Gdańsk: sobota, 26 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Podziękowania dla działaczy, trenerów i piłkarzy...

strona 1/1

1

23 września 2017, 18:22 / sobota
Podziękowania od kibica z ponad dwudziestoletnim stażem.

(Najpierw proszę sobie przypomnieć, co oznacza słowo "ironia".)

Oto, za co chciałbym gorąco podziękować działaczom, trenerom i piłkarzom klubu Lechia Gdańsk:

1. Za transparentną, czystą i wzorową pracę organizacyjną. Wszelkie nasze sprawozdania z działalności organizacyjnej czy spraw finansowych są stawiane innym klubom jako wzór, dlatego oceniającym je komisjom nawet przez myśl nie przejdzie, żeby karać nas ujemnymi punktami czy karami finansowymi. Nie musimy pożyczać pieniędzy na wypłaty, piłkarze dostają swoje na czas. A zarabiają tyle, na ile zasługują.

2. Za jasne stawianie celów sportowych. Gramy o mistrzostwo i się z tym nie kryjemy. Gramy, bo chcemy osiągnąć sukces. Gramy, bo pragną tego kibice pamiętający jeszcze choćby biedne i smutne tułanie się w drugiej lidze np. na początku lat 90-tych.

3. Za poważne traktowanie rozgrywek Pucharu Polski.

4. Za właściwe dobieranie taktyki i składu w każdym meczu. Za reagowanie na zmieniającą się podczas meczu sytuację. Za granie o pełną pulę, a nie zachowawcze bronienie jednobramkowej przewagi, czy remisu.

5. Za to, że nikogo się nie boimy. To inni się boją nas. To Legia czy "Lech" trzęsą portkami przed każdym meczem z nami i modlą się o remis.

6. Za dbanie o to, aby w Lechii nie brakowało wychowanków. Cieszymy się, że w kadrze są chłopaki wychowani na Przymorzu, Chełmie czy Stogach. Chłopaki, którzy kochają ten Klub i to Miasto i którzy oddaliby za Lechię wszystko. Są też chłopcy z okolic Gdańska, z Kolbud czy Cedrów Wielkich. Oni też od dziecka ze swoimi ojcami przyjeżdżali na mecze Lechii a u siebie pod domem kopali piłkę biegając w biało-zielonych koszulkach. To oni mają silną pozycję w drużynie, oni dbają o właściwą atmosferę, oni motywują piłkarzy zatrudnionych "z zaciągu".

7. Za staranną opiekę nad drużyną rezerw . Każdy piłkarz wie, że jeśli będzie uczciwie pracować i dzięki temu błyśnie w rezerwach, otrzyma szansę na grę w pierwszym składzie. Każdy piłkarz z pierwszego składu czuje presję, bo gdy obniży loty, trener może go zastąpić kimś, kto na to uczciwie zasługuje.

8. Za dbanie o juniorów, za odpowiednie kierowanie ich rozwojem, za wprowadzanie ich do pierwszego składu i trzymanie w klubie.

9. Za to, że nawet gdy przegrywamy (każdemu się może zdarzyć), to i tak jesteśmy dumni, bo wiemy, że piłkarze dali z siebie wszystko.

10. Za to, że nawet nieprzychylni nam dziennikarze potrafią obiektywnie przyznać, że stworzyliśmy doskonały i wzorowy model sportowo-biznesowy.

11. Za to, że nawet kibice drużyn, z którymi się "nie lubimy", choć nas nienawidzą, to wiedzą, że Lechia to potęga pod każdym względem.

12. Za to, że my się możemy śmiać z innych, a nie inni z nas.

13. I za parę innych rzeczy, ale nie chce mi się już pisać, bo ci, którzy rządzą tym klubem i tak mają to wszystko w d…. Oni za parę miesięcy czy lat, gdy już nie będą w stanie wycisnąć więcej kasy, gdy zacznie im się palić grunt pod nogami, w końcu odejdą, zostawiając po sobie wielki bałagan, długi itd.

My, zarażeni nieuleczalnym wirusem, który każe nam być z Lechią zawsze, zostaniemy.
23 września 2017, 18:29 / sobota
Pięknie napisane.Wzorowa szydera.
23 września 2017, 19:23 / sobota
Ja również dołączam się do podziękowań no i oczywiście zdrowie Prezesa!!!!
23 września 2017, 19:30 / sobota
Dziekujemy!Gilgacz podeslij im to do klubu na pewno sie ucieszą.Tyle pochwal na raz nie czesto sie zdarza...
23 września 2017, 19:40 / sobota
Lechia to jest taki Miś..na miarę możliwości Man.dziary
I to nie jest jego ostatnie słowo
Robią z Lechii posmiechowisko!
23 września 2017, 20:47 / sobota
Oficjalna poda że nie daliśmy rady.Slup że to wina sędziego i że przeciwnik źle odczytał naszą grę. Daltony puszczą parę usmieszkow.Walduś zrobi serduszko.Murzyn nie wie o co chodzi.Spedytor -filantrop podrzuci parę nowych wynalazków. Prezio sprzeda ,kupi,wypożyczy,pożyczy kasę od eks-Komisja Ligi w życiu się nie rozezna ile mamy długu... Klub sportowy Tęcza jedzie dalej...
23 września 2017, 21:20 / sobota
A Mandziara niech wypierdalala .
.. Razem ze swoim słupem.
23 września 2017, 22:45 / sobota
Ktoś tu dobrze szprecha? Myślę, że warto to przetłumaczyć na niemiecki.
23 września 2017, 22:52 / sobota
Mandziara won.
23 września 2017, 23:14 / sobota
Wypierdalać kurwy orać pole za stadionem Bruk Betonu przynajmniej na pusto nie wrócicie a Sebek do ciepłych krajów bo pogoda w Trójmieście już chujowa, przecież w domu nie będzie cały dzień siedział.

Z Wieśniakami i żydami z kałuży w dwupaku jeszcze nikt nie przepierdolił. Z dwoma największymi żurami ligi w pizdę. Nie ma słów na was szmaciarze. Debry byłby jutro to i to byście ujebali. Zero szacunku.

Won, wypierdalać
23 września 2017, 23:18 / sobota
Podpisuje się pod tymi podziękowaniami.

TYLKO LECHIA!
24 września 2017, 00:11 / niedziela
Drogi ,,gilgacz"-u i drodzy forumowicze myślę że skala złej sytuacji w klubie nie jest nam wiadoma i nie jesteśmy świadomi w jakim mule się znajdujemy tak do końca. Biorąc pod uwagę osobę prezesa i jego dotychczasowe dokonania w innych klubach gdzie maczał palce i gdzie zawsze po sobie pozostawiał zgliszcza to ja bardzo czarno to widzę .Po mojemu nie dokończymy nawet tego sezonu lub spadniemy z hukiem i wtedy prezes czmychnie w nocy z klubu na zawsze.Z porannej prasy się dowiemy ,,Lechia Gdańsk bankrutem". Sądzę że to nie przypadek że mimo braku logiki Nowak nadal jest trenerem ,piłkarze całkiem nie źli ,,zapomnieli"jak się gra w piłkę ,farmazon na ,,uspokojenie" kibiców o 21 milionach ,totalna wyprzedaż po zakończeniu poprzedniego sezonu .
24 września 2017, 00:47 / niedziela
KONIEC.
WSZYSCY WYPIERDALAĆ.
24 września 2017, 03:33 / niedziela
Do Franciszka Józefa Wernze'go:

Das Dankeschön von einem Lechia-Fan mit mehr-als-20-Jahre Erfahrung.

Hiermit möchte ich mich bei allen Aktivisten, Trainer und Fußballspieler von Lechia Gdańsk für folgendes ganz herzlich bedanken:

1. Danke für eine transparente, saubere und vorbildliche Arbeit. Alle Berichte über unsere organisatorische Tätigkeiten oder über die Finanzen werden anderen Clubs als Vorbild gestellt, so dass die jeglichen Beurteilungskomitees nicht einmal drüber denken, uns mit irgendwelchen Geldstrafen oder negativen Punkten zu bestrafen. Wir müssen kein Geld für Löhne ausleihen, die Spieler bekommen ihr Geld pünktlich. Und sie verdienen so viel wie sie es wert sind.

2. Danke für eine eindeutige Sportzielsetzung. Wir spielen um die Meisterschaft und das ist kein Geheimnis. Wir spielen, weil wir einen Erfolg erreichen wollen. Wir spielen, weil unsere Fans, die auch die armen und traurigen Zeiten zB. in den frühen 90er in Erinnerung haben, sich das wünschen.

3. Danke für eine ernsthafte Behandlung der Spielen des polnischen Pokals.

4. Danke für die richtige Taktik und Teamzusammenstellung in jedem Spiel. Für die Reaktionen auf die wechselnde Situation während des Spiels. Für den Kampf um einen vollen Topf, und nicht um eine 1-Tor-Führung- oder Unentschieden-Verteidigung.

5. Danke dafür, das wir keine Angst vor jemandem haben. Das sind die Anderen, die Angst vor uns haben. Es sind Legia oder "Lech", die vor jedem Spiel gegen uns die Hose voll haben und für ein Unentschieden beten.

6. Danke für volle Aufmerksamkeit , dass bei Lechia kein Fussballnachwuchs fehlt. Wir freuen uns drüber, dass in unserem Kader die in Przymorze, Chełm oder Stogi aufgewachsenen Jungs dabei sind. Die Jungs, die diesen Club und die Stadt lieben und die Lechia alles opfern würden. Es gibt auch Jungs aus der Nähe von Gdańsk, aus Kolbudy oder Cedry Wielkie, die als Kinder mit ihren Vätern zu Lechia Spielen kamen, und zu Hause in weiss-grünen Trikos spielten. Sie haben eine starke Position im Team, sie kümmern sich um eine richtige Atmosphäre, sie motivieren die „Von-Aussen”-Spieler.

7. Danke für eine sorgfältige Pflege der B-Mannschaft. Jeder Fußballspieler weiß, dass, wenn er ehrlich stark arbeitet und dadurch in den Reserven bemerkt wird, wird er eine Chance bekommen, in der A-Mannschaft zu spielen. Jeder Spieler der A-Mannschaft fühlt den Druck und weiß, wenn er die Leistung senkt, ersetz ihn der Trainer mit einem anderen Spieler, der es richtig verdient hat.

8. Danke für die Sorge um die Junior-Mannschaften, für Aufsicht über ihre Entwicklung, für die Einführung in die A-Mannschaft und für die Entscheidung, sie im Club zu halten.

9. Danke, dass auch wenn wir mal verlieren (kann jedem passieren), wir sind bleiben immer noch stolz, weil wir wissen, dass die Spieler alles von sich gegeben haben.

10. Danke dafür, dass auch die uns unfreundlichen Journalisten objektiv zugeben können, dass wir ein perfektes und vorbildliches Sport-Geschäftsmodell geschaffen haben.

11. Danke, dass auch die Fans der von uns nicht geliebten Mannschaften, obwohl sie uns hassen, wissen, dass Lechia in jeder Hinsicht eine Macht ist.

12. Danke dafür, dass das wir sind, die über andere lachen können, und nicht umgekehrt.

13. Danke auch für ein paar andere Dinge, aber ich habe keine Lust mehr zu schreiben, denn den, die diesen Club regieren sowieso ist das alles scheissegal. Sie werden in ein paar Monaten oder Jahren, wenn sie nicht mehr in der Lage sind, mehr Geld zu abheben, wenn sie den Boden unter ihren Füßen zu verlieren, den Club letztendlich in einem großen Chaos, mit Schulden und Durcheinander hinterlassen.

Und wir, die mit einem unheilbaren Virus, der uns mit Lechia für immer verbindet, infiziert sind, wir werden treu bleiben.
24 września 2017, 08:34 / niedziela
Również dziękuję. Pamiętam wiele dekad ciągłego przegrywu. Dopiero od 3 lat Lechia funkcjonuje jak prawdziwie profesjonalny klub czego dowodem jest wysoka 4 pozycja ma koniec sezonu 16-17. Tak trzymać panowie!
24 września 2017, 08:39 / niedziela
gilgacz
Ode mnie dla Ciebie SZACUN !!!
24 września 2017, 09:45 / niedziela
Sitek, danke!
24 września 2017, 19:48 / niedziela
dołączam się do podziękowań

łubudubu łubudubu....
24 września 2017, 22:28 / niedziela
To ja może jestem nudny...Ale dziękuje klubowi, że nie oglądam meczów na żywo dzięki likwidacji zniżki dla dzieciaków na prostą, co spowodowało ze nie kupiłem w tym sezonie karnetów dla mnie i syna. Dziękuję że dzięki klubowi postanowiłem nie chodzić w tym sezonie na mecze (wiele mnie nie ominęło). Jak bym jeszcze za to zapłacił wqrwienie sięgneło by zenitu. #BrawoWy
24 września 2017, 23:54 / niedziela
Kibicowski w tv to też tak słabo to wygląda jak na żywo?
25 września 2017, 10:02 / poniedziałek
Wszystko Super, ale martwi mnie to jak mało my kibice działamy w tej sprawie, aby coś ruszyło. Każdy pisze ( w tym ja) mądre słowa dotyczące obecnej sytuacji w klubie, ale nic z tego nie wynika. Czemu nie ma bojkotu zarządu? Czemu nie ma spotkania z piłkarzami i preziem jak to miało miejsce kiedyś? Tylko my kibice możemy coś z tym zrobić póki nie jest za późno.
27 lutego 2018, 20:42 / wtorek
bojkot/protest - jak nie na najbliższym meczu u nas to kiedy?? już największy optymiści wymiękają...
27 lutego 2018, 20:57 / wtorek
No co ty sitek. Jaki protest. Nie pamiętasz jak ostatnio dojebaliśmy wyborczej... To jest coś, a nie jakaś tam dziecinada z bojkotem.
27 lutego 2018, 21:17 / wtorek
Uuu, ale żeś dojebał, pewnie po takim wpisie młynowi się zawiną.
Byłeś na meczu, słyszałeś co było anonsowane w przerwie ?
27 lutego 2018, 21:18 / wtorek
Lepszego momentu jak gorące pozdrowienia dla klanu Adasia nie ma, mecz z legla duży przekaz w tv. Proponuję kupić fałszywe banknoty ojro i wypierdalac na murawę może Adaś na nie się połasi i wypierdoli od nas...
27 lutego 2018, 21:23 / wtorek
Tak Mandziara i Owen slyszeli i sa przerazeni skandowaniem trybun.Dzis o północy ma sie zebrać sztab kryzysowy pod przewodnictwem prezesa.Swoj udzial zapowiedzieli dyrektorzy Bieniuk,Wojciech i Jasiu a takze przedstawiciele Najwyzszej Rady Druzyny z frotka na czele.Potem zostanie wydany oficjalny komunikat w celu unikniecia rozruchow na mieście.
28 lutego 2018, 09:13 / środa
mecz z 7egia wydaje się idealnym czasem na puste trybuny, ale z drugiej strony, jak nie iść i nie wspierać Lechii w trudnym okresie??
5 maja 2018, 11:35 / sobota
W ramach podziękowania panom którzy mienią się piłkarzami mam ofertę nie do odrzucenia jeszcze nie jest za późno by rozpocząć prawdziwą karierę, odnośnik można też i tu odnośnik
5 maja 2018, 12:42 / sobota
Stoimy nad grobem ,teraz szparka odda punkty nieczecy nasze chłopaki nie dogadają się z Piastem bo Ci też mają ciężko.Pewnie z Pogonią i Sandecją wygramy ale to bedzie za mało

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.731