Gdańsk: wtorek, 24 kwietnia 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Spotkanie otwarte 16.11.2017

strona 2/2

23 listopada 2017, 20:09 / czwartek
No to czas najwyższy...

WYPIERDALAJ
23 listopada 2017, 20:24 / czwartek
Jesli uwazasz, ze uciekne tylko dlatego, ze reprezentujesz soba wulkan glupoty to sie grubo mylisz. To forum Lechii a ja z Lechia jestem pewnie dluzej niz twoje jestestwo zatruwa te planete swoja obecnoscia. Inna sprawa, ze w tym zalewie czechow jest tu tez troche myslacych osob i nalezy im sie wsparcie. Nie mozna oddac Lechii takim podknieciom genetycznym jak ty.
24 listopada 2017, 06:14 / piątek
Dobrze, że takie bezjajeczne cioty są tylko na forum bo w ruchu kibicowskim by się z nas cała Polska śmiała.
Powoli czas zakładać nowe konto.
Bez pozdrowień.
24 listopada 2017, 07:34 / piątek
Przypominam, że punktem wyjścia do tej czechowej kanonady wyzwisk był mój apel o stawianie na młodzież Gdańska w Lechii. Szkoda, że nie można się dogadać i zupełnie nie ma pola do dyskusji nad przyszlosci drużyny. Te spektakle agresji są dość kompromitujące dla całego środowiska. Czechy tego nie rozumieja,że nie wypada na otwartym forum Lechii prezentować troglodycko-zakapiorskiego stylu blokersa jako wizytówki klubu.
24 listopada 2017, 07:38 / piątek
O nikt by się z nas nie śmiał gdybyśmy potrafili zorganizować się na tyle, żeby wymuszać na zarządzie dobre, długofalowe decyzje a nie komiczne karuzele transferowe.
24 listopada 2017, 09:00 / piątek
Nie chcę się wtrącać w tą fascynującą dyskusję ale bluzgi Czecha poszły po stwierdzeniu, że "nie mamy zaplecza intelektualnego". :-))))).
Trzymajmy się faktów :-).
24 listopada 2017, 09:40 / piątek
Nie no bluzgi były od początku i wiem, że sprowokowalem trochę tym wpisem. Nie chodziło mi o obrażenie kogokolwiek, ale o rozpoczęcie dyskusji. Skoro nie udało się na grzecznie w innym temacie to spróbowałem trochę mocniejszego podejscia. Pierwsza próba była zignorowana a druga to po prostu strumień nienawisci. Tymczasem ludzie, którzy byli na spotkaniu z zarządem narzekali, że nie było nikogo kto podjalby sensowna dyskusje. Wiem, że nie każdy lubi przemawiać publicznie i wiem, że na forum są nie tylko Czechy. Trzeba zacząć dyskusje na serio, bo za dużo czasu już nie zostało. Lechia jest coraz częściej odpytywana o to i owo. W końcu padnie ta taktyka i zostaniemy z a klasa.
24 listopada 2017, 09:48 / piątek
Prowokator, który chce wszystko omawiać na forum.

Kabaret.
24 listopada 2017, 15:11 / piątek
Co to znaczy wszystko? Ja tu podjąłem temat szkolenia młodzieży w Lechii. O czym chcesz rozmawiać na tym forum? Czy nylon w bieliźnie nie powoduje podrażnień w kroczu? OK. temat?
24 listopada 2017, 17:38 / piątek
Kolego, jedno pytanie - jaki nick miałeś poprzednio?
24 listopada 2017, 19:45 / piątek
Poprzednim razem mialem Kufel. Myslalem, ze to forum ma jakis sens, ale chyba niewiele dobrego tu zostalo...
24 listopada 2017, 19:53 / piątek
Leniwiec jak sie nie podoba to wypierdalaj na forum szparki
25 listopada 2017, 21:41 / sobota
leniwiec
Gdybyś miał jaja zamiast pizdy między nogami to byś nie zadawał tyłu debilnych pytań.
14 grudnia 2017, 17:18 / czwartek
Ile % prawdy było w słowach Mandzirary na spotkaniu??...
14 grudnia 2017, 20:32 / czwartek
%?
Prawdomówność tego gościa liczy się w ułamkach promila. W przeliczeniu na zawartość alkoholu we krwi to mniej więcej tyle, ile może mieć kobieta w ciąży prowadząca pojazd mechaniczny
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.018