Gdańsk: wtorek, 18 grudnia 2018
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Wisła Płock 18.11.2017

strona 2/2

19 listopada 2017, 21:10 / niedziela
Mikołaju
Pojechałeś po bandzie
Rafał Wolski , wobec kibiców pokazał się ostatnio bardzo słabo
Borysek 76 całkiem słusznie wytknął mu ostatni mecz zeszłego sezonu
Tak , owszem Nie darzę faceta sympatią Nie wiążę z jego osobą przyszłości w naszej ukochanej Wręcz przeciwnie
Natomiast nazwanie kogoś kto zakłada mimo wszystko Biało -Zielone barwy cwelem , pokazuje wg mnie twój poziom
Takimi tekstami zabłyśniesz zapewne na pewnym forum które jest dla ciebie idealne
Mikołaj
Wypierdalaj
19 listopada 2017, 23:37 / niedziela
Mimo iż uważam, że to nie Wolski załatwił Legii lightowy finisz ligi, to pełen szacun:
@czarny wyłożyłeś to jak profesor
20 listopada 2017, 05:50 / poniedziałek
Odbiegajac od tematu,ksywa "Czarny" funkcjonuje na kazdej dzielnicy.......no ale tutaj to juz przegiecie.
Moze jakies wspolne spotkania....tudziez osobny Fan Club ?
20 listopada 2017, 08:53 / poniedziałek
Fakt noszenia barw i za to mam mieć do niego szacunek w ogóle do mnie nie przemawia. Nosi barwy bo trener czy pseudo prezes tak chce. Na pewno nie kibice. Ten śmieć nie zasługuje na biało zielone barwy bo ich nie szanuje tak jak kibiców.
Wolski wypierdalaj.
20 listopada 2017, 08:59 / poniedziałek
Wolski na 99,9% odejdzie w przerwie zimowej, więc teraz niech po prostu zepnie poślady jak przystało na profesjonalnego zawodnika i pomoże nam zdobyć jak najwięcej punktów w pozostałych meczach. Jest to w tej chwili nasz zdecydowanie najlepszy piłkarsko zawodnik więc odstawianie go do składu jest bez sensu. Tym bardziej że nie blokuje on gry zdolnym obiecującym juniorom a Oliveirze, Balde i Lipskiemu.
20 listopada 2017, 09:30 / poniedziałek
Lipski wroci do formy i wciagnie wolskiego nosem a wydali ....no wiecie czym
20 listopada 2017, 10:57 / poniedziałek
Nie to że marudzę ale obiektywnie Wolski jest o klasę lepszy od Lipskiego.
20 listopada 2017, 12:59 / poniedziałek
Dodatkowo - pierwsza żółta dla Łasickiego była po faulu na Wolskim właśnie o ile dobrze pamiętam. Apropos kartek - Augustyn się ogarnął w temacie. Dawno nic nie dostał.:)
20 listopada 2017, 13:35 / poniedziałek
Wolę jak gra normalnie,a nie pajacuje,bo przypomina podpalanego z ległej.
20 listopada 2017, 17:45 / poniedziałek
Rafal Wolski jest najlepszym pilkarzem jaki gra w Lechii od czasow Razacka Traore. Kibicowskie zacietrzewienie nie zmieni tego, ze chlopak robi wielka roznice i jesli mamy cos ugrac w tym sezonie to czas zaczac sie modlic, zeby nie zmienil klubu w trakcie zimowego okienka transferowego.
20 listopada 2017, 19:29 / poniedziałek
Mafogda - ty tak serio???
20 listopada 2017, 19:45 / poniedziałek
Oczywiscie, ze pisze w 100% serio. Jesli masz obiekcje to prosze o nazwiska.
Facet robi roznice i to widac golym okiem. On po prostu przewyzsza te lige. Dopoki daje z siebie maksa, a bumelanctwa nie mozna mu zarzucic bo biega i walczy jak glupi, to nie interesuje mnie co gada na konferencjach, co robi w wolnym czasie i komu w sercu kibicuje. Zreszta nie oszukujmy sie. Wolski to jest najemnik (jak 95% kadry), ale przy tym profesjonalista (jak niewielu z nich). On ma Lechii dawac przede wszystkim jakosc sportowa, a nie "pajacowac" z szalikiem i calowac herb.
Plus Lechii jest taki, ze Wolski chce jechac na Mundial, znajduje sie w stosunkowo waskim kregu zainteresowan selekcjonera i wszelkie zmiany klubowe w najblizszch miesiacach moglyby mu mocno przeszkodzic w przekonaniu do siebie Adama Nawalki. Obym mial racje!
Ja wierze, ze jeszcze bedzie z niego pozytek w tym sezonie (sportowo), bo mimo marnego poczatku Lechia po ostatnich paru wygranych nawiazala kontakt z czolowka ligi. A i po sezonie powinien okazac sie przydatny wspierajac konto Lechii kwota z transferu na zachod.
20 listopada 2017, 20:33 / poniedziałek
mafogda
Rozwiń myśl z tym: "nawiązała kontakt do czołówki ligi".

Bo generalnie to ja widzę większy kontakt ze strefą spadkową.
20 listopada 2017, 21:16 / poniedziałek
Nie ma co oceniać piłkarzy w krótkim horyzoncie. Niedawno jeszcze na forum było sporo pochwał dla Chrapka i ubolewanie, że u nas nie gra a jakoś po cichu wyprzedziliśmy Śląsk. W ten weekend do wyprzedzenia śledziowi, za tydzień miedziowi i tak dalej
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010