Gdańsk: sobota, 18 sierpnia 2018
FORUM
Podstrony:

Adam Owen

strona 1/2

27 września 2017, 11:10 / środa
Nowy trener nowe nadzieje.

odnośnik

Ciekawe kiedy pojawią się pierwsze płacze na forum ;)
27 września 2017, 11:21 / środa
Micheal Owen musi odejść
27 września 2017, 11:38 / środa
Do Owena nic nie mam ale zmiana Nowaka z trenera na dyrektora to mydlenie oczu!
...
- To że Owen przejmie zespół było wiadomo, gdy zatrudniliśmy go latem. Nie spodziewaliśmy się, że to nastąpi tak szybko. Jednak to nie tylko moja decyzja. Od początku współuczystniczył w niej Piotr Nowak - przyznał Adam Mandziara, prezes Lechii.

- To nie jest pożegnanie. Moja odpowiedzialność w klubie będzie teraz jeszcze większa - zapewnia Piotr Nowak.
Dotychczasowy dyrektor sportowy Janusz Melaniuk został dyrektorem technicznym.
27 września 2017, 11:43 / środa
Slup za slupa.

Tyle w temacie.
27 września 2017, 11:58 / środa
Kolejny słup.Nowak w nagrodę za rozjebanie szatni dostał jeszcze lepszą fuchę.Prezes umie docenić lojalność.Towarzystwo wzajemnej adoracji nadal pasożytuje na Lechii...
27 września 2017, 12:13 / środa
"Uważam, że zespół nie potrzebuje rewolucyjnych zmian, a raczej kilku poprawek." - A. Owen. Nie chcę być złym prorokiem ale to raczej nie jest zdanie (co prawda wydarte z pełniejszej wypowiedzi -całość inf na WP.) które może napawać optymizmem.

mam nadzieję że się mylę ale jestem pełen obaw że to zmiana bez zmiany, jedynie ruch mający troszkę uspokoić nastroje.
27 września 2017, 12:53 / środa
Cyrk na kółkach to mało powiedziane
Poprzekładali w pralce silniki
Stary wjebali gdzie indziej...tyle wiernie posłużył...żal wyrzucać Może się jeszcze przydać
Na innym modelu silnika jeszcze trochę popierze
Generalnie ten stary był jeszcze ok ale już głośno chodził
No cóż Najważniejsze że obudowa pralki jest cała i można napierdalać dalej
27 września 2017, 13:10 / środa
Sitek pierwszy raz na forum? Imię Nazwisko w temacie a potem musi zostać albo odejść. Nie wiem o co ci chodzi. Wątek do wyjebania taki założyłeś.
27 września 2017, 13:27 / środa
To jest kurwa jakiś żart chyba, gość który nigdy nie prowadził żadnego zespołu trenerem?! Gość od przygotowania fizycznego który tak przygotowuje zespół że wystarczy emerytom sił na 50-60 minut?! Słup za słupa a w Lechii DUPA!! dopóty, dopóki Mandziara będzie zarządzał. Kłamstwo goni kłamstwo. Jeżeli to ma być wyjście na przeciw kibicom to ja wysiadam. Mydlenie oczu. Jeszcze do tego dyrektor sportowy za zasługi.
27 września 2017, 13:55 / środa
Myślę że na krótko będzie trenerem i już ktoś inny w miarę potulny jest na celowniku, ale nie chce na klatę rezultatów z Zagłębiem, Legią i pyrami.
27 września 2017, 14:43 / środa
Ha ha to są kurwa jaja. Dobrze, że Michela Owena nie ściągnęli jeszcze.
Cyrk na kółkach. Swoją drogą - ktoś naprawdę myślał, że Mandziara sam z siebie pozbawi kolegi pracy?
27 września 2017, 15:00 / środa
Czytaj: chcielibyśmy wyjebać Nowaka, ale nie mamy pieniędzy na rekompensatę za zerwany kontrakt.
27 września 2017, 17:26 / środa
Na murawie ma być ogień. buhahahaha chyba jak wrzucimy parę rac.
27 września 2017, 17:27 / środa
Trzeba było brać Bartoszka, póki był do wzięcia.
27 września 2017, 18:32 / środa
zgadza się, to są jaja: https://pbs.twimg.com/media/DKGhu_KWkAA5PM5.jpg:la rge (z twittera A.Owena)

PS. Dajmy mu szansę. Gorzej już i tak być nie mogło
27 września 2017, 18:35 / środa
przepraszam, link z jajami był wadliwy, tu jest OK: odnośnik
27 września 2017, 19:27 / środa
Podobno lysy z brazzers szuka roboty.sory niemoglem sie powstrzymac.co oni odpierdalaja
27 września 2017, 19:31 / środa
Nie no kurwa. To ja wolę Edwina...
27 września 2017, 19:51 / środa
100larz właściwa i :) ocena .
Efekty pracy zespołu Lechii widać w zaludnieniu sektorów .
Dla mnie obecna sytuacja przypomina twór jaki już zaliczyliśmy jako Lechia-Olimpia.
Dla barw i tak będę obecny zawsze do końca świata i play-offy.
27 września 2017, 20:30 / środa
Co do obaw o kolejnego słupa, to już po skladzie w najblizszym meczu powinno byc widać czy będzie mógł sobie pozwolić na samodzielność. To jednak człowiek wychowany w innym piłkarsko świecie, rola słupa może być przez niego nie zrozumiana ;) Wierzę że to nie musi byc przywiazanie do tych samuch ustawień i nazwisk, oczywiście nikogo nie skreślam, raczejnoczekiwałbym wstrząsu.

Jak się okazuje, plaga kontuzji na początek rundy jesiennej nie zaszkodziła Owenowi, mimo że na pewno ma jakis związekz przygotowaniami. Może dlatego, że Owen jest od lipca nie od zimy.
27 września 2017, 20:45 / środa
Ja tam nie wiem czy kontuzji u nas jest więcej niż gdzie indziej. Chyba tylko Haraslin w podobnych okolicznościach jak Milik się załatwił a Sławek na reprezentacji jak został dociążony :D
27 września 2017, 20:51 / środa
Dla wielu pierwszy krok został zrobiony .Jeszcze dwa /Mandziara i wkłady/ i wracamy na TG29 .Ciekawe ile uzbieramy aby Kotlet zawiózł wychowanków do Starych Polaszek .Tam rozpalimy na łące grilla ,a następne POKOLENIE LECHII GDAŃSK zaśpiewa PRECZ Z KOMUNĄ .Ten sezon jest stracony i według mnie trzeba myśleć o następnym .Pozdrawiam i do zobaczenia w sobotę.
27 września 2017, 21:19 / środa
Jak widać, w klubie nie ma dodatkowych środków na utrzymanie Nowaka i zatrudnienie nowego trenera, wiec wymyślono roszadę "a'la końcówka od banderoli".

Podstawowe pytania:
1. Czy bedzie to samodzielny trener?
2. Czy to bedzie TRENER ?
3. Czy i kiedy zobaczymy jego "odcisk" w grze zespołu?
I najważniejsze pytanie:
4. Czy się utrzymamy?
Mimo ze to taki farbowany NOWY trener należy dać mu trochę czasu na pokazanie sie. Dlatego ze to wcale nie taki nowy trener, czasu daje mu mniej wiecej do derbów. To bedzie jego sprawdzian generalny.

TYLKO LECHIA!
27 września 2017, 21:43 / środa
Hehe gdzieś przeczytałem, że Owen został wybrany na 1 trenera już przed sezonem tj. został zatrudniony z taką myślą aby nim zostać, a prowadził mecze zamiast Nowaka, bo "uczył się roboty" hehehe to jest ładna ściema, w końcu ma przecież licencję aby prowadzić zespół w ekstraklasie więc po co ma się uczyć roboty? Wiadomo, że doświadczenia nie ma ale bez przesady....
27 września 2017, 22:26 / środa
Mandziara został chyba pierwszym prezesem w historii który zatrudnił trenera przygotowania fizycznego z myślą aby ten został pierwszym trenerem. Brawo!
Tak swoją drogą to na co liczył? Że Nowak - trener na lata, umrze z przepicia?
28 września 2017, 00:36 / czwartek
Pytanie jakie się nasuwa. Czy Owen mam papiery na prowadzenie zespołu w ekstraklasie?
28 września 2017, 01:01 / czwartek
Ma licencje UEFA PRO.
28 września 2017, 01:02 / czwartek
Gupie pytanie głupia odpowiedź.
Ma papiery a jak nie ma to się wydrukuje.
28 września 2017, 01:05 / czwartek
A ja jeszcze sobie pomyślałem czy przypadkiem Mandziara nie został zmuszony do zmiany trenera na Owena przez Pana Frania via Lizbona?
Aż dziwne, żeby tak sam sobie zaprzeczał Pinokio w krótkim czasie.
28 września 2017, 01:16 / czwartek
Słuchajcie chłopaki, jedno jest pewne - zarząd wali nam ściemy na każdym kroku, a skoro to robi to znaczy, że coś się dzieje nie tak w środku, ciekawe tylko co?
28 września 2017, 01:28 / czwartek
pamiętajcie słowa prezia, ma być ogień na murawie czyli wszyscy w sobotę po 2 race w majty kitrają i rzucamy na trzy, cztery w 15 minucie meczu
30 września 2017, 17:24 / sobota
Poki co wyniki bronia trenera - komplet punktow.

Dobry poczatek.
22 października 2017, 10:51 / niedziela
Bilans 1-1-1.
Wczoraj dobra walka, pobiegali.
Na spotkaniu 16.11. okazja do bezposredniej oceny pracy.
14 stycznia 2018, 17:29 / niedziela
Przemysław Gajzler
‏ @przemekgajzler
8 min.8 minut temu

Według szkockiego @TheSun do sztabu trenerskiego @LechiaGdanskSA może dołączyć były piłkarz Glasgow Rangers, Lee McCulloch. To stary znajomy Adama Owena

odnośnik

link onet
15 stycznia 2018, 17:04 / poniedziałek
Kolega nie ma pracy to trzeba go wspomóc, pierwszy to raz robimy?
5 lutego 2018, 18:12 / poniedziałek
trojmiasto.pl

https://sport.trojmiasto.pl/Lechia-Gdansk-przechod zi-transformacje-Adam-Owen-Ukladam-ten-klub-na-now o-n120841.html
5 lutego 2018, 18:15 / poniedziałek
poprawny link:

https://sport.trojmiasto.pl/Lechia-Gdansk-przechod zi-transformacje-Adam-Owen-Ukladam-ten-klub-na-now o-n120841.html
5 lutego 2018, 23:08 / poniedziałek
Dobrze że myśli o wprowadzaniu młodych, zobaczymy jednak co wyjdzie z tej jego układanki na wiosnę..
5 lutego 2018, 23:28 / poniedziałek
Te trenery to tylko pięknie pitolić potrafią ,ludzi na tym stanowisku oceniam po wynikach i stylu gry.Mnie Owen nie przekonuje , kolejny asekurant , boi robić sie sie zmiany i stawia na ulubieńców niczym Nowak.Ślizga się dzięki wygranej w derbach a prawda jest , że grał na remis - z ofensywnymi zmianami czekał do 88 min i podobnie było w innych meczach. To typ trenera który będzie chciał bronić jednobramkowej przewagi zamiast dążyć do podwyższenia rezulatutu, jak wiemy jest to taktyka niezwykle ryzykowna.Nie ma co ukrywać , gramy w niezbyt silnej lidze i w związku z tym wypadałoby wymagać ofensywnej gry i pazerności na gole.Jedyne co zauważyłem na plus , to że, od kąd jest Owen to gracze są nieco waleczniejsi.
6 lutego 2018, 09:35 / wtorek
A mi się to pitolenie podoba. Może nie drastycznie, ale stara się wyrazić swoje zdanie.
W tamtej rundzie po objęciu Lechii pitolił, że będzie kontynuował myśli szkoleniowe Nowaka, a teraz już, że układa drużynę na nowo. Mówi również otwarcie o konieczności powrotu drużyny rezerw, wbrew zaleceniom prezesa. Liczę na to, że w miarę wyników i poprawy gry będzie szło co raz częstsze wyrażanie swojego zdania.
6 lutego 2018, 09:42 / wtorek
Niestety szatnią rządzą kopacze o czy wielokrotnie się przekonywaliśmy, ostatnio choćby z Koroną i Pogonią. W normalnym klubie trener powinien zacząć od pozbycia się chwastów. Niestety nie ma on u nas nic do powiedzenia, pewnie chce się trochę u nas wypromować aby potem móc złapać fuchę w Division Two.
6 lutego 2018, 10:01 / wtorek
Sprawa jest prosta.
Będzie sianko będzie granko.
Jam kłamdziara będzie płacił to będzie granie jak nie to walka o utrzymanie.
Wkłady już w tym sezonie o nic nie grają tylko o kasę.
18 lutego 2018, 17:45 / niedziela
Brawo miszczu!!!
18 lutego 2018, 17:52 / niedziela
ten facet to "geniusz"
trener na lata

ciekawe czy spierdoli też tak po cichu jak Nowak
18 lutego 2018, 18:24 / niedziela
ps. nie ma w tytule, więc miej honor i wypierdalaj
18 lutego 2018, 18:31 / niedziela
Hehe. Cycu juz czeka na nowy kontrakt .Niekoniecznie pilkarski.
18 lutego 2018, 18:36 / niedziela
No to zaraz zacznie się casting na nowego Trenejro.
Tylko pytanie kto jest na tyle zdesperowany by się podjąć tego cyrku?

Może by Wiśnia tymczasowo do końca rundy, a od nowego sezonu Darek Kubicki
18 lutego 2018, 19:04 / niedziela
To trener z niego zaden bylo wiadome od początku.Sam zreszta przyznawał, że zdobywa doswiadczenie.A ze kosztem Lechii?To juz pretensje pod inny adres - ktos dał mu te robotę.Wiadomo kto...więc nawet jesli Oven wypierdalaj to kto nastepny?Kolejny słup i zabawa trwa dalej?
18 lutego 2018, 19:18 / niedziela
Czekam na wiatr co rozwieje...
18 lutego 2018, 19:45 / niedziela
Rafi ja pierdolę... jak czytam takie posty jak Twoje to mi się chce rzygać. Wiśna bez doświadczenia i warsztatu oraz Kubicki, który co chwile osiąga zajebiste wyniki w ekstraklasę. Ja rozumiem sentyment do jednego trenera i szacunek dla Wisni za cały wkład w Lechię ale nikt się przed nami nie połozy bo zarządza nami legenda klubu lub trener który ma u nas zasługi.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.215