Gdańsk: czwartek, 23 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Lechia-Jaga, PN, 18.09.2017, 18:00

strona 1/1

1

12 września 2017, 17:09 / wtorek
Sporo u nas ostatnio Ukraińców, a tym razem z wizytą wpadną Białorusini. Wizyta będzie kurtuazyjna, znaczy się trzy pizdy pod oko i grzecznie do domu. Murzyn ustrzeli hattricka, o ile nie będzie miał horej curki.

"Roses are red and sky is blue. Hej, Jagiellonia, I'll wpierdol you".
12 września 2017, 17:13 / wtorek
Ciekawe kiedy swoje prowokacje na forum zacznie białoruski cwel?
Stawiam gdzieś tak w okolicach czwartku...
12 września 2017, 20:41 / wtorek
A ja myślę, że to zależy od wyniku. W zeszłym sezonie po trzech wpierdolach jakie zebrali chyba się nie pokazywał?
13 września 2017, 08:24 / środa
Masz rację Einherjer, po meczach nie pokazywał sie, za to dał show po zakończeniu sezonu, jak wiec widac jest typowym "Januszem Hejtu"

Wracając do meczu, bedzie to okazja do weryfikacji, czy szczęśliwe zwyciestwo w Gliwicach to początek postępu, czy to statystyczny fart w mizerii jaką prezentowali.
Jedno jest pewne, minimalizm Nowaka nie może mieć tu miejsca, bo jak widać po wynikach przeciwnik 2/3 punktów zapewnił sobie w okolicach 90 minuty.
Mój typ 2:0 po golach Łukasika z przewrotki.

TYLKO LECHIA!
13 września 2017, 09:03 / środa
ale że 2 przewrotki ? to byłoby coś ;)
13 września 2017, 09:40 / środa
Będzie jedna przewrotka z 30 m dlatego zaliczą nam 2-gole od razu.Tak to pewnie będzie.
A tak poważnie to tradycyjne 3-0 lub 5-1 wystarczy.
(3x)Marco Balde i Wolski
13 września 2017, 18:18 / środa
LECHIA dopiero się rozkręca, jest szansa i nadzieja, że wejdziemy na górny pułap i zaczniemy walić jednych po drugich solidnymi zwycięstwami...
Ale na obecną chwilę, to jeszcze nie jest to.
Baba Jaga ma 4 zwycięstwa, dwie wtopy i dwa remisy, punktowo wyglądają lepiej, ale na szczęście to NIE ZAWSZE MUSI IŚĆ W PARZE Z GRĄ, ich grą... ich trener Irek Mamrot coś tam kombinuje, jego brocha!
Ja uważam, że wygramy ten mecz po średnio-dobrym poziomie (Jaga podniesie wysoko poprzeczkę w pierwszym kwadransie). Jak to odpowiednio przetrzymamy, to wygramy ten mecz.
WYGRAMY RÓŻNICĄ 1 BRAMKI, ale wygramy i tego się trzymajmy!!!

PS. Ja tam w NASZĄ LECHIĘ WIERZĘ i TO SZCZERZE!
13 września 2017, 18:45 / środa
2:0 dla Lechii. Pierwszą tradycyjnie Łukasik przewrotką. Drugą po bieganiu, walce o piłkę, harowaniu na każdym centymetrze boiska strzeli Dziki... i to nie byle jaką, bo z półobrotu, krzyżakiem, nożycami, pełnym lobem z piętki. Przy tym zaliczy asystę po swoim diagonalnym podaniu
13 września 2017, 19:21 / środa
5-0 dla nas. Bramki: Nalepa, Mila, Matras, Lewandowski, Schikowski.
13 września 2017, 22:15 / środa
Akurat Schikowski i Matras mogliby zagrać. Sebek to powinien na pomniku Jana III Sobieskiego usiąść - taki z niego bohater...
Koledzy, bracia, pikniki - nie łudźcie się - Lechia jest obecnie maszynką do szwindli. Czekam aż to wszystko pierdolnie i wstaniemy z popiołów. Tylko Lechia - tylko gdańszczanie!

A My swoje!!!
13 września 2017, 22:45 / środa
Opanujcie się z tą Milą. Chłop już dość zapierdalał w tym tygodniu. Tak kreatywnego i mocnego do bólu pytania dla Ligi+Extra (konkretnie do tej pały co nie idzie zrozumieć co mówi) nikt by się nie powstydził. Swoje zrobił, także wolne z urzędu na Piasta dostał.

Z Jagą też może być lipa bo podobno szykuje się w październiku derbowy mecz TVP 3 - RADIO Gdańsk i to jest na razie priorytetowy termin by uzyskać najlepszą formę.

Szkoda, że odeszliśmy od starych praktyk gdzie nieroby w chuja walące biegały od poniedziałku do piątku od mola do mola.
------------
Wracając do poważnych tematów.

Oby powtórzyła się historia i żeby Marco wyruchał kolejne białoruskie kurwy co wskoczyły tam do defensywy. Ktoś się orientuje czy Marian w dalszym ciągu kontuzjowany? Bo jak tak to mamy w chuj plus, młody co bronił za niego dramatyczny mecz. Podobnie jak nowy hit transferowy i jakaś kłoda z Bałkanów na stoperze.
14 września 2017, 21:40 / czwartek
Dla mnie Miła to podsumowanie tego co się dzieje w Lechi ... piłkarze mierni co dla kasy udają piłkarzy . Wstydu nie ma za tyle chajcu ... w poniedziałek wysyłam Cv do klubu , za 6 000 netto miesięcznie z chęcią będę robił "dobra atmosferę w szatni ". Nawet browara po meczu im otworze.

A co do meczu. To wróżę powtórkę z pamiętnego meczu na T29 gdzie oficjalnie nas nie było:)
14 września 2017, 22:40 / czwartek
Piszę z Walencji. Niestety mecz obejrzę w ....tablecie (jeżeli znajdę). Co do wyniku,zadowoli mnie każda wygrana czyli 3 pkt. Jaga byla ostatnio regularnie odgrywana przez Lechię i niech tak zostanie. Co do składu się nie wypowiadam bo Lechistów nie ujrzymy. Smutne to bardzo, że czasy zmarłego właśnie Rysia Polaka i jego wcześniejszych kolegów odeszły chyba bezpowrotnie. Ćóż sentyment i miłość do klubu pozostaje na zawsze.
14 września 2017, 22:49 / czwartek
Mendziary nie oglądałem, bo obiecałem kiedyś mojej Pani, że już nigdy więcej telewizora pięścią nie przebiję (dwa mam na sumieniu). Poratujcie pany jakie pytanie pan frotka zadał mendziarze?
15 września 2017, 06:14 / piątek
Mam to samo... znaczy kurwiny nie oglądałem i chętnie się dowiem o co Cycu zapytał.

Maciej: dailymotion (kanał Ekstraklasa).
18 września 2017, 11:16 / poniedziałek
podbijam wątek meczowy...
18 września 2017, 12:31 / poniedziałek
3 minuta
https://openload.co/f/Y5WKT7pIzcA
18 września 2017, 18:50 / poniedziałek
Co to kurwa ma byc???
18 września 2017, 18:54 / poniedziałek
Jest zajebiscie...nie za cieplo troche mokro ..wolski jako kurwa skrzydlowy...agustyn idzie na krola strzelcow..dziewczyny tsncza...no jest kurwa super...
18 września 2017, 21:18 / poniedziałek
Remis niestety zasłużony, po prostu suma czynników i postaw wychodzi po równo.
Bramkarze - zdecydowanie na nasz plus, w Jadze był jakis świezy ręcznik.
Obrona - tu na remis obie były dramatycznie słabe
Środek pola - remis ze wskazaniem na Jage, bo....u nas był Krasic (piszę to ze smutkiem, ale taka prawda)
Śkrzydła - zdecydowanie na korzysc przeciwnika, oni mieli takiego jednego, co go w Lechii nie chcieli i zrobił dziś gola i piękną asystę.
Napastnik - na nasz plus bo był Marco
Trener - na plus przeciwnika, bo był, u nas chyba nie, choć ktoś tam łaził przed ławką rezerwowych, w zasadzie ciężko powiedzieć czy był jakiś trener...

Patrząc na te dzisiejsze poczynania naszych gwiazd, stwierdziłem, nie pierwszy raz ze brakuje tylko jednego. Kogoś kto poukłada te klocki, kto tchnie w tą drużynę dobre fluidy. Tylko i aż tego brakuje.
Ps. Odstawcie Romario Balde od krycia przy stałych fragmentach gry przeciwnika, to igranie z ogniem.

TYLKO LECHIA!
18 września 2017, 22:57 / poniedziałek
Bardzo dobrze, że padło dużo bramek. Fajnie się to oglądało.
Już wielu o tym pisało, że Krasic i Nunes powinni oglądać mecz z trybun. Naliczyłem Krasicowi chyba tylko 2 kontakty z piłką które nie zakończyły się stratą. Jeśli zawodnik tej klasy nie potrafi już dobrze przyjąć piłki to chyba sam powinien podać się do dymisji.
Powiedzcie mi w czym Krasic jest lepszy po Frankowskiego, że ten pierwszy wychodzi u nas w 1 składzie, a drugiego decydenci pogonili z Lechii? Trochę to smutne że od jakiegoś czasu, "Lechii w Lechii" pozostał tylko 12-ty zawodnik.
18 września 2017, 23:17 / poniedziałek
@LG ZASPA 1945 dzięki za link, trzeba było się przebić przez milion reklam,ale warto było zobaczyć tą "wazelinę".

Od zawsze powtarzam, że mało wiem w tematach czysto piłkarskich, ale jak teraz czytam narzekania na krasica to mam de ja vu. Mnie ten typ nigdy nie przekonywał. Hamulcowy od zawsze.

Brawo Lwy za trans i sektorówkę. FUCK THE POLICE. Śledziu trzymaj się.
19 września 2017, 11:17 / wtorek
Jak się wychodzi trójką obrońców, z których dwóch zaraz będzie na emeryturze, to trzeba się liczyć z koniecznością strzelenia dużej ilości bramek, aby wygrać. Skoro tylko 3 obrońców, to musi być dobra paka w ofensywie, aby co chwilę stwarzać sobie sytuacje. Stwarzanie sobie sytuacji to nie to samo co utrzymywanie się przy piłce. Lechia jeszcze za mało gra DOBRYCH prostopadłych piłek i za mało w kluczowych momentach akcji gra MĄDRZE z pierwszej piłki. Holowanie piłki od nogi do nogi, zawsze z przyjęciem, nie daje żadnej przewagi i nie pozwala na zaskoczenie przeciwnika.

Brawa za walkę do końca, ten skład na pewno stać na to, aby mieć kilka punktów więcej, a to już sprawa dla trenera.
19 września 2017, 18:11 / wtorek
Mało komentarzy bo i nie ma o czym pisać. Od początku sezonu poza euforią po meczu z Płockiem to w zasadzie nic a nic się nie zmienia. Przypadkowa i szczęśliwa wygrana z Piastem dopełnia obrazu dzisiejszej "Lechii". Drużyna gra przez 15 - 20 minut a potem skóra cierpnie kibicom. Ile jeszcze wody ma upłynąć w Wiśle żeby coś w Lechii drgnęło. Transfery przed sezonowe do linii obrony są poniżej krytyki. Tak naprawdę to formacja, z której Lechia spłynęła nie istnieje. Niewiele lepiej jest w pomocy i ataku. Ale to co wyprawia Augustyn, którego byle napastnik ogrywa jak juniora wola o pomstę do niebios. Fakt, Przemek strzelił gola jak stadiony świata ale gdzie byli środkowi i obrońcy? Gdyby byli z Miłą na piwie pewnie efekt byłby identyczny. Jestem w Hiszpanii i oglądałem mecz rezerw drużyn z La liga i daj Boże żeby Lechia tak grała jak Ci do 19 lat piłkarze.
20 września 2017, 15:47 / środa
Slawczew po meczu:"nasze miejsce jest na szczycie, dam z siebie wszystko dla tego klubu." Żeby tylko nie dostał kary za takie deklaracje bo przeciez jak stwierdzil prezes tylko Legia gra o mistrzostwo a dla nas top 5...

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.764