Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Seba Mila - czas zgasić światło

strona 1/4

12 października 2017, 22:33 / czwartek
Po przeczytaniu wywiadu udzielonego Interii dochodzę do wniosku, że przyszedł czas aby Mila zgasił światło. Nie wiem dlaczego jest tak hołubiony przez niektórych kibiców zawodnik, który w zasadzie nic dla Lechii nie zrobił. Grał dwa sezony Lechia spadła do III ligi a on odszedł do Orlenu i wrócił dopiero na piłkarska emeryturę w 2015 r zdobywając 4 gole. Jak to się ma do osiągnięć chociażby Wiśniewskiego i Bączka o Rogoczu, Koryncie, Puszkarzu czy Jastrzębowskim nie wspominam. Zatem czas najwyższy Seba zrób miejsce dla prawdziwych Lechistów, wychowanków klubu i zgaś za sobą światło.
13 października 2017, 11:25 / piątek
Seba Mila, czas zmienić frotkę.
13 października 2017, 13:31 / piątek
Jaki masz pomysł na życie po karierze?
- W głowie mam parę planów, z Lechią mam też kontrakt ważny po karierze, ale dziś nie wiem, co będę robił.
----------------------

Pierdolony uwiązał się z Lechią na amen. Chyba, że czegoś nie zrozumiałem w tej wypowiedzi. "Kontrakt ważny po karierze" ale tej po bramce z Niemcami czy teraz tej na trybunach bo brzmi to co najmniej dwuznacznie?

Seba, a może by tak uratować Koszalinowi 3 ligę? Gwardia potrzebuje Twojej pomocy, zrozumiemy ten ruch!
13 października 2017, 16:15 / piątek
Ba nawet Rogalski zrobił więcej dla Lechii a o Buzale nawet nie wspominam .
13 października 2017, 23:24 / piątek
Pomimo słabych statystyk to po półroczu w "nowej" Lechii było widać że Seba się starał przez następny sezon i nie miałem do niego pretensji, ale potem wyłożył chuja na ladę. Mamy w ogóle jeszcze jakiś Lechistów w szerokiej kadrze?!
14 października 2017, 03:12 / sobota
Po pierwsze primo:
Nie gasić światło ale wypierdalać.
Po drugie:
Kurwa chłopaki, w mojej prywatnej hierarchii wyżej od Sebixa są Robcio Speichler i Arek Miklosik. Mila dla mnie jest taki lechista jak frane cacic. Nic ponad to. A że się dogadał z zarządem, dobrze zyje z chłopakami z c+ i staje na rzęsach żeby po oficjalnym zakończeniu kariery (bo nieoficjalnie już zakończył biorąc udział w trakcie sezonu w meczu o puchar owsiaka ) coś tam przy piłce działać - to wiadome. A czy będzie komentatorem, dyrektorem sportowym czy innym leszczem to on sam nie wie.

Aaa, jak już jestm przy sportowych dyrektorach czy jak to się teraz nazywa. Janusz Melaniuk, chłop nam zrobić awans z 5 do 4 ligi. Król strzelców czy się mylę? Chyba napewno wówczas najlepszy strzelec Lechii. A teraz firmuje swoją twarzą to co się w Lechii dzieje. Niesmak .
14 października 2017, 08:26 / sobota
samo zło - Przecież aktualnym dyrektorem sportowym jest ex-coach Piotruś Nowak.

Co do Seby, to na pewno jest duże rozczarowanie. Okazuje sie ze jego przyjscie do Lechii zbiegło się też z jego zjazdem (ostrym) poziomu sportowego. Niestety nie zrobił kompletnie nic dla Lechii w sensie sportowym, bo trzeba przyznać, ze ładnie klaskał i pokrzykiwał na ławce. Ale....za takie pieniądze, baaa nawet za połowę, to każdy z nas by tak klaskał, a może i lepiej.

Chyba dobrze by było, zgasić to światło z klasą.

TYLKO LECHIA!
14 października 2017, 10:30 / sobota
Pisałem już że dopóki w klubie będą Mila, Nowak i Mandziara to możemy zapomieć o czymkolwiek. Każdy, nawet najbardziej ambitny człowiek, który tu trafi będzie równał w dół widząc że taka trójka rządzi klubem.
14 października 2017, 13:08 / sobota
Chłop myśli, że strzelił bramkę Niemcom to wszyscy będą go po rękach całować. Większego nieroba dawno nie było a pewnie myśli, że jak zasiądzie na ławce to już należą się oklaski a przeciwnik ma już w gaciach widząc takiego dżokera w talii trenera Lechii.
14 października 2017, 13:58 / sobota
Ten jebany nierób bierze kasę za klaskanie na ławce? Ten nierób pierdolony bierze za klaskanie na trybunach. MY MUSIMY KURWA PŁACIĆ ZA NASZ FANATYZM, ZA DARCIE RYJA, ZA KLASKANIE. No nie nawidzę chuja. Nie za to, że inny chuj dał mu kontakt na miarę mega gwiazdy. Za to, że jesteśmy bastionem prawicy, a ta jebana pała bierze udział w cyrku lewacko - pedalskim - tvnowskim. Ten tvn, który pluje na kibiców, pluje na Polskę, pluje na Boga a ten "Lechista" pluje nam w ryj i jedzie się znimi macać. Kto na to w klubie wydał zgodę, kto za to przytulił kasę? W jakim profesjonalnym klubie, "czynny zawodowo piłkarz" dostaję zgodę na zjazdy pedalsko-lewackie?
Mila pamiętaj, tu nie ma ludzi nietykalnych. Noga się Tobie powinie i doskonale wiesz o czym mowa. Wystarczy jedno piwo za dużo jak spotkasz kibica i będzie pozamiatane. Zapewne pamiętasz swoje występy w Scruffy jeszcze jak grałeś w Śląsku......
NIE BYŁEŚ NIE JESTEŚ I NIGDY NIE BĘDZIESZ LECHISTĄ.

PS. Niech Cię ręka Boska chroni przed benefisem kończącym karierę w Gdańsku. Niech Ci to zorganizuje Owsik, Olejnik i inne lewackie kurwy.
14 października 2017, 15:43 / sobota
Świeta prawda to co pisze prawda.Juz nawet chuj z tym, ze nie gra i pasozytuje bo w koncu ktos mu ten kontrakt dał więc bierze.Jego postawa poza boiskiem i towarzystwo w ktorym sie obraca dyskredytuja go kompletnie.Paru gamoni okrzyknęło go Lechistą bo jest deficyt...niech idzie tańczyc z Pirogiem i Wojewódzkim w tvn...ma talent moze go zaangażuja na stałe.
14 października 2017, 16:35 / sobota
Mila gra z Owsiakiem w piłkę ponieważ jest to jego poziom piłkarski, a i sami zawodnicy w podobnym wieku. Nie kojarzę aby Messi Ronaldo czy inny zawodowy piłkarz brali udział w tego typu festynach, Sebek jest na emeryturze, z tym że niestety nie w ZUS tylko w Lechii :/ Aaaa i dajcie sobie spokój z polityką bo to nie ten wątek.
14 października 2017, 17:45 / sobota
Jeżeli chcesz chcesz kibicować klubowi bez tradycji, światopoglądu, tożsamości to najlepszym miejscem do tego będzie Aidsmonda.
Polski Bastion Prawicy , ufo bufo rozumiesz?
14 października 2017, 22:32 / sobota
Seba, odejdź teraz, chodź i tak nie będzie to odejście z twarzą... Nigdy nie byłeś Lechistą...
15 października 2017, 00:35 / niedziela
Sami jesteście sobie winni. Nikt poza wami nie stworzył z tego człowieka Bóg wie jakiej legendy i wychowanka Lechii. Co miały na celu transparenty Seba Witaj w Domu i cała reszta?

Jego pozycje zbudowali jego miłośnicy i fani. Kto tego pragnął to ma teraz swoje spełnione marzenia. Nigdy nie byłem orędownikiem jego transferu a tym bardziej jego osoby. Także pretensje do tych co się ślinili jak za każdym razem przyjeżdżał ze Śląskiem do Gdańska.
15 października 2017, 02:29 / niedziela
odnośnik

Mila nie zagra chyba w W-we?
15 października 2017, 05:43 / niedziela
Polecam cofnąć się do czasów kiedy Cycu grał w Śląsku i "przebąkiwało się" o wielkim powrocie "wielkiej gwiazdy"... i poczytać co wtedy pisałem na temat Waldusia i jaki rezonans miało to na tym forum.

Potem chętnie poczytam refleksje niektórych "chorągiewek".
15 października 2017, 09:02 / niedziela
Nie wracał do Lechii bo Śląsk dawał mu lepszą kasę.
15 października 2017, 11:18 / niedziela
No i cycu potwierdziła że grę o mistrza mieli w dupie, remis dawał im puchary...
Pierdoleni minimaliści !
15 października 2017, 11:25 / niedziela
Na jakoś specjalnie smutnego z powodu braku miejsca w kadrze na mecz z Legią nie wygląda. Żenada.
15 października 2017, 11:32 / niedziela
A czym sie ma martwic?W tygodniu pobiega trochę na treningach i ma spokój.Kasa leci nawet jak sa opóżnienia a dodatkowo dorobi sobie jako celebryta i ekspert.Życ nie umierać karwasz w w twarz.
15 października 2017, 12:30 / niedziela
Lechisci z krwi i kości gdzie wy kurwa byliscie jak was nie bylo w Gliwicach jak Lechia was potrzebowała (mowa do tych co wpisali sie w tym wątku) i uważają się za Lechistow pozdro dla normalnych
15 października 2017, 18:43 / niedziela
luk,nie zmieniaj tematu-watek jest o Mili.
15 października 2017, 18:50 / niedziela
Pan liczydełko pali głupa jak zwykle i pije do tych, co przymusowo na emigracji pytając czemu nie byli w Gliwicach... co to za dzban jest to szkoda gadać.
15 października 2017, 21:05 / niedziela
Jesteś głupim hujkiem i tyle który jeszcze do Polski nie dotarł.....a tak się rzucasz jak gowno w przereblu....
17 października 2017, 21:24 / wtorek
Luk, do Ciebie kórwa mać, a Ty kim kórwa jesteś do huja Pana, że obrażasz tutaj wszem i wobec INNYCH LECHISTÓW???!
Dał ci ktoś do tego prawo, masz kórwa takie prawo aby tak jechać po innych...
zastanów się to po primo, a po due tu jest wątek o Mili co w danej chwili nic nie kmini (ty chyba też).
Żegnam ozięble
18 października 2017, 00:44 / środa
Panowie, po co ten temat? czego oczekujecie od Seby? po co go wyzywacie?
Sam z siebie zrobił "legende, prawdziwego Lechiste, wychowanka"?
Pobiegał z frotką Lechii po boiskach, bo wiele Lechii zawdzięcza i tyle.
Dostał super oferte i ją przytulił, i to dożywotnio. dziwicie się?
Większość z was niestety łyknęła tą "symbolike klubu mandziary"
Dostał w Lechii super kontrakt, przy akceptacji wielu z nas i będzie sie z nim bujał do końca życia.
Niestety w Lechii nie ma wychowanków i w najbliższym czasie nie będzie, więc ktoś ich próbuje stworzyć. Zobaczcie gdzie dziś są 15-16 latkowie, którzy trenowali w Lechii od 6 roku życia. podpowiem, nie w Gdańsku.
18 października 2017, 12:38 / środa
"Przy akceptacji wielu z nas" hehehehehe
Ciekawe czy koszulke Legii dalej zakłada. Serce rosnie jak widze, ze tu tak jadą po tym samozwańczym Lechiscie. Typ miał wbite w NASZ klub cała kariere, ale glupi nie byl więc zakupił sobie frotke, pogadał pare lat w wywiadach jak to zawsze kochał Lechię i tylko Lechie i na fali tego dostał w momencie, w którym Mandziarze paliła się dupa kontrakt życia.

Teraz, na kilka miesiecy przed jego zakonczeniem ta gnida zaczyna na dodatek odszczekiwac sie, jaki on niewinny. Znalazl sobie skarbonke i swoją kilkuletnią gierką medialną wmówil duzej ilosci, ze "spełnia marzenie".

I pomyslec, ze na trybunach sa jeszcze brawa dla niego..
18 października 2017, 15:27 / środa
patrząc z drugiej strony:

1. Ktoś z nim taki kontrakt podpisał, że niezależnie od aktualnego wkładu w grę zespołu (było chociaż kilka minut w 2017 r?) dostaje kasę z kontraktu. Na pewno nie można mieć pretensji do Mili, to klub jest stroną kontraktu odpowiedzialną za jego zasadność. Jeśli dobrze rozumiem, to nie ma mechanizmu kar za słabą formę czy za niskie zaangażowanie w trening, przynajmniej nic takiego się nie słyszy.

2. Nie do końca też rozumiem aspekt drążenia jego niewielkich zasług dla Lechii, raczej należałoby uznać, że Mila czasem deklarował duże przywiązanie do Lechii niż miał dla niej zasług. No jest jak jest i na ch... drążyć temat? :) Patrz punkt 1, tamta sprawa jest kluczowa.
18 października 2017, 16:31 / środa
Dlaczego mam nie mieć pretensji do oszusta, który wykorzystując głupotę kibiców i przede wszystkim Mandziary naciągnął razem z menadżerem nasz klub na kilka baniek? W przypadku kradzieży winien jest nie ten co okradł ale ten, który dał się okraść?
18 października 2017, 16:57 / środa
Jak to naciągnął? Sugerujesz że klubem sterują naiwni niewinni nowicjusze, którzy nie wiedzą na czym świat stoi? :). Mandziara to stary wyga a Mila ma 35 i pół roku. Tak, tak, tylko dobry i sensowny trener potrafiłby dla niego znaleźć sensowną rolę na boisku, tj. w razie potrzeby wpuszczać go na ost. 10-15 minut jako oznakę jakości, potrafiącego rozegrac, przytrzymać, obsłużyć jakimś genialnym podaniem. A taki kontrakt, w takim wieku, w tej lidze to moim zdaniem błąd klubu a nie Mili.
18 października 2017, 17:24 / środa
2014/15 (w) Lechia Gdańsk 16 m. 2 br.
2015/16 Lechia Gdańsk 29 m. 2 br.
2016/17 Lechia Gdańsk 8 m 0 br.
18 października 2017, 17:31 / środa
Jakie były intencje Mili w momencie podpisywania kontraktu nie wiem, wiem natomiast że od półtora roku jest mentalnie na emeryturze a pobiera najwyższą lub drugą pensję w klubie. Zwalać winę w całości na klub i Mandziarę jest oczywiście najprościej.
18 października 2017, 17:56 / środa
Cooer, nie chcę upraszczac, ale każdy chce zarabiać jak najwięcej. Neymar zarabia 37 mln Euro rocznie, to uczciwie zarobione należne pieniądze czy przegięcie? Zależy jak na to spojrzeć.

Biorą tyle ile uda im się wynegocjować.
18 października 2017, 18:53 / środa
Przelicz sobie ile kosztuje w 2017 minuta gry Neymara a ile Mili. Podejrzewam że Mila droższy. Poza tym Neymar to piłkarz z ambicjami sportowymi a nie jak Mila tylko finansowymi i lanserskimi.
18 października 2017, 22:10 / środa
Mandziara musiał "zamknac mordy" krzyczacym, ze tozsamosc Lechii umiera, i w tym momencie nawinąl się Legionista Seba, co opowiadal o swojej wielkiej niby milości do Lechii.
Pech chcial, ze w tym czasie udalo mu sie strzelic bardzo rzadką bramke dla reprezentacji..
I na fali tego Sebus z usmiechem wykorzystal to, jak Mandziarze sie palila dupa i ugrał ponad maksa.

A tych co nazywają go legendą.. LEGENDĄ KURWA !!! Lechii Gdańsk to powinnynjezyki uschnac..
Jesli on sie doczeka gwiazdy w alei zasluzonych, czy jakiegos benefisu pozegnalnego.. to bedzis policzek dla ówczesnych legend jak Bąk i Wiśnia.

I nie pierdolcie, ze dramatyzujemy czy cos. Pierwsze takie slowa juz padają.
19 października 2017, 00:56 / czwartek
boldi,jak prawie nigdy masz racje
19 października 2017, 19:47 / czwartek
Cooer, nie napisałem i tym bardziej nie twierdzę, że zarobki Mili są OK chociaż ogólnie nie lubię w ogole oceniac kto ile zarabia. Ale jesli w ogólnej ocenie zarabia za dużo, to odnoszę się do tego że to bardziej wina klubu niż samego Mili.

Ilość słupów rośnie. Okazuje się, że Jóźwiak wciąż tu pracuje. Konia z rzędem temu kto zrozumie o co Mandziarze chodzi. Ciekawe, czy w ogóle Wernze o tym wie. Obserwują polski rynek. Niech przyuważą ławkę rezerwowych Lechii i pomyślą o drużynie rezerw, bo obserwowanie polskiego rynku przy tak luźnym podejściu do wydawania kasy jest co najmniej dziwne. Kiedy ostatnio Lechia znalazła jakiegoś młodego polskiego nieznanego piłkarza, który by się w Lechii dobrze rozwinął, wypromował i nadał do sprzedaży z zyskiem?
20 października 2017, 04:36 / piątek
zostawcie sebka w spokou
Zapytajcie sie kto jest Bieniuk.
20 października 2017, 07:20 / piątek
Załóż oddzielny wątek o Bieniuku. Na k..wa forum plotkarskie trafiłem?
20 października 2017, 08:03 / piątek
Olo a ja jestem zdania że zarobki do czegoś zobowiązują. Mila powinien sobie flaki wypruwać za taką kasę by grać w pierwszym składzie, a nie lansować się po telewizjach - w domyśle przygotowując sobie grunt pod lądowanko po zakończeniu kariery. Szczytem była jego postawa przed meczem z Bytovią.
20 października 2017, 08:09 / piątek
lippman
Trafiłeś tam gdzie nie powinieneś
Napierdalasz tu od niedawna swoje mądrości w każdym temacie
Przypierdalasz się do wielu chcąc zwrócić na siebie uwagę
Uwierz Tak się nie da
Więc skoro jest to wg Ciebie forum plotkarskie to tak ode mnie
Wypierdalaj!!!
20 października 2017, 11:00 / piątek
Możesz sobie myśleć co chcesz. Ale to komedia jak sfrustrowany anonim ciśnie po jakimś piłkarzu. Jak mu wątek opada to podbija Bieniukiem. Zaraz o ich kobietach zaczniecie pisać i krytykować ich ubrania. Sam się kurwa baw w tej piaskownicy jak lubisz. Akurat to nie jest obecnie w Lechii najwazniejszy problem. Kolesie robią wrzutki żeby odwrócic uwagę od naprawde waznych spraw moim zdaniem. Wolą dyskusję o Mili i Bieniuku niż na przykład o tym, jakie są scenariusze przed klubem i czy to pierdolnie czy nie.
20 października 2017, 11:51 / piątek
Lippman, te tematy są ze sobą powiązane bardziej niż myślisz. Po co zatrudnia się kilkunastu dyrektorów, czemu daje się emerytowi 100 tysięcy pensji i nawet nie wymaga od niego by udawał. Odpowiedź najbardziej prawdopodobna to taka że są to słupy mające wyciągać wypraną kasę z klubu dla osób zainteresowanych. Nie potwierdzę że tak jest na pewno ale według mnie to najbardziej prawdopodobne wytłumaczenie wielu działań które mają miejsce.
20 października 2017, 12:24 / piątek
lippman - GLG nie jest żadnym sfrustrowanym anonimem. Ty za to tak.
GLG chciał wyrazić swoje zdanie, Jego sprawa. Więc skup się na dyskusji a nie ocenianiu innych (w tym przypadku dość powaznych postaci w świecie kibiców LG).
20 października 2017, 13:16 / piątek
Nie ma się co ze sobą spinać, kurwy kradną ile sił, a walduś z nimi...
21 października 2017, 12:32 / sobota
Sebek,chodzisz po telewizjach,zarabiasz uczciwie,więc mam nadzieję,że jako dobry duch szatni i trybun Lechii pojawisz się łaskawie 16.11. na spotkaniu otwartym z kibicami.
21 października 2017, 18:26 / sobota
Panowie, nie rozumiem czemu się przypierdalacie do Mili. W tym wywiadzie dla interii nie widzę nic oburzającego. Zarzucacie mu , że nie nie jest "prawidziwym Lechistą" a kto nim jest w obecnej kadrze Lechii? Wolski.... rywal Mili do miejsca w składzie (który otwarcie mówi, że żałuje, że nie odszedł do Legii po sezonie. Nie rozumiem tej jazdy na Milę nie gra nie dlatego, że nie chce ale dlatego, że go nie wystawiają. Po za tym nie wiem czy zauważyliście, że jak Mila wchodził nawet nawet 15 min to grał bardzo przyzwoicie. Wieżę , że dziś wejdzie i potwierdzi swój potencjał. cały czas wierzę, że to piłkarz o potencjale na czołówkę naszej ligi.
22 października 2017, 04:25 / niedziela
Tak właśnie koledzy zauważyłem że rzuciliście się na biednego Sebastiana,
A co on wam zrobił,,,,że miał frotkę na ręku,że cały czas przyznawał się do Naszego klubu?
Dopierdolmy się do Bieniuka co nigdy dla nas nic nie zrobił,i do Wojciechowskiego co pokazywał nam hu..ja jak grał w GKEsie.
Bo Sebek jaki by nie był, utorzsamia się z Lechią,a te h..ujki przyjechały tu na spokojną emeryturkę.
22 października 2017, 05:00 / niedziela
A cha,zapomniałem dodać llipman ty h........u
A właściwie to wy.....aj
No wiesz co .......
Dobranoc.
 
1 2 3 4
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.443