sobota, 16 grudnia 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

PP 1:16 Bytovia Bytów -Lechia Gdańsk , środa 9.08.17, 19.00

strona 2/2

9 sierpnia 2017, 21:09 / środa
Można jeszcze zakupić karnet na obecną rundę...??
9 sierpnia 2017, 21:11 / środa
Można kupić. Gratis PP i LM w loży VIP z dzonym łolkerem z kranu.
9 sierpnia 2017, 21:11 / środa
Kibice #MyWierzymy

piłkarze #MamyWyjebane

trener #JestemSłupem

zarząd #WypożyczalniaTransfery
9 sierpnia 2017, 21:14 / środa
Klasycznie: to jest kurwa skandal!
9 sierpnia 2017, 21:15 / środa
Skurwysyny.
Na piechote do Gdanska. Przez nastepny miesiac zarobki obnizyc do poziomu zarobkow Bytovii.
Jebane wklady.
9 sierpnia 2017, 21:19 / środa
Dodałbym, mieliśmy mecz pod kontrolą ale zbyt wcześnie stracona bramka ustawiła mecz. Przeciwnik postawił bardzo trudne warunki, jednak poza jednym błędem zrealizowaliśmy wszystkie założenia taktyczne. Dziękuję chłopakom za walkę do końca na trudnym terenie.
9 sierpnia 2017, 21:20 / środa
No i Waldus miał rację chcieli przejść do historii i przeszli.
9 sierpnia 2017, 21:22 / środa
Konferencja
P. Nowak: Trzeba przyznać, że nie zagraliśmy dobrego meczu.

P. Nowak: Trzeba przyznać obiektywnie, że stać nas na tylko tyle. Ta sytuacja jest dla nas wyzwaniem.

Piotr Nowak: nie rozegraliśmy dobrego meczu. Brakowało kreatywności, nie byliśmy na boisku zespołem

Marco Paixao i Grzegorz Kuświk powinni już w piątek normalnie trenować
9 sierpnia 2017, 21:22 / środa
Według oficjalnej strony w 82 min nastąpiła zmiana Łukasika na Łukasika.
odnośnik
Nie dziwi mnie że paru zawodników nie trafiło do autokaru....
9 sierpnia 2017, 21:25 / środa
widać mendziara tylu już wypożyczył, że ratuje się klonowaniem
9 sierpnia 2017, 21:26 / środa
Wypowiedzi słupa to wytnij -wklej.takzw nawet nie trzeba było czekać. Miej człowieku honor.
9 sierpnia 2017, 21:29 / środa
Kurwa Panowie...przecież widać że wkłady mają wyjebane, coś jest na rzeczy a Nowak coś pierdolić musi..kasy nie ma i tyle...
9 sierpnia 2017, 21:30 / środa
A pies mandziare kopal.wychodza gwiazdy za 100 k miesiąc. Reprezentanci kraju i.. padają na kolejnej agroturystyce.Tu tworzy historia.Piechota do domu.
9 sierpnia 2017, 22:11 / środa
Może nie dostali wypłaty za poprzedni sezon? Nie chce mi sie wierzyc, ze oni sa tak slabi...
9 sierpnia 2017, 22:15 / środa
To niech powiedzą prosto w oczy ze coś jest nie teges a nie odwalaja maniane.Pozoranci.
9 sierpnia 2017, 22:39 / środa
Nareszcie się wzieli za nich,gwiazdeczkom opony poprzebijali w autokarku.
9 sierpnia 2017, 22:49 / środa
9 sierpnia 2017, 23:09 / środa
Czy w juniorach Lechii nie ma ani jednego napastnika min.16lat ktoremu mozna bylo dac szanse debiutu w tym meczu,mysle ze napewno sa ale wmawia im sie ze sa za slabi i musza ciezko trenowac zeby kiedys za pare lat dostac swoja szanse w ....Bytowi bo na Lechie dalej beda za ciency i tacy jak Pajsza beda ciagle grali na chodzonego.
9 sierpnia 2017, 23:12 / środa
Jaka sensacja, przecież to norma. Kto chce przejść do następnej rundy PP musi zrobić jedno ...wylosować Lechię. Pisanie, że Drutex pokonał zespół walczący w ubiegłej edycji o mistrzostwo Polski to przesada. Kto walczył o mistrzostwo Lechia??? Bzdury , zarząd wyznaczył walkę o 4 miejsce i takie było. W tym roku ma być pierwsza piątka i .... nie będzie. To co na dzisiaj nazywamy grą, jest grą na poziomie ogona I ligi. I takie rezultaty osiąga Lechia. Idę o zakład z Nowakiem, że to jego ostatni rok i po sylwestrze może zostać w swojej nowej ojczyźnie. Nieudacznik całą gębą zmarnował potencjał ludzki i rozgonił do spółki z Mendziarą młodzież, która jest lub już została sprzedana dalej. To polityka klubu, tylko jak długo wytrzyma zielona chyba, że jej przywódcy klepią się z w/w gnojkami po plecach.
9 sierpnia 2017, 23:25 / środa
pracownicy Lechii po wyczerpującym dniu wracają do domu autokarem Bytovii

:]
10 sierpnia 2017, 00:17 / czwartek
10 sierpnia 2017, 07:43 / czwartek
Wycofana jakiś czas temu drużyna rezerw, bo "niepotrzebna" (rezerwy w tym sezonie mają m.in. Gedania, Polonia i Portowiec - widać ich stać), regularnie jak co roku faktycznie wycofujemy drużynę PP, bo priorytetem dla zarządu jest pasjonująca walka o top-5 elektryzująca wypełniony po brzegi stadion w Letnicy, jakby można to pewnie w ogóle nie przystępowalibyśmy to tych rozgrywek, ale trzeba "grać" - mniej więcej tak jak wczoraj i w poprzednich edycjach. Może i drużynę z CLJ też niebawem wycofamy, bo przecież nikt z juniorów w pierwszej drużynie przy obecnym układzie grać nie będzie, a przy takich założeniach sens jej istnienia pozostaje pod znakiem zapytania.

Mecz oddany już w Gdańsku, skoro do autokaru wsiada 16 zawodników i brak jest bądź co bądź najskuteczniejszego strzelca. Albo jest to lekceważenie przeciwnika notabene będącego liderem I ligi, albo celowe działanie, chyba że po sezonowej wyprzedaży nie mamy już tylu zawodników żeby zapełnić ławkę (:

Nowak po raz kolejny przechodzi zatem do historii tak jak jego poprzednicy, z tymże oni odpuszczali Puchar w decydującej fazie, a ćwierćfinał z Jagiellonią sprzed 3 lat przejdzie do klubowej kroniki jako jedyny mecz PP na Letnicy.

Aha i teraz trzeba się uzbroić w cierpliwość i czekać na te wzmocnienia, jak już ci z najsilniejszych lig się wzmocnią i będzie można rzucić się na te ochłapy, które "wzmocnią" Lechię w walce o zachowanie status quo w derbach.
10 sierpnia 2017, 08:19 / czwartek
Mecz pod względem kibicowskim jak najbardziej udany-oprawa,racowisko.W dopingu-jak to się mówi-także tzw.momenty były.Na około 2 tys ludzi na stadionie grubo ponad tysiąc kibicowało Lechii.
Co do przebiegu i wyniku meczu to pominę to milczeniem bo wczorajszy wkurw jeszcze nie przeszedł.Pomeczowa ostra wymiana zdań z piłkarzami jak najbardziej zasadna.Co do opon w autokarze to niekoniecznie-osobiście nie jestem zwolennikiem wyżywania się na martwej materii.Pozdrawiam.
10 sierpnia 2017, 09:03 / czwartek
Zastanawiam się czy są w Polsce kibice jakiejś drużyny, którzy są bardziej upokarzani przez swoich wkładów do koszulek niż kibice Lechii. Na myśl przychodzą mi jedynie Pyry.
10 sierpnia 2017, 09:22 / czwartek
Narodowiec. A moglbys troche strescic co zostalo nawrzucane naszym pozorantom?I jak oni sie odniesli.?Dzieki
10 sierpnia 2017, 11:21 / czwartek
Równo z końcowym gwizdkiem w sektorze dla przyjezdnych praktycznie padła furtka ewakuacyjna i zapachniało wjazdem na murawę.W potoku tysięcy słów,gdzie co najmniej kilka setek osób w różnych częściach stadionu miało grajkom wiele do zarzucenia chodziło mniej więcej o to ,że nie mają ambicji,hańbią barwy Lechii i wreszcie że mają wyskoczyć z koszulek i oddać je dzieciakom,które tak świetnie i z zaangażowaniem ich dopingowały zza bramki pod zegarem.
Do płotu podeszli Peszkin i Duszan i oni w sumie uderzyli w gorącą konwersację z kibicami.Reszta stanęła jak pizdy w bezpiecznej odległości.Ja osobiście wymieniłem potem parę zdań z Vitorią,który sprawiał wrażenie załamanego.Nie wiem tylko,czy wynikiem na boisku, zjebami od kibiców czy tym,że kasa nie będzie się zgadzała.
Tak to widziałem.
10 sierpnia 2017, 11:30 / czwartek
Z ciekawości, co mówili Peszkin i Duszan?

Niemniej jednak moje zdanie jest takie, że wyżywanie się na chłopakach jest słabe. Nikt z nas tak naprawdę nie wie, jaka jest sytuacja w klubie, w szatni, a jedynie możemy się domyślać po prasowych doniesieniach, że jest mega kwas, na pewno na poziomie właścicielskim i zarządczym, a to działa jak w każdej innej firmie - przekłada się na cały klub. Z dupy atmosfera i niezdrowe napięcia zawsze przekładają się na motywację i jakoś gry. Dlatego łatwo wyzywać chłopaków, ale nikt z nas nie wie co tam się naprawdę dzieje.
10 sierpnia 2017, 11:43 / czwartek
Chłopaków żal?
Bez żartów. Nawet jeżeli są opóźnienia w wyplatach, to gary mają pełne od zielonego sosu.
Nikt mnie od dłuższego czasu nie wk..... bardziej od tych niedoleznych kopaczy.
Wstyd i rozpacz. Klub w rozsypce, kopacze bez ambicji. Taki stan na dziś. Co będzie jutro?

Pzdr
10 sierpnia 2017, 11:45 / czwartek
Nie ma co usprawiedliwiać piłkarzy! to jest ich zawód! Mają dawać z siebie wszystko bez względu na okoliczności. A fakty są takie, że dają z siebie wszystko przez 3-4 mecze w ciągu całego sezonu. Reszta byle przebimbać do wypłaty. Niestety to nie tylko nasz problem ale całej Polskiej piłki.
10 sierpnia 2017, 12:21 / czwartek
Wkłady i tak zostały potraktowane bardzo łagodnie. Za taki brak ambicji i przejście obok meczu należało im się, jak mało komu. Trener do dymisji, bo sam stwierdził, że tylko na to ich stać. To go dyskwalifikuje.

Jedynie kibice tradycyjnie na wysokim poziomie.
10 sierpnia 2017, 12:29 / czwartek
A ja twierdzę, że inny trener nic nie wniesie. Był Moniz z jajami, zobaczył co się święci i wolał uciec w podskokach. Każdy trener przy takim prowadzeniu klubu będzie jedynie słupem wypowiadającym ciągle te same formułki.
10 sierpnia 2017, 12:33 / czwartek
Oczywiście, że nie ma co tłumaczyć piłkarzy, bo niezależnie od sytuacji w klubie, jest to grupa ludzi, którzy powinni sobie poradzić na poziomie ekstraklasy, więc nie wolno im DO ZERA przegrywać u pierwszoligowca. Poza tym jeśli nie muszą się przykładać, to znaczy, że mają w Lechii za dobrze.

Nie rozumiem braku jakiegokolwiek napastnika w składzie, może trzeba było zagrać jakimś ambitnym juniorem?
Nie wiem czy wierzyć, że Mila i Paixao kontuzjowani, bo klub swoim sposobem komunikowania się, nie wzbudza we mnie za grosz zaufania do przekazywanych informacji.
Nie rozumiem takiej ilości kontuzji - czy możliwe aby wina leżała po stronie przygotowania do sezonu, które na pewno różniło się względem poprzednich lat?
Nie rozumiem sposobu ustawiania celów w klubie: w tym roku cel jest taki sam jak w zeszłym pomimo diametralnych zmian w składzie.

PS. stieg - sorry, musiałem - w której fazie meczu przeprowadziliśmy ten OSTRY trening strzelecki, bo nigdzie nie mogę doczytać? ;)
10 sierpnia 2017, 16:32 / czwartek
Brak jakiegokolwiek napastnika w składzie i krótka ława, w mojej opinii oznaczają tylko jedno - ktoś założył sobie, że Lechia nie będzie strzelać bramek w tym meczu. Śmierdzi z daleka.
Ciekawe jakie były kursy u buków na takie zdarzenie.
10 sierpnia 2017, 16:39 / czwartek
Z pucharu znowu odpadamy,
wkurwieni kibice opony przebijają,
niebawem z ekstraklasy spadamy,
podczas gdy śledzie super puchar odbierają!

Czarne chmury nad Gdańskiem się gromadzą,
niemiecko-polski dług powiększają,
resztkę nadziei kibicom uprowadzą,
Lechię na drobne rozmieniają!

Wyjebali kuchara i niemca przytulili,
wyniki znowu nikogo nie zadowalają,
w klubowej kasie szybko pustkę zobaczyli,
powoli wszyscy z Lechi spierdalają!

Kto naszą Lechię utrzyma,
nie możemy tylko biadolić,
kto kuchara klątwe powstrzyma,
wiem tylko jedno - Mandziarę trzeba wypierdolić!
10 sierpnia 2017, 16:56 / czwartek
Szofer.Goń się z taką poezja.Nic mnie k.r .y za Sopotu nie obchodzą.
10 sierpnia 2017, 17:25 / czwartek
Szofer, wypierdalaj z tą parodia ironii.
W.....rwiasz podobnie jak kopacze.
10 sierpnia 2017, 17:49 / czwartek
Brawo, gratulacje, super - w konkursie na frajerów dekady zbieranina pod nazwą Lechia Gdańsk wysuwa się na mocne prowadzenie - co by tu jeszcze spieprzyć.
A Nowak za swoje durne gadanie to powinien w pysk porządnie oberwać. Inna sprawa, że do nieodległego w sumie Bytowa jedzie 16 piłkarzy to jakaś kpina - są wakacje, nawet na telefon z 2-3 zdolnych juniorów by się ściągnęło, ale po co.
Zastanawiam się, jak długi jeszcze mamy dawać się dymać przez pseudoklub, być może bojkot meczów tej zbieraniny da jaśnie zarządowi do myślenia (ewentualnie brak dopingu, bo ta hołota na to nie zasługuje).
11 sierpnia 2017, 20:59 / piątek
materiał pomeczowy lechia.net

2017-08-09 Kibice Lechii mają dość!
odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.596