Gdańsk: wtorek, 21 sierpnia 2018
FORUM
Podstrony:

Seba Mila - czas zgasić światło

strona 4/4

26 maja 2018, 13:34 / sobota
Chwalmy Pana! Chodził na treningi mówisz? Wielki człowiek, wielki piłkarz.
26 maja 2018, 17:52 / sobota
Ściągnięcie 33 letniego Mili było idiotyzmem, ale nie wiem dlaczego chcecie traktować swoje zobowiązania jak kurs chorągiewki na wietrze. Pacta sunt servanda! Mila nie jest fizykiem jądrowym, tylko piłkarzem i przyszedł tu do pracy. Klub go ściągnął, chłopak na coś się umówił i z tego wywiązał. Trudno było uważać, że w tym wieku będzie robił u nas za superstar, bo on dołował w Śląsku od dawna a jego chwilowy skok formy był już tylko łabędzim śpiewem. Tymczasem mnóstwo ludzi przeżywało ekstazę, że taką gwiazdę i zapalonego Lechistę udało nam się pozyskać. Chcemy mieć zaangażowanych piłkarzy, związanych z klubem to promujmy wychowanków. Wtedy na pewno gówniarz co od dzieciaka marzył o występie na Bałtyckim nie będzie do tego podchodził tylko jak do etatu. 33 letni koleś co podpisuje kontrakt do 36 roku życia i decyduje się zakończyć w Lechii karierę nie będzie rezygnował z ostatniej kasy, bo się nie łapie do składu. Raczej byłoby niezwykłym osiągnięciem gdyby np. w wieku 35 lat udałoby mu się załapać do 11-ki.
Mamy w Lechii władze, które nie chcą sukcesów i podejmują dziwne decyzje. To jest problem a nie Mila.
26 maja 2018, 18:17 / sobota
Bo się woził z frotką całą karierę i robił z siebie zakochanego w Lechii , a taki nie ma moralnego prawa doić klubu bez względu na kontrakt. Podałbym tu kilka podobnych nazwisk. Miałem kilka lat umowę z klubem o sprzedaż biletów dostawałem za to chyba 16biletow i jakiś śmieszny procent nawet czasem ich nie wykorzystywałem albo dawałem osobom których nie było stać . Płacąc samemu za laptopy , punkty, pracowników i mając przy tym w chu.. roboty. Na koszta starczało sporadycznie jak były mecze z Legią czy z Lechem.Wiesz po co? Bo naklejka Lechii na dzrzwiach moich punktów to było dla mnie coś . Bogatszy od Mili nie jestem, a i z frotka po stadionach i telewizjach się nie woziłem . Taki ktoś jak ty tego nie zrozumie. Dla mnie Miła jest żenujący i najlepiej wyjebac ten temat i zapomnieć.
26 maja 2018, 18:28 / sobota
Ps. By było śmieszniej to oprócz naklejek dostałem te stojaki Z Miłą, spytałem czy oddać, nie chcieli , poszły na śmietnik , nikt nawet nie wziął
26 maja 2018, 18:41 / sobota
Jednym z największych nieszczęść tego klubu są tacy pseudokibice uważający że piłkarzom się należy i nie powinniśmy od nich nic wymagać. Taki kodziarz wnukom jeszcze będzie opowiadał jak za nic nie robienie dostawał sto koła miesięcznie i jeszcze kibice poklepywali go po plecach i dziękowali za "reprezentowanie" klubu. Podobnie było z Peszką jak sie zchlał po meczu, też kibice uważali że mu wolno bo biega walczy i się stara.
26 maja 2018, 18:49 / sobota
Zejdźcie na ziemię. W zapyziałej polskiej lidze jeżdżą chłopaki Porszakami (np. nasi Pajszao) i nie wiadomo czym tam jeszcze, są gwiazdami twittera i mają blondynki na utrzymaniu. Naprawdę Mila to nie był nasz największy problem. Owszem uważam, że jak się podpisało kontrakt to powinny go wypełnić obie strony, dlatego trzeba podpisywać mądre kontrakty i trzeba mieć w klubie ludzi, którzy to będą potrafili.
26 maja 2018, 18:56 / sobota
No i co? A który Pajszao się z frotką woził i o miłości do klubu gadał. Do tego obaj na boisku zrobili dużo więcej niż Mila. Pierdolisz panie jak potłuczony
26 maja 2018, 19:20 / sobota
No, ale to już nie sam Mila odmawiał wejścia na boisko tylko trener decydował i dlatego Pajszao grali więcej? Nikt mu nie zarzucał nigdy nieprofesjonalnego podejścia do zawodu jak np. takiemu Peszce. Jak ktoś się wyróżnia to dostaje jeby, bo chce się rozwijać w lepszym klubie. Wtedy wszyscy chcą żeby kontrakt szanował, ale jak się okazuje za słaby to niech spierdala. Rozumiem to podejście, ale go nie podzielam. Dla mnie jak coś podpiszę to jest kwestia honoru - nie przesadzając - żeby się z tego wywiązać. Nie słyszałem ze strony Mili żeby się wypinał na Lechię. Po prostu okazał się za słaby sportowo, więc miał uciekać w podskokach i jego przywiązanie do barw nie miało już znaczenia. I na serio myślę, że jego kontrakt nam 40 mln. budżetu nie zniszczył.
26 maja 2018, 19:27 / sobota
Pisałem to wiele razy że Mila jest odpowiedzialny za rozwalenie szatni Lechii. Nawet mogę tu po ludzku zrozumieć postępek Pajszao. Mila mając mecz pucharowy w Bytowie gdzie nie było składu ze względu na kontuzje miał to w dupie bo w perspektywie miał mecz u Owsiaka. Pajszao wiedział że w danym momencie nie ma meczu ani treningów więc zaplanował wyjazd. Niestety dla niego zmienił się trener i zaplanował sparing. Pewnie myślał sobie "Mila może to ja też, w końcu zarabia więcej ode mnie". Nie pochwalam jego zachowania, ale to właśnie jest jeden z przykładów rozwalenia szatni przez Milę. Oczywiście Sebastianek jest taki biedny i fajny więc niesprawiedliwe jest się go czepiać.
26 maja 2018, 23:26 / sobota
Utworzyłem ten wątek żeby unaocznik wszystkim "zakochanym" w Mili, że to żaden Lechista a gnida, która przyszła do Lechii tylko po kasę. I tak samo myśli wielu z Was. Ci, którzy pamiętają jeszcze krawężniki na T29 potrafią ocenić kto Lechista a kto zwykła kunda. Myślę, że nareszcie frotkarz nie będzie obciążać kasy Lechii i zabierać miejsca młodym uzdolnionym mam nadzieję Lechistom z krwi i kości. Dlatego uważam temat za wyczerpany i to my zgaśmy za tym matołkiem świetło. Nie zasługuje on żeby dalej poświęcać mu uwagę i czas.
27 maja 2018, 11:52 / niedziela
Otóż to, czas na promowanie młodzieży nawet kosztem walki o utrzymanie przez następne 2/3 sezony. Wtedy będziemy mieć Lechistów w składzie. Koniec z transferami na pokaz a jeśli transfery w ogóle to młodzi, obiecujący zawodnicy (jak Haraslin swego czasu)+1 doświaczony żeby wzmocnić skład tu i teraz. Jeśli natomiast ktoś ma pomysły żeby ściągać 33 letnich zawodników na 3 letnie kontrakty od razu powinien być odsunięty od klubu.
28 maja 2018, 22:44 / poniedziałek
A co da wypisywanie do tym jaką straszną gnidą jest Sebastian? Każdy ma inną opinię, niektórzy przypierdalają się do niego, jakby sprowadził klub na gorszą drogę. Ja wiem, że niektórzy tutaj myślą, że facet przyszedł tylko po kasę, no bo przecież w życiu pewnie tylko to się liczy, ale jakby faktycznie chciał kasy, znalazł by o wiele lepsze miejsce, w którym by zarobił o wiele wiele więcej.
28 maja 2018, 23:16 / poniedziałek
Hadasz: wiesz co wątpię żeby w tamtym czasie jakiś klub dałby mu więcej niż Lechia, dostał kontrakt życia grał niewiele, rozumiem rozgoryczenie wielu kibiców i szkoda, że to wszystko tak się zakończyło bo mógł chłop zostać legendą klubu a skończył tak jak skończył...
28 maja 2018, 23:26 / poniedziałek
ja pierdole jeszcze..ile będziemy to mielić..wyjebać ten temat i zapomnieć a nie w kółko to samo...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.236