Gdańsk: wtorek, 11 grudnia 2018
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 13.12.2017 środa 18:00

strona 1/2

9 grudnia 2017, 14:57 / sobota
Gładkie 3-0 po bramkach braci P. i przewrotce Łukasika.
9 grudnia 2017, 16:06 / sobota
Lechia jest na tyle niestabilna i nieprzewidywalna ze w meczu z outsiderem kazdy wynik bedzie mozliwy zwlaszcza ze gramy systemem zwyciestwo remis i porazka. Niemniej brak wygranej z paprykarzami u siebie to gwozdz do trumny tej druzyny i maks. top-5 grupy spadkowej. Tamci tez noz na gardle takze dla jednych i drugich walka o wszystko.
9 grudnia 2017, 16:20 / sobota
Dobrze prawi Bastion. Niech nikt nie mysli ze to bedzie spacerek.
Po pierwsze - Pogoń na dość dobry skład i dodatkowo nowego trenera
Po drugie -Mieli w wielu meczach zwyczajnego pecha i pkt pogubili, tak jak np Jaga je zyskała na farcie.
Po trzecie - Oby nasi piłkarze nie wpadli w samozachwyt i nie mysleli ze jak outsider to 3:0 samo sie strzeli.

Jesli drużyna bedzie skoncentrowana to typuje zwycięstwo. Gol Łukasika przewrotką w końcówce po rajdzie skrzydłem Romario.

TYLKO LECHIA!
9 grudnia 2017, 17:06 / sobota
Rekord frekwencji?
9 grudnia 2017, 18:00 / sobota
No co wy Panowie... Pogoń zdobyła 10 punktów w 18 meczach. Takich frajerów trzeba golić 5-0. Na takich drużynach robi się statystyki. Każdy wynik poniżej 3-0 trzeba uznać za nie najlepszy. Strata punktów to już w ogóle porażka. Więc jazda z kurwami.
Pokazać, że to jest Lechia i się nie pierdoli z frajerami...
10 grudnia 2017, 13:16 / niedziela
https://www.youtube.com/watch?v=BaVVaS2n6MY&list=P LyYTj1gDMiyF54NB5twNHKWU8oc6OgYk1
10 grudnia 2017, 15:51 / niedziela
w świetle prawie pewnego zajebania nam punktów przez wiadomą komisję pederastów wygrać należy koniecznie!
11 grudnia 2017, 08:31 / poniedziałek
Jakakolwiek strata punktów w pozostałych dwóch spotkaniach to będzie to samo jakby nam je zabrali na komisji przy zielonym stoliku. Takie zespoły jak Pogoń i Sandecja należy golić jeżeli marzymy o graniu w ósemce.
11 grudnia 2017, 13:47 / poniedziałek
Podobnież znowu Dobrynin nam przypadł w sędziowaniu. Mam nadzieję, że pamięta, że karnego jest nam winien.
11 grudnia 2017, 15:03 / poniedziałek
No to Peszkin ma przejebane.
12 grudnia 2017, 18:18 / wtorek
Sławek nie będzie mógł się brzydko wyrażać ;)
12 grudnia 2017, 18:27 / wtorek
Ktoś się orientuje czy P. Rafał lovelegia jest faktycznie kontuzjowany, czy może jednak chodzi o coś innego ?? Dzisiaj słyszałem tezę , że oszczędzają Wolskiego i Stolara ponieważ maja przyklepane transfery i chcą uniknąć ewentualnych kontuzji. Nie ukrywam , że jakoś mi się nie chce w to wierzyć.
13 grudnia 2017, 18:35 / środa
Ja pierdolę! 33 minuta i 2:0 dla Pogonii... A miały był łatwe 3 pkt.
13 grudnia 2017, 18:36 / środa
oby nie było powtórki z meczu z Koroną

na razie katastrofa :/
13 grudnia 2017, 18:36 / środa
Kurwa jakieś jaja!! Liczyłem kontakt krasica z piłką na 30 min gry 14 kontaktow z piłką 11 strat...
13 grudnia 2017, 18:37 / środa
Niech ktoś wypierdoli to drewno Augustyna do IV ligi - po chłopak ewidentnie marnuje swój potencjał w ekstraklasie.
13 grudnia 2017, 18:41 / środa
Wyjebać tego Błazna w pizdu
13 grudnia 2017, 18:48 / środa
może ktoś napisać co się dzieje na stadionie?
dlaczego nie ma młyna, oflagowania??

mendziara zaczyna wojnę z Kibicami???
13 grudnia 2017, 18:50 / środa
Jak już będziecie robić zrzutę na taczkę dla pedziary to chętnie dorzucę coś od siebie.
13 grudnia 2017, 19:01 / środa
połowa składu Lechii powinno sie wypierdolić. Jebani emeryci i renciści (średnia wieku pierwszego składu Lechii w tym meczu to 30,09 lat) liczą tylko pensje której i tak nie dostają bo w klub w chuj zadłużony, ja jeszcze dziwie sie ludzią którzy przychodza na mecze żeby napychać pieniądze działaczom.
może z3-4 zawodnikami przedłużym bym konkrakty z dziejszej podst 11stki a reszte wyjebać i oklep na dowidzenia.
13 grudnia 2017, 19:04 / środa
mam już swoje lata i znam lechię od lat 70 dziesiątych ale takiego syfu to jeszcze nie bylo kochani opuście ten stadion nie dajcie więcej grosza tej bandzie złodzieji co się zsgniezdziła w naszym klubie to nie jest nasza Lechia tylko Lechia mandziary i reszty złodzieji
13 grudnia 2017, 19:11 / środa
Połowa składu do natychmiastowej wymiany . Ale patrząc na to ile biorą gwiazdy to sam nikt nie zrezygnuje a kasa prana dalej. Wszystko zmierza w tragicznym kierunku. Poproszę o info dla nieobecnych z musu , co tak cicho???
13 grudnia 2017, 19:33 / środa
Współczuje obecnym na stadionie.poki mandziara nie spierdoli z Lechii żaden szanujący się kibic nie powinien wspierać mandziarowego cyrku
13 grudnia 2017, 19:35 / środa
1,2,3 mało..

bojkot to jedyne wyjście, nie wspierać w żaden sposób tego skurwiela mendziary - zero biletów, karnetów oraz zakupów w oficjalnym sklepie
13 grudnia 2017, 19:50 / środa
Kurwa, kosmos.
Jebane kurwy, które tylko żerują na ludzkiej naiwności, że może jednak będzie lepiej. Nie ma juz żadnych złudzeń i bojkot jest tutaj jedynym wyjściem. Pytanie czy skutecznym i co to dla kogo znaczy skutecznym. Przy tej jebanej kurwie, ktora nawet poprawnie się nie umie wysłowić po polsku nie ma na co liczyć. Zostanie pewnie znowu gra od A-klasy, ale o tym trzeba było myśleć zanim ta jebana kurwa zaczęła tutaj wtrącać co raz bardziej swoje macki. Usuniecie drużyny rezerw teraz dobitnie pokazuje, że byłoby to dla nas jedyne koło ratunkowe w tej calej sytuacji.
I nie przychodzenie na mecze nie ma nic wspólnego z byciem "prawdziwym" kibicem. Nie będę sobie pozwalał na to, żeby jakaś kurwa pluła mi w twarz i mówiła, że to deszcz pada.
Im szybciej się zawinie tym lepiej dla nas. Serce się kurwa kraja, że niektórzy dalej chcą w tym cyrku uczestniczyć i wolą milczeć.
13 grudnia 2017, 19:57 / środa
ŻENADA.Ciekawe ile postawili u buka.
13 grudnia 2017, 19:59 / środa
To żart? Wróciłem z pracy, wchodzę bez stresu na livescore'a, no wiecie- liczyłem na 4-0 z ogórkami. Co to jest- jak pytali w "Karierze Nikodema Dyzmy" o zachowanie Żorża Ponimirskiego? Co to jest, czy to już psychiatryk? To jest poważny klub czy co?
13 grudnia 2017, 20:04 / środa
Nigdy nie bylem zwolennikiem radykalnych krokow... ale jak sie z druzyna ktora od sierpnia nie potrafila wygrac oddaje dwa celne strzaly... nie ma innej drogi.. tylko bojkot na kazdym polu. Kurw... teraz odejda stolarski, wolski i zostanie nam augustyn itp... z drugiej strony.. jak sie komus nie placi to gdzies pieniadze trzeba zarabiac... bo to wygladalo jak celowa porazka....
13 grudnia 2017, 20:06 / środa
W sumie dla mnie mogliby ten sezon zamknąć, dać Ległej mistrza i tyle. Ani ta liga ładna ani ciekawa- wiem, przemawia przeze mnie frustracja, bo ile razy w życiu kibica można przechodzić przez to samo g-no: Sandecje, Korony, Termaliki itd., Pogoń to już przekroczenie dla mnie granicy.
13 grudnia 2017, 20:11 / środa
No i wpizdu daję sobie sam bana na zakładanie wątków.
13 grudnia 2017, 20:16 / środa
prezesi kradną - Lechia idzie na dno...
13 grudnia 2017, 20:19 / środa
LL to nie twoja wina. To wina wkladow i masazysty.Ja bylem w sumie na to przygotowany.Smutne ale prawdziwe.Juz sie nie moge doczekac co na to nasz Dj Owen.Jak uslyszalem po meczu z hanysami ze bylismy lepsi to mam pewność ze gosciu ćpa lub nie ma pojęcia o piłce.Smutna że wklady w to wierzą.Nastepny mecz też w dupsko.
13 grudnia 2017, 20:38 / środa
słup rzecze:

Oczywiście jesteśmy zawiedzeni wynikiem i naszą postawą. Nie spodziewaliśmy się tego po meczu w Zabrzu. Straciliśmy koncentrację. Nie tak chcieliśmy zakończyć ten rok przed własnymi kibicami.

Być może po meczu z Górnikiem myśleliśmy, że w meczu z Pogonią będzie łatwiej. Sądzę, że chodzi o stronę mentalną, gdy w tygodniu gra się 3 mecze, zbliżają się święta. Zabrakło koncentracji.

Zagraliśmy dwoma defensywnymi pomocnikami, żeby czterech ofensywnych zawodników mogło zagrać wyżej.

Zawsze podchodzimy do rywali z pełnym respektem, analizujemy ich grę, moi zawodnicy też ciężko pracują w tygodniu, żeby dać z siebie wszystko w meczu. Tym trudniej nie być rozczarowanym. To był gorszy mecz niż z Koroną w naszym wykonaniu
13 grudnia 2017, 20:45 / środa
Dziś po prostu kopacze dali sygnał Mandziarze że nie mają w planach zapierdalać na obozie przygotowawczym z Owenem.
13 grudnia 2017, 20:50 / środa
Nikt mu chyba jeszcze nie wytłumaczył,źe w innych miastach też mają święta. Domy handlowe moze trochę gorsze niz bałtycka ale zakupy zrobić można. Nasza 11stka galerianek ma chyba kasy za dużo.
13 grudnia 2017, 20:59 / środa
Kaskada i Galaxy są zupełnie spoko, więc jest gdzie kupować.

Ja zrobiłem dziś coś, co mi się nie przytrafiło jeszcze nigdy, w ciągu mojej szesnastoletniej przygody z Lechią. Wyszedłem w siedemdziesiątej minucie. Uznałem, że nie ma sensu dalej tam siedzieć. Zimno, jak skurwysyn, mecz żałosny, dopingu brak.

Zostaliśmy dziś upokorzeni. Nie da się inaczej nazwać 1:3 u siebie z ostatnią drużyną. W dodatku TĄ drużyną. Ktoś nam powinien za to odpowiedzieć.
13 grudnia 2017, 20:59 / środa
Cooer.Niech oni tam jadą. W Turcji tanio to się galerianki mogą zgubić. Kuciak. Stolar - jesli jeszcze u nas będzie. I mimo wszystko Peszkin i Wolski , bo mistrzostwa tuż tuż,więc z pewnego poziomu nie zejdą niech zostaną w domu. Reszta bye i bilet w jedną strone.
13 grudnia 2017, 21:00 / środa
Niespodzianki nie było, gramy systemem zwycięstwo remis porażka, zero powtarzalności, bez braku serii zwycięstw nie będzie marszu w górę tabeli, a ku temu podstaw brak. Trener tymczasowy od lutego ktoś nowy i kolejny wagon z najemnikami. Marco - Lechia 14:14
13 grudnia 2017, 21:02 / środa
Czemu nie było hymnu naszej Lechii przed meczem?
13 grudnia 2017, 21:06 / środa
Dziś kolega powiedział mi jedną rzecz... "pamiętasz jak to było? Chodziliśmy na mecze , nie było ważne czy wygrywamy czy przegrywamy - ale zawsze były emocje... I , II i III liga, a teraz? ... ". Straciłem radochę z chodzenia na mecze od kiedy przejeli Lechię nowi właściciele (kimkolwiek są). Czy myślicie , że grając wyróżniającymi się piłkarzami I i II ligi bylibyśmy w inny miejscu tabeli niiż teraz? Jasne, że nie .. dlatego po co przepłacać pieniędzmi, których ewidentnie nie mamy.
13 grudnia 2017, 21:20 / środa
Podobno klub niezezwolil na wniesienie flag poniewaz "stroze prawa" obawiali sie, ze znowu bedzie odpalone piro. Jako ciekawostke dodam, ze na poczatku meczu, RAZEM z pogonia, polecialo "zawsze i wszedzie..." na dwie strony. Po za tym, przez caly mecz trwal festiwal piosenki wulgarnej, w koncowce meczu, mozna bylo na sektorze poczuc klimat zblizajacych sie swiat.
13 grudnia 2017, 21:21 / środa
Ja miałem emocje za Kuchara jak było blisko spadku i najpiękniejszego stadionu w I lidze :D . Teraz zasadniczo mam wyjebane. Nie będę pisał frazesów jak ci zajebiści wielcy kibice których największym wyrzeczeniem na rzecz Lechii w tym roku było napisanie paru bluzgów na tym szacownym forumie bo raczej na wyjazdy nie pojeździli (dziękujemy Eklasie za nowy system kija i marchewki) . Każdy chce od drużyny jak najwięcej a od siebie jak najmniej. Wkurwia mnie jak grają ale pamiętam, że z ostatnich czterech sezonów w trzech ledwo załapaliśmy sie do pierwszej ósemki. Dopiero w ostatnim jako tako na spokojnie to się udało i niekórym się zamarzyły co najmniej półfinały LM.
13 grudnia 2017, 21:55 / środa
Nawet szmaciarze nie udawali, ze im zalezy.Odpuszczam sobie poki ta jebana kurwa mendziarowata ze swoimi przydupasami z Gdańska nie zniknie z mojego miasta i klubu.Lechia została juz tylko w sercu bo poza tym nie ma juz nic...dodatkowa propaganada z podaną liczbą kibicow na stadionie wzbudza tylko politowanie.
13 grudnia 2017, 22:00 / środa
Kolejny dobry mecz :-).
Śmiech i rozpacz, ale rozpacz z umiarem, bo przewidywany.
Za każdym razem trzeba tym paralitykom... poł........ koń....... i skur.......... ch........ ?!
To co dzisiaj obejrzeliśmy, to wstęp do totalnej katastrofy zimowej.
Nie bójmy się tego.
Zdobyliśmy górkę i uj :-)

Lechia jest skazana na sukces, za rok, dwa, sto, ale kiedyś będzie...
13 grudnia 2017, 22:01 / środa
Lippman .Wolę" kucharowego" Buzałę czy Pietrowskiego niż większość naszych obecnycj wkładów z preziem na czele.Tamci dawali z siebie wszystko ..A i Kafar vel chaos to profesor przy następnych wuefistach . I tyle w temacie.Nikt nie wymaga cudów.Nikomu się w głowie nie przewraca od sukcesów, ale każdy wymaga przynajmniej profesjonalnego podejscia do obowiązków. Nic wiecej.
13 grudnia 2017, 22:06 / środa
Panie i Panowie.
Oglądałem dzisiejszy mecz z zielonej. Moim skromnym zdaniem poza Peszko (Rosja), Łukasikiem i Kuciakiem (Daniel chce wrócić do Niemiec, Duszanowi nie wypada dawać ciała) w I połowie reszta piłkarzy pokazała wała. Jeżeli pokazali zarządowi, że w klubie coś nie gra to ok, jeżeli nie grali tylko z powodu braku przelewów to nie ok, a nawet krewsko daleko od OK.
13 grudnia 2017, 22:13 / środa
d.g .Pinokio won i bez dyskusji.Ale to galerianki wychodzą na boisko i grają takie dno. Nie wiem czy im płaca na czas czy nie.Pewnie się nie dowiemy bo wszyscy oni siebie warci. Mamy kilku reprezentantów i taka padaka.A i galernik tez nie ogarnia i pieprzy coś o świętach.
13 grudnia 2017, 22:24 / środa
Tym razem pieciu Polakow w pierwszym skladzie. Zero ludzi zwiazanych z Gdanskiem. Wole chocby 3 lige i gre naszymi malolatami niz tego Frankensteina w ekstraklasie.
13 grudnia 2017, 22:30 / środa
Po takim gombrowiczowskim spektaklu, nachodzą mnie myśli ze może juz czas aby to wszystko jebło? Niech juz teraz zaczynają od B czy A klasy, bo jak długo moze trwać ta degrengolada?
Sprawy sportowe dostosowują się "poziomu" do spraw klubowych.
Jutro kolejny cios........a potem jeszcze jak co roku wpierdol na zakończenie roku kalendarzowego i wakacje!
Po nowym roku zaczynamy karuzele kupno/sprzedaz (wyprzedaż)

TYLKO LECHIA!
13 grudnia 2017, 22:40 / środa
Parę lat temu marzeniem był awans. Potem przez jakiś czas utrzymanie się w Eklasie. Potem awans do pierwszej ósemki. Teraz żeby wszystko jebnęło. Normalne to nie jest ale zrozumiałe :D Do soboty Ci przejdzie. Przynajmniej można się będzie bezpiecznie napić a nie jak w środku tygodnia.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.241