Gdańsk: czwartek, 23 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Piast - Lechia, PN, 11.09.2017, 18:00

strona 1/3

7 września 2017, 16:43 / czwartek
Dobra. Nikt nie chce założyć wątku meczowego, więc ja się poświęcę.

Oby przerwa nam dobrze zrobiła. Jest Sławczew ale nie ma Sławka. Trzeba to będzie jakoś ogarnąć. W każdym razie tylko i wyłącznie 3 punkty. Żadnych "byliśmy lepsi, ale oni mieli trzy kontry", czy "punkt wyszarpany na tak gorącym terenie trzeba szanować". Zwycięsto i bez dyskusji.
7 września 2017, 17:20 / czwartek
Sławczew mówił w wywiadzie że jest daleki od optymalnej dyspozycji więc cudów się póki co nie można spodziewać. Na wyjazdach graliśmy ostatnio lepiej niż u siebie więc z kim mamy zdobywać punkty jak nie z Piastem.
7 września 2017, 17:47 / czwartek
Ten mecz to bedzie wielka zagadka, bo wiele znaków zapytania.
Począwszy od tego, jaka Lechia wyjdzie na boisko w Gliwicach? Wyjdzie ta z zeszłego sezonu czy ta z sierpnia, wjedzie na boisko autobusem, zaparkuje w bramce i wysiądą Kuciak z Marco. Pierwszy bedzie łapał to co autobus nie zasłonił, a drugi bedzie biegał z nadzieją ze....może coś, jakoś uda się.
Drugie pytanie czy kołcz przejdzie metamorfozę i nastawi drużynę ofensywnie, czy może bedzie kontynuował myśl trenerską a'la Koala?
No i czy Mila po "genialnym" występie na Ł3 odzyskał wigor i zaraz zaskoczy nas w nastepnym "iwentecie"?
Pozostaje jeszcze ostania kwestia, jak zaprezentuje sie przeciwnik?
Który jest bardzo chimeryczny. Raz zagra całkiem dobry mecz, a innym razem gra piach jak my z Sandencją (nie licząc 15 minut 2 połowy).

Trzeba wierzyć, więc tradycyjnie 1:0 dla Lechii, po golu Łukasika (przewrotką)!

TYLKO LECHIA!
7 września 2017, 19:42 / czwartek
@ Cygnus x-1
...to Cię poniosło z tym Łukasikiem..... Ja stawiam 1-2 po dwóch bramkach M.Pajszao
8 września 2017, 07:45 / piątek
Czy ktoś wie jaka jest sytuacja z Lipskim i Stolarskim? Czy wyleczyli kontuzje i będą gotowi na mecz?
8 września 2017, 09:10 / piątek
Za portalem WP.pl : Kuświk, Mila - występ pod znakiem zapytania.
Peszko, Haraslin - kontuzje
Wygląda na to że Lipski jak i Stolarski gotowi do gry?
8 września 2017, 11:42 / piątek
Patryk Lipski będzie mógł zagrać w poniedziałkowym meczu przeciwko Piastowi Gliwice w 8. kolejce LOTTO Ekstraklasa!

Podaje oficjalny fb Lechii
8 września 2017, 11:50 / piątek
a dlaczego wystep mili jest pod znakiem zapytania, przeciez dla tefauenu zapierniczl az milo. Moze juz wyczerpal limit wysilku na ten sezon ? Niech rozwiaze juz kontrakt z Lechia za porozumieniem stron bo to jakas farsa jest.
8 września 2017, 12:29 / piątek
Buahaha już widzę jak Mila rozwiąże kontrakt za 100 tys miesięcznie za "robienie atmosfery w szatni".
8 września 2017, 14:57 / piątek
01.08.2014 Piast - Lechia

0-1 Wiśniewski 20'
1-1 Jurado 22'
1-2 Wiśneiwski 53'
1-3 Vranjes 65'

Trela - Leković, Valente, Janicki, Pietrowski - Pawłowski, Borysiuk, Vranjes, Makuszewski - Wiśniewski - Sadaev

Zmiany: 45' Grzelczak za Pawłowskiego, 84' Możdżeń za Wiśniewskigo

Trener; Machado

Dziękuje, dobranoc.
8 września 2017, 15:17 / piątek
Chujowy Machado zrobił ze słabym składem, okej może nie słabym, ale słabszym od dzisiejszego dobry wynik. Zobaczymy co pokaże najlepszy Polski trener Nowak.
8 września 2017, 20:46 / piątek
Lipski kazał odjebać Siarę ! Informacja pewna, bo telefoniczna.
8 września 2017, 21:33 / piątek
KUCIAK
MILOS AUGUSTO VITORIA WAWRZYN
ROMARIO WOLSKI SŁAWCZEW LIPSKI OLIVEIRA
MARCO.

LEWANDOWSKI ŁUKASIK STOLARSKI
3-1 DLA NAS:
GOLE; ROMARIO MARCO LIPSKI
8 września 2017, 22:32 / piątek
Kto puści bąka przed meczem, orientujesz się?
8 września 2017, 23:31 / piątek
Emeryt
9 września 2017, 11:58 / sobota
Błyskotliwe. Podziwiam.
Tylko uważaj, żeby któregoś dnia ktoś się nie zdenerwował i nie chciał puścić ci bąka w oczy.
9 września 2017, 12:47 / sobota
Emeryt i Przymorze Stare, dla wyluzowania mam zagadkę. Ilu Bąków grało w Lechii? Ja nie chwaląc się (i nie zaglądając w zakładkę 'Ludzie') pamiętałem oprócz Mateusza jeszcze trzech.

Niezalogowany, przypomniałeś skład z meczu sprzed 3 lat. Ilu piłkarzy zostało z tamtego czasu? To tylko 3 lata, a o sporej części z nich pewnie wielu z nas już zapomniało. To pięknie podsumowuje naszą politykę transferową.

Swoją drogą, Machado wyleciał z dorobkiem 12 punktów w 9 meczach. Ciekawe, jaki bilans będzie miał Nowak po 9 kolejce.
9 września 2017, 12:55 / sobota
Jak w poniedzialek Lechia zagra z taka wola walki i zaangazowaniem jak wczoraj Arka to bedzie dobrze. W tej lidze
Wszystko mozna wybiegaf, tylko musi sie chciec. Pierogi portugalskie sa zwykle leniwe.

Jak Nowak teraz wstawi do skladu Lukasika, Krasicia czy Flavio to nie bedzie znaczylo ze jest slabym trenerem tylko, ze nie posiada mozgu.

Obawiam sie tez zeby Nowak nie zmarnowal nowych tak jak to wyglada z Mateasem i Lewym
9 września 2017, 13:25 / sobota
Ja pierdole, ile razy jeszcze.

Banditos, fajnie że wpadłeś na forum. Z twojej wizyty ucieszył się nawet dawno na forum niewidziany t-t i przekazuje swoje pozdrowienia. Cytuję: "banditos wypierdalaj"
9 września 2017, 13:34 / sobota
Goliasz, tak na szybko przypominam sobie Krzyśka Bąka, który jeszcze kopie w Bytowie i Jacka Bąka w latach 80-ych (jak nie wypił, to był doskonały, a może na odwrót :-)).
Innych grzechów na już nie pamiętam.

Pzdr
9 września 2017, 13:37 / sobota
Był jeszcze kierownik drużyny M. Bąk :-).
9 września 2017, 14:07 / sobota
Marka nie pamiętałem. A oprócz Mateusza, Krzysztofa i Jacka (Brazylijczyka) kojarzyłem jeszcze Arkadiusza. Ale on nie grał w Lechii a tylko w Lechii-Olimpii, a zatem, uściślając, tak naprawdę to Bąków z Lechii pamiętałem trzech.
9 września 2017, 14:45 / sobota
Einherjer - merytorycznie wniosles do dyskusji 0 czyli tyle ile Flavio jakosci na boisku
9 września 2017, 14:58 / sobota
Jak nie chcesz dyskutowac to nie ;)
9 września 2017, 15:53 / sobota
Banditos łap:

"Jeżeli nie jesteś kibicem Lechii Gdańsk, ani żadnej drużyny z nią zaprzyjaźnionej i chcesz na łamach tego forum pokazać niechęć do naszego klubu, to nie rób tego. Bez względu na to, co chciałbyś tu napisać, i tak wiemy, że liczysz się z naszą Lechią i jej kibicami, a my zawsze znamy swoją wartość."
9 września 2017, 16:40 / sobota
Gilgacz, przepraszam za przekręcenie nicka, nie wiem dlaczego tak wyszło.
Dr Freud mógłby coś na ten temat powiedzieć :-).

Faktycznie, za czasów nieszczęsnej fuzji jeszcze Arek, ale tak jak piszesz, to do kosza :-).

Pzdr
10 września 2017, 21:31 / niedziela
O Mili nie ma w kadrze pewnie kontuzja. Jest pięciu środkowych pomocników w kadrze to na pewno musi być kontuzja. Nie widać ani Matrasa ani Schikowskiego, którzy więcej od niego grali ciekawe który jest w hierarchii.
10 września 2017, 21:52 / niedziela
A po co mialbym tu byc jakbym nie byl kibicem Lechii? Chodze na mecze, ogladam w TV. Jestem wkur... obecna forma. Dobrze ze chociaz przegral Semafor Poznan i Legla.
10 września 2017, 21:56 / niedziela
banditos , sritos , czy chuj wie jak ci tam
Wypierdalaj!!!
11 września 2017, 17:56 / poniedziałek
Sklad zmontowany last minute.Słup nawijał, ze Nalepa,Matras to duze wzmocnienia ale potrzeba troche czasu na zgranie sie z druzyną.Rozumiem ze ten czas juz minął i go nie wykorzystali?Czyli mamy nastepnych kibicow na trybunach z pensjami kilkadziesiat kola na miesiąc.Teraz jak nie wypali to ma alibi ze ci nowi potrzebują czasu na ...i.t.d.
Kontrakt leci, kasa sie zgadza więc jest ok.
ps.Obstawiam mimo wszystko jak zawsze przekonywujace zwycięstwo 3:0
11 września 2017, 18:14 / poniedziałek
Ale brameczka palce lizac :D
11 września 2017, 18:24 / poniedziałek
Strejlau i te jego dysertacje filozoficzne
11 września 2017, 18:31 / poniedziałek
No to Stojan przywraca nas do rzeczywistosci
11 września 2017, 18:38 / poniedziałek
No 10 minut pograli....
11 września 2017, 18:42 / poniedziałek
Sędzia chyba pojebany...jak tak można to interpretować
11 września 2017, 18:43 / poniedziałek
I tak sie konczy pierdolony minimalizm słupa i jego pupili.Fakt druga żółta z dupy ale zamiast dalej grac do przodu jak zwykle wycofujemy sie na upatrzone pozycje.Oni sa kurwa niereformowalni.
11 września 2017, 18:45 / poniedziałek
jak zwykle strzelona bramka i oddanie inicjatywy

kurwa mać, czy ta jebana zachowawczość kiedyś się skończy?
11 września 2017, 18:48 / poniedziałek
Teraz powinna być bezpośrednia czerwona dla bezmózgiego Wolskiego. Patrzę na te mecz i dochodzę do wniosku, że to jednak nie wina trenera, tylko Ci kopacze są zbyt głupi na ten sport. Na boisku też trzeba używać mózgu...
11 września 2017, 18:51 / poniedziałek
Mi już brak jakichkolwiek wniosków z tej gry. Trener niby chce, wkłady tez. Kłamca prezes mówi ze wsio jest ok. Czyli powinno być cudownie. A sędzia toni tak kurwa. Szkoda slaaczewa ale nie widzę tego kolorowo. Czyli standard bycia kibicem zakochanym w Lechii
11 września 2017, 18:51 / poniedziałek
W obronie dalej dramat zwlaszcza Wojtkowiak to nieporozumienie Augustyn nic lepiej.Jesteśmy wolni i nie nadążamy stad tyle kartek.To co wyprawia z nimi ten Żivec czy jak mu tam,to kompromitacja dla naszych kopaczy.
11 września 2017, 18:52 / poniedziałek
słabo to wygląda, przerwa na reprę nic nie pozytywnego nie wniosła
11 września 2017, 18:52 / poniedziałek
@Tomas 73 - tak, po zmianie trenera, na takiego, który będzie wiedział co to ambicja, ale najpierw trzeba zmiany prezesa.
Szczerze - wolę żeby przejebali, żeby przejebali sezon, spadli, ale w zamian to znów była nasza Lechia. Oglądać nie idzie tego cyrku.
11 września 2017, 18:53 / poniedziałek
ludzie jeśli zależy wam na tym żeby uratować ten klub
zbojkotujcie ten stadion nie dajcie kasy tej pieprzonej klice
może ktoś otworzy wkońcu oczy to nie jest Lechia to banda
nieudaczników i zarząd robiący pod przykrywką jumane interesy
miejmy odwagę i powiedzmy w końcu dośc
11 września 2017, 18:55 / poniedziałek
Jak nie wygrają 8-ego meczu z rzędu , a na okrasę wpierdol w Bytowie to ja nie wiem co musi się jeszcze wydarzyć by wytargać za ucho
11 września 2017, 18:55 / poniedziałek
Mi już brak jakichkolwiek wniosków z tej gry. Trener niby chce, wkłady tez. Kłamca prezes mówi ze wsio jest ok. Czyli powinno być cudownie. A sędzia toni tak kurwa. Szkoda slaaczewa ale nie widzę tego kolorowo. Czyli standard bycia kibicem zakochanym w Lechii
11 września 2017, 18:56 / poniedziałek
jak tak dalej pójdzie to wylądujemy jak Polonia W-wa a oni się zmyją
i będzie pozamiatane
11 września 2017, 18:57 / poniedziałek
Dostać dwie żółte kartki w jednej akcji to tez sztuka.

Słabo to widzę...

TYLKO LECHIA!
11 września 2017, 18:58 / poniedziałek
weżmy sprawy w nasze ręce a pierwsze co możemy zrobić to odciąć ich
od naszej kasy
11 września 2017, 19:03 / poniedziałek
Nunes...co to się będzie działo..
11 września 2017, 19:03 / poniedziałek
wiem co to Lechia i biało zielona rodzina ale tego tu niema
lepsza btła atmosfera na t 29 bo to był nasz dom a tu jest
to tylko przechowalnia emerytów i nieudaczników + KLIKA KRĘTACZY
żyjących z prowizji kupił sprzesał wypożyczył
bo o to tu chodzi to nie jest nasz klub
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.535