Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

arka Gdynia - Lechia Gdańsk: piątek 3.XI.2017 godz. 20:30

strona 1/6

31 października 2017, 14:24 / wtorek
W historii tego forum często zdarzało się, że wątek meczowy zakładany przez osobę, która tego nie robiła wcześniej, przynosił szczęście Lechii. Jednak w przypadku porażki wiem, że już sobie wątku nie założę. Nie ma chętnych, więc biorę to na klatę i licząc na "szczęście nowicjusza" zapraszam do derbowej dyskusji. Ave Lechia.
31 października 2017, 14:38 / wtorek
Był już temat, ale ktoś go wczoraj wypierdolił w powietrze. To dopiero zły znak.
31 października 2017, 15:11 / wtorek
Tylko zwycięstwo!
Później odbudowa od podstaw.
31 października 2017, 15:40 / wtorek
Liczy się tylko zwycięstwo! Swoją drogą może by tak wpuścili Mile? Skoro ma tak Nasz ukochany klub w sercu, to może zagra jak za najlepszych lat? Wręcz będzie wymiotował na murawie ze zmęczenia. Udowodni że wszyscy byliśmy w błędzie, a on niczym as, joker, kreator wprowadzi Lechie na wyższy poziom, od meczy ze srarką. Za bardzo się rozmarzyłem. 3pkt i minimum wpakować trzy brameczki, zero stracić.
31 października 2017, 15:44 / wtorek
*od meczu
Wybaczcie literówkę.
31 października 2017, 15:46 / wtorek
3-0 dla nas, hat-trick Sebastiana Mili po asystach Michaela Owena. A na poważnie to myślę że Owen ma pełne gacie i zagra asekuracyjnie na 0-0 i taki będzie wynik, o ile Augustyn nie wywinie jakiegoś numeru.
31 października 2017, 15:51 / wtorek
Mecz 10 drużyny w tabeli z 12 w przeciętnej lidze zwanej ekstraklapą, Lechia - najgorsza defensywa ligi kontra jedna z najsłabszych ekip, jeżeli chodzi o atak - każdy wynik możliwy, najprawdopodobniej remis. Bramki dla LG: Buzała i Vućko.
31 października 2017, 16:16 / wtorek
Jak Owen zagra na remis jak z Koroną z wieloma defensywnymi to widzieliśmy jak to się wczoraj skończyło ... innej opcji niż zwycięstwo nie biorę pod uwagę , gol oczywiście Łukasika z karnego przewrotką w 93 minucie .
31 października 2017, 16:37 / wtorek
A ja mysle ze smierdziele maja pelne gacie. A to dlatego ze po pierwsze nie wygrali jeszcze z Nami w ekstra po naszym awansie, druga sprawa sa po prostu ciency.
Nie wierze w to ze zagramy podobna padake jak ze scyzorami. Z reszta korona jest od nich sto razy lepsza, my tylko 20 razy, ale jakos mimo wszystko jestem spokojny o wynik.
Gdyby tak Wolski zamiast machac lapami zechcial wykorzystac choc jedna swoja sytuacje to mozemy fajnie zaczac ten mecz od prowadzenia 1:0,
I mam w dupie ze potem bedziemy sie bronic przez 70 minut, wazne by wygrali i pokazali ze potrafia.
Nie pisze nawet o opcji przeciwnej do zwyciestwa bo takowej nie ma...

Zawsze nad wami...
31 października 2017, 16:56 / wtorek
Ten wątek już był. Czemu znikł?
Na derby trzeba ludzi biegających. 4 obrońców, z prawej Stolar, z lewej Mato Milos.
Dziadka Wawrzyniaka niech zostawią na molo, ze swoim tempem powinien zdążyć dojść do końca, zanim po niego wrócą z Gdyni.
Co się dzieje z Vitorią, on przy Nunes grał jak profesor.
31 października 2017, 17:53 / wtorek
Mam Pytanie .Gdzie można zobaczyć derby w Gdańsku w jakich miejscach jest tv ?
Tak swoją drogą to w ramach tego upokorzenia z Koroną klub powinien nam zafundować wykurwisty telebim na naszym stadionie na derby .
31 października 2017, 17:59 / wtorek
Powinno tym naszym gwiazdką wjechać na trening i ostro ich " zmobilizować"... uzmysłowić że to nie są kurwa przelewki. Nie będą nas na ośmieszać i upokarzać bezkarnie.
31 października 2017, 17:59 / wtorek
W tej lidze każdy wygrywa z każdym. Żadnej logiki. Słabi biją mocnych, biedni bogatych. Wystarczy chcieć lub na 90 minut pokochać to co się robi i można rozjebać każdego. W derbach życzę wam tej ambicji. My chcemy w piątek zwycięstwa i dla nas to jest Święte. A waszym jebanym obowiązkiem drodzy piłkarze jest ten mecz wygrać! Pozdro
31 października 2017, 20:28 / wtorek
Powtórzę jeszcze raz swój typ;

1-0 Buzała, asysta Mysona
2-0 Karol Piątek z wolnego
3-0 Lukjanovs na świeżości z ławki

15 minuta, czerwona kartka : Pęki (niesportowe zachowanie) idąc za protokołem sędziego "wyjebał liścia siemaszce a ten już nie był wstanie kontynuować gry"

---------------------------------
A teraz już powaga.

Kuciak nie ma prawa wyjść w kolejnym następnym spotkaniu jako numer 1 w bramce. Za to co odjebał w 2 ostatnich, bo to jest skandal jak wjebał sobie te bramki do pustaka.

Ale no dobra, na derby mu odpuszczę bo ktoś te kurwy musi uwalić na ryj.

----------------------------
Kiedyś jeździło się na T29 fetować, teraz mocno możliwy jest inny scenariusz tej wycieczki.
31 października 2017, 20:37 / wtorek
Z piątku na sobotę spotkamy się na T29. Tylko jeszcze nie wiadomo w jakim celu.
I mam nadzieję, że ta kurwa mandziara też będzie.
31 października 2017, 21:09 / wtorek
Wyjaśni mi ktoś, dlaczego mój temat został usunięty?!
31 października 2017, 21:17 / wtorek
@nazwa - łokieć, poprawka z kolana na pusty łeb, a na koniec naszczać na ryj jak szmacie przystało.
31 października 2017, 21:28 / wtorek
@olesko17

Bo pewnie komuś przeszkadzało, że wioska na północ od Sopotu została napisana małą literą xD
31 października 2017, 21:37 / wtorek
A ja zapewniam, że w dobrze znanym celu, bo nawet gdyby wygrali 10:0 to i tak nikt nie przyjdzie ich przywitać po ostatnich odpierdalankach. Tylko czy po przegranym meczu autokar na pewno zajedzie na T29?
31 października 2017, 22:02 / wtorek
Możemy zaklinac rzeczywistość, ale po tym kogo ta atrapa trenera wyznacza go gry...Nunes w obronie i rownie słaby Augustyn... itd. i nawet to co pierdoli o Mili, co jest tu na głównej ( przecież to kwintesencja bajzlu w klubie, jakiejś chorej sytuacji- to przecież na treningach zdobywa sie miejsce w "11"..)...te nasze piłkarzyki sa tak zajebane w kazdej formacji, ze aż strach co oni jeszcze moga odpierdolic
Jedno dobre, ze ten mecz jest tak szybko
Niech sie k..! zrehabilituja
Tylko Lechia!
31 października 2017, 22:25 / wtorek
Najlepsze jest to, że te dzbany nie rozumieją tak naprawdę jaka waga jest tego meczu. Bo to kurwa pół charakternej osoby nie ma. Ostatnim o którym mógłbym tak powiedzieć był Kovacević kawał charakteru, któremu dojebali schyłkę do jakieś wioski w Norwegii.

Mówi się, że oddanie Malocy to największy blamaż i sabotaż. Ja tak z kolei mam z Kovaceviciem, jak te skurysyny mogły odpuścić takiego zabijaka środka pola...kosztem hitlerjugen Łukasika. Wszystko przemielone prolegijnym ścierwem.
1 listopada 2017, 10:59 / środa
Nadzieja umiera ostatnia - zniosę remis po walce, ale chciałbym ambicji i walki o każdy centymetr boiska - tylko kto to ma robić?
1 listopada 2017, 11:41 / środa
Musimy wygrać !
Nie ma innej opcji :)
1 listopada 2017, 11:52 / środa
Lekovic, Kovacevic i Maloca to byłi ostatni walczący zawodnicy w naszym klubie. Jak widać to wcale nie muszą być Polacy. Teraz niestety cechy wolicjonalne naszej kadry są na poziomie Mili, czyli walka o terminową wypłatę na konto.
1 listopada 2017, 12:07 / środa
Z newsów ktoś wie może jak wyglądają sytuacje z kontuzjami ? Co z Lewandowskim ? Dlaczego Krasic był na trybunach z Koroną bo kontuzji ponoć nie ma ? Kuświk o dziwo był w 18 na meczu z Lechem, ale teraz znowu trybuny czyli znowu się zachlał ?
1 listopada 2017, 13:18 / środa
Moim zdaniem gdyby wrócił Lekovic za Wawrzyniaka, To razem z Mato Milosem i Maloca stworzyliby całkiem fajny blok obronny, jeśli mówimy o trójce. Do nich ewentualnie Vitoria, o dziwo ostatnim czasy sprawiał bardzo dobre wrażenie. Srarka waliła by głową w mur, o ile by się przedostała do tego momentu. Jak zresztą reszta ekstraklasy. Jednak już nawet Malocy właściwie nie mamy..
1 listopada 2017, 14:29 / środa
Jesteśmy jedynym klubem w ekstraklasie który gra 3 obrońcami i jedynym na świecie którego trenerem jest masażysta. Wynik tych roszad pokazali na meczu z Koroną.
Liczę na remis i na wywalenie Mendziary z elitą kombinatorów i cwaniaków.
Mendziara wypierdalaj !!!!!!!
1 listopada 2017, 14:34 / środa
zaglebie lubin tez niejednokrotnie gralo trojka obroncow....
poza tym my z milosem i lewandowskim wyszlismy na korone 5cioma obroncami i dwoma DMC
Mysle ze nasz masazysta wyjdzie na smierdzieli jeszcze bardziej defensywnie,
tutaj bez haraslina peszki i jakiejs alternatywy w ataku nie ma na co liczyc.
Mimo wszystko wierze...

Zawsze nad wami!!!
1 listopada 2017, 16:55 / środa
Myślę, że kluczową sprawą będzie to, kto pierwszy strzeli gola. W meczu z Koroną wszystko posypało się po stracie bramki a śledzie w Warszawie, też po utracie gola grali gorzej.
1 listopada 2017, 17:58 / środa
Zgadzam sie z Bongo,
ja powtorze, smierdziele maja pelne gacie,
to bedzie zupelnie inny mecz
gdyby wolski strzelil zamiast w slupek do bramki tez moglobyc roznie
scyzory mialy 6 akcji, piec goli plus karny
ciezko sie gra dostajac baty 0:4 do przerwy
ale to ich nie tlumaczy,
teraz maja szanse zmazac plame i pokazac tym gaciosrajom z wioski zza Sopotu kto panuje w Trojmiescie

Zawsze nad wami!!!
1 listopada 2017, 18:10 / środa
Kurwy zza miedzy zawsze będą pod nami, więc tym bardziej nie spinać się na wynik, bo tym razem im gorzej tym lepiej...
Nie ma miejsca w Lechii dla Mandziary, Piekarskiego, Nowaka, Mili i innych kutafonów!!!
Zapamiętajcie sobie raz a dobrze: kto jest z nimi jest przeciwko Lechii. Te mendy muszą odejść i zapłacić za swój cyrk - nie ma innej opcji.
Dlatego liczę, że w piątek nie będzie już żadnego "ale". Wszyscy won!!!
1 listopada 2017, 19:13 / środa
1. Arka Gdynia Kurwa Świnia !
2. Mandziara to zwykła K . . . A
3. Choćbyśmy w piątek wygrali 3:0 dla mnie 80 % obencnych grajków to banda wkładów bez ambicji.
4. Czego by Madziara nie zrobił, jak dobrej decyzji nie podjął czasu już nie cofnie , zawsze będę kojarzył gnoja jako zwykłego krętacza i kłamcę.
5. Rozgonić te towarzystwo w Huj !!! Albo teraz albo w ogóle bo będzie już za późno.
6. Z piątku na sobotę wszyscy na Traugutta.
7. Arka Gdynia Kurwa Świnia !
1 listopada 2017, 22:10 / środa
My jesteśmy z gdańską Lechią, czy jest dobrze, czy jest źle.
Cała Lechia zawsze razem, nigdy nie poddamy się.
Gdynia - Lechia 1:5.
1 listopada 2017, 22:54 / środa
No, dobra. Jak widać, nawet Real potrafi dostać wpieprz.

Korona Kielce obok Zagłębia to jedna z najlepiej grających drużyn w ekstraklapie, to wie każdy, kto ogląda rozgrywki. Jest tak zresztą od lat. Nie spodziewałem się takiego pogromu, ale na pewno nie liczyłem też przed tym meczem na nasze zwycięstwo.

Arka to zupełnie inny temat. To niżej od poziomu Piasta czy Pogoni. Choć trudno w to niektórym uwierzyć, Arka jest drużyną gorszą i gra gorzej od Lechii. O ile nasza drużyna potrafi rozgrywać piłkę przez 20 minut w meczu, o tyle Arka potrafi góra przez 5 albo i tego nie. Mamy w Gdyni wszelkie szanse na powodzenie, o ile oczywiście znowu nie będzie grania o remis, tj. oddawania przeciwnikowi 3/4 boiska za free. Powodzenia, Lechijko :)
2 listopada 2017, 08:42 / czwartek
Optymizm niektórych jest wręcz nie z tej ziemi, ale niechaj tak się stanie ! :)
2 listopada 2017, 09:19 / czwartek
aRKA nieżej od poziomu portowców czy Piasta? Ty chyba starasz się po prostu nie wierzyć w obecną sytuację i coś sobie wmawiać albo zza wyjątkiem Lechii innych drużyn nie ogladasz...
Już sam fakt, że jest wyżej w tabeli od tych 2 drużyn na spadku to coś nie halo, z legła robili co chcieli w 1 połowie, a że liga jest nieprzewidywalna i "dziwna" to skonczyło się jak się skończyło - niektórzy spojrzą tylko na wynik, bo to on idzie w świat...
Oni jadą na ambicji i zaangażowaniu, to ich czyni drużynę a nie indywidualności, które w teorii na każdej pozycji mamy lepsze... Oni wyjdą na pełnej kurwie, a Nasi? Nawet jak wyjdą na początku to w trakcie pewnie zapomną o co chodzi...
Gdyby Lechia pojechała w poprzednim sezonie w 75% na ambicji, a nie swojej wyimaginowanej opinii (patrz na przyklad Flavio - jestem najlepszym skrzydlowym w ekstra, więc robie co chce) to by mistrza wielce prawdopodobne mieli już pare kolejek wsześniej...

To chyba będa pierwsze od dluzszego czasu derby, że w przypadku EWENTUALNEJ wygranej nikt ich nie bedzie wital na kolanach przez Gdańsk...

Derby standardowo dla Lechii!
2 listopada 2017, 10:28 / czwartek
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk, godz. 20:30, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz).
2 listopada 2017, 11:12 / czwartek
Nie chcę być złym prorokiem... ale naprawdę nie widać żadnych racjonalnych powodów do optymizmu. Można tylko liczyć na nieprzewidywalność naszej ligi gdzie nawet najbardziej absurdalne wyniki mogą się stać faktem. A żal to pisać ale przy obecnej formie sportowej, mentalnej zwycięstwo w Gdyni jawi się właśnie jako wielka niespodzianka.
2 listopada 2017, 11:23 / czwartek
Ja liczę na ciśnienie u śledziogłowych. 10 lat nie wygrali derbów w lidze. Będzie im bardzo zależało. Do tego wielkie oczekiwania i histeryczne piski panienek na trybunach. Mam nadzieję, że nie poradzą sobie z tym stresem.
2 listopada 2017, 12:27 / czwartek
Uzupełniając obsadę sędziowską:
za VAR będzie odpowiedzialny ulubieniec pzpn-u niejaki Szymon Marciniak
2 listopada 2017, 12:56 / czwartek
Marciniak był chyba na VAR z Amiką. Posędziował i karnego i czerwoną zza monitora.
2 listopada 2017, 13:48 / czwartek
Ciekawe czy Marciniak uzna gola strzelonego przewrotka przez Łukasika?
TYLKO LECHIA!
2 listopada 2017, 14:10 / czwartek
@Bongo stres to mają nasze wkłady biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia
2 listopada 2017, 19:58 / czwartek
Dodatkowy ,,atut" meczu duet Marciniak&Albański gorszej opcji arbitrów już ku....a dla nas znaleźć pzpn nie mógł. Jakoś nie kojarzę tych Panów żeby nam kiedykolwiek nie robili pod górę.
2 listopada 2017, 20:21 / czwartek
Nie pamiętam nawet jednego wątku na tym forum w którym nie było płakania na sędziów zawsze są wszyscy przeciwko nam co za chore pierdolenie
2 listopada 2017, 20:25 / czwartek
Wystarczy strzelić kilka goli, to sędziowie nie przeszkodzą
2 listopada 2017, 21:01 / czwartek
Mikołaj.Nie masz racji. Sędziowie są za nami jeżeli nasza wygrana ma zrobić dobrze Legiuni.
2 listopada 2017, 21:18 / czwartek
Mikolaj_LG Pomny meczu w Poznaniu ( Marciniak )tym z dwoma czerwami dla nas i ostatniego w W-wie z nie uznaną bramką prawidłowo zdobytą (Stefański/ Albański ) ,mam prawo mieć obawy ..... także kolego od ... się odemnie.
2 listopada 2017, 21:22 / czwartek
Miejmy nadzieje, ze motywacyjne rozmowy na dzisiejszym treningu pomogą.

TYLKO LECHIA!
2 listopada 2017, 21:49 / czwartek
Jeżeli chodzi o Marciniaka to chu..jo wo posedziował nam w Poznaniu.
Jedak ostatniego meczu w Gdańsku raczej nam nie popsuł.
Nasze gwiazdy niech nie patrzą na sędziego tylko na siebie.
Szkoda że nie pokazują wyników z GPS, bo bardzo mnie ciekawi ile przebiegł Wawrzyniak, widać że zmiana trampek mu nie pomogła.

Niech Wawrzyn weźmie Flavio oraz Krasicza na trybuny to będziemy mieli szansę.
 
1 2 3 4 5 6
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022