Gdańsk: wtorek, 21 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

arka Gdynia - Lechia Gdańsk: piątek 3.XI.2017 godz. 20:30

strona 4/6

3 listopada 2017, 23:05 / piątek
Jedna z najwiekszych radosci w zyciu po Polska Niemcy po golu Mili i po Polska Szwajcaria po karnych
3 listopada 2017, 23:18 / piątek
Jak widać można -grać jak trzeba.Teraz przerwa i powrót do normalności ? czy pójdą za ciosem.
6-spotkań do przerwy zimowej .Czas na większą zdobycz punktową.
3 listopada 2017, 23:20 / piątek
Rafale Wolski....
W momencie którym przestajesz machać łapkami do kibiców Lechii i grasz dla drużyny jesteś najlepszy na placu.Można? Można!
Mimo że jesteś zadeklarowanym Legionistą za dzisiejszy mecz masz u mnie szacunek.
To w kwestii Wolaka,natomiast dla całej drużyny ogromny szacunek za walkę.Walczcie w każdym meczu jak z bezdomnymi a trybuny będą pełne.
3 listopada 2017, 23:20 / piątek
No i po strzale Luca Vućki i Pawła Buzały w pamiętnych derbach 2-2 i 0-1.
3 listopada 2017, 23:31 / piątek
No i gra gitara.
3 listopada 2017, 23:36 / piątek
Jakie katusze musieli przeżywać nasi, którzy byli na meczu i siedzieli wśród śledzi! Zwłaszcza w 95 minucie. Eksplozja radości ;) Ten doliczony czas i bramka boli jak zadra w chuju! No, ale to już taka nasza tradycja. Śledzie w galarecie po GDAŃSKU. Ave!
3 listopada 2017, 23:55 / piątek
Obowiązek wykonany, śledzie po raz kolejny upokorzone ;)
Tak ma być zawsze
4 listopada 2017, 00:01 / sobota
Chciałbym złożyć najszczersze wyrazy uznania naszym
(Wizytatorom na wczorajszym treningu)Terapeutą :-) .W około 24h z leniwych królików zrobiliście zajadłych ambitnych harpaganów .... Profesorowie Uniwersyteccy powinni przychodzić do was na praktyki.Dołek srołek ,spadek formy ,chcemy ale czasem tak bywa(nie idzie) ...A tu proszę przyszli pogadali i pomogło jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki .A Paixao po bramce to miał tak uradowaną minę jakby chciał powiedzieć do kolegów ,,Panowie tą bramką uratowałem nas przed urwaniem jaj";-)
4 listopada 2017, 00:10 / sobota
Brawo za walkę. Tego na pewno dzisiaj nikomu nie można odmówić.
Może wielkiej piłki nie było...ale w derbach raczej nigdy jej nie ma.
Górowaliśmy nad śmierdzielami pod każdym względem i tylko przy jakimś stałym fragmencie gry śledziuchy mogły coś zrobić. Przypomniał mi się ostatni mecz grany we wiosce za Sopotem - szparka także nie istniała a jednak strzelili gola. Oglądając mecz obawiałem się, że dzisiaj może być podobnie...

Brakło mi trochę odwagi Owena w drugiej połowie. Ojrzyński widać było, że próbował i napastników wpuszczał. U nas zmiana zmęczonego Stolara (też z żk) na Miolsa i nic więcej....do czasu kontuzji Wolskiego. Sądziłem, że będzie chciał wpuścić na skrzydła szybkich Romario i Oliveire, bo szparka przy szybkich akcjach bardzo się gubiła.
Obawiam się, że nasz trenejro przyjechał tu po 0-0...ale, że wpadło w końcówce, to nie powie, że remis był dobry.

O Wolskim było już sporo. Osobiście trochę mnie on irytuje swoim sposobem bycia na boisku...ale jak ma grać tak jak dzisiaj, to mogę być co mecz zirytowany.
O Krasiciu było już dużo złego napisane, nawet w tym wątku i to w trakcie jak po meczu. Dla mnie zagrał dzisiaj nieźle. Brakuje mu jeszcze sporo do najlepszych meczów z poprzedniego sezonu, jednak mimo wszystko jestem dobrej myśli.

Chichotem losu jest to, że jeden z najsłabszych zawodników w tej rundzie Flavio dał nam triumf nad szparką. Oby przypomniał sobie, że kiedyś potrafił grać na niezłym poziomie.

I na koniec - nie myślałem, że to kiedyś napiszę - szacun dla Łukasika. Co prawda nie strzelił bramki przewrotką, jednak dzisiaj zagrał bardzo dobry mecz. Walczył, odbierał i podawał...i to nie tak jak zazwyczaj do tyłu. Jeśli utrzymałby dzisiejszą dyspozycję, to razem ze Sławczewem mogą być najlepszą parą defensywnych pomocników w naszej lidze.
4 listopada 2017, 00:15 / sobota
to fakt Łukasik na + i to duzy,,
4 listopada 2017, 00:22 / sobota
Można się i podniecać, ten zespół i tak nic nie osiągnie, ano derby to i jest zaspokojenie, oni pewnie też, co niedługo będzie widać i czuć.
4 listopada 2017, 00:30 / sobota
oczywiście i wiadomo ze ten sezon jest stracony ale trzeba im oddać to co im się za ten mecz należy i jeszcze zdarzysz pomarudzic ,,DZIŚ SIĘ CIESZYMY !!!
4 listopada 2017, 00:38 / sobota
Ok ja się też bardzo cieszę- szczególnie właśnie że na końcu te gęby załamanych arkowców, ale nie zdejmujmy z naszych presji, Łukasik to nie bóg, a te amplitudy ocen to lekki odlot; to 0-5 z Koroną jeszcze mocno we mnie siedzi, wiem Korona to super team no-name'ów od dzisiaj i nic się nie stało.
4 listopada 2017, 00:45 / sobota
Ludzie przestancie szukac dziury w calym. Mecz z Korona to byla zaslona dymna ;) od czasu derbow na stadionie baltyku, w ktorym to Luka Vucko zaladowal na 2-2 nie bylo drugich tak upokarzajacych derbow dla tych szmatlawcow. PEwnie siebie, kozaczyli w wywiadach, wozili sie, ze Korona sie przejechala po Lechii i nic tylko dobic Lechie...haha TAKI CHUJ ! zagrali perfekcyjnie jak na derby, szmatlawce nie mialy ZADNEJ klarownej sytuacji ! ZADNEJ ! i jeszcze ten wywiad czeresniaka sobieraja w przerwie meczu... boli ! ma bolec ! "siostra" Flavia dojebala sledziow w cudownym momencie. To sie nie moglo lepiej dla nas ulozyc !
4 listopada 2017, 01:45 / sobota
Będzie mega krótko i na temat. Wygrał lepszy. Dziękuje i dobranoc!
4 listopada 2017, 02:14 / sobota
Dobry Wieczór
To się nazywa pierdolnięcie.
4 listopada 2017, 02:22 / sobota
"NAJBARDZIEJ UTYTŁANY KLUB W TRÓJMIEŚCIE" znowu upokorzony!

Jeszcze tylko jeden mecz się będzie dla mnie liczył w tym sezonie. ;-D
4 listopada 2017, 02:34 / sobota
Wywiad z kurwową kunową i nalepową bezcenny
kurwa kunowa twierdzi że gdyby stracili prędzej bramkę to byłby czas by to odrobić
nalepowa pierdoli coś o karnym...
Generalnie ich kompleksy i spojrzenie na ten mecz są dla mnie bezcenne
Nie będę tu się powtarzał o kurwie mendziarze i całej sytuacji
Dziś tego nie poruszajmy
Dzięki chłopaki!!!
4 listopada 2017, 02:43 / sobota
Jak dobrze w końcu westchnąć pełna piersią.
Ostatnio na trybunach powiedziałem, że jak po tym 0:4 mamy wygrać derby, to wynik mnie pierdoli.
No i co? Mamy wygraną.
Jak ja jestem ekscentryczny tak i tym razem nie wytrzymałem.
Flavio i Krasic - kajam się tu przed Wami.
Wawrzyniak - dziękuję za Koronę, może dzięki temu zostałeś na trybunach.
Stolar - od zawsze twierdziłem że jeżeli można Ci coś zarzucić, to na pewno nie determinację.
Co za piękny wieczór, co za piękna wizyta na Traugutta. W końcu, ponowna wygrana nad bezdomnymi, która uśmierzy ból z ostatnich kolejek.
Tępiony Łukasik kolejny mecz bez odpuszczania.
Wolski - tak jak pisałem wcześniej, trochę gwiazdorzy, jednak mimo wszystko walczy, raz lepiej raz gorzej., ale do przodu.
Przy 0:5 cały czas sam siebie mamiłem, że karma do nas wróci w derbach. I wróciła -
dzięki za ten piękny wieczór!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

Pozdro dla Sobieraja.

Ps,
nie wierzyłem, że w 92 minucie rzucimy się na ich bramkę!!!
4 listopada 2017, 03:20 / sobota
Stolarski zanim zszedł,robił gre.......,
Czy to ważne????
Wyjebaliśmy śledziuchów,
Chyba to sięliczy.
4 listopada 2017, 03:56 / sobota
Stara Szko..o
Tak z ciekawosci, jaki mecz?
4 listopada 2017, 05:08 / sobota
Te brodaty - w klawisze już nie trafiasz:).

A SS o rewanżu z kupowArką najpewniej pisze.
4 listopada 2017, 05:11 / sobota
No i oczywiście masz rację. Wyjebaliśmy bezdomnych pogromców kłódek i tylko to się teraz liczy.

"Zawsze nad wami, pierdolonymi śledziami"
4 listopada 2017, 05:23 / sobota
Oczywiście że trafiam ,ale co drugie wchodzi,bo już przecież Dziadkiem jestem.
4 listopada 2017, 06:33 / sobota
Jak to "jaki mecz?"... ten w którym jeszcze bardziej utytłamy bezdomne rybiogłowe kurwiska z wioski za Sopotem! ;-)
4 listopada 2017, 07:05 / sobota
Serce się raduje. Coś pieknego. arka szmato co ty na to haha
4 listopada 2017, 07:44 / sobota
Dobrze, ze wygrana, wynik zapisuje sie w historii. Ale kurde: 3-ech Polakow biegalo po zmianach na boisku - 3-ech! Przeciez tak nie moze byc. To jest Lechia a nie legia cudzoziemska. Gdzie jest szkolenie mlodziezy, gdzie sa nasze lokalne talenty? To co robia z klubem to jest budowanie przyszlego rozpadu Lechii. W pewnym momencie inwestor zniknie, znikna marni obcokrajowcy z wysokimi kontraktami i zostanie nam nic. Nie ma zadnego zaplecza, zadnych fundamentow. Spalona ziemia. Niech wynik derbow nam nie zamaze obrazu.
4 listopada 2017, 07:50 / sobota
Za Twoje zdrowie "Dziadek" piję teraz. Tylko takich "dziadków" na Lechii nam trzeba.

"Lechia to Pany, biało- zielone szatany"
4 listopada 2017, 08:39 / sobota
Przestancie kurwa dzis plakac zacznijcie od poniedzialku ..dzis 2 dzien swieta a jutro poprawiny !!!😁😁😁🍺🍻
4 listopada 2017, 08:47 / sobota
Niech żyje arka będzie co jebać. I chlup! Zdrówko tym co nadal Świętują
4 listopada 2017, 09:06 / sobota
Brawo Lechia!
4 listopada 2017, 09:29 / sobota
Mówiłem że Stefański to równy chip. Marciniak darł mu się do słuchawki że jest karny dla kurew a ten chuj wyjebane w to miał. I to jest potwierdzone bo Marciniak płacze już że to nie jego wina, że on tu nie zawinił.

Lata mijają piłkarze się zmieniają ale jedno się nie zmienia. Fiesta fiesta fiesta

PS. Krasic przebiegł ponad 11,5 km. Najwięcej że wszystkich na boisku. Dla mnie szok.
4 listopada 2017, 09:51 / sobota
Konsekwencja i koncentracja przez 90minut kluczem do sukcesu! Może pilkarzom pozostanie to w głowachna dłużej. Lukasik i Krasic najlepsi. Agustyn przeraża. Wolski potrafi wiele ale nie ma wsparcia. Nie ma z kim pograć. On szarżuje a reszta sie przygląda. Marco im starszy tym grozniejszy. Ciężko bedzie go zastąpić mimo wszystko. Wrócą skrzydłowi to zaczniemy regularnie wygrywac!
4 listopada 2017, 10:14 / sobota
Brawa dla Augustyna za kopnięcie piłki z początku meczu, dla Flavio za bramkę i dla Krasica za asystę i całokształt. Wolski ok ale grał ciągle pod faul. Drużynę będę chwalił jak będziemy w czołówce tabeli. Mecz generalnie tylko potwierdził że nasza liga jest gdzieś między Mołdawią a Kazachstanem. Poziom arki natomiast to gdzieś między Maltą a Wyspami Owczymi.
4 listopada 2017, 10:18 / sobota
To jak śledź dostał piłką w ryj, dobitnie pokazuje sytuację w Trójmieście. Pozdro. Tylko Lechia
4 listopada 2017, 10:30 / sobota
A wiadomo, że nie tylko w kwestiach sportowych przyjmują na twarz :)
4 listopada 2017, 10:32 / sobota
Piękne chwile, świętujmy dalej ;)
4 listopada 2017, 10:33 / sobota
Jak Augustyn tak ladnie wycelowal to chyba nikt nie wie. Do turbokozaka z nim.
4 listopada 2017, 10:35 / sobota
Kuciak mistrz,za proporczyk do góry kołami.
4 listopada 2017, 10:35 / sobota
Święte słowa Romey 😀
4 listopada 2017, 11:13 / sobota
Jeszcze kilka refleksji na chłodno po oglądnięciu powtórki.

Rafał Wolski powinien dostać dodatkowy angaż w Lechii jako grający trener. Powołanie do reprezentacji nie na wyrost.

Znakomity mecz Pawła Stolarskiego. Praktycznie zablokowana prawa strona obrony. Gość nie do okiwania a przy tym zmuszający przeciwnika do zagrań na pałę albo błędów. Szkoda, że nie grał w poprzednim meczu, kieleckie korupcjaki z pewnością miałyby o wiele trudniej z wjazdami w nasze pole karne.

Kuciak przez moment chciał przewlekać wybicia piłki, tak im weszła w krew taktyka obrony remisu, szybko się jednak opamiętał.

Bardzo mocna pomoc z Łukasikiem i Sławczewem. Efekty - przeciwnik przez cały mecz zdołał rozegrać raptem jedną akcję, w której wymienił kilka podań.

We wszystkich statystykach byliśmy lepsi, a sędzia darował tamtym jeszcze co najmniej dwie żółte kartki, jaki im się należały za taktyczne faule na Wolskim.

Znakomicie rozegrana końcówka, gdzie to Arka broniła remisu jak życia a my nie schodziliśmy z ich połowy. Kiedy ja ostatni raz widziałem Lechię cisnącą o zwycięstwo na obcym terenie, w remisowanym meczu?

Nowa jakość po prostu. Zobaczymy, na jak długo.
4 listopada 2017, 11:14 / sobota
Krasic - respect za pracę - 33 latem z najdłuższym dystansem
Wolski - za grę, w końcu na miarę oczekiwań
Łukasik - za ogólną postawę ostatnio - to wielki +, cichy bohater
Stolarski - za walkę i robienie pozytywnego wiatru, a także świetne podanie na początku meczu
Flavio - za to, że to było 95 minuta - nie można było bardziej upokorzyć śledzi.

Drużyna w końcu zagrała ambitnie i z zębem, znaczy da się - radość Wiśni po golu bezcenna.
4 listopada 2017, 12:01 / sobota
Wszystkim mocno podnieconym Wolskim chciałbym przypomnieć, że jest to jebany cwel, którego jeszcze do wczoraj sami tak nazywaliście. Wygrana w derbach nie może zmienić podejścia do nażelowanych, którzy wyzywają nas kibiców Lechii.
4 listopada 2017, 12:33 / sobota
Zawodnikiem meczu nie jest żaden Flavio, tylko ekipa motywacyjna, która była na treningu. Jestem przekonany, że bez tych odwiedzin skończyłoby się marnym 0:0.

Pierwszy raz od długiego czasu piłkarze wreszcie walczyli, tak jak powinni w każdym meczu, ale to jest po prostu ich obowiązek, więc nie ma co tego gloryfikować.

A śledzie mają wpisane w DNA porażki z Lechią. Jaki by skład Lechia nie wystawiła, jak mało związani z regionem są piłkarze, po jakiej haniebnej wpadce by nie byli - zawsze śledzie dostają wpierdol. Oni mają niesamowite kompleksy, potrafią czasem pokonać Legię czy Lecha, a od nas zawsze wpierdol, oni wychodzą obsrani na te boisko, bo wiedzą co ich czeka. Bronili rozpaczliwie remisu 0:0, więc bardzo cieszy gol strzelony w ostatnich właściwie sekundach.
4 listopada 2017, 12:45 / sobota
Dzień dobry ;D Głowa boli ale nie ma co narzekać ,pijmy i świętujmy dalej !!! Niech ten weekend będzie dla was radosny, na 2 dni zapominamy o Mandziarze i jego wałkach.Cieszmy się i delektujemy wczorajszym zwycięstwem, coś wspaniałego ;D
Ale tamtych musi boleć , podejrzewam jak nigdy ;D Śledzie zastanawiały się nie czy Arka wygra tylko ile wygra.Branka w 95 min , strzelcem Flavio hehehhehehehehehehe.
Miłego wekendu! A My Swoje !!!
4 listopada 2017, 12:46 / sobota
Dziękuje piłkarzom i kibicom za wszystko. Tak się pisze historie. Wczoraj był najlepszy dzień!
4 listopada 2017, 15:11 / sobota
Teraz żeby poszli za ciosem i na fali tego sukcesu.
Teraz może niektóre grajki uświadomiły sobie co mogło ich czekać gdyby w Warszawie wygrali swój mecz.
4 listopada 2017, 15:13 / sobota
Mikolaj_LG to jakiś prowokator, Wolski preferuje futbol techniczny, a obecnie nie ma za bardzo z kim grać
4 listopada 2017, 16:15 / sobota
Jak trzeba mieć nieudane życie aby w ten weekend narzekać - masakra.
Dla mnie ten gol w 95 min strzelony przez "siostrę" Flavio tym butnym bezdomnym jest bezcenny.

I tak najbardziej zdziwiony jestem tym, że Krasic w 75 min jeździł na dupie, z reguły od 60 min chodzi sobie po boisku.
Nawet statystyki to potwierdzają - 11,5km szok!
odnośnik

Można? Można!!!
4 listopada 2017, 16:27 / sobota
ufo, dasz ten kod?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.018