Gdańsk: sobota, 21 października 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Lechia-Zagłębie, SO, 30.09, 15:30

strona 1/2

23 września 2017, 22:40 / sobota
Dobra kurwa. Póki co mam częściowego farta. Z Piastem udało się wygrać. Na Jagę nieświadomie dublowałem wątek, więc niech będzie, że odpowiadam tylko za drugą połowę, którą wygraliśmy. Wiem, wiem, naciągane, ale juz sie kurwa naprawdę musimy chwytać tego, czego się da.

Pewnie wielu z Was myśli podobnie. Jebie mnie to, że Zagłębie jest na trzecim, a my na dwunastym miejscu. Jebie mnie to, że naszym piłkarzykom nie idzie i mają trenera pizdę. Oczekuję wysokiego, efektownego zwycięstwa. Jak to zrobią - ich sprawa. Choćby mieli grać w ośmiu, maja byc trzy punkty. Kurwa, nie wierzę po prostu w to, co się dzieje. Czas sie obudzić.
23 września 2017, 23:25 / sobota
Po Frankowskim w zeszłym tygodniu teraz będzie czas dla Tuszyńskiego, Pawłowskiego i Buksę. Przejebane, jest sens wychodzić?
23 września 2017, 23:30 / sobota
Jazda z kurwami!
24 września 2017, 08:37 / niedziela
Remis będzie sukcesem.
24 września 2017, 10:52 / niedziela
Chuja ma w gębie....
24 września 2017, 20:58 / niedziela
Przecież to tylko Zaglebie.
Zaglebie do gleby i uj.
25 września 2017, 19:43 / poniedziałek
WITAJCIE!
Trzeba coś zdziałać, trzeba coś zrobić, trzeba wierzyć i mieć nadzieję!!!
Bo jeśli to wszystko nie wypali to spadamy z HUKIEM do I ligi---koszmar i masaaaaakra.
A tak przy okazji, śledzie z wioski rybackiej na północ od Sopotu co raz to podważają i piszą kłamstwa o Nas i o czerwcu 1984 na Ejsmonta, zaczyna mnie to co raz bardziej drażnić, A DOKŁADNIEJ brzmi to tak:

"... tak, tak. Troszke bredzisz aczkolwiek bylo fajnie
Tylko "wlatcy pulnocy" po kazdej przegranej akcji, nie przyznali sie honorowo do porazki lub wjezdzali ze sprzetem na ustawke ? Tak zginal kibic we wrocku. Zawsze te tlumaczenia. Ze policja wjechala, typ mial kamere. Ich bylo 100 nas 15tu etc. Etc. Wlasnie za to w Pl was nikt nie szanuje. Ktos wmowil nowemu narybkowi ze zdobyl gorke . Powaznie ? Przegonienie Arki przez milicje, wpuszczenie kibicow przyjezdnych na to samo miejsce jest zdobyczą? Tylko w Gdansku ;) Pozdrawiam
Stary solony sledz
2017-09-25 19:13
ODPOWIEDŹ JEDNEGO Z NASZYCH:

Śledziu z Witomina NIE KŁAM, PROSZĘ CIĘ NIE KŁAM!!!
W czerwcu 1984r. mialem 19 lat, i zdobywalem Waszą tzw. "gorke" , byly dwa ataki i pamietam jak bylo, milicja i czarni anty terrorysci (bo juz tacy istnieli) stali po drugiej stronie murawy i nawet się nie ruszyli, po prostu bali się tych 5 czy 7 tysiecy kibiców z Gdanska, a zwlaszcza tych naszych DWOCH TYSIECY NAJ BARDZIEJ FANATYCZNYCH!!!
Nie przyklejajcie do tej historii FAŁSZU O MILICJI I INNYCH BZDETACH, bo sie po prostu osmieszacie. Prawda jest prawda a kłamstwo to kłamstwo.
Do Was pisze bezdomni z kortami w tle!!!!
Wolny Jasio..."

Tak to wygląda, jakaś akcja propagandowa, albo co bo trza wyprostować to śledziowe towarzystwo, które NOTORYCZNIE KŁAMIE i pisze nie prawdę!
Pzdr i życzę NAM WSZYSTKIM WYGRANEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25 września 2017, 22:47 / poniedziałek
Bluzgać można oczywiście w opór, ale prawdy nie oszukacie. Zagłębie na dzisiaj kompletnie jest poza naszym zasięgiem. Opanowali w tym sezonie 3-5-2 w ciągu dwóch miesięcy, gdzie Lechia przez 1,5 roku nie potrafiła ogarnąć tego systemu.

Wypada Augustyn, nie chce nawet myśleć jaka wyjdzie para stoperów na ten mecz. To będzie obraz nędzy i rozpaczy. Prawodopobnie będzie to Nalepa, ale proste pytanie nasuwa się samo, skoro Wojtkowiak był dobierany do Augustyna to co musi być z tym chłopakiem, że on nie wygrywa rywalizacji na stoperze z bocznym obrońcą? Świerczok na 9iątce bardzo ruchliwy, strasznie nie wygodny dla takich drewnianych kołków jakich mamy w tej chwili na stoperze Zajadą nas tym 3-5-2 gdzie obu flankach jadą równo zwłaszcza na prawej stronie pięknie lata Czerwiński objawienie początku sezonu. Wawrzyniak spuchnie w pół godziny i będzie najpierw kartka a później nie wiadomo co. Starzyński jako 10ątka i lider tego zespołu pewien poziom utrzymuje zawsze. Świetne wrzutki i przegląd pola, w tym sezonie przez zmianę systemu gry jak gdyby mniej widoczny, ale drugie trzecie podanie rozpoczynające akcje bramkowe to nadal jego robota. Tak się złożyło, że oglądałem w tv 2 połowę Chuja-ma-w-gębie na kurwie w Gdyni i jestem strasznie ciekawy na ile sobie Lechia pozwoli bo tamten mecz był strasznie nędzy i tu jest jedyna szansa dla nas a mianowicie ich słabe wyniki na wyjazdach. Mają też takie momenty jak parę kolejek temu, gdzie prowadzili 2-0 do przerwy z Płockiem u siebie a ostatecznie skończyli na 2-2. Ale chyba po małym dołku (3 mecze 2 punkty) znowu idą do góry bo ostatnio dwa zwycięstwa.

Kuciak
Milos Nalepa Nunes Wawrzyniak
Slavchev Łukasik
Stolarski Wolski Oliviera
Marco

Milę wstawiłbym do wywiadu w przerwie albo przed meczem. Jeszcze się zastanawiam, który moment byłby najlepszy.

Zmiany:
Kuświk za Łukasika (gdy będziemy przegrywać)
Flavio za Olivierę (gdy będziemy remisować)
Vitoria za Wolskiego (gdy będziemy wygrywać)
26 września 2017, 10:41 / wtorek
Jednorazowe zwycięstwa przeplatane innymi wynikami na niewiele już się zdadzą, bo nie spowodują progresji w tabeli, a perspektyw na zwyżkę formy nie widać, samo pokonanie Zagłębia nie spowoduje marszu w górę. Patrząc na statystki jeszcze skuteczność nie jest najgorsza bo tylko czołówka prezentuje się lepiej, natomiast jeżeli chodzi o defensywę to katastrofa w porównaniu np. z serią meczów bez straty gola w rundzie finałowej poprzedniego sezonu.

Patrząc realnie 4:4 po hat-tricku Marco i wyrównaniu Dusana w 90 minucie - dla nich Buksa, Madera, Tuszyński i Pawłowski.
26 września 2017, 22:04 / wtorek
Czy bilety dalej po 5 zl czy juz wyniki sie poprawiły i piłkarze nie czują że muszą dopłacać ?
27 września 2017, 20:57 / środa
Mam pytanie do niektórych bywalców tego forum .Czy ja kupując karnet na cały sezon też jestem słupem ?
27 września 2017, 21:52 / środa
To zależy czy kupiłeś karnet dla siebie, czy dla kogoś innego...
27 września 2017, 22:35 / środa
Dzięki butthead, ale ja nie zainteresowany robieniem za słupa.
Kumam, że Nowaka zwolnienie kosztowało by majątek, ale trzeba było z niego zrobić podawacza piłek za 100k/mięsiac to może sam by w końcu sam rozwiązał. Dyrektor?tych chyba starczy a Mila w kolejce. Fajnie się Panowie bawią, tylko co po tej zabawie zostanie?
27 września 2017, 22:57 / środa
Edwin odpowiadam na pytanie z piętra wyżej. Otóż zostanie nam Siwiałka, zimna woda i truchło mendziary do zakopania w lesie.
27 września 2017, 23:32 / środa
Ty (z wielkiej litery, bo początek zdania) "apolityczny" jesteś akurat zadaniowaną pizdą bez krzty kręgosłupa, która zawsze się pojawia na forum kiedy trzeba zamącić... i naiwnie sądzisz, że ktokolwiek (oprócz oficera prowadzącego) złapie się na ten nick. Zdychaj kurwo!
28 września 2017, 11:55 / czwartek
Lechia Gdańsk SA‏Konto zweryfikowane @LechiaGdanskSA 21 godz.21 godzin temu

Miło nam poinformować, że na sobotnim meczu #LGDZAG obecny będzie wyjątkowy gość – kapitan Tadeusz Siek ps. „Kajtek”, uczestnik @pw1944
28 września 2017, 13:16 / czwartek
Już nie bądź taki skromny Edwin. Skądinąd wiem, że byłeś na rozmowach, ale podczas Testu Coopera słabo wypadłeś. Może następnym razem!
28 września 2017, 13:39 / czwartek
No jakiś przyjebany ten test był !
28 września 2017, 16:14 / czwartek
Ale ponoć w kółko i krzyżyk ograłeś Bakłazińskiego więc nie łam się, byli gorsi!!!
28 września 2017, 20:39 / czwartek
stara szkoła pamiętaj karma wraca
28 września 2017, 22:28 / czwartek
Najpierw trzeba wierzyć i poczytać co kolwiek o reinkarnacji....
A Ty co najwyżej to meldujesz się swemu przełożonemu, co karmi Cię swymi myślami ideologicznymi.
Tak na luźno, tak spokojnie, oddychaj, a będziesz żył!
29 września 2017, 08:08 / piątek
Może chodziło o karmę dla psa?
29 września 2017, 10:28 / piątek
Karma to jego baba. Jedyna jaką miał. I teraz wraca. Też bym się bał.
29 września 2017, 17:08 / piątek
Wracając do Testu Coopera co go nie zdał Edwin, powiem Wam ze Cooper to stary znajomy Man-Dziary, co jednak nie ma dziar.

TYLKO LECHIA!
30 września 2017, 03:36 / sobota
Podobno na mecz póki co zajętych jest 7 tys krzesełek. Jeżeli to prawda to bedzie pewnie ok 9 koła
Jedno co dobre w tym sezonie to to, że zostali tylko ci najwierniejsi.
Do zobaczenia, a my swoje!!!

ps
z reguły przy niskiej frekwencji wygrywamy :) także 3:1
30 września 2017, 10:09 / sobota
z głównej
"Za każdą zdobytą przez Biało-Zielonych bramkę w sobotnim starciu na Stadionie Energa Gdańsk producent marki Tyskie stawia 100 darmowych piw dla kibiców Lechii!

Zasady promocji są niezwykle proste. Każda zdobyta przez piłkarzy Lechii Gdańsk bramka w spotkaniu z Zagłębiem Lubin to darmowe 100 piw, które Tyskie rozda fanom Biało-Zielonych po zakończeniu sobotniego meczu. Im więcej razy podopieczni Adama Owena trafią do siatki, tym więcej piw rozda Wam Tyskie.

Darmowe piwa rozdawane będą przez godzinę po zakończeniu spotkania Lechia – Zagłębie w wyznaczonych punktach gastronomicznych na trybunach żółtej i zielonej na Stadionie Energa Gdańsk"

Ciekawe czy długo o tym myśleli. Sik z wodą w plastiku 0.4 w liczbie 100. Sam czasem kupię na stadionie jedno, dwa piwa jak chce się pić, ale tego typu promocje odbieram jako żenującą. Mogli jeszcze dorzucić dodatkową porcję keczupu do kiełbaski.
30 września 2017, 11:34 / sobota
Świadomie dzisiaj opuszczam. Zresztą nie tylko ja. Nie mam nic do was, którzy stawicie się dzisiaj na zielonej i będziecie wspierać, ale dopóki będzie Mandziara, a klub wzajemnej adoracji będzie zajmować główne stołki w naszej Lechii dopóty nie będzie prawdziwej Lechii.

P.S. - tym razem nietypowo:
"I coście skurwysyny uczynili z ta drużyną"?
30 września 2017, 12:59 / sobota
REMIS mówi rozum. W tej sytuacji chyba będzie zadawalał wszystkich ale w sercu liczę na zwycięstwo. Co da wywalenie Nowaka? Chyba niewiele, Oven nie ma doświadczenia chyba,że szatnie była przeciw Nowakowi. Za chwilę się przekonamy. Mendziara pieprzył o wyrzuceniu wkładów zanim zwolni Nowaka i słowo jego stało się ciałem. Nowak na trawie a wkłady....zobaczymy co w trawie piszczy.
30 września 2017, 14:06 / sobota
Owen to kolejny slup tylko ze i mandziary i nowaka bo to on z tylnego siedzenia bedzie kierowal ...
30 września 2017, 14:12 / sobota
Z wywiadu z Owenem wynika, że w naturalny sposób miał nadejść czas kiedy będzie 1 . trenerem, tak tak jak ktoś jest 3 lata piekarzem to nadchodzi czas w naturalny sposób, że zostaje aptekarzem. Eksperymenty tak jak ten w Legii, ciekawe jak to wypadnie, bo i tak wynik zdecyduje. Ale czy to jest profesjonalizm, czy u nas jest już Republika Górnej Wolty, i sobie można poeksperymentować w takiej naszej marnej lidze- dodajmy: naturalnym torem rzeczy?
30 września 2017, 15:09 / sobota
Krasic w pierwszym skladzie a Lipskiego nawet na lawce nie ma hahahahah
30 września 2017, 15:40 / sobota
Będzie 0:0 Owen to kolejna pizda która boi się ryzyka. 5 min oglądania i wiadomo , że z tym słupem gowno ugramy. Przynajmniej siki zwane piwem leja dziś dosyć zimne. Ave Lechia
30 września 2017, 16:20 / sobota
Ja nie wiem po co oni dają Marco wyprowadzać piłkę jak on kurwa nic nie widzi i nie ma flavio więc nie podaje.
30 września 2017, 16:20 / sobota
Jak na ten moment slabo to wyglada... gra pt. nie stracic a moze jakims fartem sie uda cos strzelic. A gra na remis zazwyczaj konczy sie porazka... za kolejne 45 minut z radoscia chetnie odszczekam... ale jak narazie jak juz gdzies mowilem.. zmiana bez zmiany...
30 września 2017, 16:28 / sobota
9-ci pilarzy o charakterystyce defensywnej w meczu u siebie, Ok .
30 września 2017, 17:01 / sobota
No i owen posluchal edwina...
30 września 2017, 17:27 / sobota
Wymęczone, ale zawsze. To, że najlepszy u nas znów bramkarz mówi samo za siebie.
30 września 2017, 17:37 / sobota
Ja pierdole, po takim meczu udało się im zdobyć 3 punkty. Majstersztyk.
30 września 2017, 17:37 / sobota
Wygraliśmy z wiceliderem :D Będącym wyżej o 10 miejsc. Odrobione kilka punkcików do paru drużyn na razie. A jeszcze kilka nie grało :D Po przerwie na reprę zaczynamy wspinaczkę w tabeli.
30 września 2017, 17:57 / sobota
Piłkarze nie oglądają gęby Nowaka to ibardziej im się chce.Nie ma co narzekać w końcu przyjechał chwalony wicelider.Światełko w tunelu jest.
30 września 2017, 18:14 / sobota
Tragedia, masakra ,antyfutbol, brak pomysłu, polot budowy cepa, oczy i zęby bolały, dwie akcje ofensywne przez 90min.
Wynik? No właśnie na tym polega ta gra , jakby tak miało być na stałe to nic z powyższego nie przeszkadza. Tak mówi serce, rozum mówi ,że to czysty fart ,a jego suma wyjdzie na zero.
Dla mnie chujowy skład, taktyka nie taka by rozjebać przeciwnika tylko by rozjebanym nie zostać.
Nie moja bajka ,ale liczą się ostatecznie punkty.
Nie wiem czy ich gratulować trenerowi czy Kuciakowi, więc graty dla Lechii, bo wygrać tak chujowo grając to też jest sztuka.I wcale nie mała
30 września 2017, 18:49 / sobota
Szczęśliwa wygrana. Gracz meczu Kuciak, anty-gracz meczu Krasic. Tyle komentarza.
30 września 2017, 19:00 / sobota
Gra jak i ogolnie caly mecz slaby. Ale wynik ok i to najwazniejsze. Krasic jest ok poki ma sile, a tych wystarcza mu na jakies 50 minut gry... wazne ze w koncu byla walka i chec u pilkarzy. Tu duzy plus dla Lukasika - mimo ze do jego fanow nie naleze... a na ta lige to naprawde wystarczy...
30 września 2017, 19:03 / sobota
Na boisku totalna chujnia.Tym razem szczęscie dopisalo i Kuciak.Jezeli narzekalismy na slaba taktyke Nowaka to o Ovena mozemy byc spokojni bo... ten nie ma zadnej taktyki.Kompletnie bez pomysłu,człapanie na boisku i irytujace holowanie pilki wszerz nie tylko przez Krasića.Dziwny ten dzisiejszy sklad - czyzby zmiana trenera nie ugasila pozaru w szatni?W tym zespole nie ma zycia, przyspieszenia a gra z kontry to sztuka nieosiagalna dla naszych leni.No ale wygrali więc na plus ale tylko wynik.
30 września 2017, 19:09 / sobota
Wygrana jest i są 3 pkt. Jest też pan BRAMKARZ i Marco z przodu. No to by bylo tyle z plusów.

Zbyt defensywnie ustawiony zespół, a właściwie zbyt dużo zawodników o charakterystyce defensywnej, ciężko od nich wymagać ofensywnych fajerwerków. To jakby liczyc na to ze Łukasik zrobi asystę prostopadłym podaniem.
Wolski wszedł i trochę zaczęło sie dziać, wszedł Flavio i brat wyłożył mu 200% okazję.

Niestety potem zagrali tak jak za Nowaka, cofka i modły do Boga aby Dusan dał radę.

To najbardziej kuło w oczy.
3pkt są, dobrej gry póki co nie widać.

TYLKO LECHIA!
30 września 2017, 19:25 / sobota
Tak jak myślałem, niska frekwencja = wygrana. I dobrze!!
Na grę Krasicza to już wóda nie pomaga, tu trzeba lać spiryt.
Aby gość grał na jeden, dajmy na to dwa kontakty to można zapomnieć.
On jest w stanie napisać SMSa do zawdonika któremu poda. Jego powroty są tak szybkie jak moje gdy wracam z imprezy - tego się nie da oglądać.
Na plus Wolski (też zasępił) Sławczew oraz Łukasik, tu było widać zaangażowanie.
Dusan wiadomo.
30 września 2017, 19:49 / sobota
Mówcie, co chcecie. Dla mnie Owen to czarodziej.

Bo umówmy się, tylko czarami można było zmusić Flavio do strzelenia gola.
30 września 2017, 20:18 / sobota
Trener odrobił zadanie domowe, bronił od własnej połowy zagęszczajac pole. Zagłębie poza rogami, żadnych akcji. A, że potrafi to robić to Kuciak im w oko. Wygrana zasłużona chociaż nie tego oczekujemy po grze Lechii. Ale cóż teraz trzeba nam punktów, a nie pięknych remisów.
30 września 2017, 20:25 / sobota
dobrze, że nie zaczął robić zmian w 80 minucie
30 września 2017, 20:31 / sobota
Mecz dla masochistów. Obie drużyny trzech podań nie potrafiły wymienić. Trzy punkty cieszą ale gra tragiczna.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011