Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk, poniedziałek 14.08 , g.18:00

strona 2/2

14 sierpnia 2017, 21:52 / poniedziałek
juras 33 100% poparcia .Lechia to My .Do zobaczenia w piątek .
14 sierpnia 2017, 21:59 / poniedziałek
Właśnie w tym jest problem! Koszty niewspółmiernie wysokie do jakości zespołu. To wręcz niebywałe, ze dysponując takim potencjałem organizacyjno-finansowym grać tak słabo. Przypomina mi się z przed dwóch laty Lech Poznań, który po 12 kolejkach miał 6 pkt. Tylko teraz będzie zdecydowanie trudniej, bo nie ma podziału punktów. Z taką grą możemy zapomnieć o podium, a tylko medal w obecnej sytuacji jest w stanie zadowolić kibiców.
14 sierpnia 2017, 22:03 / poniedziałek
Oczywiście nie zmienia to faktu, ze Lechia to My. Pełen stadion bez względu na wyniki.
14 sierpnia 2017, 22:06 / poniedziałek
Kiko przestan pierdolic sprawy zaszly za daleko
14 sierpnia 2017, 22:30 / poniedziałek
Co złego w wypowiedzi kiko-7 ,że marzy mu się pełen stadion.Szanujmy co mamy ,bo w Starych Polaszkach już nie ma boiska . No ale można pobić żydzew w sprzedaży karnetów.
14 sierpnia 2017, 22:33 / poniedziałek
Mecz mogl pójść w obie strony, powinismy grać w przewadze, w koncowce troche Kuciak wybronił.Ciężko kogoś wyróżnić, może Peszko, Vitoria i Kuciak.Co mnie martwi to 88 minuta mamy mozliwosc kontry a nasz treneiro nie pozwala, zadowolony z 1 pkt... Remisujac Panie Nowak daleko nie zajedziemy.
14 sierpnia 2017, 22:48 / poniedziałek
Madonna.Jedyne clue Strejlaua to nasza gra na udo....niestety
14 sierpnia 2017, 22:53 / poniedziałek
Mafogda miało być. Sorki slownik
14 sierpnia 2017, 23:35 / poniedziałek
Obiektywnie to był słaby mecz, ale jak na ekstraklapę nie gorzej jak przeciętny, własnie przeciętność to jest to co nas, a dokładniej wkłady obecnie cechuje. Indywidualna suma ocen poszczególnych piłkarzy na pewno jest wyższa jak ogólnie wrażenie, które po sobie zostawili jako zespół.

Vitoria, Kuciak, Wawrzyn, Peszko na plus. Do Kuciaka można się przyczepić, że przeciągał grę w 89 minucie wpisując się w scenariusz "wywalczony 1 pkt na trudnym terenie ble ble ble słodkie pierdolenie", ale broni go czyste konto i kilka świetnych interwencji, zwłaszcza sam na sam i bardzo przytomne wyjścia poza pole karne. Flavio mnie wyjątkowo wkurwił, ale się do tego przyzwyczaiłem już dawno. Gdybyśmy mieli dobrego rozgrywającego w środku pola to Marco by się mógł wykazać.

No i gdzie do nędzy jest MILA? Seba oo dłuższego czasu jest jaki jest, ale w tym składzie, z tymi brakami to bym go naprawdę chętnie zobaczył w 11, sądzę że byłby wartością dodaną.

Ogółem wszystko takie przeciętne, aż nie chce się tego oglądać. Trenejro Nowak? Bez komentarza, chyba cała brać postawiła już na nim krzyżyk, ja jestem bardziej powściągliwy, ale też myślę że już prawie miga czerwone światło i jeżeli nie zdarzy się cud to biała chusteczka na papa.
14 sierpnia 2017, 23:38 / poniedziałek
jarkol obraziłeś się na Lechię ??? Ja chodzę na mecze zawsze kiedy tylko mogę. Bez względu na ligę, wyniki, pogodę i sytuację polityczną. I tak od 1987 r. :) Pozdrawiam.
15 sierpnia 2017, 00:31 / wtorek
ps. Strejlau gol, Strejlau gol... 10/10, jakiś pozytyw.
15 sierpnia 2017, 10:22 / wtorek
kiko dobrze mówi. Z tego co wiem to kibice nie mają żadnego konfliktu z zarządem aby robić strajk czy bojkotować mecze jak na legii kiedyś. Jak dla mnie to tych kibiców powinno być jeszcze więcej by wspomóc grę u siebie, a doping jak wiemy dużo robi. Choć pewnie to nie możliwe - dużo ludzi chodzi na mecze jak są wyniki, bo jest bez sensu... "czy wygrywasz czy nie....".

Ogólnie nie wiem czy zauważyliście ale martwi mnie trochę dział marketingu. W ostatnich sezonach mega promocje na mecze, różne akcje a w tym na razie cisza.

Co do meczu to Flavio też mnie wkurwił już dawno i dla mnie on powinien sobie posiedzieć na ławce. Skrzydła powinny być szybkie. W tym meczu nie wiem czy dobrze widziałem ale w pierwszej połowie Peszko chyba robił jako wolny elektron bo na skrzydłach widziałem Flavio i Wojtkowiaka a Peszko był wszędzie. Wywaliłbym tego Flavio i w jego miejsce wstawił Stolarskiego, a Wojtkowiaka na obronę.

Dla mnie to Kuciak na plus, Augustyn na plus, Stolarski na plus (on w każdym meczu zapierdala), Peszko tak średnio ale na plus, Lipski powinien wcześniej wejść, widać było, że głodny gry. To na tyle ode mnie.
15 sierpnia 2017, 10:45 / wtorek
Augustyn musi powoli ogarnąć, że w Polsce troche inaczej sędziują niż w niższych włoskich ligach. Inaczej będzie łapał kartke za kartką a ja będę miał palpitacje przy każdej jego interwencji w polu karnym. No ale z Vittorią w obronie mogą postraszyć gabarytami :)
15 sierpnia 2017, 10:51 / wtorek
Według mnie bardzo dobrze, że Augustyn gra ostro. Właśnie przyszedł ten skrzydłowy co mówili, że przyjdzie. Bardzo dobrze, Flavio na ławce posiedzi, z lewej Oliveira z prawej Peszko i będzie git ;)
15 sierpnia 2017, 11:04 / wtorek
Mieliśmy prawo przyzwyczaić się do dłuższego utrzymywania się przy piłce przez Lechię. Z tego punktu widzenia wczorajszy mecz był koszmarny, wręcz nie dało się go oglądać. Malo okazji i w dodatku przeciętna Pogoń większość czasu przy piłce. Dramat.

Może zła atmosfera wokół drużyny zaszkodziła mocno i brakuje pewności siebie?
Może Nowak jest jednak na tyle słabym trenerem, że mając skład na miejsca 5-8 nie da rady wejść do ósemki, tak samo jak mając skład na 1-3 zajmuje 4 miejsce?
A może drużyna gra na zwolnienie trenera?
Może pilkarze maja za dobre warunki i nie chce im sie a i tak wyplata bedzie mega godziwa (co najwyzej z opoznieniem)?

Nie chcę za bardzo narzekać, nie jestem też zwolennikiem karuzeli trenerskiej i nerwowych ruchów, ale Nowak powinien dostać teraz inny rodzaj ultimatum: drużyna musi zacząć grać w ciągu 2-3 tygodni w sposób zdecydowanie rokujący poprawę tak aby nie można było we wrzesniu powiedzieć, ze ten sezon bedzie stracony. Defensywne ustawienie w meczach z Bytovią i Pogonią nie pozwalało tej druzynie na normalną grę ale tez nie moze byc tak ze trener potrzebuje 30 osobowej kadry aby wystawić 5 dobrych ofensywnych piłkarzy w meczu.
15 sierpnia 2017, 11:13 / wtorek
Większość już pisała o negatywach i szukała jakichś pozytywów. Ja podobnie widzę to tak:
Kuciak w sumie dobrze, choć na początku meczu bardzo niepewny.
Z zawodników z pola to na tle mierności można wyróżnić Stolarskiego, Peszkę i Lipskiego.
Augustyn z tyłu poprawnie, ale mógł zostać bohaterem gdy z piątego/szóstego metra nie trafił w bramką. Jak dla mnie to tylko trochę starszy następca Janickiego.
Bardzo słabo Krasic. A Łukasik to wszedł chyba na boisko by bliżej pooglądać jak inni kopią piłkę.
Generalnie, Nowak pojechał do Szczecina by nie przegrać i tak patrząc to osiągnął to co zaplanował.
My wymagamy jednak trochę więcej i mam nadzieję że w kolejnym meczu to zobaczymy.
1 2
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.430