Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Nowy trener - kto?

strona 1/4

23 lutego 2018, 23:06 / piątek
Owen podobno miał ultimatum, min 7 pkt w 3 meczach - generalnie, już teraz rzecz awykonalna. Patrząc na statystki trenera za jego kadencji, to wyglądają mniej więcej tak jak dzisiejszy mecz, nawet w jednym elemencie nie byliśmy lepsi, to Jagiellonia biegała więcej, mając większe posiadanie piłki.

Mówi się o Wdowczyku, który ma "piękne" CV.
Ja osobiście widziałbym Stokowca. Jakieś inne propozycje?
23 lutego 2018, 23:08 / piątek
Pizdowca nie stokowca
23 lutego 2018, 23:13 / piątek
Bartoszek jest dobry, a może Kaczmarek? Jest Lechistą, może pokaże piłkarzom jakiego klubu noszą koszulkę. Innych sensownych kandydatów nie widzę, a nie ma co próbowac z zagranicy
23 lutego 2018, 23:14 / piątek
Nowy trener .w....dalaj .jesli zatrudni Cię mandziara. No chyba że Edwin.
23 lutego 2018, 23:18 / piątek
ponoc Moniz jest bez pracy, ciekawie by było
23 lutego 2018, 23:22 / piątek
Kolejne źródło mówi o Wdowczyku odnośnik
23 lutego 2018, 23:22 / piątek
Jakie kurwa propozycje?
Tutaj nie pomoze nawet Guardiola z Mourinho razem wzięci
Nawet jak się ich zaprosi do Rozi...
Wg mnie , był jeden trener który wg mnie miałby szansę spełnić nasze marzenia
Jednak Moniz , jak zobaczył co się tu odpierdala zawinął się czym prędzej
Więc tych Stokowców Wdowczyków , o których juz się mówi wrzućmy do jednej pralki
Niech napierdala dalej
23 lutego 2018, 23:23 / piątek
Tu Mourinho nie pomoże niech grają chłopaki z u-19 pewnie było by lepiej
23 lutego 2018, 23:32 / piątek
Rozumiem, że przy błędzie Gersona to i Mourinho nie pomoże, jednak Owen wygląda na niepoczytalnego.
Kuświka nie bierze na obóz, odpala z klubu, następnie w kolejnym tygodniu gość wychodzi na boisko...chu. j wie o co tu chodzi, ale trzeba działać póki jeszcze jest trochę czasu. TOP14 do osiągnięcia.
23 lutego 2018, 23:40 / piątek
@ufo... a z pejsbuka żadnych przecieków? sprawdź i zamelduj.
23 lutego 2018, 23:45 / piątek
Jak jesteś ciekaw to sobie załóż, ale pewnie przerasta Cię to.
23 lutego 2018, 23:52 / piątek
Ufo dzialaj poki jest troche.czasu I meduj bom ciekawi efektow
23 lutego 2018, 23:56 / piątek
W tym temacie to nawet UFO nie pomoze.
24 lutego 2018, 00:00 / sobota
Z ufo będzie tak jak z UFO każdy mówi nikt nie widział
24 lutego 2018, 00:11 / sobota
@jarokol - jak bardzo można być tak ograniczonym, aby jedynie powielać cudze slogany?
24 lutego 2018, 00:20 / sobota
co za czasy
UFO wylądowało na forum

:D
24 lutego 2018, 00:48 / sobota
I te wiecznie oklepane teksty o Mou i Pepie.
24 lutego 2018, 00:51 / sobota
Halo Halo , napewno nie Chyży Ruj z zagłębia...

Tylko Krzysiu Wilk
24 lutego 2018, 01:09 / sobota
a może "Rysiu taxi drajwer" co cały czas grajków z lotniska wozi ?
24 lutego 2018, 01:22 / sobota
"na rozstaju dróg stoi Dariusz W." prawdziwa truskawka na mandziarowym torcie- to by było coś.
24 lutego 2018, 01:34 / sobota
Przecież Darciu W. był już dawno przerabiany na naszym forum.

W.......czyk ,sprzedawczyk aeja eja oooooo

lub...jak zarobić dobre pieniążki....
24 lutego 2018, 01:49 / sobota
Od czasu gdy aplikowałem na trenera minęło 7lat. Dziś zainteresowany nie jestem , ale tu trzeba ich za mordy złapać i wytłumaczyć czym jest Lechia! To jest polska liga , wystarczy trzech ogarniętych ludzi do pomocy w szatni,takich którzy mogliby poradzić sobie z żółto-niebieskim mechanikiem i gwarantuję ,że lenie zaczną biegać i wygrywać. Trzy dni wystarczą, a potem niech sobie biorą nawet takiego Maćka z klanu jak Owen (przepraszam Maćka z klanu)
24 lutego 2018, 01:50 / sobota
Myślę że skoro już finansowo jest(od kilku dni!?) hooo ,hoooo a możne i lepiej to nie jeden z renomą i nazwiskiem chętnie się skusi by podjąć ,,wyzwanie" ulepszenia naszych gwiazdorów .Mamy stadion kibiców .....przecież płacimy dobrze na czas itd .Pytanie tylko po co?Równie dobrze można zatrudnić Kamila Stocha połamać mu narty skuć ręce u rąk i nóg a za pół roku pomstować że nie nauczył poprawnie lepiej skakać ....kogoś tam.Do póki będzie prezesem Adam M tak długo każdy nawet największy tuz sztuki trenerskiej nic nie będzie miał prawa zrobić bez zgody szanownego Pana Adama M .De facto to nie będzie trener tylko pokorny wykonawca woli P.Prezesa.
24 lutego 2018, 02:04 / sobota
Mając na uwadze jedynie aspekt sportowy, naszym kopaczykom wystarczy wymiana sztabu szkoleniowo-motywacyjnego, na taki który by im wytłumaczył krótko sprawy zaangażowania podczas wykonywania swoich obowiązków służbowych. I na to nadszedł czas TERAZ. Wstyd oglądać tych zjebów. Żenada i porubstwo!
24 lutego 2018, 02:14 / sobota
odnośnik
..

''oczywisie z Krzysiem Wilkiem
24 lutego 2018, 07:44 / sobota
Ale co da nowy trener? Wątek powinien brzmieć nowy prezes. Żaden szanujący się trener nie będzie marionetka tego cwela i złodzieja. Mandziara WYPIERDALAJ!!!
24 lutego 2018, 07:56 / sobota
W obecnej sytuacji kadrowej nowy trener nic nie da. Popełniono błąd podejmując filozofię budowy klubu, opartą na przepłaconych, najemnych gwiazdeczkach, które bez najmniejszego problemu ukształtują sobie każdego trenera pod swoje "widzimisię". Dodatkowo z tego powodu (przepłacania piłkarzy) chora jest sytuacja finansowa klubu, który nie płaci na czas swoim pracownikom, przynosząc jedynie wstyd naszemu klubowi na arenie piłkarskiej polski. Tu nie ma już czego, panowie, leczyć - tu trzeba dobić i zbudować od nowa przy jednocześnie jak najmniejszych stratach. Podziękować "gwiazdom", znaleźć ambitnego, polskiego trenera spoza pierdolonej karuzeli (popatrzcie jaką robotę odwalił Mamrot w Białymstoku), skończyć z pralnią pieniędzy i szemranymi interesami Mandziary, Piekarskiego i innego nowotworu, toczącego ten klub. Lechia ma być GDAŃSKA przede wszystkim. Nawet jak po tym działaniu nie będzie przez kilka lat żadnych sukcesów sportowych - zniosę to. Ale będę dumny z ze swojego klubu, który odżył i podniósł się z kolan.
24 lutego 2018, 08:08 / sobota
a ja na trenera proponuje..... mnie:-)))

nie jestem wuefista, mam mnóstwo przygotowanych oklepanych tekstow na każda konferencje prasowa po przegranych meczach typu... bylismy lepsi , jestesmy cudowni ale pilka jest okrutna i nie zawsze wychodzi, wyciagniemy wnioski, musimy mniej bledow popelniac, popracujemy nad wykanczaniem akcji... itp itd.... jak mi prezes zaplaci i kaze wystawic Kuciaka w ataku... nie ma sprawy sie zalatwi i wytlumaczy to pożniej ze jest to tak doswiadczony gracz ze wszedzie sobie poradzi..... Dodatkowym atutem jest to że jestem z Gdanska , zwiazany emocjonalnie z klubem... (do tego można caly PR dorobic), no chetnie przytule troche "grosza"

wydaje mi sie ze spelniam wszystkie wymagania aby objac to stanowisko... bede mierny, wierny, bez własnego zdania i pazerny na kase... a chyba takiego kogos Mandziara zawsze potrzebuje...
24 lutego 2018, 08:32 / sobota
"Nawet jak po tym działaniu nie będzie przez kilka lat żadnych sukcesów sportowych"
A kiedy byly ?

Myślę, że można dać sznsę młodemu Kaczmarkowi o ile mandziara na będzie mu się wpierdalał w robotę
24 lutego 2018, 09:27 / sobota
Jaki nowy trener? Po co? Przeciez widac, ze ten klub jest zle prowadzony. Inwestuja od kilku lat a nie mamy mlodziezy w skladzie, czasami trudno znalezc Polaka na boisku a jesli juz jakis jest to nie ma problemu zeby mowic o checi odejscia do jednego z glownych rywali ligowych. Tu nie ma w ogole ducha druzyny i zdecydowanie wole II lige, ale chlopakow z Gdanska, ktorzy dadza sie pokroic za Lechie niz takie g*wno rozbijajace sie po miescie Porszakami.
24 lutego 2018, 11:02 / sobota
Napisałbym Darek Kubicki, ale nie, z tej mąki chleba nie będzie. Polityka kadrowa przeczy temu, przedłużanie kontraktów dziadkom to kpina - ktoś odciął kupon, a młodzieży brak. Mimo wszystko uważam że Owen to nie trener i powinien być odpalony. pierwszy lepszy przykład: widzi sytuacje tam gdzie ich nie było (via mecz z Piastem).
24 lutego 2018, 11:07 / sobota
Dodam jeszcze pytanie, taką myśl. A co jeżeli gramy na spadek? Czy część piłkarzy uwolni się od kontraktów przy grze w niższej klasie rozgrywkowej? Chociaż to ostatnie pytanie przeczy temu że część piłkarzy ma kontrakty takie, gdzie w innych klubach raczej by takich nie uzyskali.
24 lutego 2018, 12:42 / sobota
Bartoszek -i tylko On.
Chciałbym Go jako trenera Lechii zobaczyć.
24 lutego 2018, 13:03 / sobota
Bartoszek nie może prowadzić klubu w tej rundzie, ponieważ prowadził Nieciecze. To już nie te czasy kiedy trener mógł prowadzić sobie każdy zespół w jednej rundzie
24 lutego 2018, 13:09 / sobota
Odpowiadając na pytanie, chciałoby się napisać "ktokolwiek", byle tym razem to był trener.
24 lutego 2018, 13:41 / sobota
Mandziara z każdego trenera zrobi kaleke niestety....więc zmiana trenera niewiele da, początki Nowaka były obiecujące graliśmy szybko ofensywnie, a potem każdy wie jak było minimalizm cofanie się po zdobytym golu itd.
24 lutego 2018, 19:40 / sobota
wg pismaka z przegldu sportowego

Piotr Wołosik‏ @PiotrWolosik
Nie Dariusz Wdowczyk, nie Marcin Kaczmarek, a Piotr Stokowiec najbliżej objęcia Lechii Gdańsk
24 lutego 2018, 20:56 / sobota
Jak dla mnie w porządku. Trener który ma swoje zdanie i mam nadzieję, że tak pozostanie. Dobrą opcją jest również młody Bobo, ma doświadczenie i udokumentowane sukcesy.
Innych opcji za bardzo nie widzę, Bartoszek wygląda ciekawie, jednak po 1 w tej rundzie nie może, po 2 w Niecieczy dał sobie wejść na głowę prezesowi i piłkarzom, a nasze gwiazdki są bardziej niepokorne.
24 lutego 2018, 23:10 / sobota
Jestem za mlodym Kaczmarkiem....senior Kaczmarek dolozy swoje oko i powinno byc git.
Niemniej, niezaleznie kto to bedzie, musi dostac wladze dyktatorska z mozliwoscia wywalenia kogokolwiek, inaczej HDIKP.
Obecny "Klub wesolego szampana" trzeba rozwalic.....
24 lutego 2018, 23:49 / sobota
Dokładnie, tu trzeba kogoś kto jeb nie w stół, a do tego trzeba mieć jaja i jakieś tam CV.
Towarzystwo nawet nie biega. Krasić tradycyjnie kryje na radar stojąc w bezruchu, dzięki temu Białoruś zdobywa pierwszego gola po rożnym.
24 lutego 2018, 23:59 / sobota
Internet twierdzi, że najbliżej posady Stokowiec. Będziemy mieli ferie kolorowych marynarek i nowa porcje "elokwentnych" tlumaczen kolejnych kompromitacji. Cytując Marszalka: bić kurwy i złodziei...
25 lutego 2018, 00:59 / niedziela
@up: "feerię"
25 lutego 2018, 05:11 / niedziela
Kolejny wuefista zwolniony przez Milę i jego bandę. Pisałem wielokrotnie, że dopóki nie zrobi się porządków w kadrze zawodniczej to żaden trener nic nie zdziała. Czy to będzie Stokowiec, Guardiola czy Kaczmarek nie ma znaczenia. Klubem rządzą parapiłkarze a odpowiedzialnym za to jest Mandziara, nie mający pojęcia o zarządzaniu klubem.
25 lutego 2018, 06:43 / niedziela
Jedynymi trenerem na dzień dzisiejszy zbawiennym dla Lechii to...MANDZIARA!!! Facet zna klub od podszewki, wie kto z kim i za ile. Na asystenta bierze Piekarskiego i Lechia do końca rozgrywek zdobywa 100% pkt. Ktoś mówi NIE!!! Wiem jest grupa niedowiarków nie wierzących w naszego Prezesa. A to przecież genialny umysł, który zrobił balona z co najmniej 15 tys ludzi, to nie poradzi sobie z kilkunastoma kapaczami z innych klubów żeby Lechia była mistrzem ? I na pewno nie będzie chciał oglądać swojej podobizny jak kiedyś Kafarski i słyszeć głośnego okrzyki kibiców na pożegnanie .... WYPIERDALAJ!!! A tak na serio to Lechia przede wszystkim powinna odzyskać swoją tożsamość, o której pisałem trzy lata temu.Lechia to Gdańsk i ludzie z Gdańska a nie zbieranina podstarzałych pseudo gwiazd a tak niestety jest na dzień dzisiejszy. A co do Owena to facet nie umie przygotować zespołu ani pod względem motoryczny (nawolniejszy zespół w lidze), ani taktycznym. Pełnię swoich przemyśleń pokazał B-stoku wstawiając do gry Kuświka i Borysiuka, zawodników bez formy i dlatego tak się skończyło. Wychodzi też bokiem brak rezerw w rozgrywkach centralnych. Winni są też kibice, robiąc niemal bogów z tych miernot w Biało Zielonych trykotach po wygranym meczu ze Srarką w Gdyni.To był ich zasrany obowiązek, tak jak teraz zachowanie ekstraklasy dla Gdańska. Dobrze chyba zrobiłby bojkot na najbliższy mecz, 0 dopingu a najlepiej 0 frekwencji. Co zrobił by wówczas trener Lechiì ten kutas MENDZIARA.
25 lutego 2018, 15:47 / niedziela
Marcin nie poradził sobie z Furmanem a tu ma poradzić sobie z armią jeszcze cwańszych od niego?I szkoda Lechistę pakowac na słupa...on sam chyba by się na to pisał.Moniz,Machado,Brzęczek,Unton,Banaczek,von Hessen,Nowak i Owen.W niespełna 4 lata 8 trenerówprzewinęło sie przez pralnie Mandziary.Pierwszy z nich szybko zwinął zagle bo nie chciał byc figurantem.Tutaj kompetencje sie nie liczą a żaden trener nie poradzi.Moim skromnym zdaniem tylko srodowisko kibicowskie i media mogą pomóc rozpedzic te bandę pasożytów.
25 lutego 2018, 17:07 / niedziela
Media i środowisko kibiców ok., ale od czego są mniejszościwi? Nawet żadnych informacji nie podają co jak i dla czego. Przecież muszą coś wiedzieć.
25 lutego 2018, 21:13 / niedziela
Podobno nowy trenejro juz w Gdansku...
25 lutego 2018, 21:36 / niedziela
ale, że Rudy?
25 lutego 2018, 21:40 / niedziela
Marian Geszke marnuje się w Kartuzach
25 lutego 2018, 21:46 / niedziela
to teraz przed meczem będzie " Rudy się żeni..."
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.047