Gdańsk: sobota, 26 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Seba Mila - czas zgasić światło

strona 2/3

22 października 2017, 09:28 / niedziela
@ GLG

Kiedy zaczęła się pańska sympatia do warszawskiego klubu?

Mila:
- Legii kibicowałem od najmłodszych lat. Mój tata był za Górnikiem Zabrze, więc żeby w domu była równowaga, musiałem wybrać inny równie znany i potężny klub. Przynajmniej miałem w domu w młodości konfrontację. Zacząłem kibicować Legii, kiedy walczyła o Ligę Mistrzów. Warszawski zespół był wtedy na topie, pisało się o nim bez przerwy, a mi w Koszalinie to się bardzo podobało.

SIOSTRA SEBASTIANA MILI - KASIA:
- Sebastian interesował się piłką nożną odkąd zaczął chodzić. A o Legii zaczął mówić, gdy tylko zaczął się orientować w nazwach drużyn. Jak grała Legia, w domu były wielkie przygotowania. Sebastian rozwieszał w domu wszystkie szaliki, rozkładał na kanapach klubowe gadżety, które przywoziłam mu z Warszawy. Nawet na prześcieradłach pisał : LEGIA. Był bardzo zagorzałym kibicem, poza tym podobała mu sie sama stolica. Na mecze na Łazienkowską z nim nie chodziłam. Jak Sebastian zaczął karierę to zaczęłam się interesować, aby być na bieżąco i mieć o czym z nim porozmawiać. Nawet dostrzegł to i teraz powtarza: Dobrze, że czytasz te wszystkie Przeglądy ......
24 kwietnia 2018, 19:50 / wtorek
Jako, ze w poprzednich watkach "wypłynął" temat naszego nieocenionego (niedocenianego) Sebastiana Mili, vel Frotki ... zostały nam 2 mecze domowe. Będzie miał na tyle odwagi żeby stanąć przed "zielona"???

No chyba ze jeszcze nie skończył jako piłkarz doić naszego Klubu. Jak w zeszłym roku odchodzili kończyli Wiśnia i Bączek, to było o tym słychać już wcześniej ... Mila? Tabula rasa ... nikt nic, ani słowa.

Pewnie jak większość ... szanowałem go (celowo w czasie przeszłym), teraz jest tylko zwykłym obciążeniem dla Lechii, na dodatek bardzo kosztownym. Gdyby miał odrobinę honoru, sam by rozwiązał kontrakt, choćby przed rundą wiosenną; ma i tak zapewniona u nas robotę.
24 kwietnia 2018, 21:42 / wtorek
Seba leci jako ekspert do Rosji na Mundial. Człowiek orkiestra, szkoda tylko, że nie jest piłkarzem.
26 kwietnia 2018, 07:37 / czwartek
Parafrazując klasyka: komuś się spodobało że jednym strzałem trafiłem do bramki Neuera to mnie awansowali i zaczęli zapraszać na spotkania charytatywne
26 kwietnia 2018, 12:26 / czwartek
Mila to absolutny fenomen. Jest jednocześnie pupilkiem tvn i tvp. Jest idolem dla wielu kibiców Lechii mimo że nie rozegrał w niej żadnego dobrego meczu i od dwóch lat nie chce mu się nawet trenować a bierze za to zabójczą kasę. Powinni na jego przykładzie pisać w książkach o psychologii.
26 kwietnia 2018, 20:25 / czwartek
W mojej opinii fatalnie wypada wizerunkowo przed kamerą. Za mądry też nie jest by coś w miarę wytłumaczyć z meczu, na coś więcej niż januszowe oko.
Jak poszedł do ligi+extra to chyba bardziej się skompromitował jak menda swoimi kozackimi historiami z życia.

Ciekawe jak przedstawią tą gwiazdę?
a) była legenda Śląska bądź mistrz Polski w barwach WKS
b) o zgrozo kapitan Lechii Gdańsk
c) były reprezentant Polski
d) kawał ch...

Jeszcze 2 pensje i koniec tej męczarni. Niech tam wypierdala kalisza albo inną kurwę trenować.
28 kwietnia 2018, 01:24 / sobota
Cooer, to nie tak, że o Frotce będzie w książkach o psychologii. To on napisze biblię o psychologii. Następnie ruszy z serią wykładów po kraju, szkoleń dla biznesu, itp. Później będą wybory do europarlamentu, bo w polskim sejmie teraz chuj nie pieniądz, no chyba, żeby to połączyć z funkcją ministra sportu? W tak zwanym międzyczasie wyda autobiografię pod wszystkomówiącym tytułem „Ja”.

OT: ale ta kurwa-świnia się sprzedaje.
28 kwietnia 2018, 05:52 / sobota
Ruszy z produkcją napoju energetycznego Mila albo sto mil.
28 kwietnia 2018, 09:46 / sobota
Raczej otworzy sieć pralni , przecież praktykuje obecnie u prawdziwego mistrza. Chyba nikt z Was nie wierzy że pan frotka pobiera 100% tego co na papierze. Zresztą obawiam się że nie tylko on.
6 maja 2018, 17:16 / niedziela
Będzie oficjalne pożegnanie tego raka? Mam nadzieję, że tak. Chcę tak pogwizdać, aż obok siebie usłyszę komentarz w stylu "ale jak to, przecież to super piłkarz, strzelił gola Niemcom!" A klub, żeby się zdziwił, że kibice nie docenili ameby odpowiedzialnej za atmosferę w szatni i współprowadzenie serwisów społecznościowych za pensję będącą w TOP3 najlepiej opłaconych kopaczy! :)

Ale mnie nosi...
6 maja 2018, 17:48 / niedziela
Na obecnym etapie madrości jest zatwierdzona(niewiadomo dokladnie przez kogo)do wierzenia legenda Sebastiana Mili jako zasłuzonego Lechisty.Chociaż nikt nie potrafi konkretnie podac tych zasług włączając w to samych głoszacych jego chwałę.No chyba ze chodzi o słynna frotkę, ktora ma sie stać najcenniejsza relikwia w naszym muzeum.
Co prawda cytowane sa jego wypowiedzi jakoby od dziecka kibicował Legii a nawet tworzył na prześcieradłach na jej chwałę.Ale to na pewno plotki zawistnych bo czegóż to zawistni ludzie nie wymyślą?Tak wiec trzeba pisac petycje do prezesa aby przedłuzyc kontrakt z naszym skarbem przynajmniej do ukonczenia przez niego 40 roku życia.A potem sie zobaczy, kto wie moze pobije rekord legendarnego Dino Zoffa ktory grał jeszcze po 40-stce?
6 maja 2018, 21:15 / niedziela
Nie wiem co Wy chcecie od tego Mili... Oczywiście nie jest on żadnym zasłużonym Lechistą, ani prawie nie jest Lechistą (choć pamiętam mecze jak wchodził jako gówniarz na Traugutta i robił różnicę...), ale dostał ofertę pracy którą przyjął...
Jakby do kogoś z was podszedł jutro szef i powiedział... Misiu, będziesz zarabiał od jutra 100.000 zł miesięcznie, nie będziesz nic robił, tylko dobrze mówił o firmie i łagodził kłótnie kolegów, to powiedział byś "NIE", bo to będzie szkodziło firmie, którą lubisz? Bo kolega obok zapierdala od rana do wieczora i ma 10.000 zł, a tobie szef zaproponował takie warunki to byś się nie zgodził tylko oddał to temu koledze?
To jest pracownik z którego zrobili Lechistę i dali mu zajebiste warunki pracy... Tylko pozazdrościć :)

Seba, gratuluję i życzę żebyś dostał jeszcze kontrakt na pięć lat z pensją 200.000 zł miesięcznie... dzięki temu mendziara mniej podpierdoli :)
6 maja 2018, 22:56 / niedziela
Trochę się dziwię temu hejtowi. Owszem Seba powinien ogłosić zakończenie kariery, ale jazda po nim to chyba jest nie w porządku i w komuś pomyliły się adresy. Mam dwa pytania do hejterów:
1. Czy Seba sam się zatrudnił w Lechii na domniemanych stu tysiącach?
2. Czy Seba sam decyduje o tym , że nie gra od dłuższego czasu?
Ja nie wiem, a moja intuicja podpowiada mi 2xNIE. Wydaje mi się, że wielu piszących na tym forum znalazło sobie kozła ofiarnego. Daleko mi do osób mających wgląd w kontrakty i decyzyjnych o skaldzie na mecze, ale daleko mi też do sportowej oceny kogoś na podstawie plotek czy poglądów politycznych. Dziwię się natomiast, że np taki Krasić nie jest tak hejtowny. Może dlatego że nie ma kultowej frotki? Przecież zapewne pensję ma nie mniejszą niż Mila, a jego efekty na boisku są ... hmmm... jakby tu napisać... że junior by miał większe?
Koledzy napisali powyżej, że jest jeden winny zaistniałej sytuacji i nie jest to Sebastian Mila. Można mu różne rzeczy zarzucić, ale nie to że z jego winy naszej Lechii źle się dzieje i przez niego obecnie jest na dnie.
6 maja 2018, 23:35 / niedziela
"2. Czy Seba sam decyduje o tym , że nie gra od dłuższego czasu?"

Zacznę i zakończę na jednej, podstawowej kwestii jeśli mowa tu o aspekcie sportowym.
Przeprowadzasz zwykłe podstawowe testy wydolnościowo-szybkościowe bez bawienia się w próbki krwi itp. Stoper - bieg na 30/60/100 m a następnie jakiś powiedzmy test coopera (jak w szkole...chyba). Daje sobie rękę uciąć, że w obu przypadkach odstaje mocno, nie mówiąc już, że ma po prostu słabe. Wielu zawodników w jego wieku wygląda jak Pan Piłkarz, nie tylko w siłowej, typowej polskiej lidze, gdzie powyższe czynniki to klucz do sukcesu. On jest kompletnie zaniedbany, z wiadomych (przez większość względów, choć pewnie nie tylko).

Tak a propo masy wypowiedzi na jego twitterze, gdzie mam niezły ubaw nad komentarzami/pytaniami dlaczego nie gra, bo pewnie by wkręcał w ziemie wszystkich :D

Dlatego nie gra, odpada już na 1 etapie doboru składu! ;)
6 maja 2018, 23:49 / niedziela
tomasson, ale co wnosi Twoja wypowiedź?

Przecież ktoś, "ktoś" kto zatrudniał Milę wiedział ile ma lat, wiedział, że mistrzem dryblingu i szybkości już nie będzie... dał mu taką kasę jaką mu dał, nie stawia żadnego ultimatum poprawy sytuacji, nie ma żadnych programów naprawczych, to czym taki Seba ma się przejmować? Robi atmosferę w szatni, dobrze mówi o Lechii, uśmiecha się, czyli wypełnia założenia kontraktu... i jest fair

Problem jest zupełnie gdzie indziej...
7 maja 2018, 15:55 / poniedziałek
Ja też zgadzam się z tym, że to nie jest wina Mili, a mega niesmak, który pozostanie na lata wynika z podpisania z nim takiego kontraktu przez Klub, a nie przez samego Milę.
7 maja 2018, 23:13 / poniedziałek
Ludzie apeluję, szanujcie się trochę!! Według Was to jak negocjowali kontrakt to Mila mówił że styknie mu 50 koła i kontrakt na rok, no góra półtora a Mandziara nalegał na 25 tys euro i 3,5 roku plus zatrudnienie potem w klubie. Dodatkowo to Mandziara mówił Mili że ma trochę pograć przez pół roku, żeby się nikt nie czepiał, a potem to ma tylko na treningi przychodzić i nie musi się jako wielki celebryta przemęczać.
Oczywiście że podpisanie takiego kontraktu z kodziarzem było katastrofalnym błędem Mandziary ale to kodziarz z frotką wykazał się brakiem ambicji i godności. Na domiar złego te cechy przeszły też na wszystkich pozostałych zawodników i mamy to co mamy.
7 maja 2018, 23:28 / poniedziałek
@cooer, a jakby Mila chodził na wszystkie miesięcznice to byłby już trochę mniej be?
7 maja 2018, 23:31 / poniedziałek
Jesteś kimś z jego rodziny że tak bronisz tę miernotę?
7 maja 2018, 23:34 / poniedziałek
nie, nie jestem... ale Ty nie potrafisz napisać jednego zdania o nim bez "kodziarza"... to akurat do kontraktu, formy jego zupełnie nic nie ma
7 maja 2018, 23:44 / poniedziałek
Przezwisko jak każde inne. Nie ma podtekstu politycznego ani nie wyraża moich sympatii politycznych. Mówię tak na niego od momentu kiedy nie pojawił się nawet na ławce rezerwowych w meczu pucharowym z Bytovią, mimo że był wtedy szpital i nie miał kto grać, bo "oszczędzał się" na mecz u Owsiaka. Równie dobrze mógłbym na niego mówić pisior, jeżeli jako wielki celebryta demonstrowałby ostentacyjnie takie poglądy.
8 maja 2018, 16:44 / wtorek
"ale to kodziarz z frotką wykazał się brakiem ambicji i godności. Na domiar złego te cechy przeszły też na wszystkich pozostałych zawodników i mamy to co mamy."

Myślę, że te słowa wystarczą, a na pewno jego pierwsze zdanie kolegi wyżej.

Przez ten czas w Lechii wraz z czasem stawał się coraz to większym mentalnym pół amatorem i sportowym pół warzywem...

Nie chce mi się szczegółowo go porównywać z niektórymi kopaczami w podobnym wieku w naszej lidze, nie mówiąc już o piłkarzach w Europie. Jak się prowadzą i dlaczego grają dalej na wysokim poziomie, bo to PROFESJONALIŚCI w przeciwieństwie do Sebka...
8 maja 2018, 16:51 / wtorek
Aha, że edytować wpisu nie mogę to uprzedzając znowu jakieś komentarze polityczne i odwołania do cytatu, w którym znajduje się słowo "kodziarz" niech każdy czyta bez niego...

Mam gdzieś podteksty polityczne i opieram swój komentarz na pozostałych słowach.
8 maja 2018, 17:09 / wtorek
Sebek, Sebek to zjebek :)
8 maja 2018, 17:33 / wtorek
cytując gmocha "he he he"... wy tu pitu pitu, a kaska na koncie się zgadza. Więc sorka, ale za tyle hajsiwa miesiecznie to i mnie mozecie nazywać kodziarzem, pisiorem czy tam innym lewakiem. Tworzenie kolejnych elaboratów, doktoratów, licencjatów, a zainteresowani mają to gdzieś.
8 maja 2018, 21:13 / wtorek
W punkt trafiłeś. Ja za żadną kasę bym z siebie nie robił pajaca. Każdy ma inaczej. Sebek ma jak ty
8 maja 2018, 21:23 / wtorek
Ja uważam, że Mila, to temat zastępczy i komuś zależy żeby to ciągnąć.
8 maja 2018, 21:31 / wtorek
A komu i po co?
8 maja 2018, 21:50 / wtorek
Mila bieze w uj kasy co miesiac. a ile w tym sezonie zagral mimo karuzeli trenerow jak by mial jaja to by rozwiazal kontrakt za porozumieniem stron
8 maja 2018, 22:00 / wtorek
serio nie kumam co chcecie od tego Mili... skoro dają to bierze... i ja też wolę żeby wziął Seba niż ten .... menda... Nie spotkałem się jeszcze z pracownikiem, który by mi powiedział szefie, ale chyba za dużo zarabiam... a są różni pracownicy...To wszystko wina...
8 maja 2018, 22:15 / wtorek
Rombis a Twoi pracownicy podkreślają że mają Twoją firmę w sercu??
8 maja 2018, 22:29 / wtorek
Czy zatrudniasz ich na podstawie frotki na ręku? Argument , że sam sobie pensji nie ustalił jest trafny ,ale co do reszty to kompromitacja.
Bumelancik taki typowy , w alternatywy 4-y by pił browarki pod budową w XI wieku kasuję za picie browarków 100k. Oczywiście brawa dla łubudubu , chyba ze ten jak częsta plotka niesie pod stołem odbiera pół wypłaty Sebka. No to już by było całkiem wszystko jasne, ale chuj karawana jedzie dalej , że do przepaści to też chuj?
8 maja 2018, 22:44 / wtorek
buhaha, nie, nie mówią, że mają firmę w sercu, ale tak jak im, tak i mi dobrze się pracuje.

edwin, jaką winę ponosi pracownik, że zatrudnisz go za frotkę?? Będzie się uśmiechał i Cię chwalił.. ;)

Kończę temat, dla mnie Seba nie jest winny, jest wygranym tej całej sytuacji. Mało jaki piłkarz tyle zarabia nic nie grając i jeszcze będąc chwalonym, że dobrą robotę robi w szatni... Mistrz marketingu.

Tak na koniec mam nadzieję, że nie zatrudnią go jako "twarz nowej Lechii" :)
8 maja 2018, 22:52 / wtorek
Jak się to wszystko pierdolnie to na pewno będzię twarzą nowej Lechii , jak Hitler czy Stalin w nowej Polsce :)
8 maja 2018, 23:41 / wtorek
Kontraktu sam ze sobą nie podpisał, jednak Bożok mógł rozwiązać kontakt jak uznał, że się nie przyda...ale to i tak nic. Koleś przed ważnym meczem, mając ważny kontrakt bawi się w internetach reklamując piwo. O jego destrukcyjnym działaniu na resztę drużyny nie wspomnę.
8 maja 2018, 23:51 / wtorek
@Rombis: Piotruś... ciskasz tu kulami... tyle że cały czas po płocie.

Mila pierdoli od długiego czasu jak to nie kocha Lechii... nie chodzi o to, że bierze grubą kasiorę, ale o to, że na jego pierdoleniu się kończy. Słyszałeś o jakieś szkółce, pomocy młodym dzieciom które chciałyby w przyszłości zostać takimi "Milami"?
Nie. Bo Sebuś ma w piździe chęć zrobienia czegoś konstruktywnego dla "klubu który tak kocha"... on jest od gadania.

I o to większości z nas biega... jest parszywym skunksem, który już dawno zrobił sobie z gęby dupę!

Co do politycznych podjazdów (KOD-y, miesięcznice etc), to przyhamuj zdeka... bo o ile dobrze pamiętam to pałałeś kiedyś miłością do Unii Wolności jak kręciłeś się przy boku niejakiego Grzesia R. przy żużelku, nie?
9 maja 2018, 09:11 / środa
tak tak edwin, oczywiscie teoretyzować to sobie możemy. dopoki nikt ci dużej kasy nie polozy na stole, to możesz wyciagac ideały i nośne hasła.
9 maja 2018, 09:15 / środa
@ Stara Szkoła, również lekko kulą w płot... :) Z Unią Wolności to zupełnie nie miało nic wspólnego... ;)
9 maja 2018, 10:02 / środa
Edwin. Po to żeby odwrócić uwagę od właściwego winowajcy naszej sytuacji... Tak samo jak obarczanie winą "wkładów", a nie tego który nie płaci im w terminie, zatrudnia jakichś wuefistów jako trenerów... Owen, van Hessen, Machado. Mila jest w tej sytuacji najmniej winny...
9 maja 2018, 10:27 / środa
Mila jest drugim winnym tej sytuacji po Mandziarze. Czyli rzeczywiście z dwójki Mandziara - Mila, to kodziarz jest najmniej winny.
9 maja 2018, 10:40 / środa
Na drugim miejscu jesteśmy my sami. Dlatego, że pozwalamy na to żeby ta menda zniszczyła to sami odbudowaliśmy...
9 maja 2018, 10:58 / środa
Sebastian wczoraj na fejsie z dumą prezentował tyskie w dłoni. Co z tego, że za kilka chwil Lechia miała grać o życie w Gliwicach.

odnośnik
9 maja 2018, 11:38 / środa
Wasilewski jest rocznik 1980
Mila 1982 Pierwszy pyka całe mecze na bardzo dobrym poziomie a drugi jest z stary ,żeby się zmieścić nawet na ławce ?????
Każdy kto pisze,że nie ma winy Mili w tym co się dzieje jest jak Steve Wonder.
Tego paparucha powinno się wysłać do klubu Kokosa na wieczne do końca kontraktu bieganie dokoła Szadółek .A potem fura gnoju i jak Jagnę w Chłopach wio batem w zad i na Koszalin.
Rozumiem typa,że chce dokosić kasę zgodnie z kontraktem,nie rozumiem,że można nie mieć krztyny honoru .
9 maja 2018, 19:44 / środa
Ludzie są na Mile wkurwieni i mają ku temu powody, a ten jakby nigdy nic wkleja focie z browarkiem przed meczem Lechii...i to nie przed zwykłym meczem ale o być albo nie być w ekstraklasie. Serio ? Albo Sebek nie myśli albo jest oderwany od rzeczywistości.
9 maja 2018, 20:13 / środa
W meczu z Sandecją będzie jego pożegnanie. Mam nadziej, że zostanie pożegnany tak jak na to zasłużył przez swój wkład w Lechie.
10 maja 2018, 23:18 / czwartek
Mila nie startuje przypadkiem w wyborach prezydenckich w Gdańsku?
11 maja 2018, 01:04 / piątek
@holly fan to nie chodzi o zdjęcie. Jakby miał kutafon hazardzista pierdolony Lechię w sercu, to by się jebnął w pierś i powiedział: "jebać moją wypłatę, co te kurwy robią z moja Lechia, jebać ich". Słyszałeś coś takiego od wiecznie zadluzonego?
11 maja 2018, 07:12 / piątek
Przypierdalacie sie do niego, że bierze kasę jakbyście sami nie brali. No ale to już było pisane wyżej i prawda jest taka, że każdy by brał. Jak ktoś pisze, że nie bo honor, bo pieniądze nie najważniejsze, bo coś tam ........ ok, wierzę :)
Nie chce go bronić, czy też krytykować bo nie wiem ile faktycznie dostaje do łapy i jakie tam panują układy.
Wiem tylko tyle, że jako zawodowy piłkarz jest już skończony i za to nie powinien dostawać ani grosza. Już dawno powinien rozwiązać kontrakt obecny i podpisać nową umowę jako Dyrektor atmosfery w szatni czy coś tam innego zbędnego. Z kasy by nie zrezygnował, a twarz by zachował.
No ale niestety on dalej udaje pana piłkarza, nie jeżdżąc nawet na stadion udowadniając jak podchodzi do Lechii.
Podsumowując .... Miła wypierdalaj!!!
11 maja 2018, 08:42 / piątek
Pożegnania jak na pajaca przystało. Wypierdalaj
11 maja 2018, 15:41 / piątek
czyli podsumowując...

https://www.youtube.com/watch?v=1F8Yef0ws20

uwaga, słaba jakość
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.478