Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz, piątek 18.08, g.18:00

strona 1/3

16 sierpnia 2017, 18:02 / środa
Lechia Lublewo nie założył wątku meczowego, a mecz już za dwa dni, więc pozwolę sobie zacząć.
"Biegać, walczyć i się starać" - tego wymagamy od wkładów w tym i każdym następnym meczu. Po ostatnich wpadkach humory poprawi nam tylko wysokie zwycięstwo, np. 4-0. Z drugiej strony brak kompletu punktów powinien przybliżyć zmianę na ławce trenerskiej.
Według mnie, czas na prawdziwe przełamanie. Jedziemy z nimi!
16 sierpnia 2017, 18:15 / środa
Przyjeżdżają " ogórki", "kelnerzy" ale kto wybiegnie przeciwko nim? Lechia to już tylko nazwa bo nie ma żadnego Lechisty z krwi i ... Sandecja gra na miarę swoich możliwości. Prezentuje "góralski" charakter ale to za mało na ekstraligę. Czy Lechia prezentuje coś więcej? Obie drużyny zagrały dotychczas na 5 czyli zdobyły po 5 pkt (33% możliwych do zdobycia). Chyba wszyscy oczekują zwycięstwa ale przestrzegam przed zbytnim optymizmem. Zadowoli mnie piłkarski wynik 2:0. Czy stać na to grupę frajerów mieniących się piłkarzami? Czy starczy im ambicji do włożenia wszystkich sił i umiejętności? Czy wreszcie w składzie Lechii pojawi się choć jeden Lechista?Jeśli nie wygrają z Sandecją to chyba trzeba będzie przerzucić się na ligę juniorów bo tam gra Lechia.
16 sierpnia 2017, 18:27 / środa
A po meczu:
Brak kreatywności
Słabszy dzień
Następny mecz będzie lepszy
Sandencja miała lepszy dzień
Ciesze się z postawy zawodników lecz brakowało skutecznego działania
I tak w kółko będzie o tym mowa
16 sierpnia 2017, 18:45 / środa
Maciej, nie przyjeżdżają żadne ogórki, tam gra pół składu Cracovii z poprzedniego sezonu, poważni ludzie. W obecnej formie Lechii i aktualnym podejściu naszych piłkarzy remis będzie sukcesem. Naszym sukcesem.
16 sierpnia 2017, 22:23 / środa
Przyjeżdża drużyna z jajami. Może być krucho.Trenerze .Jeśli nie wyjdzie Lipski ,po tym co pokazał. Jeśli wypuścisz Daltona F.w pierwszym składzie .To wracaj do domu pierwszym samolotem.
16 sierpnia 2017, 22:38 / środa
Jakim samolotem.
Żaglówką.
16 sierpnia 2017, 23:46 / środa
Jak zobaczę znowu Nunesa w wyjściowym i bez kogoś ewidentnie z przodu...to panie trenerze, daj pan spokój...
Tylko Lechia!
17 sierpnia 2017, 03:01 / czwartek
marioviking. Napraw. Sobie. W. Koncu. Ten. Telefon.
17 sierpnia 2017, 08:52 / czwartek
Dla naszych gwiazdek wszyscy to kelnerzy. Tylko po meczu ciągle to samo: zabrakło skuteczności, chcieliśmy a nie mogliśmy, piłka za okrągła...
17 sierpnia 2017, 08:57 / czwartek
Gilgacz - wygrasz mecz, zakładasz kolejny wątek.
17 sierpnia 2017, 11:25 / czwartek
Gilgacz pod chwilową nieobecność Lechia Lublewo aspiruje do miana etatowego zakładacza wątków meczowych... Życzę powodzenia - może zadziała znany wszystkim 'efekt nowej miotły'. Pamiętajmy jednak, że o ile magia zakładacza wątków może działać przez chwilę, to dodatkowe środki, jeśli nie pomogą to na pewno nie zadzkodzą. Ekipa Nowaka boryka się ze znanymi z konferencji i wywiadów pomeczowych problemami i z uwagi na fakt, że prezentują taki poziom na jaki ich aktaulnie maksymalnie stać, nie zapominajmy, że nasze sposoby teoretycznie też mogą ich wspomóc.

Więc podsumowując - pozwalamy zakładać wątki meczowe, dopingujemy, modlimy się, dajemy na tacę w intencji zwycięstwa, ujawaniamy kody do Fify, rozdajemy laczki i nie zapominamy o jedzeniu batonów z amarantusem.

odnośnik

Ave Lechia!
17 sierpnia 2017, 15:32 / czwartek
zawsze w jednych z pierwszych meczów sezonu mamy u siebie jakieś ciekawe typu:
2016/17: Lechia - Bruk Bet 1:2
2015/16: Lechia - Cracovia 0:1 i Lechia - Pogoń 1:1
2014/15: Lechia - Ruch 3:3
2013/14: Lechia - Podbeskidzie 2:2

mam nadzieję, że limit wpadek na początek bieżącego sezonu już wyczerpany.
18 sierpnia 2017, 09:57 / piątek
11thCommandment napisałem ogórki w tym sensie, że Sraxa tylko o 2 pkt wyprzedziła Łęczna i zajęła 14 miejsce. Skoro nasze "asy" uplasowali się na 4 i nibyjedna bramka dzieliła ich od mistrzostwa to jak ocenić Sandecję, która wzięła odpady ze Sraxy. Przegrać z nimi to już nie wstyd a hańba. Stadion Sandecji w .... Niecieczy, Lechia najpiękniejszy stadion w Polsce, kibice nawet nie śmiem porównywać, finanse to samo. Co innego pozostaje jak włożyć trochę ambicji i wysiłku i wygrać ten dzisiejszy mecz. Jeżeli tego nie potrafią zrobić "piłkarze" Lechii to na następny mecz wystawmy drużynę juniorów. Efekt będzie identyczny ale zagrają przynajmniej chłopaki z Gdańskich podwórek i boisk.Tylko Lechia i tylko zwycięstwo
18 sierpnia 2017, 17:16 / piątek
Życzę LECHII ZWYCIĘSTWA!!! Wierzę, bardzo wierzę w dzisiejszą wygraną i NAM wszystkim tego życzę...
A jeśli będzie inaczej to się....
Pzdr Żółw z LechiiStanu
18 sierpnia 2017, 17:35 / piątek
1. Dusan Kuciak - 3. Jakub Wawrzyniak, 5. Steven Vitoria, 9. Patryk Lipski, 19. Marco Paixao, 21. Sławomir Peszko (k), 26. Błażej Augustyn, 30. Joao Nunes, 35. Daniel Łukasik, 41. Paweł Stolarski, 96. Joao Oliveira

Wychodzi na to, że gramy sześcioma obrońcami...
18 sierpnia 2017, 17:44 / piątek
Nie płacz zawczasu. Chociaż do przerwy wytrzymaj.
18 sierpnia 2017, 17:44 / piątek
Kurfa...Nunes, Łukasik i nowy prosto z samolotu wchodzi do składu...
Kredyt zaufania jest ogromny...zobaczymy co za chwilę pokażą
Tylko Lechia!
18 sierpnia 2017, 17:56 / piątek
jeszcze godzine temu obstawialem 1:1, ale co tam,
znowu sie wkradl optymizm - skromne 2:1,
to musi byc pierwsza wygrana w tym sezonie ...
18 sierpnia 2017, 18:17 / piątek
cholera czlowiek to jednak zawsze wierzy bez zadnych przeslanek ...
18 sierpnia 2017, 18:34 / piątek
Piekny mecz na wypierdolenie trenera mam nadzieje ze skuteczne....
18 sierpnia 2017, 18:46 / piątek
wszystko na to wskazuje, wstyd , nigdy nie zrozumiem jak mozna miec taki brak ambicji przy takich warunkach i zarobkach - 0 szacunku dla takich ludzi
18 sierpnia 2017, 18:46 / piątek
parodyści
18 sierpnia 2017, 18:46 / piątek
No to żegnamy się z Nowakiem.
Mila wróci do składu i zespół zacznie grać, ale pod wodzą już nowego trenera.
18 sierpnia 2017, 18:46 / piątek
Więcej Portugalczyków nam trzeba...nunese i inne wynalazki
Augustyn to też jednak drewniak
18 sierpnia 2017, 18:49 / piątek
Parówkarze, zero honoru...
18 sierpnia 2017, 18:52 / piątek
Oni wszyscy powinni dostać damskie plaskacze na ogarnięcie, a mendziara w gips na pół roku.
18 sierpnia 2017, 18:52 / piątek
No i skończyła się pewność siebie.
18 sierpnia 2017, 18:52 / piątek
banda bez ambicji i honoru
18 sierpnia 2017, 18:52 / piątek
Nowak, spadaj do USA. Już tu nic nie zrobisz. Ta drużyna gra piłkę jak w III lidze. Na orliku grają szybciej i dokładniej.
18 sierpnia 2017, 18:55 / piątek
Co ma byc to bedzie ale pejsso do zmiany w trybie naglym jest pod forma jak trenejro tego nie widzi to kurwa sa jaja jakies
18 sierpnia 2017, 18:55 / piątek
Pogonić tych najemników ze stadionu
18 sierpnia 2017, 18:55 / piątek
Wszystkim kibicą ktorzy nieswiadomie kupili bilety na widowisko jak druzyna wypierdala trenera bo sam odejsc nie może serdecznie wspòłczuje i łącze sie w bòlu chujowo wydanych pieniedzy..
18 sierpnia 2017, 18:57 / piątek
Całe szczęście że nie dałem namówić się na pójście na ten mecz bo to jest parodia. Jeszcze 50zł miałbym wydać na tych parodystów. Zero ambicji. Oby dostali jeszcze ze dwie bramki to może coś ruszy się u Mandziary i da mu do myślenia. Tak rozwalić zespół. Żenada. Powinni grać za darmo następne mecze. Tyle pieniędzy płaci się komuś za odwalanie komedii. Kabaret po prostu. Kibice powinni opuścic stadion i pokazać że nie będą się dali nabierać co roku na to samo, ale za bardzo będzie im żal wydanych pieniędzy pewnie. Jakby Mandziara i piłkarze zobaczyli pusty stadion po przerwie to może by nimi wstrząsnęło, ale Ci najwierniejsi będę się przecież łudzić do końca. Nie zmieni tego nawet to jak Lechii uda się wygrać ten mecz. To jest wstyd parodiować granie w piłkę. W d...e się przewraca gwiazdorom.
18 sierpnia 2017, 18:59 / piątek
Misiu 67 jak drużyna wypierdala trenera to ich trzeba też wyjebać na zbity pysk
18 sierpnia 2017, 19:00 / piątek
rozumiem wszystkibh ale do cholery ludzie opuśćcie ten stadion to będzie najlepszy sygnał ze dzieje się coś nie tak w tym bagnie
18 sierpnia 2017, 19:04 / piątek
Flavio wchodzi.....nie mam pytań....
18 sierpnia 2017, 19:05 / piątek
Borysek jak by ci to napisac...napisze tak po prostu łatwiej wypierdolic 1 najemnego pracownika i zastapic go nastepnym niz wypierdolic 22 czy wiecej pracownikow najemnych i ich zastapic...to tak w skrucie działa....
18 sierpnia 2017, 19:05 / piątek
Wchodzi siła napędowa Flavio. Trener się pogrąża.
18 sierpnia 2017, 19:05 / piątek
Mr. Taktyk to ty kurwa już lepiej zostań przed telewizorem na zawsze. Kurwa jak można się cieszyć, że się na mecz nie poszlo. Ja oddalbym wszystko żeby móc być na meczu, A nie przed szkielkiem. Typowy kurwa kibic sukcesu.
18 sierpnia 2017, 19:11 / piątek
Ciesze się w uj :) Jak tak będą "grać" to na pewno nie mam po co chodzić na stadion i wspierać ich finansowo, nie musi się tobie ani innym fanatykom podobać. Nie jestem kibicem sukcesu.
18 sierpnia 2017, 19:11 / piątek
jak klub nas nie szanuje i jawnie drwi z nas kibicow, to co sie dziwisz, ze ktos nie chce isc na mecz ?
od lat kreca sobie w naszym klubie lody i za nic maja kibicow ...
18 sierpnia 2017, 19:16 / piątek
Ale przecież on ma zasłonięte oczy swoim fanatyzmem więc mu nie przetłumaczysz. No i 2-2 jakoś mnie wcale nie dziwi nagłe cudowne odwrócenie meczu. Działacze, sponsorzy, piłkarze - manipulują sobie meczami na lewo i prawo jak chcą. Ciekawe Mila pewnie znów na zakładach był przed meczem. Przecież można sobie takie "małe pensje" poprawić u buka... żenada.
18 sierpnia 2017, 19:16 / piątek
Jesteś zwykłą rurą. Teraz pewnie żałujesz, że nie wydałeś 50 zł. Mam nadzieję, że odpowiednie osoby dopilnuja, że już nigdy na mecz nie wejdziesz. Internet nie jest anonimowy.
18 sierpnia 2017, 19:19 / piątek
Kurna, można trochę przycisnąć? Można!
teraz tego nie spierdzielic
18 sierpnia 2017, 19:19 / piątek
nie zniżajmy się poniżej poziomu cywilizowanych ludzi

każdy, kto podając się za kibica Lechii, cieszy się , że go nie ma na meczu to pomylił forum albo przedawkował z dopalaczami
18 sierpnia 2017, 19:21 / piątek
czy Nowak jest w 2 polowie na lawce?
18 sierpnia 2017, 19:22 / piątek
Przepraszam czy Ty mi grozisz fanatyku? :) Dalej się cieszę że nie poszedłem na ten kabaret, więc daruj sobie. Nie ważne czy będzie tutaj 5-2 czy 2-6 nie zmienię zdania. Ochłoń trochę bo łatwo się denerwujesz:)
18 sierpnia 2017, 19:26 / piątek
Mr.taktyk

nie ważny wynik, nie ważna gra wkładów... dziś są Ci jutro inni. Raz gramy w III lidze, raz walczymy o mistrza... Chodzimy na LECHIĘ !!!

Więc dla Ciebie tradycyjne ...WYPIERDALAJ
18 sierpnia 2017, 19:27 / piątek
Zbanujcie tego idiotę.
18 sierpnia 2017, 19:33 / piątek
Kurwa Lipski spierdolił misterny plan bo on nowy jest...a tak na powaznie szacun panie Lipski...
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.500