Gdańsk: sobota, 11 lipca 2020
FORUM
Podstrony:


Nowy trener - kto?

strona 2/4

25 lutego 2018, 21:58 / niedziela
a jak bedziemy krzyczec rudy chuj to nie wiadomo czy na sedziego czy trenera
25 lutego 2018, 22:17 / niedziela
Misiu67 możesz podać swoje źródło informacji ?
25 lutego 2018, 23:32 / niedziela
Heniek z brzuchem w swoim kremowym klinie?
26 lutego 2018, 09:51 / poniedziałek
Wydaje mi się, że na razie nie będzie żadnego nowego trenera. Zresztą nawet jeśli to i tak nie rozumiem jak można tak słabo teraz grać. Sezon raczej już i tak stracony, o mistrzostwo może być baaaardzo trudno ( o to powinniśmy zawsze grać), utrzymać się utrzymamy. Nadzieja umiera ostatnia, prawda? Zastanawiam się czy nie lepiej rozliczyć Owena po sezonie. Może jeszcze coś ugra, cóż być może to niepoprawne, ale ja nadal wierzę. Jeśli jednak mamy teraz zmieniać to od razu skład. W sensie grajków, dać młodych i Krasica do asyst na zmianę z Lipskim, albo obu, cokolwiek. Niech to w końcu ruszy, zaczyna mi brakować haseł w stylu "potwór się budzi" :)
26 lutego 2018, 10:30 / poniedziałek
Pomimo porażki u siebie z Piastem, aż tak pewny jesteś tego utrzymania?
26 lutego 2018, 10:38 / poniedziałek
Pomimo zdecydowanie gorszego czasu, nadal wierzę. Przecież nie możemy tak nagle spaść w jednym gorszym sezonie od pewnego momentu. Wszystko się sypie, upadają karty, ale nadal się trzymamy. Puki wszystko nie upadnie, to nadal jest szansa.
26 lutego 2018, 12:36 / poniedziałek
Nowy trener będzie znany pod koniec tygodnia wiec Owen poprowadzi drużynę w meczu z Termalicą. Początkowo najmocniejszą kandydaturą był Stokowiec ale temat się rozjechał , Rudy chciał mieć sporo do gadania a Mandziara się nie zgodził. Na ten moment bliski podpisania kontraktu jest Rafał Ulatowski - osobiście popieram gościa w 100 % młody , perspektywiczny , zna realia naszej ligi no i w miarę płynnie mówi w języku Polskim.
26 lutego 2018, 12:53 / poniedziałek
"...oraz wyśmienity taktyk... "
"...będzie autorytetem dla naszych gwiazd..."
26 lutego 2018, 13:47 / poniedziałek
przegląd sportowy

odnośnik

Piłkarze Lechii ujęli się za trenerem Adamem Owenem. Mimo lania od Jagiellonii Białystok (1:4) i fatalnego startu w rundzie wiosennej (punkt w trzech meczach), trener Adam Owen zostanie na stanowisku. Przynajmniej do wtorku.~

Walijczyk poprowadził wczorajsze zajęcia drużyny. Pokieruje też zespołem we wtorkowym spotkaniu z Bruk-Betem Nieciecza. Prawdopodobnie zagra o swoje być albo nie być w Lechii. Na razie kierownictwo gdańskiego klubu postanowiło dać mu ostatnią szansę, a to dlatego, że wstawiła się za nim rada drużyny, której przewodzi Sebastian Mila.

W sprawie szkoleniowca doświadczony pomocnik rozmawiał z prezesem klubu Adamem Mandziarą.

To pokazuje, jakie relacje panują między piłkarzami a trenerem Lechii. Tego samego nie można było powiedzieć o poprzednim szkoleniowcu gdańszczan Piotrze Nowaku, który stracił poparcie drużyny.

W przypadku Owena jest inaczej. Piłkarze trzymają jego stronę. W kuluarach i rozmowach z dziennikarzami lechiści podkreślają pozytywny wpływ walijskiego szkoleniowca na zespół. Trudno jednak mówić o pozytywach, skoro rezultaty biało-zielonych są dalekie od przyzwoitości.

Zawodnicy Lechii nie chcą, aby winą za niepowodzenia drużyny obarczać trenera, wyniki biorą na siebie. Wiedzą, że nieraz już zawiedli i meczem z Bruk-Betem chcą odkupić część win. Jeśli wygrywają, uratują Owena. Nie wiadomo jednak, na jak długo. Na giełdzie trenerów, którzy mogliby przejąć schedę po Walijczyku, wymienia się m.in. Marcina Kaczmarka i Piotra Stokowca. Jednak nazwisko nowego trenera nie poznamy wcześniej niż po starciu z Termalicą, jeśli oczywiście biało-zieloni nie zdobędą kompletu punktów. A grają z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie

~~~~~~~~~~~~
Mila celebryta , może on niech będzie trenerem? heh
26 lutego 2018, 14:21 / poniedziałek
To oczywiste że Sebek jak lew broni trenera. Gdzie i u kogo mu będzie lepiej na stare lata .Rysiu Rynkowski śpiewał kiedyś ,, nic nie robić , nie mieć zmartwień chłodne piwko w cieniu pić...,,do naszego Sebka pasuje jak ulał.
26 lutego 2018, 15:13 / poniedziałek
To co napisał Przegląd jest wyssaną z palca całkowitą bzdurą. A to że kodziarz się wstawił za masażystą to nawet nie kwalifikuje się na żart primaaprilisowy. Wystarczy tylko popatrzeć jak zawodnicy szli za trenerem w meczach z Koroną i Pogonią jak wymuszali na cinkciarzu przelewy. Pisałem że dopóki w klubie będą cinkciarz z kodziarzem to zmierzamy w kierunku upadku. Piłkarze mają całkowicie w dupie klub i kibiców. Mandziara z Milą nauczyli ich że liczy się tylko kasa, cwaniakowanie i żeby się nie narobić. Nie spadniemy teraz to za rok.
26 lutego 2018, 15:40 / poniedziałek
Cyrk nam z Lechii zrobili.Pierdolony celebryta jeszcze sie udziela.Jaki to pozytywny wpływ wywarł na nich Walijczyk?Co takiego kopacz Mila zrobił dla Lechii poza bzdetami w mediach,że teraz robi za autorytet?Przyssani do koryta i nic nie robienia boja się, ze prawdziwy trener moze byc dla nich zagrozeniem.Kolesiostwo i uklady na calej lini a gdzie w tym wszystkim dobro Lechii?
ps.Czekam na wpisy obronców koncesjonowanego Lechisty Mili...niektorzy mi zarzucali, ze po nim jadę...
26 lutego 2018, 15:59 / poniedziałek
Owen pewnie mało od nich wymaga dlatego jest dla nich zbawieniem. U Nowaka trzeba było zapierdalać, a to się szanownym kopaczom nie spodobało taka moja opinia.
26 lutego 2018, 16:51 / poniedziałek
Najbardziej boli to, że naprawdę nie wiadomo o co chodzi. Czy właściciel wie co się tu dzieje i to akceptuje?

Lista grzechów przeróżnych jest długa, dla mnie najważniejsze to:
1. Nieumiarkowanie w bezsensownym wydawaniu pieniędzy (temat "rzeka").
2. Przygotowanie fizyczne tej drużyny od dłuższego czasu szwankuje. Na stanowisku trenera jest człowiek, którego największą specjalnością jest przygotowanie fizyczne, a drużyna człapie, łapie kontuzje, nie potrafi utrzymać się przy piłce w lidze, w której przygotowanie fizyczne jest podstawą i czasem wystarcza do osiągnięcia dobrych wyników. Ostatni mecz z Piastem: tracimy 2 gole w 2 połowie i nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć czy stworzyć zagrożenie. Mecz w Białymstoku: na boisko wchodzi Krasić mający sił na 35 minut gry. Potem paraliż.
3. Piłkarzom jest niestety "za dobrze". Kontrakty przepłacone, forma przeciętna, kasa z opóźnieniami, ale wpływa, brak przełożenia na zaangażowanie na boisku.
4. Za dużo piłkarzy "po przejściach" albo przed emeryturą a za mało piłkarzy "na dorobku".
5. Za mały wycisk na treningach. Sorry, ale jeśli za trenerem wstawia się drużyna grająca taki "piach" to nie świadczy dobrze o trenerze.
6. Mydlenie oczu. Nowy (stosunkowo nowy) trener Owen gada tym samym irytującym językiem, którym gadał Nowak - nie dostrzega mankamentów w grze drużyny.
7. Tolerancja dla niesportowego trybu życia piłkarzy (?)
8. Bardzo powolne reagowanie włodarzy klubu na sytuację. Przykładem tego są ostatnie mecze, jaka jest dziś nadzieja na to, że coś ulegnie poprawie przy tym trenerze? Nawet zakładając wygraną z B-B Nieciecza (która - całkiem serio - byłaby nie lada wyczynem), czy ona mogłaby coś zmienić? Moim zdaniem nic, pojedziemy na Zagłębie i przegramy z kretesem, bo fizycznie odstajemy od reszty ligi i o ile w zeszłym sezonie potrafiliśmy utrzymywać się przy piłce przez 60% czasu w każdym meczu tak teraz nie pozostało po tej cennej umiejętności ani śladu.

Dziś w Misji Futbolu dziennikarze, rozmawiając o kadrze Polski, pozwolili sobie na żart, że Adrian Mierzejewski, gdyby przyszedł do Ekstraklasy, to mógłby się tu "bawić". "No chyba, że trafiłby do Lechii, wtedy przestałby grać". Ot, bardzo dobre podsumowanie dla postępującej choroby.
26 lutego 2018, 17:08 / poniedziałek
Olo trudno o bardziej trafną diagnozę.Owen okreslił sie mianem "profesjonalisty"i zamierza trwać do końca...
https://www.youtube.com/watch?v=0lGW41KGHpk
26 lutego 2018, 17:10 / poniedziałek
Olo trudno o bardziej trafną diagnozę.Owen okreslił sie mianem "profesjonalisty"i zamierza trwać do końca...
https://www.youtube.com/watch?v=0lGW41KGHpk
27 lutego 2018, 20:41 / wtorek
odnośnik Piotr Stokowiec moze zastapic Bjelice w Kuchenkorzu - po Stokowca kolejka. Niby Śląsk również w niej stoi.
Po dzisiejszym meczu widać, że Owen wyzwala w naszych piłkarzach energię i potrafi ustawić zespół przeciw potężnej Niecieczy.
27 lutego 2018, 20:47 / wtorek
Na trenera tylko frotka
27 lutego 2018, 22:40 / wtorek
olo - ostatni akapit....niestety zgadzam sie z tym. Totalna patologia!

TYLKO LECHIA!
28 lutego 2018, 08:05 / środa
Ja to kto! Mc sraktin jest na pewno jest przymierzany,bo to następny Super Trenajro.ile energii w nim już trybuny były
28 lutego 2018, 08:34 / środa
Spekulacje w tym wątku nie mają żadnego sensu. Mandziara zatrudnił już 8 trenerów i ani razu nie było to nazwisko z karuzeli trenerskiej ekstraklasy, tylko ściągał jakiś pacanów Bóg wie skąd. Żaden szanujący trener tu nie przyjdzie, poza tym Mandziara też pewnie nikogo takiego sobie tu nie życzy, aby potem nie gadano po Polsce o tym co wyprawia. Jedyny trener "na karuzeli ekstraklasowej" który tu pracował za Mandziary to Probierz, którego Mandziara tu zastał i od razu pogonił. Tak więc trzeba się przygotować na kolejne nazwisko wyciągnięte przez Mandziary z jakiejś dupy.
28 lutego 2018, 08:37 / środa
Dokładnie tak jak napisał przedmówca, nikt poważny tego cyrku nie będzie firmować swoim nazwiskiem, natomiast co do potencjalnego nowego to co za różnica jeżeli:

- W Białymstoku osiągnęliśmy dno, jeśli chodzi o zaangażowanie na boisku. Nie widzę go u wszystkich z nas, na takim poziomie jak trzeba. Jeśli to się nie zmieni, spadniemy z ekstraklasy - alarmuje Marco Paixao, najskuteczniejszy snajper Lechii Gdańsk.

odnośnik
28 lutego 2018, 08:56 / środa
Marco 100% racji!!!
Nie ma możliwości aby mieć motywację do biegania w klubie Mandziary, Mili i Bieniuka. Komu chce się biegać zwłaszcza po takim mrozie jak widzi Sebka kasującego 25.000 euro za nic, lansera Bieniuka dyrektora od niczego, czy Mandziarę szczęśliwego że skroił dodatkową prowizję na oddaniu Matrasa. Najlepsze co można zrobić w tym klubie, poza nierealnym odejściem Mandziary, to spłacić i odseparować od reszty graczy około 10 graczy z klubu frotkosa. Reszta ma nie myśleć o kasie tylko zapierdalać.
28 lutego 2018, 10:43 / środa
OWEN, what , fuck you. Na mecz z Legią za to co zrobił z Lechii ( jeżeli przyjąć, że to nadal Lechia ). To ten cymbał zrozumie.
28 lutego 2018, 11:14 / środa
Pozbyć się emerytów! Piękna idea! ale oni swoich kontraktów nie odpuszczą! Seba "doje mój ukochany klub" Mila, Wawrzyniak, Wojtkowiak! Oni już nie pograją w Lechii a kontrakty mają na pewno jedne z wyższych! Chętnie bym jeszcze pozbył się Augustyna! Od tego trzeba zacząć!
28 lutego 2018, 13:54 / środa
Fajnie by było mieć max 2-3 doświadczonych zawodników, a reszta młodych... w tej drużynie na ma kto biegać. Serio nie ma w juniorach kolejnych Dawidowiczów, Frankowskich? Takiemu Chrzanowskiemu chociaż się chce mimo, że czasem czegoś braknie. Niedawno nasze U-19 walnęło seniorów kadłubów w Gdyni 3:1 bodajże.

Za dużo emerytów, trzeba rozgonić towarzystwo Mili i kumpli... za mało ambicji, charakteru, serca, dochodzi brak trenera, a co się dzieje na górze w klubie to jest dramat.

Chciałbym oprócz porządku na górze zobaczyć na ławce trenerskiej u nas młodego Kaczmarka na lata. Jego ojciec Bobo Kaczmarek patrząc z perspektywy czasu dokonywał tutaj cudów... wystarczy zobaczyć gdzie teraz są tamci zawodnicy jak Duda, Zyska, Kugiel czy Kostrzewa. Fakt, faktem część wymienionych miała Lechię w sercu, jak widać wtedy nie spadliśmy. A teraz jakoś nie jestem pewny tych "gwiazdeczek" z tym "coachem"...
28 lutego 2018, 15:47 / środa
czemu nigdzie jeszcze nie ma informacji o wyjebaniu Owena ? dobry wynik osiągnął wczoraj czy drużyna zajebiscie grała ? mam nadzieje, że nie będą trzywać tego pajaca do piątku
28 lutego 2018, 16:33 / środa
Owen zostaje do piątku. Co później czas pokaże. Ten klub z obecnym prezesem niczego nie osiągnie. Dramat.
28 lutego 2018, 17:04 / środa
Ostatnio z długiem się potwierdziło info. więc słyszałem,że trener mial odejść ale zostaje do piątku. Ma popracie zawodników i dostał ostatni mecz.
Co do kandydatów, to Stokowiec się wahał(może czeka co będzie w Lechu lub Śląsku), może dlatego Owen został.mandziara mocno rozważa wdowczyka i jeszcze jednego trenera Polaka i nie jest to Kaczmarek..
Tak jak ostatnio, nie wiem ile w tym prawdy, takie plotki słyszalem, na razie info 2/2 się sprawdziły wcześniej.
28 lutego 2018, 17:08 / środa
pewnie hajto
28 lutego 2018, 23:09 / środa
To jest circus odnośnik
Kto o tym decyduje? Na oficjalnej oczywiście brak infa.
Owen wpuści ich na boisko w piątek?
1 marca 2018, 13:26 / czwartek
W cyrku jest lepszy porządek niż w mamdzuarkowej lechiczce ;)
1 marca 2018, 13:59 / czwartek
Ufo zachowanie klubu normalne. Nikt ich nie chciał to zostali, wrzucili ich na listę jak by np. Gersonowi nogę urwało. Co za problem mieć ich na liście zawodników jak masz ich na liście płac. Zdziwiłbym się gdyby tego nie zrobiono. Myślałem że im coś do wczoraj znajdą.
1 marca 2018, 15:24 / czwartek
To co w końcu jakieś info o nowym trenerze? Bo jak narazie to na Zagłębie poprowadzi nas Owen :(
1 marca 2018, 17:49 / czwartek
Zeuus co to jest lechiczka? Moze pomyliło ci się z łechtaczką czyli organem który masz między nogami? Wypierdalaj.
1 marca 2018, 18:10 / czwartek
Dla mnie jest Lecha ale dla dziamdziary to jest dojna lechiczka - zdrobniale lechia - ja się tego prezesa nabijam i szkoda ze nie mógł być unas prawdziwy prezes przez duże P to byśmy dalej się bili o ligę Europy
1 marca 2018, 18:33 / czwartek
Lechia miało być *
1 marca 2018, 18:35 / czwartek
Lechia miało być pisze szybko wiec błędy wychodzą
1 marca 2018, 18:37 / czwartek
Ja pierdole kolejny czub... jakiś zeuus czy ursus... masakra ile takich debili jeszcze przed nami..
1 marca 2018, 18:52 / czwartek
Od tego jest potwierdzenie wiadomości na forum dzbanie, żebyś sobie mógł przeczytać czy nie ma byków.
1 marca 2018, 19:10 / czwartek
Kolejny zakompleksiony marszczyciel freda.Nie karmcie trola
2 marca 2018, 12:40 / piątek
Gdyby sytuacja była normalna w klubie moglibyśmy liczyć na przyjście Moniza, który pozostaję obecnie bez pracy ale wątpię żeby chciał przyjść do tego folwarku gdzie nie płaci się piłkarzom a komisja odejmuję co rundę punkty za to
3 marca 2018, 10:06 / sobota
Jeszcze mamdziarowy 3 klasowy trener jest wczoraj powinni byli mecz wygrać a nie zremisować potrzebne są nam duże ilosci punktów żeby spokojnie sie utrzymać bo na pierwsza ósemkę to jest może 10 procent szansy
3 marca 2018, 16:06 / sobota
W Gdańsku potrafimy każdego piłkarza ...zmarnować. Lista jest długa. Zobaczcie jak odżyli po odejsciu z Lechii Makuszewski, Chrapek czy Frankowski. Jedyny dobry transfer to pozbycie sie Vranjesa, który z poziomem zjeżdzął z sezonu na sezon.
Drużyna nie ma ambicji ( potwierdził to sam M.Paixao ), kondycji i dynamiki ( pokazała to Jagiellonia ) i pomysłu na grę ( pokazały to wszystkie mecze ). Legendarny "potencjał ofensywny" piłkarze pokazali w meczach w Lubinie, z Piastem czy Niecieczą - gdzie mieli dużo szczęscia, że nie było gorzej niz było. Na ten moment - Lechia to drużyna do spadku. Bo po prostu jest gorsza niż Piast czy Nieciecza - co było widać na boisku. I co najgorsze - nie widać światełka w tunelu. Może jeszcze Chrzanowski, Stolarski, M.Paixao i Peszko. Reszta do niczego.
3 marca 2018, 16:17 / sobota
Ja się boję że Owen zostanie do końca. Gdyby była zmiana trenera na kogoś sensownego nadzieje by wzrosły. Czekam z niecierpliwością na info o zwolnieniu masażysty.
3 marca 2018, 16:36 / sobota
"zostanie do końca " . Koniec jest blisko , więc jakie to ma znaczenie?
3 marca 2018, 16:45 / sobota
Wiecie czemu np Lipski nie gra czy Schikowski? Bo nasz wykształcony wuefista gra bez 10 a jedyni środkowi pomocnicy to cofnięci, typowi przeciniacy. Nic dziwnego, że już go przekształcał na 5/6, bo po prostu nie pasuje do taktyki.

Ale chuj z tym. Najgorsze jest to, że on dalej sam nie wie jakich ma zawodników i gdzie kto pasuje czego dowodem jest Peszko na wahadle gdzie był zagubiony, a ostatnio na szpicy ataku jako jeden z bocznych obok Marco.
Nie mówiąc już o fakcie, że mimo 3 środkowych obronców, 2 "wahadlowych" ktorzy powinni byc uniwersalni a sa typowo defensywni i tak wchodzą przeciwnicy jak w masło. No a atak nieistnieje.

Kolejna smutna prawda jest to, że taki np Matras prawdopodbnie u każdego innego trenera który nie bedzie gral ta wymagajaca taktyke miałby go przynajmniej na ławce rezerwowych a my go oddajemy za 50tys ojro?? Wyjebał kilku zawodników bo robi swoj styl gry a zaraz go pewie nie bedzie...
3 marca 2018, 16:46 / sobota
Prawdziwa Lechia bliska sercu skończyła się z Kucharem. Właścicielem klubu musi być ktoś kto go kocha , idea , wiara, pomysł dużo ważniejsze niż pieniądze. Nie mam wątpliwości ,że gdyby wszystko było uczciwe i przejrzyste to nawet broniąc się przed spadkiem za Lechią byłby cały Gdańsk , a na trybunach kilka razy więcej ludzi niż dziś.
Lechia powinna być dobrem Gdańska , a nie pralnią mandziary.
Spotkanie kibiców? Tak szczerze to ogranicza się do jednego pytania.
Powodzenia
3 marca 2018, 17:38 / sobota
W watku sytuacja w klubie zamiescilem fragment filmu "Mis" w ktorym dziandziara moglby zagrac glowna role prezesa klubu oby sie nie sprawdzilo " a co zrobimy z misiem jesienia" no "protokol zniszczenia" a Owen to taki Jarzabek I taki tylko dla dziandziary moze byc on czy inny kasa misiu kasa
3 marca 2018, 17:43 / sobota
Stokowiec trenerem.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.297