Gdańsk: piątek, 19 stycznia 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Sandecja - LECHIA sob 16.12 g.18.00

strona 1/2

14 grudnia 2017, 20:04 / czwartek
Ostatni mecz w tym roku. Niestety jak sięgnę pamięcią, zawsze ostatni mecz nasze gwiazdy olewały po całości. Sprawdziłem o to statystyki z ostatnich 7 sezonów:
są porażające :
1. 0 zwycięstw, 1 remis, 6 porażek
2. 1 mecz w Gdańsku, 6 na wyjeździe i teraz kolejny na wyjeździe

2016/17 -Korona Kielce 2-0 Lechia Gdańsk 17 grudnia
2015/16 - Górnik Łęczna 3-1 Lechia Gdańsk 19 grudnia
2014/15 - Lech Poznań 1-0 Lechia Gdańsk 13 grudnia
2013/14- Górnik Zabrze 0-0 Lechia Gdańsk 14 grudnia
2012/13 - Górnik Zabrze 2-0 Lechia Gdańsk 8 grudnia
2011/12 - Lechia Gdańsk 0-1 Jagiellonia Białystok 11 grudnia
2010/11 - Zagłębie Lubin 3-1 Lechia Gdańsk 27 listopada

Teraz pytanko, tak bez zaglądania w neta. Kiedy ostatnio raz wygraliśmy ostatni mecz przed końcem roku? Pamiętacie kto wtedy strzelił gola?

Jeśli piłkarze chcą choć w minimalny sposób poprawić nam humor, niech jeżdzą na dupie i przywiozą z południa Polski 3 pkt. Jesli zagrają jak z Pogonią to niech juz zostaną na tych polach kukurydzy na zawsze.

Typ 2:0 dla Lechii po golu Łukasika i Owena.

TYLKO LECHIA!
14 grudnia 2017, 20:14 / czwartek
Odważny jesteś. Chylę czoła za wątek. Mimo tego wtopa niestety podejrzewam. Nic mnie chyba tak nie dołuje jak porazka na wsi.Ale nie chcę juz sluchać rozsądku.
Cygnus stawiam w Bergen jesli galerianki wygrają.
14 grudnia 2017, 20:21 / czwartek
zgadzam, będzie 2:0

dodam tylko, że pod koniec meczu Mandziara nie wykorzysta rzutu karnego
15 grudnia 2017, 06:45 / piątek
Dziamdziara to prędzej strzeli samobója z karnego po faulu na liniowym.
15 grudnia 2017, 06:49 / piątek
Dziamdziara to prędzej strzeli samobója z karnego po faulu na liniowym.
15 grudnia 2017, 09:56 / piątek
mam nadzieje, że Owen nie wystawi tego samego składu, który grał z pogonią bo nasze dziadki nie dadzą rady 3 meczy rozegrać w ciągu 8 dni. Właściwie to oni ledwo jeden na tydzień wytrzymują.
Ja bym postawił na wszystkich tych którzy nie grali za dużo w tym roku plus pewniacy, niech się pokarzą przed nową rundą czy się nadają do gry:
Kuciak-Milos(Stolar jesli zdorw), Nalepa, Victoria, Chrzanowski- Oliveria, Lipski, Matras, Romario, Shikowski (Mila)- Marco
15 grudnia 2017, 10:02 / piątek
Sandecja to tak jak Pogoń mecz o 6 punktów w kontekście walki o utrzymanie. Przede wszystkim odstawić od składu Krasica i Milosa. Co do reszty to dużego wyboru nie ma.
15 grudnia 2017, 10:24 / piątek
Wyjebać augustyna i zagrać w 10.
Tak widzę wzmocnienie.
15 grudnia 2017, 12:22 / piątek
Wyjebać Augustyna i wstawić Chrzanowskiego.
15 grudnia 2017, 13:09 / piątek
Cygnus
Bez zaglądania w neta
Mi osobiście ostatni zwycięski mecz w rundzie kojarzy się jeszcze na T29 z żydzewem
Bodaj 3-1 i jedna lub dwie bramki Buziego
To po tym meczu Pinokio przyklepując piątki z kibicami , stwierdził że przedłuża kontrakt , gdy ponoć był już dogadany z amiką...ale mogę się mylić
15 grudnia 2017, 16:22 / piątek
nazwa ma rację! Brak Augustyna na pewno nie będzie osłabieniem.
15 grudnia 2017, 18:23 / piątek
@czarny66 - przyznam się szczerze, ze musiałem wspomóc się portalem 90minut, aby znaleźć. To było 12 grudnia 2009 mecz na T29 z cracovią. Gola strzelił nasz strzelec wyborowy Tomek Dawidowski. Z tego co pamiętam, gol to był taki typowy "Cabaj".

TYLKO LECHIA!
15 grudnia 2017, 18:57 / piątek
Jeśli to był typowy Cabaj to musiał mieć wtedy swoje pięć w naszym dopingu
15 grudnia 2017, 22:48 / piątek
odnośnik

nie jestem fanem bliźniaków, ale trudno się z nim nie zgodzić.
To co wyprawiał Krasić i Wawrzyniak to był jakiś sabotaż. Do tego Nunes i Augustyn na ławkę i jest iskierka nadziei.
15 grudnia 2017, 23:02 / piątek
Nowy jesteś na tym forum ufo, to ci przypomnę, że w sieci obowiązuje pewna (n)etykieta. Różne fora mają też swoje pisane regulaminy i niepisane tradycje. Na forum Lechii Gdańsk, nie podajemy linków do "Judische Zeitung", a jeśli już, to przynajmniej o tym ostrzegamy, bo nie każdy (albo nawet rzadko który) tutaj, lubi czytać teksty z antypolskiej redakcji Michnika.
16 grudnia 2017, 09:24 / sobota
Lechio dziś zwycięstwo ma być!
My wierzymy tylko w BKS!
16 grudnia 2017, 09:46 / sobota
@ufo Po pierwsze: nigdy więcej nie linkuj tutaj GóWna. Po drugie: dobrze wiedzieć, że masz wykupiony dostęp do artykułów tego szmatławca.
16 grudnia 2017, 09:53 / sobota
Jeżeli chcesz cytować zewnętrzne media to przecież masz Radio Maryja i Telewizję Trwam
16 grudnia 2017, 10:11 / sobota
Piękne. Kolega jednym linkiem jak to się ostatnio mówi "przykrył" niechcący wątek meczowy. Zamiast pisać na temat znaleźli się wychowawcy. W temacie sportowo/organizacyjnym nie mają nic do powiedzenia. Natomiast ideologicznie jak najbardziej :D Poblokujcie sobie niechciane strony i Wasz problem się skończy. 3:0 dla Lechii 3xP - Paixao F., Paixao M., Peszko S. W Sandecji ciągle nie mają nowego trenera po Mroczkowskim. Ten tymczasowy w Płocku pojechał na efekcie nowej miotły.
16 grudnia 2017, 11:34 / sobota
Tu nie chodzi tylko o jakieś nauczanie i wychowywanie Lippoman. Wiadome przecież jest ze każdy normalny człowiek nawet nie Lechista nie czyta tego antypolskiego gówna a tym bardziej nie płaci michnikowi za udostępnienie jakiś treści bo to śmieszne i żałosne jest.
16 grudnia 2017, 15:04 / sobota
@Roody postaram się zapamiętać, choć łatwiejsze wydaję się zamknięcie niechcianej strony :D Artykuły mają charakter czysto sportowy..., a patrząc na obecne media to już chyba nic obecnie nie nadaje się do cytowania :/

@1903 - masz problem z GW, a sam piszesz nieprawdę, to jest hipokryzja.
Generalnie nie mam wykupionego dostępu, jednak nie chodzi o kwestie światopoglądowe, tylko o to, że jestem zbyt piękny i młody aby płacić za jakąkolwiek informacje w necie.
Ja miałem ten artykuł za darmo, być może Ty coś czytałeś wcześniej, dlatego Twój bezpłatny limit się wyczerpał?? :D:D
Rzadko wchodzę na GW, ale jeszcze rzadziej oglądam TVP i przekaz od Jacka.

1-3 i przełamanie ostatniego meczu w roku.
16 grudnia 2017, 16:22 / sobota
Mam cichą nadzieję, że jednak skład będzie zupełnie inny jak ostatnio. Może pojawi się Chrzanowski, Nalepa, Schikowski, może Mila i inni dawno nie widziani. I zrobią pogrom.
16 grudnia 2017, 17:06 / sobota
1. Dusan Kuciak (k) - 3. Jakub Wawrzyniak, 6. Simeon Sławczew, 8. Romario Balde, 19. Marco Paixao, 21. Sławomir Peszko, 23. Grzegorz Wojtkowiak, 28. Flavio Paixao, 30. Joao Nunes, 35. Daniel Łukasik, 41. Paweł Stolarski

Rezerwowi: 33. Oliver Zelenika - 2. Mato Milos, 5. Steven Vitoria, 7. Milos Krasić, 9. Patryk Lipski, 29. Mateusz Żukowski, 96. Joao Oliveira
16 grudnia 2017, 17:39 / sobota
Brawa dla Owena - odstawił od składu sabotażystów Krasica i Milosa. Teraz ruch należy do Mandziary - wypierdolić ich z klubu jako nauczka dla innych.
16 grudnia 2017, 18:28 / sobota
i sie zaczyna, tym razem pomógł sędzia który nie zauważył ręki. Ciekawe ile dzisiaj nam jeszcze ta słaba Sandecja strzeli.
Na powitanie w Gdańsku trampkarzy proponowałbym świąteczne liście :)
16 grudnia 2017, 18:37 / sobota
To są jakieś jaja kurwa, naprawdę. Typowi odskakuje piłka, opanowuje ją ręką - zamiast żółtej kartki uznają mu bramkę - gol strzelony prawidłowo, PRAWIDŁOWO kurwa. Tego by na podwórku nie uznali, a tu technologia, kamery, systemy za chuj wie ile kasy i uznają. Jaki tam VAR, bramka i koniec.

Dlatego nasza piłka klubowa nie istnieje w Europie, tam trzeba grać, tu można robić co się chce i jest dobrze.
16 grudnia 2017, 18:41 / sobota
Pieciu Polakow w skladzie, zero Gdanszczan, zawodnicy deklarujacy publicznie chec odejscia do Legii(!), najwyzsza srednia wieku w lidze i panowie dogrywajacy sobie do emerytury, za potworne jak na polskie warunki pieniadze (budzet juz tego nie moze udzwignac). Trzeba sobie jasno powiedziec, ze to na boisku i w biurach, to juz nie jest Lechia. Z Lechii pozostali kibice a to jest twor, ktory bazuje na jakims koszmarnym, prowizyjnym przekrecie (nie rozumiem tutaj roli niemieckiego inwestora). Jakie to ma znaczenie czy oni przegraja dzisiaj z Sandecja? Te chlopaki nie maja zadnych wiezi z Lechia. Nasi malolaci nigdy nie dostana w tej Lechii szansy, bo to nie jest juz gdanski klub, ale inwestorski.
16 grudnia 2017, 18:42 / sobota
Po obejrzeniu 40 min meczu to nasuwa się jeden wniosek. Im się kurwa nie chce!
16 grudnia 2017, 18:45 / sobota
Gra tych .... powoduje ze jakby na innym kanale leciało Np pływanie synchroniczne to z chęcią bym przełączył. Tego czegoś nie da się oglądać . Same przepłacone dziadki i niestety ale aby zbudować drużynę to trzeba wymienić polowe jak nie więcej składu. Ale polityka prania kasy i układów powoduje ze oglądamy dziadków plus wypożyczonych z których nikt się nie identyfikuje itd. DLa mnie to nie jest Lechia to patałachy co truchtających w świętych barwach.
16 grudnia 2017, 18:53 / sobota
w sumie gra tylko banan Balde, ale podobno on dostaje wyplate za swoje minuty
16 grudnia 2017, 18:56 / sobota
Nawet barwy nie te....Ku..a jak widzę te czerwone stroje to ch.j strzela - jak jakiś żydzew.O grze nie warto mówić - jej po prostu nie ma...
16 grudnia 2017, 18:58 / sobota
Kurwa a jakie to ma znaczenie, że bramka padła po przyjęciu ręką? Nie było gwizdka, a pierdolony Wawrzyniak macha łapami zamiast atakować piłkę. No kurwa to ma być były reprezentant kraju?
16 grudnia 2017, 18:59 / sobota
Dokładnie Lechia to my!! Nie twór jak ktoś napisał. Masakra masakre pogania... Dalej chodźmy na mecz i pompujmy kieszeń Adasia. Bez jasnego sprzeciwu i działań to nasze zdania spływa po prezesiku
16 grudnia 2017, 19:03 / sobota
Skoro Lechia to My to może pora wziąć sprawy w swoje ręce, bo niedługo nie będzie czego ratować....
16 grudnia 2017, 19:25 / sobota
Co proponujesz?

Moze Pajszony ten mecz jeszcze jakos wyciągną.
16 grudnia 2017, 19:56 / sobota
Klasyczna końcówka Lechii... Zremisować wygrany mecz ehh... Ja pierdole.
16 grudnia 2017, 19:57 / sobota
Brak słów.
16 grudnia 2017, 19:58 / sobota
Wynik na boisku 1:2, fagas z gwizdkiem pozbawił nas dwóch punktów. Drugi gol dla tamtych - pełna odpowiedzialność Kuciaka, który nie wyszedł do łatwej piłki wrzucanej z autu. Dziękuję, Wesołych Świąt.
16 grudnia 2017, 19:59 / sobota
No i mandziarowa kara -1 odrobiona.Teraz opylić wszystkich co sie da , dokupic jakis szrot.Jesli nie spadniemy na boisku to i tak pewnie ostatni sezon tego tworu..
16 grudnia 2017, 20:00 / sobota
ogólnie mecz dno i 5 metrów mułu - poza bramką na 2:1
runda jesienna to dramat z epizodem pozytywnym (derby)

ciekawe co te skurwysyny z mendziarą na czele teraz planują
16 grudnia 2017, 20:02 / sobota
Jesli po tych dwóch meczach nikt nikomu nie da w pysk w szatni to juz nie mam złudzeń.
16 grudnia 2017, 20:02 / sobota
Ten stadion pod tym względem jest wybitny. Tzn. traceniem przez nas bramek w ostatnich minutach. Poza tym sędzia nas oszukał. ESA powinna co najmniej oddać nam zabrany ostatnio punkt przy okazji odwołania. Cała Polska widziała, że oszukali. Zresztą wystarczyło, że ktoś głośniej zaryczał z Sandecji i już był wolny dla nich. Oliveira klasa. Czekamy na Haraslina i wiosna nasza. Druga połowa pokazała, że coś potrafimy pograć.
16 grudnia 2017, 20:06 / sobota
Po co w takim momencie wpuszczać młodego?
Nie...rozjebali system znowu..
16 grudnia 2017, 20:06 / sobota
Po meczu z Pogonią wyłączyłem się psychicznie na tych nieudaczników, no ale oni są mistrzami we w-wianiu, ostatni moment i znowu tracą punkty. Już nie wiem co powiedzieć ch..z nimi czy co?
16 grudnia 2017, 20:07 / sobota
Nie ma co! Lechia umie tracić punkty w ostatnich minutach na boisku w Niecieczy.
W tym sezonie w koncówkach ograły na takie tuzy jak Nieciecza, Cracovia i Sandecja.
My tylko śledzi.
Smutny ten koniec roku, bajzel w klubie, bajzel na boisku.
Trzeba nam jakiegoś Herkulesa aby posprzątał tą Stajnie Augiasza(mandziary).

Ps. No kolejny ostatni mecz w roku bez zwycięstwa. Bedzie juz 9 lat czekania...

TYLKO LECHIA!
16 grudnia 2017, 20:07 / sobota
tak tak wszyscy Nas oszukują
biedny mendziara taki uczciwy i profesjonalny, a ludzie-wilki wtykają mu szpilki
16 grudnia 2017, 20:09 / sobota
Tak sędzia ich skrzywdził, ich to chyba kto inny wcześniej skrzywdził na rozumku.
16 grudnia 2017, 20:13 / sobota
Tomas. Opylić co sie da. Ściągnąć jakis szrot lub juniora bo nie ma kasy. Czego byliśmy świadkiem zresztą. Po wakacjach plajta bo szejka brak.Zresztą najprawdopodobniej to spuszczą nas za długi jesli tylko doliczą się ile tego jest.
16 grudnia 2017, 20:15 / sobota
1...2....3 płaczki do boju
16 grudnia 2017, 20:16 / sobota
Pie..lenie. Gdyby się skończyło remisem 1:1 to byłoby mniej hejtu niż teraz.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.019