Gdańsk: środa, 16 sierpnia 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

REKLAMACJA

strona 1/1

1

9 sierpnia 2017, 22:13 / środa
Chcę złożyć reklamację, zakupiłem karnet bo obiecano mi że wejdę na wszystkie mecze Pucharu Polski w Gdańsku na ten karnet, a ONI kurwa oszukali mnie, tylko na ligę wejdę oszustwo kurwa w biały dzień.
9 sierpnia 2017, 22:42 / środa
Bo wklady powinny zrzute zrobic i oplacic te karnety ot co
9 sierpnia 2017, 23:08 / środa
Spoko. Darmowa wejściówka przechodzi na przyszły sezon. Do tego w gratisie wszystkie nasze mecze w Lidze Mistrzów.
Gdybyśmy się jednak potknęli, niestety- Ligi Europy karnet nie obejmuje.
9 sierpnia 2017, 23:13 / środa
W sumie racja, ja np. Kupilem karnet tylko dla tych jebanych pucharow :)
Teraz lipa, tez mnie przekabacili i jeszcze oszukali.
9 sierpnia 2017, 23:24 / środa
A w przyszłym sezonie to KARNET da nawet finał Ligi Mistrzów jak będziemy grali w finale,dlatego też ceny pójdą 300 % do góry bo przecież FINAŁ LIGI MISTRZÓW będzie wliczony ba wtedy nawet karnetowiec może dodatkowo dobrać brata siostrę .
AVE CEZAR
9 sierpnia 2017, 23:34 / środa
To ja w sumie powinienem klub przeprosić. Tyle na nich przeklinałem, że karnety drogie, że zlikwidowali zniżki dla dzieci na żółty sektor. A ja powinienem im podziękować ze zniechęcili mnie do kupienia dwóch karnetów. Okazalbym bym się ciężkim frajerem gdybym to zrobił i kupił ten karnet. Jeszcze raz dziękuję klubowi i przepraszam kibiców którzy kupili karnet i ich ewentualnie obraziłem.
10 sierpnia 2017, 13:15 / czwartek
Ja im dam szansę do połowy września.Jak nie ściągną 4-5 klasowych graczy tylko Augustynów to chyba wyślę Mandziarze pocztą mój karnet i napiszę aby się zapchał.
10 sierpnia 2017, 13:59 / czwartek
4-5 klasowych piłkarzy, to już za późno to raz kasy brak dwa, na koniec okienka to zostaje szmelc którego nikt nie chce, bo klasowi brani są w pierwszej kolejności. To nie będą wzmocnienia tylko mydlenie oczu i robienie w huja
10 sierpnia 2017, 14:11 / czwartek
Nawet z tym składem powinniśmy ogrywać Górniki, Sraxy i ... Bytovie. Gdyby wkłady wykazywały ambicje i walkę nawet po przegranych meczach nikt nie miałby pretensji.
10 sierpnia 2017, 14:18 / czwartek
4-5 klasowych graczy...
Czy ty coś pisałeś o szarych komórkach?
10 sierpnia 2017, 14:24 / czwartek
Przecież to frędzel pokroju Stieg haila i gedani.
10 sierpnia 2017, 17:53 / czwartek
Prawda: do mnie pijesz? Napisz o co ci chodzi.
10 sierpnia 2017, 18:26 / czwartek
Ja bym tak nie cisnął tego Augustyna, na Maloce jak przyszedł tez coś tam mówili, że słaby i co to ma być. Według mnie dobrze, że jest.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011