Gdańsk: wtorek, 21 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Wisła Płock 18.11.2017

strona 1/2

7 listopada 2017, 23:18 / wtorek
Po raz pierwszy zakładam wątek ale szczęście debiutanta pozwala mi to zrobić: jako że 18 listopada obchodzę 40 urodziny ( 22,5 roku od derbów ze śledziami w drugiej lidze ) zakładam skromne 4:0 dla nas: Marko, Flavio, Marko, Balde. Zreszta innej opcji niz zwycięstwo u siebie nie widzę
8 listopada 2017, 00:24 / środa
Krótko i na temat: Wygramy to i jedziemy z serią zwycięstw! Pozdro
8 listopada 2017, 13:17 / środa
Co by nie wrócili do swojej normy.
Ma być kur.....a petarda z grą -jak w Gdyni.
Innej opcji nie ma.6-ostatnich spotkań to 18 pkt-ów do zdobycia.
Będzie min 16 -będę zadowolony.
8 listopada 2017, 13:26 / środa
Z tą petardą to chodziło mi o zaangażowanie-bo gra nie powalała.
8 listopada 2017, 23:40 / środa
Do końca roku gramy jeszcze z :
Lechia Gdańsk 3:0 Wisła Płock 18 listopada, 20:30
Cracovia 1:3 Lechia Gdańsk 24 listopada, 18:00
Lechia Gdańsk 2:0 Śląsk Wrocław 1 grudnia, 20:30
Górnik Zabrze 2:2 Lechia Gdańsk 8 grudnia, 20:30
Lechia Gdańsk 5:1 Pogoń Szczecin 13 grudnia, 18:00
Sandecja Nowy Sącz 1:1 Lechia Gdańsk 16 grudnia, 18:00
Tak moim zdaniem będzie sześć meczów i zdobędziemy 14 punktów ;)
9 listopada 2017, 00:01 / czwartek
Pamiętajcie, aby w tytułach wątków meczowych umieszczać dzień tygodnia. To nic nie kosztuje, a skutecznie działa na wyobraźnię. Najlepiej niech jeden zakłada :-)
9 listopada 2017, 09:27 / czwartek
Z Lechią jest zawsze tak że im większy balonik i napinka to tym większy wpierdol potem. Na derbach nikt na nich nie liczył a spięli poślady i dali radę. W piłkę nikt juz tych ludzi grać nie nauczy, więc pozostaje mieć nadzieję na podobny poziom zaangażowania jak w Gdyni do końca rundy.
9 listopada 2017, 09:33 / czwartek
Michu 15 punktów będzie, trochę optymizmu. Najważniejsze poza tematem to zwycięstwo w sobotnich Derbach Trójmiasta.
9 listopada 2017, 09:37 / czwartek
Nikt na nich nie liczył? Nie ćpij od rana. Ja byłem przekonany że wygrają.
9 listopada 2017, 10:11 / czwartek
Może się źle wyrażiłem. W ostatnim sezonie przystępowaliśmy do meczów derbowych jako zdecydowany faworyt. W tym roku myślę że szanse przed meczem oceniano równo. Oczywiście nie wątpie że większość z nas wierzyła w zwycięstwo.
10 listopada 2017, 07:09 / piątek
Po każdym zwyciestwie w tym sezonie nastepuje gadka ze ta da mentalnego kopa, ze musimy tak dalej.............. itp.
No to czekam na tą powtarzalność.
Najlepiej jak zaczną od powtarzalności wyników, potem piękno gry :)

Nie oczekuje fajerwerków, bedzie 2:1 po odrabianiu strat. Tym razem wyrówna Marko, a gola na wagę zwycięstwa zdobedzie Łukasik...a jakże przewrotką.

TYLKO LECHIA!
12 listopada 2017, 19:42 / niedziela
Nie wykorzystać wygranej ze srarką i nie wygrać teraz meczu z Wisłą byłoby karygodne. Pokazali, że chcieć to móc i muszą chcieć wygrać z Wisłą a nie tylko rozegrać mecz. Nie daj żeby przeszli obok meczu jak zrobili to z Sandecją czy z sracovią. Umiejętności posiadają dlatego jakiekolwiek tłumaczenie czy późniejsze przepraszanie kibiców należy między bajki włożyć. Dość już tego szyderczego śmiechu w Polsce na dźwięk słowa Lechia. Czas najwyższy się obudzić i pokazać, że miniona runda była splotem złych decyzji i wyborów.
18 listopada 2017, 12:11 / sobota
Podbijam. Dziś mecz jakby komuś umknęło :D
18 listopada 2017, 16:46 / sobota
A kto pamieta (oprocz mnie :) ze dokladnie 10 lat temu 18.11.2007 r. tez graliśmy z Wisła Płock w Gdansku w PP, i 5 do 1 wygralismy?
18 listopada 2017, 18:42 / sobota
Czy to był ten mecz kiedy kibice przyjezdni pojechali przed końcem meczu a wówczas na trybunach słychać było „ Wisła jest tylko jedna ta krakowska „?
18 listopada 2017, 20:06 / sobota
Ten mecz nie ma znaczenia: w Lechii wystapi dzisiaj 5 Polakow a po zmianach pewnie bedzie ich 3. Zaden z nich nie ma trwalszych zwiazkow z Gdanskiem i Lechia: najemnicy marzacy o pilnej zmianie klubu na lepszy (gdyby tak nie bylo, Wolski balby sie szatni i nie oglaszal swojej milosci do Legii). Druzyna gra padake i trzeba sie cieszyc, ze pokazuje czasem zaangazowanie. Mamy piekne tradycje, ale niestety w tej chwili ta druzyna nie ma zadnej tozsamosci, kibice odplywaja ze stadionu a na spotkaniach z zarzadem brakuje sensownej reprezentacji. Cale zycie jestem z Lechia, ale nie potrafie sie tym juz ekscytowac. Wolalbym cieszyc sie gdanskim skladem i III liga niz pustym, monstrualnym stadionem i kolesiami ktorzy bluzgaja w kierunku trybun.
18 listopada 2017, 20:21 / sobota
W pamietnym meczu czechu,zapowiedzialem sędziemu Żyro,że wyląduje we Wrocławiu.
Tak też się stało.
18 listopada 2017, 20:48 / sobota
Kurwaaa ale fajowa bramka Krasica a Lukasik jak to przejał i podał..no miod malina..
18 listopada 2017, 21:03 / sobota
Mój zakład Lechia&over2.5 wygląda nieźle na tą chwilę.
18 listopada 2017, 22:41 / sobota
Wyniki super . Mecz tez ale ... jest chyba jakiś mega konflikt Marco z marzycielem o legusi wolskim . Mam nadzieje ze trenejro słup go usadzi
18 listopada 2017, 23:11 / sobota
Dobry mecz Lechii.

Na wielki plus zmiana taktyki. Drużyna grała tak samo praktycznie przez cały mecz, i przed przerwą i po przerwie, tj. brak obrony minimalnego prowadzenia, a efekcie wysokie zwycięstwo.

Daniel Łukasik - zawsze był do rozegrania piłki w pomocy, zbierał piłkę wracajacą z obrony.

Znowu świetny mecz Pawła Stolarskiego, chyba tylko po jednej przebitce przeciwnik zdołał go przejść a poza tym Wisła powinna dostać co najmniej jedną żółtą kartkę więcej po faulu na nim.

Krasić w drugiej połowie był pierwszy do zmiany, niepotrzebnie zmieniono Sławczewa,

Niezawodni Paixao, którzy niby nic na boisku nie robią ani ich nie widać, ale bramki wbijają regularnie. Szkoda, że tylko z akcji podbramkowych, bo wypuszczanie sobie piłki w sytuacji sam na sam tak, że wychodzi praktycznie podanie do bramkarza to masakra.
18 listopada 2017, 23:32 / sobota
Tak to był ten mecz gdzie kibice gosci pojechali do domu. W Wisle grał wtedy m.in. Peszko, 10 lat...
18 listopada 2017, 23:41 / sobota
Dobry mecz. Przy wyniku 3:0 nie wypada przyczepiać się do skuteczności.
18 listopada 2017, 23:42 / sobota
Wyniki przekonujący, chociaż powinno być 5-0. Po czerwonej kartce dla zawodnika Wisły nie było widać różnicy, kto gra w dziesiątkę. Świadczy to o słabości Lechii. Po takim meczu jak mecz z Koroną, w dniu dzisiejszym trzeba było grać jak o życie, niestety nie widziałem tego. Lechia nadal jest na dole, pomimo zwycięstwa z Arką i Wisłą. Lechia ma grać w piłkę, ładnie i do przodu, oddawać wiele strzałów i strzelać dużo bramek.
Gra Lechii mi się nie podoba, akcje nie są składne, brak zrozumienia, słaba gra w obronie. Nie potrafimy wyjść z presingu, tylko dzida do przodu.
Krasic nadal słano, chociaż ciut lepiej niż ostatnio. Wolski może grać dużo lepiej, widać u niego coraz większą pewność. Trener dziwnie ustawia drużynę, mam nadzieję, iż po powrocie Peszki zacznie grać prawdziwymi skrzydłowymi. Zastanawiam się czemu nie stawia na prawym skrzydle na Balde - aaa, zapomniałem, że musi grać Flavio

Zagrajmy może taką jedenastką:
Kuciak
Stolarski, Wojtkowiak,Augustyn, Lewandowski
Balde (Oliveira),Wolski, Krasic (Lipski) Sławczew (Łukasik),Peszko,
Marco
18 listopada 2017, 23:44 / sobota
W końcu dobry mecz Lechii w Gdańsku. Może faktycznie Wisła nie postawiła wysoko poprzeczki, ale dziś było tak jak trzeba. Jedynie konflikt Wolskiego (chyba nie tylko z Marco ale z resztą drużyny) psuje dobry smak po tym meczu.
Tutaj jest pole do popisu dla Owena, aby skutecznie zażegnał konflikt dwóch ambitnych person w druzynie.
Dziś była drużyna i cała drużyna zasługuje na wyróżnienie.
Teraz zobaczymy co pokażą w Krakowie.

TYLKO LECHIA!
19 listopada 2017, 00:02 / niedziela
Ja to bym Wolskiego zesłał do rezerw na miejscu Owena.... a nie czekajcie...
19 listopada 2017, 00:08 / niedziela
Dobry mecz?
Raczej wynik dobry, bo jakościowo to lipa.
Wypada się cieszyć z wykorzystania bezdennej słabości Płocka i to na tyle.

Pzdr
19 listopada 2017, 00:12 / niedziela
Wolski miał udział przy dwóch bramkach więc może i jest humorzasty ale swoje robi. Do kogo do trybun pobiegł Marco po swojej drugiej bramce się poprzytulać ? Był to Nowak ?
19 listopada 2017, 00:15 / niedziela
Po przerwie padaka i tylko wynik cieszy.Najsmutniejsze jest to, ze nie wszystkich w druzynie ciesza gole strzelane przez Lechię.Legijny pajac znowu strzela fochy i sieje ferment.Niestety dr słup nie reaguje bo...jest slupem a te jak wiadomo nie maja autorytetu.
19 listopada 2017, 00:19 / niedziela
Wolski jebany chuj ,powiedziałem mu przy płocie żeby kurwa usłyszała ,gdyby nie moja chora noga to bym przez płot przepierdolił i bym mu zajebał .
19 listopada 2017, 00:28 / niedziela
lippman :to nie był Nowak stałem wtedy 2metry dalej czekałem na wolskiego ,był to chyba jego dobry kolega
19 listopada 2017, 00:40 / niedziela
@borysek pracuje nad wyprostowaniem postawy Wolskiego a ja to się przede wszystkim cieszę że nie ma hamulcowego Nowaka i że w końcu wygraliśmy wysoko. Po meczu repry słuchałem jego mętnych wywodów o utrzymywaniu się przy piłce. To była męka. Dzisiaj nie utrzymywaliśmy się przy piłce bezsensownie kierując setki podań do tyłu a graliśmy do przodu. Wierzę, że wraca normalność. Jak wiadomo bracia pasjonaci nie są demonami szybkości ale dwa razy Flavio zdołał wyłuskać piłkę bramkarzowi. Dzięki temu, że do końca szedł za, w zasadzie straconą, piłką. Zgadzam się jednak, że trudno powiedzieć coś o formie drużyny, bo jak by nie było Wisła sprezentowała nam 2 gole.
19 listopada 2017, 01:02 / niedziela
Ta pała wolski pokazała w Warszawie w meczu o mistrza,był koniem Trojańskim ,tylko ślepy tego nie widział
19 listopada 2017, 01:56 / niedziela
Dobry mecz? Chyba jedynie momenty + sam wynik.
19 listopada 2017, 07:29 / niedziela
Nie mylcie określenia dobry z pojęciem świetny.
Mecz był dobry, bo zwycięstwo Lechii od 1 do 93 minuty nie było zagrożaone. Przeciwnik nie wymuszał na nich większego wysiłku wiec nie było fajerwerków. Poza tym trzeba miec w pamieci ostatnie mecze i na tej podstawie twierdze ze to był dobry mecz Lechii.
Poza tym marudzenie po zwycięstwie 3:0, pierwszym od kilkunastu kolejek jest lekką przesadą.

TYLKO LECHIA!
19 listopada 2017, 08:44 / niedziela
Zwyciestwo 3:0 zawsze cieszy...
Moim zdaniem konflikt Wolski-Paixao spowodowany był tym ze Marco chciał wykonać rzut wolny wbrew temu co zostało ustalone w szatni. Tutaj akurat Wolskiego bym się nie czepiał... chciał wykonać i dobrze ze nie ustąpił bo to już wogóle jakaś popierdółka by była a nie dyscyplina w drużynie.

Wiekszość jedzie po Wolskim , ale spójrzmy prawdzie w oczy... on jest najlepszy w drużynie. Krasić to cień, braku szybkości i siły nie zniweluje "dobrze ułożoną głową".

Dziwne (i słabiutkie) zmiany w drugiej połowie.... tyle.
19 listopada 2017, 08:47 / niedziela
Ta przez Wolskiego niemamy mistrza, ogarnij się
19 listopada 2017, 09:06 / niedziela
Progres21 wolski wzioł piłkę i specjalnie wypierdolił ją w trybuny ,a w meczu w w-wie wszystko robił aby legła zdobyła mistrza
19 listopada 2017, 09:16 / niedziela
Stolarski kolejny dobry występ. Ciekawe czy brak miejsca w składzie reprezentacji U-21 nie wiąże się z tym, że jej trener jest wielkim fanem arki, a Paweł się nieźle po nich przejechał?
Wolskiego bym się nie czepiał. Jest specyficzny ale robi różnicę tak jak kiedyś Traore.
19 listopada 2017, 09:49 / niedziela
Brawo Lechia!
Teraz na craxie powtorka i zaczyna robic sie dobrze.
19 listopada 2017, 10:05 / niedziela
Krasic zagral drugi dobry mecz z rzedu. Robi to co niego nalezy i jest w tym bardzo dobry. Wolski czesto gra samolubnie, wdaje sie w niepotrzebne dryblingi wtedy kiedy mozna latwo oddac pilke z korzyscia dla druzyny. Ogolnie cala druzyna grala dobrze do czasu zmian. Potem jak bylo to kazdy widzial. Najwazniejsza jednak jest wygrana. Brawo Lechia.
19 listopada 2017, 10:32 / niedziela
Czy się to komuś podoba czy nie to Wolski miał ważny udział przy drugiej i trzeciej bramce. Przy drugiej zapie...lał przez 2/3 boiska z piłką i było Wloski-Krasic-Flavio-Krasic -gol . Przy trzeciej wykonywał stały fragment gry. W końcówce 1 połowy też miał szansę przyczynić się do bramki gdyby Sławczew miał więcej szczęścia.
Może jako człowiek Wolski nie jest ideałem ale jako piłkarz wczoraj wypadł dobrze. Co do wolnego to mi się wydaje, że Marco uwierzył, że ma dzień konia po tym jak przy pierwszym chyba kontakcie z piłką strzelił bramkę i chciał robić wszystko. Po wolnym było widać jak Wolski gestykuluje w stonę ławki nie wiedzac o co Portugalczykowi chodzi. Marco w karne nikt się nie wcina. Komentarz Owena na konferencji był taki: "Co do sytuacji z Marco i Rafałem Wolskim to fajnie, że obaj chcieli wykonywać rzut wolny. Gorzej byłoby, gdyby żaden z nich nie chciał tego zrobić."
19 listopada 2017, 11:38 / niedziela
Moim zdaniem na bokach obrony powinien grać Stolarski i Mate Milos... nasze skrzydła po powrocie Peszki i Haraslina będą wtedy wymiatały.
19 listopada 2017, 12:27 / niedziela
OPRAWA
https://www.youtube.com/watch?v=5cTt8DibAyA
19 listopada 2017, 12:38 / niedziela
to był dobry mecz Krasica tak apropo ..ale naprawdę bardzo dobrze rozegrał się Łukasik i to jest naprawdę duze zaskoczenie u mnie bo dawno go skreśliłem a teraz proszę naprawdę fajny defensywny pomocnik..
19 listopada 2017, 13:55 / niedziela
O czym wy mówicie.
Jeśli Wolski jest wyznaczony do stałych fragmentów gry to Marco niech sobie daruje. Do tego podobna sytuacja miała już miejsce w tamtym roku kiedy Marko zabrał piłkę Kuświkowi przy karnym pomimo tego że to Kuświk był wyznaczony do strzelania. Do tego Marko ma gdzieś innych zawodników z zespołu, przed wolnym podszedł do niego Krasić i chciał go przekonać aby oddał piłkę Wolskiemu a Marco jak by nigdy udawał, że nie słyszy (nawet nie podjął dyskusji, np sam dzień konia daj strzelić itp, nie po prostu mam was w dupie ja strzelam). Zastanówcie się jak może się poczuć reszta drużyny kiedy coś takiego widzi. Marco widać, że jest w bardzo dobrej formie fizycznej ale jego egoizm (powtarzający się) to fatalna sprawa. Dla mnie to wygląda tak, że dla Marco najważniejsze są jego bramki a nie dobro drużyny. Podsumowują uwzględniając, że to druga taka sytuacja (po Kuświku) dla Marco straciłem szacunek. Jeśli gość nie rozumie, że On jest dla drużyny a nie drużyna dla niego to znaczy, że ma gdzieś dobro klubu i zespołu a jego celem jest tylko jego dobro. I jeszcze kilka słów o Wolskim (pomijam słowa o Legii bo już dużo zostało o tym napisane) i chcę go pomimo tego pochwalić za resztę meczu. Gdyby był jak Marco to nie zagrał by mu już żadnej piłki w tym meczu ale chłopak potrafił dla dobra drużyny wznieść się ponad swoją urazę do Marco i zagrał mu naprawdę kilka dobrych piłem. To świadczy o tym, że pomimo miłości do Legii wie, że obecnie gra w Lechii i dla dobra naszej drużyny nie przedłożył swojej ambicji ponad jej dobro w przeciwieństwie do egoisty Marco.
19 listopada 2017, 13:57 / niedziela
można gdzieś zobaczyć cały mecz jeszcze raz ?
19 listopada 2017, 16:20 / niedziela
Był taki kolega co ogarniał kwestię całych meczów i potem podsyłał linka. Nie wiem czy jeszcze mu się chce.
19 listopada 2017, 19:16 / niedziela
@alius - co do sytuacji z Kuświkiem, moze sie mylę, ale chyba drugi bliźniak z nim sie spierał co do strzelania karnego.

TYLKO LECHIA!
19 listopada 2017, 20:19 / niedziela
Wolski ty jebany cwelu warszawski wypierdalaj z naszego klubu. Spotkacie na mieście wiecie co robić?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.018