Gdańsk: poniedziałek, 20 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Adam Owen musi odejść.

strona 1/1

1

28 września 2017, 01:21 / czwartek
Wątek poświęcony merytorycznej krytyce nowego trenera Lechii Gdańsk.
Pierwszy mecz pod jego dowodzeniem Lechia przegrała.
Jest słupem, więcej info brak.
Jak Derby przegra niech wraca do kalifatu.
28 września 2017, 01:40 / czwartek
nie no, będąc obiektywnym to wygrał połowę meczu który prowadził jako pierwszy trenejro z niejaką Sentencją Nowy Sącz
28 września 2017, 01:52 / czwartek
Oby wygrał jak najwięcej połów. Pytanko do kumatych, w jakich butach gra na ławce?
28 września 2017, 03:56 / czwartek
Pytanie ważniejsze: kto (od początku sezonu) nie przypilnował Warzywniaka i jego kurewsko-rybiogłowych ciżemek?
28 września 2017, 10:52 / czwartek
Jedyne co się teraz okaże to czy faktycznie grali przeciwko Nowakowi czy jednak mamy bandę leni. A reszta to kłamstwa w żywe oczy. Poza tym nigdzie nie napisali na ile ten kontrakt. Choć każdy z nas choć trochę trzyma kciuki za Owena.
@SS kryć Warzywniaka ? Jego pokrywa tylko Pani Warzywniak :)))
28 września 2017, 10:56 / czwartek
Przepraszam było pilnować Rumianego, a to zmienia kontekst. Rozpędziłem się..
28 września 2017, 15:01 / czwartek
Jastrząb z powrotem na trenera.
28 września 2017, 18:49 / czwartek
WYPIERDALAJ
28 września 2017, 20:36 / czwartek
Nie chcialbym juz zwalniac Owena, ale Carlo Ancelotti wlasnie zostal wyrzucony z Bayernu Monachium...
28 września 2017, 23:04 / czwartek
Obejrzalem konferencję z udzialem prezia i dwóch słupów.Totalna sciema bełkot Nowaka o dojrzewaniu i innowacjach.Mandziara powinien chodzic z tłumaczem bo cos mamrocze w sobie tylko znanym narzeczu.Najbardziej rozwalila mnie informacja o planowanej wyprawie za ocean w poszukiwaniu wzorcow szkoleniowych w tamtejszej MLS.Jakby w Europie nie bylo sie od kogo uczyć.Generalnie ci trzej dobrali sie bezbłednie.Ale na poczatku Walijczyk ma czysta kartę i jezeli zaczniemy regularnie punktować to chetnie i w podskokach odszczekam i uznam ze nadaje sie na trenera Lechii.
29 września 2017, 00:37 / piątek
@ d.g.: przeciez on nawet nazwisko ma kłamliwe... niby Man-Dziara, a żadnych tatuaży to ja tam u niego nie widzę... fałszywy pies. ;-)

@ antisystem: co nie zmienia faktu, że od początku sezonu Warzywko popierdala sobie w Lechii w żółto-niebieskich ciżemkach!
29 września 2017, 07:45 / piątek
Na tej konferencji to tylko jeszcze Mili brakowało, który by opowiadał jak to walczą o mistrzostwo i chcą potem zawojować Europę.
29 września 2017, 15:52 / piątek
no rzesz ku...trener napoleon i drużyna ligowa i kadra wali..to się dobrze nie skończy..
29 września 2017, 20:15 / piątek
Prawdziwy Lechista nic nie założy ż....tego i n.....ego więc tradycyjnie Wawrzyniak wypierdalaj !
29 września 2017, 22:28 / piątek
Może trzeba założyć osobny wątek o butach.
Mateusz Bąk m.in. o butach:
https://www.youtube.com/watch?v=LY7nWxYINuk
30 września 2017, 15:32 / sobota
Nie do wiary... Warzywko w marchewkowych ciżemkach... permanentna inwigilacja forum!
30 października 2017, 19:38 / poniedziałek
po takim meczu nie ma innej mozliwosci
30 października 2017, 19:42 / poniedziałek
SEBEK na TRENERA, kontrakt ma juz odpowiedni - nie trzeba nic zmieniac :D

W sumie to nie zdziwilbym sie gdyby tak sie stalo na nowy sezon. Kontrakt pilkarski ma do konca czerwca 2018 roku a nastepnie chyba 2-letni kontrakt w klubie, bardzo mozliwe ze jako trener (bo decyzja podjeta jak z Owenem, kiedy w sierpniu bylo wiadome, ze zostanie pierwszym szkoleniowcem).
30 października 2017, 19:43 / poniedziałek
Wymiana samego trenera nic nie da. Trener to tylko jedno ogniwo w całym łańcuchu. A u nas zawodzi każde ogniwo - od właściciela, poprzez zarząd do piłkarzy.
30 października 2017, 19:49 / poniedziałek
To co mamy trzymać masażyste?bo reszta do .....?
30 października 2017, 19:59 / poniedziałek
marioviking, ja go nie bronię, tylko stwierdzam, że tu potrzebna jest zmiana dużo większej liczby osób niż tylko samego trenera.
30 października 2017, 20:02 / poniedziałek
dokładnie ten trener to taka sama głupia pizda jak cała reszta tych przebierańców. 4/5 tych ludzi którzy dziś tworzą nasz klub powinno dostać po ryju i mieć zakaz wstępu do naszego miasta.
30 października 2017, 20:03 / poniedziałek
Cinkciarz, pijak, kodziarz-legionista muszą odejść. Owen też ale on jest najmniej tu istotny.
30 października 2017, 20:03 / poniedziałek
owen to kolejny słup, bez zmian szemranego zarządu z mendziarą na czele dalej będziemy taplać się w bagnie
30 października 2017, 20:14 / poniedziałek
Zmiana reszty niestety nierealna .Był Portugalczyk,Niemiec ,wuefiste teraz mamy masażyste. TRENER POTRZEBNY OD ZARAZ.
30 października 2017, 20:15 / poniedziałek
Ciekawe kiedy poda się do dymisji. Odkad sie pojawił w Gdańsku tej drużyny nie ma!
30 października 2017, 20:47 / poniedziałek
A co chcieć, przecież to nie jest prawdziwy trener, tylko od przygotowania fizycznego, już widać nie ma trenerów na ten zespół groteski, po co szukać, w ogóle cokolwiek robić, lepiej Mili płacić i Peszce za marketing- taki przystojniak i inteligenciak że hoho, czytałem przegląd- czułem i słyszałem.
30 października 2017, 21:09 / poniedziałek
Czemu Mila ? Oni ma jeszcze zakontraktowany rewanż w TVN.
Mamy szwajcarskiego specjalistę od antenek w du ..ach piłkarzy i perfekcyjnego czytania GPS na Google Maps.Moze on?
30 października 2017, 21:25 / poniedziałek
Młody Bobo jest bez roboty.
30 października 2017, 21:27 / poniedziałek
Tutaj to chyba wszyscy musza odejsc, bo to co sie teraz odbywa w Lechii to jest jakis k... dramat.
30 października 2017, 21:44 / poniedziałek
Jestem za tym rozwiązanie co Edwin

"4/5 tych ludzi którzy dziś tworzą nasz klub powinno dostać po ryju i mieć zakaz wstępu do naszego miasta."

TYLKO LECHIA!
30 października 2017, 21:51 / poniedziałek
Ta dostana... jak przegraja zza Sopotem kolejne 4-0 czy 5-0. Ale to wynik chyba nie do powtorzenia, a tak bedzie 2:0 moze 1:0 i porazka jak porazka, nic nowego...
31 października 2017, 19:11 / wtorek
zbliża się zgrupowanie Walii, nasz masażysta będzie chciał się znowu bujnąć i masować krajan. Juz pierwsza jego wycieczka była dla mnie skandalem. Niech ktoś mi pokaże innego pierwszego trenera w poważnej lidze w Europie, który zapierdala na kadrę jako członek sztabu?! Kabaret kurwa, kiedy to się skończy??
31 października 2017, 20:08 / wtorek
Furrio - czemu chcesz Marcina na minę wrzucić? Jest ogarnięty i trumną się zdala odda tego cyrku. Zlecenie na kurwiarę to jedyne wyjście.
31 października 2017, 20:11 / wtorek
Jebany słownik. "Trzyma się z dala od tego cyrku" miało być. Trumna to dla kurwiary potrzebna na już.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.037