Gdańsk: poniedziałek, 20 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Nie dla tęczowego Gdańska!

strona 1/1

1

31 października 2017, 11:20 / wtorek
Witam. Nie bede sie rozpisywał, zwyczajnie skopiuje treść :

"Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz zamierza z publicznych pieniędzy finansować promocję środowisk LGBT i włączyć Gdańsk do tzw. inicjatywy tęczowych miast, co łączy się z opłacaniem składki z budżetu miasta. Aby uwiarygodnić swoje działania, posunął się do manipulacji - zwołał tzw. panel obywatelski , na który zaprosił rzekomo losowo wybranych przedstawicieli mieszkańców, a ich opinia ma być wiążąca dla gdańskich władz. Okazało się jednak , że paneliści to w ogromnej większości przedstawiciele środowisk lewicowych i homoseksualnych, wiec nie będzie uczciwej debaty, a jej wynik jest przesądzony. Nie możemy biernie przyglądać się zawłaszczaniu przestrzeni publicznej i naszego życia przez homoseksualistów, a przede wszystkim nie możemy na to dawać naszych pieniędzy. Skoro Paweł Adamowicz chce usłyszeć opinię gdańszczan o włączeniu nas do inicjatywy tęczowych miast, to wyraźmy ją podpisując sprzeciw wobec tego typu działań.

Anna i Andrzej Kołakowscy

Adresat/Adresaci petycji: Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz
My niżej podpisani, wyrażamy sprzeciw wobec zamiarów włączenia Gdańska do tzw. inicjatywy tęczowych miast. Nie zgadzamy się na finansowanie ze środków publicznych promocji środowisk LGBT w ramach tzw. polityki równościowej.

Podpisujcie!

odnośnik
31 października 2017, 11:40 / wtorek
Ta kurwa już dawno powinna gryźć piach za swoje występki, ale niestety póki nikt z Polaków nie wydrze władzy z rąk bandytom, to tak będzie się działo...

Z panelem obywatelskim mi się przypomniało jak listy wysyłali, że się niby zostało wybranym itd. itp....szkoda tylko, że listy docierały jak już było dawno po panelu (mój przypadek)
31 października 2017, 13:33 / wtorek
Gdzieś czytałem, że na pytanie dlaczego do "panelu" nie zaprosili normalnych organizacji typu Fundacja Mamy i Taty, odpowiedzieli ze ta organizacja jest dla organizatora zbyt radykalna...

Podpisywać petycję, ale przede wszystkim odsunąć tych chorych ludzi, którzy przyssali się do władzy - już podczas wyborów samorządowych już za rok. Za dużo już sponsoringu na ich rzecz z naszych podatków!
31 października 2017, 14:05 / wtorek
Słuszna inicjatywa. Podpisywać!!! I jak ktoś ma pejsbuki i inne tweetery to reklamować gdzie się da.
31 października 2017, 14:18 / wtorek
Gdańsk tęczowe miasto hehe wstyd na całą Polskę. Platforma Obywatelska rządzi w Gdańsku.
31 października 2017, 15:47 / wtorek
Podpisane.

Kiedyś było "P.A. - Lechia tobie dziękuję". W 2005 r. nawet formalnie zablokował spęd pederastów na Placu Solidarności. Po latach wolta o 180 stopni i uczestnictwo w tymże spędzie.

Zapamiętaj twarze ...
31 października 2017, 16:05 / wtorek
Jebać tego pedałowatego Budynia miłośnika islamu!!!!
3 listopada 2017, 03:00 / piątek
Serio tak cięzko Wam podpisać się pod tak słuszną petycją?
3 listopada 2017, 09:36 / piątek
Podpisane
3 listopada 2017, 12:00 / piątek
Podbijam. Tęczowa ofensywa trwa odnośnik
9 listopada 2017, 11:29 / czwartek
9 listopada 2017, 13:01 / czwartek
Kogo chcecie podpuścić? Jazda z tym polityvznym wątkiem!
9 listopada 2017, 20:01 / czwartek
a ty kurwa co? tęczowych lubisz to wypierdalaj stąd dzieciaku. to adamowicz robi z siebie debila promując wszystko co jest w opozycji do obecnej władzy. a promowanie dewiantów świetnie się wpisuje w jego schyłkową epokę władzy w mieście. nie trzeba być za pisem czy po żeby mieć własne poglądy potępiające dewiacje.
10 listopada 2017, 01:22 / piątek
Jebać budynia i jego tęczowe fanaberie!!!!
10 listopada 2017, 07:14 / piątek
Nie jestem dzieciakiem, nie zamierzam stąd wyp...., ani je... Budynia. To nie miejsce na ten wątek i polityczne prowokacje. A że Gdańsk to nie miejsce dla tęczowych to inna sprawa....
10 listopada 2017, 19:38 / piątek
Moim zdaniem Budyń z biegiem lat zdryfował na pole nieuczciwości. Ono jest bezpartyjne a raczej ponadpartyjne. Tu mieszkanko, tam mieszkanko i tak pomalutku wciągnęło go. Wydawało mi się, że jego zaangażowanie w odbudowę Lechii zasługiwać będzie na wieczyste uznanie. Miał ochotę zostania niezależnym samorządowcem coś a la Szczurek, ale jak mu się wkoło d… zaczęło przypalać, to szybko został nawrócony na jedynie słuszną linię. Jeszcze mocniej przykleił się do PO. Teraz jest tak umoczony, że nie ma żadnych szans, aby został wybrany na kolejną kadencję. Aby nie zapuszkowali go , musi wyjechać do Brukseli. Ma obiecaną posadkę ale musi na nią zasłużyć. Tak to postrzegam, że te wszystkie jego lewackie wynaturzenia wynikają z wysokiej ceny, jaka została wystawiona mu za jego obronę. Stąd robi z siebie śmiecia. Nie jest mi jego żal, bo zasłużył sobie na to ale jest mi żal, że nie został porządnym prezydentem miasta. A miał ku temu predyspozycje. Niestety okazał się zbyt malutki. Szkoda.
10 listopada 2017, 23:21 / piątek
Stano - nic dodać nic ująć.
10 listopada 2017, 23:29 / piątek
Podpisujcie. Jeszcze ok. 2.500 podpisów tylko brak.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026