Gdańsk: poniedziałek, 20 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

arka Gdynia - Lechia Gdańsk: piątek 3.XI.2017 godz. 20:30

strona 6/6

1 2 3 4 5 6

10 listopada 2017, 15:29 / piątek
Szczyt frustracji. Zarejestrować się i zalogować na forum kibiców znienawidzonego klubu, żeby wylać swe żale z dupy! Jezu! Jak to faktycznie musi boleć! Już tydzień mija i ciągle boli. Jak zatruty ząb, jak zadra w worku mosznowym ;) Nic mnie tak nie cieszy jak śledziowska krzywda i głupota! Zaraz sobie filmik Ducha zapodam aby się napawać dumą! AVE LECHIA!
10 listopada 2017, 15:34 / piątek
@Duch_LG

film klasa! :)
10 listopada 2017, 15:45 / piątek
Acha! Zapomniałem dodać. Jeśli chodzi o godne reprezentowanie w Europie. To chodzi chyba o to, że jak już się jest jedną nogą w kolejnej rundzie eliminacji, to trzeba zrobić coś takiego ( najlepiej pod koniec meczu, np. w 77 min jak Socha ) żeby kolegów z drużyny pozbawić wszelkich złudzeń. Tak! To jest godne reprezentowanie! Jajcarz z tego Sochy! Lubię go, brawo!
10 listopada 2017, 16:35 / piątek
Sivy z tradycyjnym forumowym pozdrowieniem trola WYPIERDALAJ , admin prosba sprzedaj mu bana
10 listopada 2017, 17:33 / piątek
Sivy srivy czy jak ci tam.....tak szczerze, ilu śledzi oddałoby te puchary, opierdoliło kukurydzę, dało sobie zrobić drugą dziurę w dupie za to jedno zwycięatwo nad Lechią? Odpowiem za ciebie...kurwa wszyscy, i dobrze o tym wiecie, więc nie wyjeżdzaj tu z pucharami bo i tak one bledną przy waszych wpierdolach w derbach.

Wszystkich rybioglowych czytających to forum serdecznie pozdrawiam tradycyjnym CHUJ WAM W SKRZELA.
10 listopada 2017, 23:58 / piątek
Panowie spokojnie. Szyk i elegancja. Lać na takie wybryki żółtym moczem na niebieskim tle.
11 listopada 2017, 00:09 / sobota
Dokładnie. Po co frustratowi odpisywać. A co do kompilacji. Duch bardzo fajny filmik.
11 listopada 2017, 00:14 / sobota
Tak na rozluźnienie. Co robi biedny kibic szpary, gdy znajdzie niebieska szmatę i chce ją przerobić na barwy klubowe... Odpowiedz.. szcza na nią. Pozdro
11 listopada 2017, 04:47 / sobota
Pomieszajmy sobie żółty z niebieskim, i co wychodzi?(wiadome dla malarzy)
Plus dodajemy nasze białko? Co Wychodzi?

Odpowiedz oczywista.
11 listopada 2017, 05:16 / sobota
Na stadionie Bałtyku ulewa.Kibice arki wychodzą w zielonych barwach.
12 listopada 2017, 15:50 / niedziela
Duchu śledziownia płakała o zablokowaniu twojego filmiku, a chętnie bym zobaczył :) Gdzieś jeszcze wrzuciłeś? Śmieciarka chyba lubi być ubliżana skoro płaczą na naszym forum jej dziewczynki.
12 listopada 2017, 17:20 / niedziela
No właśnie. Ciekawostka. Mój fim został zablokowany, a ja dostałem ostrzeżenie. Autor zgłoszenia: arka.tv. Fakt. Wykorzystłem w filmie aż 3 jednosekundowe ujęcia z ich materiałów :) Nie tylko złodzieje i oszuści, ale jeszcze donosiciele.

Zastanawiam się, czy nie złożyć roszczenia wzajemnego. Właściwie jakby się wczytać, to blokada jest bezprawna, bo zgodnie z Warunkami Użytkowania:

8.1. B Przesyłając do YouTube lub zamieszczając w jego witrynach Treści, użytkownik udziela:

każdemu użytkownikowi Usług - nieograniczonej terytorialnie, niewyłącznej, bezpłatnej licencji na dostęp do jego Treści za pośrednictwem Usług oraz na korzystanie z takich Treści, ich powielanie i rozpowszechnianie, opracowywanie na ich podstawie utworów zależnych, oraz ich wystawianie bądź wykonywanie w ramach zespołu funkcji oferowanych przez Usługi oraz w granicach dozwolonych na podstawie niniejszych Warunków.

Słowem: to nie jest żadna ochrona praw autorskich, a zwykła cenzura. Problem w tym, że jeśli złożę takie roszczenie, to arka.tv otrzyma wszystkie moje dane. Nie wiem, czy chce mi się iść na taką krucjatę. Może przemontuję film i wrzuce jeszcze raz. Jebać arkę.tv.

A póki co, jeśli ktoś jeszcze chce zobaczyć film, to wrzucam link do wetransfera. Jebać arkę i jutuba ;)

odnośnik
12 listopada 2017, 17:29 / niedziela
@Duch_LG

liczę na kolejne równie udane filmiki
a zakompleksiona śmieciarka po raz kolejny się ośmiesza ;)
widać trauma derbowa trwa tam na całego ;)
12 listopada 2017, 22:24 / niedziela
Duchu,
perfekcyjny film. Zarówno emocjonalnie jak i warsztatowo. Gratulacje!
13 listopada 2017, 08:41 / poniedziałek
Duchu. Przemontuj ten film. Jest za dobry żeby zniknął.
13 listopada 2017, 09:05 / poniedziałek
Duchu lepiej film przemontować, mi kiedyś polszmat zablokował film, bo właśnie błędem było z mojej strony, że nie wywaliłem tego loga, loga ksw, niestety film mi uciekł z dysku, było dużo wyświetleń...cała robota w pip...teraz jak robię to kombinuję swoje materiały, bo wtedy zero problemów :) boksowanie z nimi jest ciężkie, długo trwa...
13 listopada 2017, 13:57 / poniedziałek
Wystarczy też w adnotacji umieścić to info, które wstawiłeś tutaj i problem powinien zniknąć.
13 listopada 2017, 16:29 / poniedziałek
"Nie tylko złodzieje i oszuści, ale jeszcze donosiciele. "
I to kolejny raz udowadniają. Eehh można by wyliczać bez końca.

TYLKO LECHIA!
13 listopada 2017, 17:59 / poniedziałek
Duch - wypierdol te sekundy szparki.tv i wrzuć na jutube, ja tez pierdole ten cały jutub ale jest to najlepszy obecnie nosnik Twojeo filmiku

i na prawdę warto aby go rozpowszechniać wśród znajomych na całym świecie

PRZEMONTUJ I WRZUCAJ NA JUTUB !!!!!!!!!!!!!!!!!! i podaj linka oczywiście
13 listopada 2017, 18:14 / poniedziałek
I zostaw strzałki bez pedała, żeby się tego nie czepili cenzorzy ;)
Ale widać po filmikach jak duże zainteresowanie jest Lechią ze strony łuskogłowych.
13 listopada 2017, 18:17 / poniedziałek
Zamiast szparki.tv może warto zrobić ten urywek w formie zdjęć?
13 listopada 2017, 23:14 / poniedziałek
ad Duch - ładnie, elegancko, chociaż muzycznie to bym w tę stronę poszedł: odnośnik :)

szalom
14 listopada 2017, 13:52 / wtorek
Dobra, przemontuję to.

Protokolant - muzyki już nie ruszę, bo bym musiał cały film od nowa zrobić:)
14 listopada 2017, 16:07 / wtorek
Ale prawo cytatu zdaje się daje Ci możliwość puszczenia tego, chyba 10 sekund możesz na YT, tylko daj adnotacje skąd pochodzą urywki.
14 listopada 2017, 21:20 / wtorek
Ale wiecie że konta na licencji komercyjnej nie muszą uzasadniać blokowania materiałów. Muszą to zrobić dopiero gdy ktoś wystąpi z roszczeniem wzajemnym(odwoła się od usunięcia materiału na YT).
14 listopada 2017, 21:35 / wtorek
Dokładnie tak, jak mówi Buziek. A żeby złożyć takie wzajemne roszczenie, muszę przekazać Śledź.TV swoje pełne dane, z adresem zamieszkania włącznie. Czego jednak wolałbym uniknąć.
17 listopada 2017, 09:25 / piątek
No dobra. Zobaczymy, jak długo tym razem się utrzyma. Kto ma ochotę, niech powiela. Są drobne zmiany. Śledź.TV wywalony.

odnośnik
17 listopada 2017, 17:57 / piątek
Dobre,jak wyrzucą to wyślij mi na maila - michal@3mia100.pl to go wrzucę na prywatny serwer ;)
17 listopada 2017, 18:35 / piątek
"Przyjaciółeczka" dobre :-)
1 2 3 4 5 6

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026