Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Jagielonia - LECHIA GDAŃSK 23.02 piątek g.20:30

strona 2/2

23 lutego 2018, 22:37 / piątek
Co ma byc to bedzie a na razie jest chujnia z grzybnia
23 lutego 2018, 22:39 / piątek
Panowie, ale o co ten placz?! Bo H2H z Jaga byl bardzo dobry?...

Wystarczy spojrzec na to co graja obecnie obie druzyny. Jagiellonia jest zapewne druga po Legii najlepsza druzyna w kraju. Lechia jest na przeciwnym biegunie. Fajnie, ze wyszlismy na prowadzenie w pierwszej polowie, ale obiektywnie ten mecz byl wkalkulowany jako porazka. To ze bedzie dolna osemka wiadomo juz od pazdziernika. Gramy dalej. Byleby sie utrzymac w tym roku, a od lata nowy sezon. Gorzej juz byc nie moze.
23 lutego 2018, 22:40 / piątek
Maruda .Zakladam wątek "Ten który przyjdzie" wypierdalaj.Dopóki zlotousty , geniusz biznesu, nieskazitelny dobroczyńca ,miłoscìwie nam panujący , guru Adam M bedzie u sterów to nie ma zupelnie znaczenia kto bedzie slupował.
23 lutego 2018, 22:41 / piątek
Nie tylko ten skurwiel zlodziejniara jest winny tego, co mamy.
Chłopy stąd, które znają klimaty biznesu piłkarskiego firmowali i firmują dalej to kurestwo, które się wyrabia.
Tak samo winni są ci bezwolni i wolni jak Mazowiecki kopacze, kopacze bez honoru, bez ambicji, bez woli walki... Nic tych kurew nie usprawiedliwia. Zarabiają bardzo godną kasę i mają godnie za nią pracować. Tylko tyle.
Tak wkurwiony byłem ostatnio po wlamaniu śledzi do magazynu z flagami.
Chuj im (wszystkim: zjodziejarze, kopaczom i klakierom) w dupsko.
Amen
23 lutego 2018, 22:42 / piątek
Ja sie nawet nie łudzę ze za Mandziary doczekamy sie TRENERA, ale ktoś tam musi grzać stołek trenerski. Można sie nie zgadzać ale lepszy Dariusz W. który jako jedyny "odsiedział" karę niż walijski masażysta.
PS. dobra jestem zdeserowany, ale trzeba coś robić, bo inaczej nawet Nieciecza czy Sandecja bedzie nie do przejscia.

TYLKO LECHIA!
23 lutego 2018, 22:43 / piątek
Jestem po prostu zdruzgotany. Nie chcę siły szukać winnych i wskazywać ojców obecnej sytuacji.Co dalej Lechio? Jest mi przykro, bardzo....
23 lutego 2018, 22:47 / piątek
Zgadnijcie jaki zespół ma w tej chwili najwięcej straconych goli w Ekstraklasie.
23 lutego 2018, 22:48 / piątek
Emeryt.Skladam sprzeciw .Nie nazywaj te cipy kopaczami.bo to komplement.
23 lutego 2018, 22:54 / piątek
W zadnej firmie, korporacji czy klubie pilkarskim nie bedzie wynikow jak nie ma racjonalnego zarzadzania... Myslicie ze grajki nie widza co sie wyrabia? Widza, to tez sprawia ze i oni maja wyjebane... Predzej czy pozniej swoj grosz dostana... Ktory z nas by sie staral tyrac w swojej pracy jakby widzial ze to cyrk i lipa?? A kasa predzej czy pozniej sie pojawi??
23 lutego 2018, 22:55 / piątek
na tych patałachów brak słów a trener wf-u czyt. bajkopisarz dalej będzie opowiadał jak to pięknie graliśmy tylko zmiana trenera na każdego lepszego da nam utrzymanie a po sezonie rozgonić tych niektórych darmozjadów
23 lutego 2018, 23:01 / piątek
aha no i nie zapomnijmy zaśpiewać po meczu: "czy wygrywasz czy nie..."
23 lutego 2018, 23:03 / piątek
Cygnus liczysz, ze Dariusz W. uruchomi swoje kontakty?To jeszcze Czesia M. na asystenta...
emeryt zgadzam sie z Toba w 100%.Mandziara to menda i obcy ale nasze dyrektory ludzie stąd to tez osobny rozdział.Co do kopaczy to przeciez od samego początku wpajano im, zeby nie stwarzac presji.Brak konkretnych celow czyt mistrz-puchary czyli adekwatnie do nakladów finansowych jednych z najwiekszych w lidze.Gwiazdki z kontraktami po kilkadziesiąt kola i wiecej szybko wyczuli tutejszy klimat.Jak zawalimy to nikt łba nie urwie bo walczymy o pierwsza piątkę.Jaka moze byc motywacja w zespole, gdzie za samo siedzenie na trybunach kasuje sie gigantyczne pieniadze.
I na koniec trenerzy-słupy, idealnie wpasowywali sie w politykę mendziary realizując "projekt Lechia".Poczynając od Machado a koncząc na Owenie(bo chyba poleci?)pelnili role "murzynskich chłopców" wyrzucanych z pirogi na pozarcie kibicom i mediom.Dopoki ta KURWA bedzie w Lechii nic sie nie zmieni...a wkurw jest olbrzymi bo najgorsza jest ta bezsilnośc...chuj ci w dupę pierdolony cyganie rumunski i wam dyrektorom też!
23 lutego 2018, 23:06 / piątek
po tym meczu przypomniał mi się kawał z canal +.
Przychodzi Owen przed meczem do szatni i mówi. Panowie dostałem ultimatum od prezia 7 pkt w 3 meczach, tak więc dzisiaj proszę was o 3 punkty !!!
Mila: przykro nam trenerze ale już mamy dla Pana zegarek na dowidzenia
23 lutego 2018, 23:07 / piątek
Ja z rozkosza i radoscia bym to spiewal... Gdybym przez caly sezon widzial walke, chec i zaangazowanie... Zrozumialbym slaby sezon bo odeszli podstawowi obroncy wczesniej wypromowoani za jakies tam pieniadze i na ich miejsce weszli by mlodzi ktorzy sie musza ograc a ich bledy wynikaja z braku doswiadczenia a nie z wyjebania w swoja prace... Gdybym widzial jakis plan i sposob dzialania zarzadu., trenerow itd... A nie jeden wielki burdel o obecanki jak to jiz za chwile bedzie a wlasciwie to jest cudnie...
23 lutego 2018, 23:11 / piątek
Pierwsza połowa niezła..

Druga , huj , dupa , pizda i kawałek mułu....

Kurwa jego mać, ile można to wytrzymywać.....

Flustracja dotarła do granic możliwości
23 lutego 2018, 23:14 / piątek
Owen.... Poczatek mielismy dobry strzelilismy bramke... Kurw... Czy tylko ja widzialem inny mecz w ktorym jaga dusila ich a cudem jedna akcja sie udala z ktorej padl gol??? Ale ani przez 5 minut Lechia nie kontrolowala tego meczu... I taka jest smutna prawda...
23 lutego 2018, 23:19 / piątek
Niech ktos mi wytlumaczy czemu nie gral Chrzanowski...nie popelnil w poprzednich meczach jakis wiekszych bledow...jest mlody...jest Polakiem...i nagle co ? ława :D o co tu kurwa chodzi ?

Flavio i Peszko do garow. Stolarski ma wiekszy ciag od was na bramke rywala mimo, ze jest obronca.

jaga CHUJ !
23 lutego 2018, 23:24 / piątek
Zmierzamy w prostej linii do spadku. Jeszcze przy 0:0 coś próbowali grać. A potem to już stara, dobra Lechia. 0:1 - świetny wynik, bronimy. 1:1 - niezły wynik, bronimy. 2:1 - nie jest źle, trzymajmy to, może uda się coś jakimś cudem wbić. 3:1 - dziękujemy, po meczu.
23 lutego 2018, 23:29 / piątek
Czemu młyn nie śpiewa mandziara wypierdalaj jak to było za kuchara i kafara?
23 lutego 2018, 23:51 / piątek
d.g. - ja juz na nic nie liczę, po prostu odnosze sie do plotek o Dariuszu W. W obecnej sytuacji trzeba tu człowieka z doświadczeniem (ale tym pozytywnym) w lidze. Nie żadnych perspektywicznych czy NoName z zagranicy. Bobo juz chyba na emeryturze.

Wiem dobrze ze źródłem zła i całego choróbska które dopadło Lechię jest Adam M., ale wiem tez ze po skandowaniu z trybun raczej nie odejdzie. Odsuniecie M. z klubu to musiałby byc proces długotrwały i wymagający dużego wyczucia (coś jak wycięcie guza w mózgu), ale ja na razie nawet nie widze kandydatów na lekarzy mogących wyciąć ten guz. Dlatego trzeba stosowac środki paliatywne, podtrzymujące życie (zatrudnic w koncu trenera), albo... przejśc kolejną reinkarnacje, od A klasy.

TYLKO LECHIA!
24 lutego 2018, 11:23 / sobota
Pierdolony Jonasz-sprzedawczyk pojechal z nimi i się zesralo.
Wali mnie to,że im nie płacą.
Rada drużyny idzie do chuj wie jakiego szefa i oznajmia ze nie jadą na mecz.
To jest dla mnie do przyjecia.
Ale jak już kurwy jadą,wychodzą na oficjalnych zawodach w naszych świętych barwach,to oczekuje gry z ambicją i zaangażowaniem .
24 lutego 2018, 12:07 / sobota
@Borysek
Jak nie wiadomo o co chodzi, to o co chodzi?
24 lutego 2018, 12:09 / sobota
Cygnus - ja tak poważnie i bez szydery - Mandziara wypierdoli jeżeli znajdzie kogoś, kto odkupi od niego tę spółkę , która ma pakiet większościowy Lechii. I co z tego jeżeli odejdzie z funkcji prezesa ale wstawi na swoje miejsce słupa? Niestety ja nie widzę chętnych na horyzoncie do zrobienia takiego numeru jaki zrobił obecny właściciel Legii, który zresztą jak sam przyznaje do tego, że jest jej kibicem od zawsze a nie od momentu zakupu akcji - Mandziara jest "biznesmenem" a nie kimś z regionu działającym też trochę dla idei. Znasz kogoś z kasą z Gdańska w dodatku fana Lechii który wyłoży kilkadziesiąt baniek ? Ja jakoś nie widzę. Ja nie jęcze i nie narzekam. Idę na mecz płacę za bilet i to cały mój wkład. Jak zresztą chyba większości na tym forum w tym sezonie bo wyjazdów za wiele nie było (i jak zwykle się zastanawiam czy to ma wpływ na grę drużyny na wyjazdach - no przecież niby 12sty zawodnik, ale to decyzje określonych ludzi o odpalaniu piro i póżniejszych konsekwencjach- i też mi nic do tego bo nie jeździłem) . Ale nie sram tak żarem bo nie wydaje mi się, że te paredziesiąt złotych na miesiąc mnie do tego nie uprawnia. I możesz waracać do mitu założycielskiego Klubu ale to już było lata temu, to jest inna Ekstraklasa niż ta, do której po długim marszu od A-klasy weszła Lechia. Inne pieniądze są w grze. Ale całe stada cwaniaczków zostały - poziom sportowy się nie zmienił , utalentowanych grajków z polskim paszportem nie przybyło (popatrz na składy Lechii i Jagiellonii wczoraj) a jak przybyło to głównie myślą o kasie a nie o klubie, który ich wychował. Cały czas są w polskim futbolu osobniki pokroju Mandziary, Piekarskiego i innych cwaniaczków typu Leśniodorski. I niestety długo tak będzie bo taka już nasza natura. Tak jak to, że dużo ura bura bohaterów się ujawnia anonimowo ale na spotkaniu z zarządem jest gadka o dupie Maryni. Tu jest potrzebne gruntowne wietrzenie klubu, szatni, współpracowników. Ale to momentalnie pociągnie za sobą wysyp rozżalonych, obronców wypierdalanych z roboty, donosicieli do weszło itp. itd.
24 lutego 2018, 13:42 / sobota
Lippman.
Kto przy zdrowych zmyslach kupi spolke za kilkadziesiat mln zlotych zadluzona na kolejne iles tam milionow ktora miesiac w miesiac przynosi straty??? Wez sie czlowieku zastanow chyba ze znasz jakiegos szejka pasjonata wariata. W swoim wslasny najlepszym interesie mandziara powinien wypierd.. I zatrudnic kogos od zarzadzania kto przez iles tam lat naprawi ten burdel i wtedy jak spolka bedzie w zdrowej kondycji moze myslec o sprzedazy jej z zyskiem... Ale to wymaga pracy, rozsadku.... A to w jego przepadku raczej nie realne... Wiec niech poprostu wypierdala... Gorzej bez nuego nie bedzie kto kolwiek inny ten ster przejmie...
24 lutego 2018, 13:54 / sobota
lippman - zanim bedziesz zwracał sie do mnie z elaboratem, przeczytaj jeszcze raz mój ostatni wpis, chyba niedokońca wszystko tam zrozumiałeś.

TYLKO LECHIA!
24 lutego 2018, 17:53 / sobota
Cygnus. Znam wersje z długotrwałym procesem jak i co po Mandziarze? Nie kupuje tego. On nie niszczy Lechii "długotrwałym procesem" tylko w błyskawicznym tempie. Według mnie pora na radykalne kroki.
Z Dariuszem W. to chyba miałeś chwilowe zaćmienie umysłu, albo mandziarową grypę
24 lutego 2018, 18:02 / sobota
25 lutego 2018, 16:53 / niedziela
edwin - masz rację, ja poprostu chciałbym zoabczyć jakiegoś trenera na ławce i zobaczyć, ze jest w stanie wpłynąć na grę, bo póki co to jest chaos przy remisie i bezradność czy porażce.
Zresztą, teraz na spekulacyjnym topie jest Rudy w dziwnych marynarkach.

TYLKO LECHIA!
1 2
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.019