Gdańsk: sobota, 21 lipca 2018
FORUM
Podstrony:

Seba Mila - czas zgasić światło

strona 3/4

15 maja 2018, 10:13 / wtorek
Pany! Jest dobry nius haha.

Klub w odpowiedni sposób pożegna Sebastiana Milę. Nie będziemy jednak zdradzać szczegółów. O dalsze ruchy po zakończeniu kariery należy pytać samego zainteresowanego - usłyszeliśmy w gdańskim klubie. Z informacji „Dziennika Bałtyckiego” wynika, że Mila nie zagra w ostatnim meczu sezonu z Sandecją Nowy Sącz i kibice nie zobaczą go już w meczu ligowym w biało-zielonych barwach. Po zakończeniu kariery miał zostać w klubie, w roli skauta albo dyrektora sportowego, ale tak też się nie stanie. Mila będzie ekspertem TVP podczas mundialu, a potem ma zostać przy Lotto Ekstraklasie, ale już w Canal+.

Czytaj więcej: odnośnik
15 maja 2018, 10:49 / wtorek
CZAS ZGASIĆ WĄTEK-ŚWIATŁO ZGASŁO.
15 maja 2018, 10:51 / wtorek
Wystarczy porównać jak zostali pożegnani Głowa i Brożek, a jak chciano pożegnać Mile, przecież to jest kabaret, gość spędził 2-3 sezony i za co mamy mu dziękować, że wydoił Lechię z ostatnich funduszy?
15 maja 2018, 14:04 / wtorek
Jeżeli Mila miał gwarancje zatrudnienia w klubie to podejrzewam że Mandziara musiał go spłacić żeby z tego zrezygnował. Co do Głowackiego i Brożka to są legendy naszej ligowej pilki i ich porównanie z Milą może być dla nich obraźliwe.
15 maja 2018, 17:01 / wtorek
Założyłem ten wątek żeby pokazać, zwłaszcza młodym kibicom, że Mila to nie Lechista a frotkarz. I chyba większość kibiców jest tego samego zdania. Mandziara podpisał z nim 3,5 letni kontrakt to dla porównania jakby podpisać wieloletnią umowę z facetem, który ma 65 lat i powinien iść na emeryturę. Mila doskonale wiedział, że już kariera za nim i tylko szukał frajerów lub sponsora, z którym podzieli się kontraktem (Mandziara). I znalazł, padło na Lechię. W zasadzie powinien zostać wygwizdany bo przez te 3,5 roku nabijał wszystkich w butelkę. On nie jest z rodziny Biało Zielonych. Spadaj Seba i nie przychodź na stadion na mecze naszego klubu.
15 maja 2018, 19:59 / wtorek
Nie myślałem, że w tym sezonie spotka mnie jeszcze jakaś miła informacja związana z Lechią, a jednak... Dobrze, że Sebek jest celebrytą, dzięki temu udało się go wytransferować do studia i nie będzie doił klubu przez kolejne lata.
On nawet nie sprawiał pozorów, że mu zależy, przez 3,5 roku nie zrobił kompletnie NIC.
16 maja 2018, 19:18 / środa
Sebix zaprasza przed meczem!
Na miejscu będzie można zakupić pyszną kiełbasę oraz piwo Tyskie i inne napoje. Specjalnie z tej okazji nasi partnerzy przygotowali Zestaw Kibica (kiełbasa + piwo) w atrakcyjnej cenie wynoszącej 10 zł.
16 maja 2018, 21:09 / środa
Seba! kiełbasa bedzie od Nowaka? Bo tyskiego(szczochów) nie pije, ale gięta nie pogardzę :)

TYLKO LECHIA!
17 maja 2018, 08:35 / czwartek
Podobno gięta w zestawie z tyskim ma mieć długość równo 120mm i zestaw ma się nazywać "120+TYŚ" frotka gratis!
17 maja 2018, 16:28 / czwartek
Czy oprocz frotek bialo-zielonych symbolizujacych nieskonczona milosc do klubu BKS Lechia Gdansk beda dostepne takze inne wersje kolorystyczne?
18 maja 2018, 18:52 / piątek
Jebaniutki się popłakał, jednak ta kariera aktorska to nie jest takie byle co...chyba, że płacze chłopak, bo już hajsik się nie będzie tak zgadzał jak do tej pory.
18 maja 2018, 19:04 / piątek
Uffffff
19 maja 2018, 06:04 / sobota
Jak ze Śląska odchodził to też beczał. Ten człowiek ma albo zachwianą psychę albo odgrywa scenki.
Może policzymy ile kasy wziął za 2 ostatnie sezony i ile to wyszło złociszy w przeliczeniu na minuty gry?
19 maja 2018, 11:31 / sobota
NIE BYŁEŚ... NIE JESTEŚ... NIE BĘDZIESZ...

Lechiści mają Gwiazdy na T29.
Zużyte "Frotki" wyrzuca się do kosza i o nich zapomina.
19 maja 2018, 13:31 / sobota
Przeczytałem tę jego mowę pożegnalną na Trójmiasto.pl i podziękował wszystkim ale nie kibicom. A dziękował za cały okres swojego grania.
19 maja 2018, 14:22 / sobota
Kiedyś marzyliśmy aby grał w naszej drużynie. Gdy przestał grać zarzucaliśmy mu głównie to, że za dużo zarabia. Teraz żegna się z drużyną a ja znów słyszę głównie złość i szyderę. To słabe - mimo wszystko sobie na to nie zasłużył, nawet jeśli popełniał błędy.
Nie został naszą LEGENDĄ. Był członkiem Biało - Zielonej Rodziny i może w przyszłości także pomoże klubowi. I to mi wystarcza, by nie kwękać, nie narzekać, nie hejtować - tylko podziękować. SEBA DZIĘKUJĘ!
19 maja 2018, 15:31 / sobota
Marek amen!Ja nie dziekuę bo nie ma komu i za co.Oczywiscie sa fani jego legendy(kto i kiedy ją wykreował sami nie wiedzą) ale zgodnie ja powtarzają.
Wydoił Lechię na pare ładnych milionów w zamian za....no wlasnie co dal Lechii Sebastian Mila podczas swojej "kariery" w Gdańsku.Meczy w Lechii-Polonii nie liczę.
Czekam na statystyki,strzelone bramki,asysty i kluczowe podania.Belkot o milości i frotka sie nie liczą dla mnie.Prosze nie obrazajcie prawdziwych Lechistow - tych co maja swoje gwiazdy na T29.Po prostu nie wypada...
19 maja 2018, 15:55 / sobota
Wystarczy sobie obejrzec ta marna pozegnalna konferencje a najlepiej przewinac na sam koniec kiedy to nasz Sebek dostal pytanie o dalsza prace w Lechii... az mu sie oczka zaswiecily i ten tekst "mam dalej kontrakt i trzeba pytac Janka co dalej"... chlop nie ma honoru. Doil jak mogl i nie stwarzal nawet pozorow profesjonalisty.
19 maja 2018, 22:06 / sobota
CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!!!

odnośnik
19 maja 2018, 22:14 / sobota
Kilka jest twarzy Rogera...
Sebek hasający po lewym skrzydle w 2 lidze.
Sebek grający z dala od Gdańska, który jednak nie dał dupy obrażając Kibiców grając w innym klubie.
Sebek który wrócił i gór nie poprzenosił i Lesi nie zapewnił mega sukcesu...

Generalnie jednak oceniam Go pozytywnie, szalik może nosić i frotki też. Niestety nie mamy piłkarzy z mistrzowskiej "11", bo nie mamy (ano właśnie!).

Teraz czas na młodych!
20 maja 2018, 00:08 / niedziela
@sslawss: "Kiedyś marzyliśmy aby grał w naszej drużynie."
Mów za siebie Misiu... ja (na tym forum) zanim ta Ukraińska werjsa Waldka Kiepskiego dołączyła do Lechii piałem jakie to "szczęście" nas spotka (sprawdź sobie jak nie wierzysz). Więc nie mieszaj proszę swojej łatwowiernej psyche z nami, którzy przejrzeli "miszcza markjetingu" od początku.

"To słabe - mimo wszystko sobie na to nie zasłużył, nawet jeśli popełniał błędy."
Zasłużył sobie na wszystko od początku do samego (na szczęście) końca... i twoje pierdolenie tu nic nie zmieni. Wydoił "ukochany" klub do cna... i niech mu ziemia za to lekką będzie... oby jak najszybciej!

Dziękuj sobie ile chcesz... chuj do dupska takim sprzedajnym frajerom... jesteście z jednej gliny!
20 maja 2018, 09:09 / niedziela
Mila ma kontrakt i zostaje w klubie w roli jakiegoś dyrektora z pensją podejrzewam niewiele niższą niż obecnie. Posłuchajcie sobie zakończenia konferencji. Mandziara nie jest głupi i zostawi go w klubie żebym miał oprócz niego jeszcze po kimś jeździć, zamiast skupiać się tylko na Mandziarze.

Co do samego pożegnania to żegnaliśmy:
- Wawrzyniaka który rozegrał na niezłym poziomie 3 razy więcej spotkań od Mili
- Pajszao, który zapewnił nam utrzymanie a wcześniej walkę o puchary i jest drugim najlepszym strzelcem w historii klubu
- Sławczewa, naszego najlepszego zawodnika w tym słabym sezonie
i legionistę Milę, który pograł pół roku wiosną 2015 jak przygotowywał się jeszcze w Śląsku a potem był już mentalnie na emeryturze. Klub podziękował tylko legioniście za reprezentowanie biało-zielonych barw.

Powodzenia w nowej ciężkiej roli dyrektora w Lechii!!!
20 maja 2018, 09:21 / niedziela
Nie jestem fanem Mili, ale jak to ktoś wcześniej mądrze napisał nikt z obecnych tu na forum zarabiając takie pieniądze za robienie atmosfery nie zapukałby grzecznie do swojego szefa mówiąc żeby obniżył pensję o 70% i taka jest prawda... To wina klubu że nic z tym nie zrobił bo może jakiś sposób sprytny prawnik by na to znalazł...
20 maja 2018, 10:24 / niedziela
Tu nie chodzi o to, ze podpisal wysoki kontrakt...tylko o to, ze w momencie podpisania tego kontraktu koles przestal byc pilkarzem.
20 maja 2018, 12:56 / niedziela
Stara Szkoła mogłeś to wszystko napisać bez bluzgania i ubliżania. Sam sobie wystawiasz opinię takimi tekstami. Rozumiem że jesteś wszystko wiedzący i nieomylny. Gratuluję. Po prostu nie uważam, że Mila jest winny wszystkim gdańskim nieszczęściom. Braliśmy go na fali sukcesów i po meczu z Niemcami, kiedy został gwiazdorem narodowym. Jako jednego z najinteligentniejszych polskich graczy, kreatora gry ofensywnej ze świetną lewą nogą. Ty jako jeden z nielicznych z grupy ekspertów widziałeś to inaczej. Pamiętaj też o jego roli marketingowej - takich piłkarzy się kupuje także po to by chodzili po szkołach, dawali autografy, sprzedawali koszulki, ustawiali szatnię czy uczyli młodych. A pensja? Dawali to wziął. Wydawało się, że w Lechii jest mnóstwo kasy. Inni tez dużo dostawali. Rozumiem, że teraz z perspektywy czasu widać, że na boisku Mila zawiódł. A jak było poza boiskiem? Nie wiem. Ale nie wydaje się jedynym winnym obecnej sytuacji i mimo twoich bluzgów nie zmienię bo tez jestem ze starej szkoły.
20 maja 2018, 14:04 / niedziela
,,A jak bylo po za boiskiem...''
Po za boiskiem,to byl nie czlowiek,tylko poltora chuja pirdolonego KODziarza.
I chuj mnie obchodzi Twoja i innych opinii o mnie!
20 maja 2018, 15:10 / niedziela
dawno cokolwiek pisalem , SS , Czarny .Panowie , po primo troche kultury, nawet chocby ze wzgledu na wiek dajcie jakis przyklad mlodszym, po drugie primo, kiedys Korynt poszedl sobie do Gdyni, a na plocie kolo Zaspy napisano "Korynt zdrajca", i nie trzeba bylo wyzywac od skurwysynow, chuji itd. Kazdy wiedzia i co i za co.
po trzecie primo, nie mieszajcie polityki do tego, kto kocha pis , jego sprawa, nie znaczy to , ze braci po szalu jechac z wyzwiskami.
Amen
20 maja 2018, 15:47 / niedziela
Dla mnie Sebek nie zasłużył na osobny temat na forum a tym bardziej żeby nas dzielic.Gdy walczylismy o utrzymanie on z Grzesiem hazardzista na budach z browarem siedzial.Niech mu buduja pomniki w Grodzisku, Wrocławiu. Dla Lechii niczego nie zrobił. Temat do zamknięcia.
20 maja 2018, 16:48 / niedziela
Vito, bardzo szanuję Twoje zdanie, ale jechanie z kodziarzami nie oznacza milosci do PIS.
Każdy kto ma cokolwiek z KOD jest zwykłym chujem.

Pzdr
20 maja 2018, 17:23 / niedziela
Ziomek mam takie samo zdanie o tym typie.Niech mu benefis robią resortowy Jurek z Tomkiem Lisem.Smutne tylko, ze jak ktoś pisze prawdę o koderastach jest z klucza przypisany do PIS.Co do postawy poza boiskiem to Walduś walnie przyczynił się do rozjebania szatni.Taka atmosferę robił...
20 maja 2018, 17:47 / niedziela
Panowie,
w dzisiejszej poskiej polityce nie jest mi po drodze z nikim, niemniej jak pisalem , nie jedzmy sobie z tego powodu. Te forum to jest Lechia , i tak powinno zostac.
Ksiaze Harry sie zeni z czarna, Duda ma za zona Niemke, Sikorski zydowke, Kaczynski kocha kota , Tusk mowi po niemiecku, Kukitz jest degerem ....
A mnie to wszystko lata , ja kocham Lechia i jestem z tego powodu bardziej niz dumny.
Tyle bedzie ode mnie na nastepnych kilka lat pewnie
buziaki
20 maja 2018, 19:12 / niedziela
@sslawss
Niestety część forumowiczów nie zna podstaw wychowania i prostackie wiązanki są dla nich jedyną metodą argumentacji, okopują się w swojej wszechwiedzy, a każdy kto ma inne zdanie to powód do wyzwisk. Smutne, że tak można pisać o kibicach własnego klubu.
Co do Sebka, to jedyny kto mógł zauważyć jego obecność w klubie to księgowy, także nie wiem za co można było mu dziękować. Wydoił klub bez skrupułów, odpuszczając walkę o pierwszy skład. Są piłkarze, którzy w jego wieku i starsi i do tego w lepszych ligach dawali radę.
20 maja 2018, 20:52 / niedziela
Przedłużenie kontraltu do czerwca 2018 było błędem, tylko kto sie zgodził na jego podpisanie. Z zawodnikiem w wieku Mili nie podpisuje się kontraltu na tak długo i za tak dużą kasę. Jak Mila czas i kasa nie była akceptowalna, to po prostu nie trzba było z nim podpisywać nowej umowy.

Pomimo tego, iż nigdy nie był Pan moim faworytem, Panie Sebastianie dziękuję za grę w Lechii i życzę wszystkiego dobrego!
20 maja 2018, 21:27 / niedziela
@SLUG - zanim coś napiszesz to proponuje zapoznać się z faktami, Mila nie miał przedłużonego kontraktu z Lechią.
20 maja 2018, 22:11 / niedziela
Vito i ufo dziękuje przywracacie mi wiarę w człowieka i nadzieję na normalną dyskusję na tym forum. Przypominam tylko że oprócz Mili co najmniej kilka innych osób doi ten klub, ale kibice czepiają się tylko jego. No i oczywiście Adama M. co było ostatnio widać na trybunach...
21 maja 2018, 20:41 / poniedziałek
Tak, masz rację, kontrakt nie był przedłużony, tylko podpisany raz na 3,5 roku. Z piłkarzami w tym wieku jak Mila nie powinno podpisywać się umowy na tak długi okres.
21 maja 2018, 23:42 / poniedziałek
Chcialbym podziekowac za kulturalna dyskusje , na prawde jak sie chce , to mozna :)
Calkiem niedawno napisalem gdzies, ze bycie Gdanszczaninem do pewnych rzeczy zobowiazuje , i mam nadzieje , ze macie Panowie takie same zdanie jak ja .
pozdrawiam
ps. Najwspanialszy Klub na Swiecie ...
22 maja 2018, 00:00 / wtorek
Więc tak. Jeden pisze, że polityki się wto nie miesza.Hmmmm. To odpowiedz mi , że jak ktoś jedzie mu od kodziarzy to od razu piszesz o PiS. To ci odpowiem. Bo dla was jebanych lewackich skurwysynów każdy kto jest przeciwko Peło i KOD jest za Pisem. Sam spłycasz wszystko do jednego a potem wielbicielu tuskocwela i Chujowskiego piszesz o tym aby polityki nie mieszać. Odpowiedz mi wielki Gdańszczaninie jak na Gdańszczanina przystało, mi prostemu Lechiście jak wkulturalnych słowach nazwać kurwę taką jak mila? Skąd czerpiesz wiedzę kibicu w kapciach po za tvn, wp, wyborczą i oficjalną stroną mandziary? Pamiętaj pojebańcu Lechia.pl obecnie nie jest oficjalną stroną Lechii tylko mandziary.
Na Lechii nie ma demokracji i mam nadzieję, że was mod wypierdoli na zawsze. Na Lechii nie ma merytoryki. Albo zgadzasz się z decyzjami kibiców albo czytaj ww. portale a stąd WYPIERDALAJ.
22 maja 2018, 00:28 / wtorek
Sezon a nawet 2 wcześniej mógł przyjść do Lechii ale siano się nie zgadzało.Kawał kurwy i tyle.
22 maja 2018, 06:30 / wtorek
Nagrody w ekstraklapie rozdane
Turbokozak sezonu...Mila
Brzmi to jak ponury żart, szydera
odnośnik
22 maja 2018, 10:02 / wtorek
Mila: "Doskonale rozumiem niektórych twierdzących, że siedziałem w klubie i zarabiałem pieniądze. Oni jednak nie znają sytuacji od środka."

Dopisek: "A od środka było tak że musiałem k*rwa czasem nawet po 3 miesiące czekać na moje sto koła."
22 maja 2018, 13:20 / wtorek
panie "prawda" idealnie udalo Ci sie podsumowac temat, nic dodac.
Nie jestem anonimowy, popytaj.
Twoje wyzwiska tak za bardzo , to i mnie nie wzruszyly.
ten wpis jest ostani z mojej strony, nie musisz juz nic dodawac, nie odpowiem
22 maja 2018, 14:59 / wtorek
A prawda to jest pan ? To rodzaj żeński jest :D Wiem, że ten Zawisza i ten Maradona ale ta prawda.
22 maja 2018, 15:09 / wtorek
Czasem zwykła kurwa ma na końcu nicku "man". Bywa.
22 maja 2018, 16:13 / wtorek
Coś jednak dla nas Sebek wygrał, hehe

https://www.youtube.com/watch?v=gGuAArTBjoM
22 maja 2018, 16:16 / wtorek
Poprawiony link

odnośnik
25 maja 2018, 22:21 / piątek
Cycu odnalazł swoje powołanie.Właśnie występuje w tv w jakimś badziewnym teleturnieju u Sławomira w niebylejakim towarzystwie m.in niejakiego Mroczka.Pewnie niedługo zobaczymy go w jakimś serialu albo reklamie szamponu.Żenada.
25 maja 2018, 22:47 / piątek
Kurski piał nad nim na gali ekstraklasy wiec zginać mu nie da...przeciez nie płaci ze swoich...tak jak dziamdziara... po jednej familii...
26 maja 2018, 10:36 / sobota
Nie no ja rozumiem, że Mila okazał się niewypałem, ale bez przesady z tą jazdą po nim. Z tego co się orientuję na treningach zawsze był, o skład walczył, do roboty sumiennie chodził. Nie jego wina, że był za słaby sportowo a mimo to zawodowy klub podpisał z nim umowę u schyłku kariery. Tu chyba strzelacie do niewłaściwej osoby. On podpisując kontrakt zobowiązał się grać dla Lechii do 2018 roku i z tego się wywiązał. Nie po to podpisujesz umowę żeby się z niej wycofać, bo kasę zarabiasz za dużą. Obrażacie się, bo Mila nie okazał się kompletnym idiotą? Nikomu tej kasy nie ukradł, na coś się umówili a nie pamiętam żeby tak energicznie krytykowano zatrudnianie Sebastiana przed laty.
26 maja 2018, 10:59 / sobota
Leniwiec ty jesteś rodziną leniwca Mili, czy przypadkowa zbieżność?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.257