Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

arka Gdynia - Lechia Gdańsk: piątek 3.XI.2017 godz. 20:30

strona 2/6

2 listopada 2017, 21:50 / czwartek
Ja pierdolę co za wynalazek...
2 listopada 2017, 22:42 / czwartek
Chuj z sędziami,varem i całym tym gównem.Jutro musimy pokonać te kurwy bo nie zniosę ich uśmiechniętych mord po meczu.Taki cwel sobieraj już właściwe stwierdził że Lechia mecz przegra bo nie ma drużyny,kolektywu itd; a oni są przecież tacy zajebiści...Szkoda że zapomnial,że gdyby nie ręka siemaszki to dziś w ogóle by tego meczu nie było.Tak czy inaczej, niech nasi wepchną tą jedna bramkę więcej,nawet dupą jeśli trzeba,ale pokażą im że nawet jeśli nawet przegramy z Tęczą Siwiałka 20:0 to z nimi zawsze pojedziemy.
2 listopada 2017, 22:50 / czwartek
Mecz z cyklu kto pierwszy strzeli ten nie przegra. Zdecyduje psychika i nastawienie.
2 listopada 2017, 22:53 / czwartek
Mam nadzieję, że "nasi" (cudzysłów celowo) nie stracą ochoty do gry po jednym kuksańcu i dwóch ostrzejszych wślizgach ze strony drużyny z Gdynii.
2 listopada 2017, 22:54 / czwartek
Jutro tylko zwycięstwo ale nic one dla mnie nie zmienia . Drużyna bez żadnego kręgosłupa. Mandziary nikt nie ruszy bo super pierze kasę . Do póki nie znjadzie się inny właściciel nic nie będzie z tego. Najwyżej zacznie się od którejś tam ligi jak to padnie ( a w ta stronę to idzie ) i będzie przynajmniej ok. Człowiek uczy się na błędach. A niezależnie od wyniki i tak jesteśmy nad kurwami z wioski rybackiej na północ zza Sopotem( pomijam Lechistow z Gdyni )
2 listopada 2017, 23:05 / czwartek
Mikołaj LG stanie się, stanie.
Mam nadzieję, że Owen wystawi Krasicia, ten gość robi różnicę nawet jak jest pod formą, na ESA wystarczy. Obok niego Wolski i Slawchew. Na szpicy Marco, w bramie Dusza.
No i Oliveria i Balde w wyjściowym, w końcu mamy wygrać. Z tyłu czwórka: Nalepa, Vittoria, Wojtkowiak i jednak Wawrzyniak. So Adam read and do it.
3 listopada 2017, 11:02 / piątek
Lechijko jazda z k. !
3 listopada 2017, 14:06 / piątek
arka wyjdzie na ten mecz na dużym ciśnieniu. Zespoły Ojrzyńskiego zawsze grają agresywnie i dużo faulują. Trzeba to po prostu wykorzystać. Nie odgrywać się tylko powoli się zbierać po każdym faulu i przy faulu zawsze coś dodać od siebie. A bracia mają szansę wywalić z czerwem sobieraja.
3 listopada 2017, 14:26 / piątek
Stefański jest w sam raz po wojnie w Skenderbeu - Partizan w Lidze Europy. 45 fauli gwizdnął, jechali na dupach zdrowo. Wydaje się, że nawet u nas na derbach może być spokojniej. Rok temu w Gdyni po 17 fauli a na rewanżu w Gdańsku, gdy już mieli Ojrzyńskiego 25-17 w faulach dla kurew.

Ogólnie kurwy najwięcej faulują w lidze a co ciekawie Lechia z kolei jest druga w klasyfikacji najczęściej faulowanych.

Z drugiej strony Stefański robił derby w Krakowie ostatnio i to czerwona przy 1-0 dla żydów zdecydowała w głównej mierze o wygranej Wisły. Ale kartka jak najbardziej zasłużona.

Na moje Stefański to chyba najlepszy sędzia obecnie. Nieźle trzymał ciśnienie tydzień temu w Amika - Wisła. Gdzie kuchenki chciały naciągać na karne a sędzia nie dał się wydymać.
3 listopada 2017, 14:41 / piątek
Przy wyniku 1:0 w 94 minucie, Łukasik uderzy z przewrotki. W tym momencie Wolski będzie akurat gestykulował łapkami w kierunku rozradowanych śledzi. Bramkarz już będzie się uśmiechał, bo po strzale przewrotką piłka będzie zmierzać ku jego rozcapierzonym dłoniom. Jednak uderzy w rękę gestykulującego Wolskiego, zmieni tor lotu i wpadnie do siatki obok ogłupiałego, stojącego przy słupku siemaszki. Sędzia uzna tę bramkę nie korzystając z VAR. Wynik 1:1 będzie ich bolał bardziej niż porażka. To będzie jak przysłowiowa zadra w ch....! AVE LECHIA!
3 listopada 2017, 14:42 / piątek
Chcialbym byc optymista przed tym meczem ale ciezko o takie przeslanki. Gdyby do gry gotowi byli Peszkin i Haraslin to o wynik bylbym spokojny a my nie dosc, ze nie mamy kim bronic to nie mamy kim atakowac.

Kuciak - Milos Wojtkowiak Vitoria Wawrzyniak (Stolarski) - Krasic Slawczew - Oliveira - Wolski - Romario - Marco

Czemu Krasic ? no bo kto ? Nunes ? Matras ? Łukasik ? kabaret... Slabo to wyglada ale znajac zycie w pierwszym wyjdzie Augustyn z Nalepa(o ja pierdole).

A my swoje! arka Gnoje !
3 listopada 2017, 15:30 / piątek
Szampan się chłodzi, a po meczu na T29 fiesta, fiesta americana arka to kurwa w dupę jebana! odnośnik
3 listopada 2017, 16:29 / piątek
3 listopada 2017, 16:55 / piątek
3 listopada 2017, 17:57 / piątek
odnośnik
odnośnik

Któreś z powyższych :)
3 listopada 2017, 18:09 / piątek
Dziś też będzie 2:2... kurs na to jest 25....
3 listopada 2017, 18:41 / piątek
Ten mecz Realu z Tamtymchamem był dość podobny do tego naszego z Koroną. Atak pozycyjny ( statyczny w dużym zagęszczeniu), podciągnięte tyły do podawania piłki do tyłu, a po stracie piłki duuuże emocje. Wynik też niekorzystny dla drużyny, nazwijmy to o większej kulturze gry. Podobnie było za Brzęczka: duże oczekiwania prowadziły do szturmu na pałę, do oblegania bramki przeciwnika większymi siłami. Często kończyło się to porażkami Do takiej gry potrzebni są szybcy i wydolni obrońcy. Inaczej może to się skończyć katastrofą, jak przydarzyło się to nam ostatnio. Nasz trener chce dobrze ale mistrzem taktyki raczej nie jest. Ze śmieciArką szybki dynamiczny atak ale zawsze zachować głębsze tyły, aby ziściły się słowa "proroka": MZKS, MZKS Arka przegra, jebał ją pies.
3 listopada 2017, 19:14 / piątek
3 listopada 2017, 19:18 / piątek
kurwa Augustyn aż dostaje gęsiej skórki...
3 listopada 2017, 19:19 / piątek
Jak Kuciak nie wyjdzie dziś ani razu z bramki przed pole karne to wygramy.
3 listopada 2017, 19:32 / piątek
Huj z Augustynami i Kuciakami , co w składzie robi kurwa Krasic :/ Ja pierdole nigdy nie zrozumie myśli szkoleniowej tego pseudo trenera.Czemu nie gra Oliviera albo czarnuch , co zrobi pożytecznego Milos na skrzydle ? Mecz się nie zaczął a ja się już denerwuje. Ave Lechia
3 listopada 2017, 20:09 / piątek
Wydaje się, że dno dna było w poniedziałek i dziś może być tylko lepiej. Jak to się mówi, lepiej raz przegrać 5:0 niż pięć razy po 1:0.
Dziś idealny mecz na przełamanie. Trzeba przetrzymać początkowy pressing (bo pewnie będą chcieli nas przycisnąć od początku), a potem zrobić swoje.
Skład nie napawa optymizmem, ale my wierzymy!
3 listopada 2017, 20:21 / piątek
Augustyn w składzie ?!?! Niech nas wszyscy święci mają w opiece.
3 listopada 2017, 20:27 / piątek
Rozjebać te kurwy.
3 listopada 2017, 20:31 / piątek
Wjebac im Panowie !!!!
3 listopada 2017, 20:32 / piątek
Oprawę robiły dzieci z przedszkola?
3 listopada 2017, 20:35 / piątek
wiocha maksymalna z oprawą.
mam rocek, rocek i pół... w eklapie.
3 listopada 2017, 20:36 / piątek
grać bez litości!
3 listopada 2017, 20:36 / piątek
Ja pierdole....
3 listopada 2017, 20:38 / piątek
wiocha maksymalna z oprawą.
jestem kurewką, mam roczek, roczek i pół... w eklapie.
3 listopada 2017, 20:44 / piątek
Paweł duś tą łysą kurwę, do ziemi oszusta dziesięciolecia eklapy
3 listopada 2017, 20:46 / piątek
Ale kurwy prowokują czerwien się posypie
3 listopada 2017, 20:55 / piątek
na zbliżeniu (szkoda że gimbazy już resztki) ale podstawka w kurwińskim młynie
3 listopada 2017, 20:59 / piątek
Zaangazowanie Krasica i jego truchcik lub wyskok o górną piłkę to jebana komedia...
3 listopada 2017, 21:09 / piątek
Ja pierdolę, jak Augustyn tego nie trafił?!!
3 listopada 2017, 21:10 / piątek
krasic paralityk
3 listopada 2017, 21:17 / piątek
ttttttompsoni-c WYPIERDALAJ! pedale, z Biało - Zielonym pozdrowieniem.

Szkoda że nie ma nawet małej grupki naszych żeby zagłuszyć te kurwy z dopingiem z cokolwiek nędznym dopingiem jak na derby.
3 listopada 2017, 21:23 / piątek
Ogólnie nie wygląda to źle, mieliśmy 3 dobre sytuacje, tymczasem śledzie żadnej. Będzie dobrze!
3 listopada 2017, 21:24 / piątek
Krasic do zmiany za Balde/Oliveire. Wolskiego cofnać ze skrzydla w miejsce Milosa...
3 listopada 2017, 21:24 / piątek
Mecz czasami wysokich lotow nich im ktos powie ze helikopter juz nie lata Agustyn jak nie wyleci to sie zdziwie
3 listopada 2017, 21:24 / piątek
Dawac tego Oliveire i bambo tu żadnego remisu. Słaba ta nasza drużyna , skład chujowy , ale macie to dziś wygrać! Jazda z kur...!
Brawo Stolarski
3 listopada 2017, 21:28 / piątek
Daniel, kurwa ... arka nie istnieje w tym meczu.
W poniedziałek to był INCYDENT.
Lechia będzie mistrzem... czasu nie jest za mało żeby to zrobić.
3 zdania a ... masz coś dodania??? Chuj z takim wywiadem... może ze Solarskim trzeba było pogadać.

sobieraj? Chuj ci do dupy od szfocha za ten karny!
3 listopada 2017, 21:29 / piątek
Walka, walka, walka. Po pierwszej połowie widać że wczorajsza wizyta na treningu dała efekty. Tylko czy wystarczy motywacji na cały mecz. Brawo Stolarski i bandyta Augustyn. Łukasik to jest bliski gola przewrotką. Czekam na bramkę.
3 listopada 2017, 21:31 / piątek
Arka cienka jak gumki w majtkach jeżeli będziemy grać jak w pierwszej połowie to coś im wciśniemy tylko Lechia!!!!
3 listopada 2017, 21:32 / piątek
Jak zaczniemy grac powaznie w piłkę po przerwie spokojnie to wygramy.Jest jednak zagrozenie w postaci Augustyna...na trybunach mapet szoł jak to u smierdzieli a ich smieszna oprawa tylko potwierdza głebokie kompleksy złodziei wobec nas.
3 listopada 2017, 21:34 / piątek
Hahaha nawet on to widzi:
Sobieraj: "...duży ciężar tego meczu i koledzy mają miękko w nogach..."
3 listopada 2017, 21:37 / piątek
Tomasson? jesteś ... głupi, niewidomy czy z gDYNI? pewnie 3 w jednym. Prosiłem ... WYPIERDALAJ, kup okulary i czemu zamiast na gdyniskim (nie arki) stadionie być na NASZYM formue bo NAS tam nie ma, za jebany pzpn.
3 listopada 2017, 21:37 / piątek
"Drugi mecz z rzędu mamy karnego i co?" U śmierdzieli tradycja zobowiązuje... "panie sędzio kiedy ten karny?!"
3 listopada 2017, 21:39 / piątek
Piłkarzyki arki w tunelu płakali, że im karnego nie podyktował. Może i był tam karny, Kun nadepnięty przez Nunesa. Oby tylko sędzia nie chciał tego jakoś zrekompensować śledziom.
3 listopada 2017, 21:44 / piątek
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024