Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Nowy trener - kto?

strona 3/4

3 marca 2018, 17:54 / sobota
Znaczy skad takie info ?
3 marca 2018, 19:20 / sobota
Jak podaje na twitterze Włodarczyk z Przeglądu Sportowego Owen nie jest już trenerem Lechii.
3 marca 2018, 19:25 / sobota
Na oficjalnej stronie Lechii potwierdzenie.

Decyzją władz klubu Adam Owen nie będzie już pełnił roli trenera pierwszego zespołu Lechii Gdańsk. Ze sztabu szkoleniowego Biało-Zielonych odejdą także drugi trener Lee McCulloch, analityk Matt Newton oraz szkoleniowiec bramkarzy Andrzej Woźniak.

Adam Owen do Lechii dołączył przed rozpoczęciem sezonu 2017/2018. Najpierw pełnił funkcję jednego z asystentów trenera Piotra Nowaka, zaś 27 września 2017 roku objął posadę pierwszego szkoleniowca Biało-Zielonych. Pod jego wodzą Lechia rozegrała 16 meczów w LOTTO Ekstraklasie, w których zwyciężyła czterokrotnie, sześciokrotnie remisowała i poniosła sześć porażek.

Adamowi Owenowi, a także Lee McCullochowi, Mattowi Newtonowi i Andrzejowi Woźniakowi dziękujemy za pracę dla Lechii i życzymy powodzenia w dalszej karierze.

Informacja o obsadzie stanowiska trenera pierwszego zespołu Lechii Gdańsk, a także jego współpracowników, zostanie podana w poniedziałek podczas konferencji prasowej.
3 marca 2018, 19:26 / sobota
odnośnik - trochę późno, ale jednak. Ostatni mecz to dramat. Brak jakiejkolwiek akcji ofensywnej oraz sytuacji bramkowej, o strzale celnym nie wspominając.
3 marca 2018, 19:28 / sobota
Wreszcie
Do boju Lechia Gdańsk!
3 marca 2018, 19:36 / sobota
Jakieś dobre info w końcu, teraz dyrektorów i emerytów...
3 marca 2018, 19:40 / sobota
Ok ale co na to kodziarz?Akceptuje decyzje czy tez odejdzie?Poza tym jak pisze Edwin na liscie brak dyrektorów-wychowankow oraz ich szefa.Inaczej kolejny słup do nas zawita...
3 marca 2018, 19:41 / sobota
Pierwsza pozytywna wiadomość w tym roku .
3 marca 2018, 19:41 / sobota
Mihal to info o odwolaniu jak sie potwierdzi info o $tokowcu to szacun. Ja tam nie lubie ryzawych jakos nie mam do nich zaufania
3 marca 2018, 19:43 / sobota
A ty ufonaucie sie nie udzielaj
3 marca 2018, 19:47 / sobota
Haha. Co za gamoń, bardzo wziąłem sobie to do serca.
3 marca 2018, 19:52 / sobota
A sobie zasluzyles gamoniu poprzednimi wpisami trzy razy pomysl zanim cos napiszesz bez odbioru
3 marca 2018, 20:06 / sobota
Dla mnie nowy trener to taki z ktorym sie nie dyskutuje w szatni czy poza nia przez kopaczy co to z nie jednego pieca chleb jedli jak nie bedzie dla nich autorytetem przez duze A jako czlowiek czy byly zawodnik to sie niewiele zmieni czy $tokowiec takim osobnikiem jest ?
3 marca 2018, 20:18 / sobota
Nowy trener i tak nie ma szans jesli go galerianki nie zaakceptują.
3 marca 2018, 20:37 / sobota
analitycy to powinni wszyscy wylecieć.
3 marca 2018, 20:42 / sobota
ta druzyne i tak trzeba od nowa budować, więc kogo obchodzi czy nowego trenera zaakceptują galerianki ? Po sezonie trzeba zrobić wietrzenie szatni...
3 marca 2018, 20:57 / sobota
Lufte czy po sezonie trzeba bedzie wietrzyc szatnie jak kopacze w kontraktach sie mi wydaje maja zapis ze w przypadku spadku z exy kontrakt sie automatycznie rozwiazuje a do konca sezonu mozna troszke kaski przytulic bez wysilku majac pod wzgledem metryku kilku z nich oprocz zmiany trenera zmiany polityki klubu trzeba a tu sa male sznse dziandziara aut
3 marca 2018, 21:06 / sobota
Mocno wierze w Stokowca, chłop zrobił wynik słabą Polonią i słabym Zagłębiem. Jest specjalistą od robienia atmosfery w szatni wiem, że u nas to co innego, bo są silne charaktery, ale udowodnił już że zna sie na robocie. Po sezonu wyjebać emerytów i pozwolić spokojnie pracować Rudemu.
3 marca 2018, 21:18 / sobota
@Jarkol, w sumie o co Ci chodzi, która prawda zabolała?
Stokowiec ma doświadczanie i sprawia wrażenie, że nie da się poustawiać naszym emerytom, może w końcu zaczną biegać. W meczu z Zagłębiem najszybsi byli obrońcy, to jak my mamy gola strzelić?
3 marca 2018, 21:23 / sobota
Galizero a Ty tak na serio czy na serio serio ..
3 marca 2018, 21:34 / sobota
A co do nowego trenera biezaca dyskusja to jak to by ujal klasyk "jest prawda swieta prawda I gowno prawda"
3 marca 2018, 22:14 / sobota
Jarokol

To napisz czemu jesteś uprzedzony do tego trenera?
3 marca 2018, 23:06 / sobota
Byl w trenerem w dyskoplo za milosciwie panujacego Wojciechowskiego majac tzw grajkow z topu osiagnal co osiagnal w zaglebiu go pogonili mimo kasy I struktur jakie maja nie stworzyl zespolu na lata I z tzw sukcesami. Dla naszych kopaczy z przeszloscia atorytetem moim zadaniem bedzie przez male" a " oraz wpisuje.sie w pewien schemat, ktory pasuje dziandziarze dla mnie to $$$tokowiec a nie gosciu ktory jest w stane ogarnac grajkow I pracowac dla Lechii w dluzszej perspektywie
3 marca 2018, 23:14 / sobota
a tak poza tym to kandytat wirtualny jest
3 marca 2018, 23:37 / sobota
Stokowiec albo może niespodzianka czyli powrót Moniza ;)
4 marca 2018, 00:00 / niedziela
Siemano, Stokowiec mnie nie przekonuje, zna realia, ale sukcesów mało, wydaje mi sie ze tym ruchem mandziara zamknął nam mordy, jako by w klubie działo sie źle, kibice chcą stokowca... ja osobiscie wolał bym każdego po tym co zobaczyłem w wykonaniu owena, noe wiem gdzie on w piłkę kopał ale za każde za granie do tyłu przez bramkarza powinni dostać kijem:) w angli by go wygwizdali w uj i my musimy to zrobić

Kolejna sprawa to, to co właściciel mowi o klubie to inwestycja dlugo terminowa ale chyba tylko do prania kasy??? Rok temu byla stała frekwencja ok 17tys na mecz w tym mogło by byc juz 22ale zjebali wszystko, juz nie mówię o EP bo by bylo duzo lepiej...(PS wiem ze na to liczyliscie, ale kto dał D...?)

Akcje Marketingowe słabe, kluby sportowe sa czymś w rodzaju wiary kościoła, to dla nich ludzie zostawali w miastach to dla nich byl pełen dopin... czy to w Stanach czy w Anglii

Ludzie wake up, mamy pake i mozemy wyjść z tego bagna...
4 marca 2018, 00:06 / niedziela
W sadzie zaglosowalem za Adamem M. kandydatem wrecz idealnym na trenera , z grajkami I ich menago ma uklad wrecz idealny, wszystko by oddal za nasz klub (oprocz portfela), koszty znikome jako prezes to by zrzeklby sie wynagrodzenia (no ewentualnie jakas nagroda za utrzymanie) trzeci trener na garnuszku nie wchodzilby w rachube, nawarzyl piwo wrecz idealnego w jego mniemaniu wiec niech go wypije do konca
4 marca 2018, 01:58 / niedziela
Tak, sonda wskazuje, ze duch w narodzie nie ginie i mimo wszystko mamy poczucie humoru.
Będzie dobrze.
Tylko Lechia!
4 marca 2018, 09:15 / niedziela
Jakie ma Stokowiec osiągnięcia jako trener?
Chyba tylko 3,5 roku w polskim klubie co jest faktycznie wybitną sprawą... :D
4 marca 2018, 11:30 / niedziela
Stanowska na ćwierkadle napisała, że to jednak Stokowiec trenerem, a Bako trenerem bramkarzy.
4 marca 2018, 11:31 / niedziela
Tak myśle a może sprowadzić Hiszpana na trenera lechia Gdańsk ten wariant się sprawdził w ektraklasie w przypadku Wisły Kraków do niedawna naszych przyjaciół
4 marca 2018, 11:34 / niedziela
To tylko moje sugestia i przemyślenia
4 marca 2018, 11:40 / niedziela
zeuus22
WYPIERDALAJ
4 marca 2018, 11:41 / niedziela
Jednak Stokowiec więc dalej dupa z majonezem.
4 marca 2018, 12:07 / niedziela
A jakie mial Owen osiagniecia zanim zostal trenerem Lechii? Jakie osiagniecia mial Brzeczek,Koala czy Ulatowski? Nie przekreslajcie goscia zanim zostal trenerem.
Nie jest przepitym,znudzonym zyciem bylym pilkarzem. Ma doswiadczenie w naszej ekstraklapie,zna jej realia. Ma dobre podejscie do kopaczy. Krety za niego graly calkiem dobrze a u nas w obecnym sezonie bedzie mial tylko jedno zadanie - utrzymac Lechie w ekstraklasie. Jedynie powinien sie przefarbowac lub obciac na zero ;-))
4 marca 2018, 12:31 / niedziela
No dobrze prawisz, zaden sie z nich nie sprawdzil i wszyscy zostali delikatnie mowiac wylani.Myslalem ze chcemy czegos wiecej niz 1.3 pkt na mecz.Dlatego tak jak napisalem dalej dupa bo Stokowiec nas nie zbawi.
4 marca 2018, 13:06 / niedziela
Stokowiec to nie ma się co się oszukiwać, najlepsza z dostępnych opcji. Jego podstawowym zadaniem będzie poza utrzymaniem, rozwalenie układów panujących w klubie, którym rządzą przepłacani parapiłkarze. Jak jednak cinkciarz wstawi mu zaraz kodziarza na dyrektora sportowego, to rzeczywiście będzie czas na gaszenie świateł.
4 marca 2018, 13:21 / niedziela
@fafafoni

No nie miał żadnych, zerowe. Zresztą absurdem jest dla mnie ocenianie warsztatu "trenerskiego" gościa powołując się na pracę w reprezentacji. Jaki on miał wpływ na przypuśćmy kondycję poszczególnych piłkarzy jeśli jeden przyjeżdża z Realu, drugi z Championship a trzeci z ligi Walijskiej? To samo się tyczy tych trenerów bramkarzy, gdzie nie mają żadnego wpływu na postawe przy 1,5-2tyg czasu, czyli tyle ile trwa średnio zgrupowanie przed meczami eliminacyjnymi czy towarzyskimi. Oni jedynie mogą kontrolować, monitorować poszczególne jednostki i zapewnić im "profesjonalny" trening na ten czas...
A tu wielkie poematy w artykułach i w każdym z nim musi być poruszone chociażby miejsce Walii na ostatnich ME.

Ulatowski jest akurat również złym przykładem, bo gościa od początku nikt nie widział w Lechii (tak samo jak Owena) jako pierwszego trenera co potwierdziły wyniki w Lechii jak i późniejsza kariera (komentator?)

Krety za Stokowca nie grały efektownie/dobrze w piłke jeśli mowa o STYL, ale łapały punkty. Szanse oczywiście dam i zgodzę się, że ma doświadczenie ekstraklasowe, ale to wszystko... Na pewno gorzej od poprzednika nie poprowadzi Lechii, bo już samym ustawieniem wróci do normy bez kombinowania np Sławka raz na wahadle, a w kolejnym meczu na ataku...
Liczę na rewolucję kadrową w wykonaniu Rudego m.in. Flavio trybuny, a nie tylko ławka... Jeśli tego nie będzie a ślepy nie jest facet na pewno to wiadomo kto dalej pociąga za sznurki...

PS. Moniz trafiał do Lechii jako mistrz Austrii. Ktoś powie, że w zespole który co sezon bije się o mistrza. Ale przecież taki był/jest (?) plan w Lechii...

Pozdrawiam.
4 marca 2018, 14:36 / niedziela
w zasadzie mają racje....
odnośnik
4 marca 2018, 14:51 / niedziela
Za czasów Adasia mieliśmy w większości samych studentów i rożne wynalazki.
Jak dla mnie gość jest poukładany, z doświadczeniem i mam wrażenie, że nie da sobie wejść na głowę ani piłkarzom, ani "zarządowi". Liczę, że odzieli ziarno od plew, uczciwie i bez emocji.
4 marca 2018, 14:52 / niedziela
Pierwszy trener od 4 lat(oprócz Moniza),o ktorym mozna powiedzieć ze jest fachowcem.Oczywiscie na nasze polskie realia.Dlatego troche mnie dziwi, ze przyjął propozycję Mandziary.To nie jest raczej człowiek, ktoremu ktos bedzie ustalał skład czy taktykę.Tym bardziej, ze miał inne propozycje.Na słupa nie pasuje wiec...?
Osobiscie jestem zaskoczony, ze do nas przyszedł.Moze chociaz tyle dobrego bedzie, ze wypierdoli na zbity pysk niektórych pozorantów i buntownikow.No chyba poza Milą, ktory jest nie do ruszenia jako zaufany prezesa.
4 marca 2018, 14:55 / niedziela
ps
Powiedzieć, że nie bo nie jest łatwo, jednak lepszego kandydata ciężko znaleźć.
4 marca 2018, 15:07 / niedziela
Czechu kolego naprawdę znasz tylko słowo wypierdakaj poprostu tylko obserwuje tez wyniki Wisły Kraków i widze ze u nich wariant trenera z hiszpani się sprawdza a u nad warjant zagraniczny się nie sprawdził
4 marca 2018, 15:09 / niedziela
warjant to ty dobry jesteś......
4 marca 2018, 15:11 / niedziela
Ufo tez możliwy był warjant hiszpański - daje przykład trener hiszpański Wisły Kraków który ma wyniki z zespołem - widać ze jest na treningach pot krew i łzy co daje wyniki w trakcie meczów - nie pozwala sobie na głowę wchodzić
4 marca 2018, 15:14 / niedziela
Misiu jak niemal racji to wrz mnie popraw
4 marca 2018, 15:16 / niedziela
Weź popraw*
4 marca 2018, 15:40 / niedziela
co ty co ja mam poprawiać ty jesteś doskonały polski warjant...
4 marca 2018, 15:42 / niedziela
Jak Stokowiec będzie trzymał piłkarzy krótko, to może jeszcze coś z tego będzie. Taka historyjka z 2016 (Przegląd Sportowy).

"W pierwszym zespole Zagłębia zadebiutował u trenera Piotra Stokowca. Pod okiem szkoleniowca wiele się nauczył, choć lekcje nie zawsze były przyjemne. Była końcówka treningu, ćwiczyli dośrodkowania w pole karne, Jach zamiast głową, wybił barkiem. Piłki były mocno napompowane, chciał oszczędzić sobie bólu. Stokowiec zwrócił młodzianowi uwagę. – Odpowiedziałem, że gdyby piłki nie były twarde jak skały, wybiłbym głową. Głupio zrobiłem, powinienem ugryźć się w język – mówi Jach. Następnego dnia Zagłębie podczas sparingu straciło gola po centrze, napastnik rywali przeskoczył Jacha. Po spotkaniu trener zatrzymał stopera i zawodników, którzy grali mniej. Defensora ustawił w szesnastce, resztę – w bocznych sektorach boiska. – Każdy ma przynajmniej 10 razy dobrze dośrodkować. Jarek wybijasz głową – usłyszeli polecenie. – Odbiłem chyba ze sto piłek. Następnego dnia miałem solidny ból głowy. Ale to była dobra lekcja. I potrzebna – przekonuje Jach."
4 marca 2018, 17:53 / niedziela
Dla mnie Stokowiec to trener ,który nie boi się grać młodymi .Będzie pod presją ale życzę mu aby był konsekwentny. Jestem facetem i rozróżniam dwa kolory i jeżeli zostanie namaszczony na trenera Lechii to będzie biało-zielony .
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.419