Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Spotkanie kibiców 09.03.2018

strona 1/3

27 lutego 2018, 21:41 / wtorek
Informujemy, że 9 marca (piątek) o godzinie 19:00 w Sali Konferencyjnej na stadionie odbędzie się spotkanie kibiców organizowane przez Lwy Północy.

Na spotkaniu będą przedstawiciele udziałowców mniejszościowych oraz władze Stowarzyszenia. ZAPRASZAMY
27 lutego 2018, 22:01 / wtorek
Trochę lipa jak bez kłamdziary i jego świty. Wątpię aby akurat to spotkanie coś dało w obecnej sytuacji. Gratki za inicjatywę, chociaż jakaś.
27 lutego 2018, 22:35 / wtorek
Wreszcie .... Rozumiem że spotkanie ma określić formy protestu przeciwko obecnemu Zarządowi oraz prezesowi oraz omówieniu działań prowadzących do ich odwołania z dzamdziarooszustocygano nie ma już o czym rozmawiać to chyba dla wszystkich logiczne i proste więc na c*** on tam miałby być
27 lutego 2018, 22:57 / wtorek
To jest właśnie bardzo dobry pomysł. Do M. pójdziemy już przygotowani. Mnie się wydaje, że chyba czas już skończyć rozmowy, a zacząć stawiać żądania.
27 lutego 2018, 23:06 / wtorek
Czy tematy spotkania będą przedstawione dopiero na spotkaniu czy też jest szansa żeby jakąś agendę poznać ? Bilskość walnego chyba się wiąże z tym spotkaniem i albo jest już coś dogadane z Mandziarą i na walnym zostanie przegłosowane (już kiedyś pytałem czy są projekty uchwał na walne) a na tym spotkaniu zostanie przedstawione do wiadomości żeby nie było że kibice dowiadują się o tym ostatni albo wprost przeciwnie i trzeba sie szykować na długi marsz. Innej opcji nie widzę.
27 lutego 2018, 23:33 / wtorek
Lepiej pozno niz wcale... Ale jezeli chcecie oglosic protest to juz sie spozniliscie... 2tys ludI na meczu dobitnie to pokazuje
27 lutego 2018, 23:49 / wtorek
Se kurwa wytłumaczenie znaleźli, jakiś pseudoprotest. Gdyby dziś były derby lub mecz z Legią, to pierwsi by zapierdalali na stadion jeden z drugim "protestanci".
28 lutego 2018, 08:16 / środa
Sz. P. Bezkompromisowy

jestem kibicem Lechii i g... mnie obchodzi z kim gramy... chodze na Lechie a nie na mecze z legia, arka itd... wiec juz w zalozeniu Pana wypowiedzi jebnal pan straszna glupote.

Kolejna głupota jest udawanie że nic się nie dzieje, od czasow mandziary i spolki w eliminacjach europejskich pucharow graly takie potegi jak piast, cracovia, zaglebie lubin czy arka... My robimy rok w rok za frajera z ktorego sie reszta kraju smieje... dziesiatki transferow, wysokie kontrakty... i walczymy o zaszczytne 5 miejsce... lub dostajemy baty w PP od poteg typu Bytovia czy Limanowa itd...

Wiec niech szanowny Pan sie nie dziwi ze wkurw osiagnal poziom wręcz ekstremalny u wielu osob i dlatego decyzja o protescie, na razie moim indywidualnym... ale jak widac po frekwencji... wiele osob mysli podobnie. Zal ze stowarzyszenie ktore powinno dbac takze o to aby byc reprezentatywna grupa w stosunku do wszystkich kibicow... poprostu ma to w d... co się dzieje. Przynajmniej tak to na ten moment wyglada. Mam nadzieje ze się myle i ze szybko będe musial odszczekac to co tu napisalem.
28 lutego 2018, 08:54 / środa
Maruda mała poprawka - w ostatniej dekadzie czyli od czasu powrotu Lechii do ekstraklapy w EP grały także inne "genialne" projekty typu Ruch Chorzów i nie istniejące Dyskobolia/Polonia czy Kujawiak/Zawisza.

A co do Piasta w ostatniej dekadzie potrafili awansować, spaść, znów awansować, zdobyć wicemistrzostwo, zagrać w europejskich pucharach, bronić się przed spadkiem i pewnie w tym sezonie znów się obronią.

Trener Kaczmarek za czasów niedoinwestora kuchara potrafił obronić ligę grając zawodnikami z regionu, ciekawe czy kadra mandziary potrafi powtórzyć ten "sukces".
28 lutego 2018, 14:54 / środa
@maruda
masz jakiś cel/postulat tego protestu? Czy po prostu wywiesisz transparent "jestem niezadowolony"
28 lutego 2018, 15:37 / środa
Oczywiscie ze tak. Celem jest zmiana zarzadu i co za tym idzie zmiana sposobu zarzadzania klubem... na tym powinno wszystkim kibicom zalezec. Bez zmiany na stanowisku prezesa mozemy wymienic setke trenerow.. Wymienic sklad 10 razy a dalej bedzie jedno wielkie g... Bo chora organizacja, brak przejzystych i racjonalnych zasad daje marne szanse na sukces...
28 lutego 2018, 15:41 / środa
Kazdy klub z czolowki ekstraklasy jak legia, lech czy jagiellonia regularnie promuja i sprzedaja z zyskiem pilkarzy na zachod, wschod gdziekolwiek... I lacza to z sukcesem sportowym na lokalnym podworku... A u nas d... Na kazdym polu... I co to wina pecha, fatum.. Za duzo jodu w powietrzu??? Nie to wina partaczy zarzadzajacych klubem... Ja sie na byle jakosc poprostu nie godze...
28 lutego 2018, 16:02 / środa
Jutro Adaś sam rezygnuje, mówi, że te 12 miejsc to jego wina, zostaje powołany nowy prezes Mateusz Morawiecki. Do tego obydwaj panowie potwierdzają, że Owen to świetny trener.
Koniec protestu, jesteś usatysfakcjonowany?
28 lutego 2018, 16:17 / środa
28 lutego 2018, 16:37 / środa
Ufo,

Jezeli masz lepszy pomysl na wymuszenie zmian chetnie skorzystam... Wydaje mi sie ze bez kibicow nie bedzie sponsorow... Bez sponsorow i dobrego klimatu ogolnie wokol klubu nie bedzie kasiorki... A to juz moze zmusic kazdego do zmiany... Bo jezeli mandziara naprawde jest wlascicielem to ma duzo do stracenia... Upadlosc klubu to brak splaty zadluzenia wobec wlasciciela.. A taki brak gotowki zaboli kazdego.... I nie wciagajmy sie w polityczne porownania bo zaraz sie tu wszyscy pokloca i temat sie rozmyje...
28 lutego 2018, 16:49 / środa
Zmiana Adasia nic nie da, jeżeli on będzie dalej rządził tylko, że z tylnego siedzenia, z powołanym słupem na stanowisku prezesa.
W mojej ocenie najpierw trzeba wiedzieć co się dzieje w klubie, ustalić kto jest właścicielem. Mniejszościowi, lub też Lwy Północy powinni zadbać o biegłego rewidenta, który zrobi Due diligence.
28 lutego 2018, 16:54 / środa
Ufo , z całym szacunkiem ale nie rozumie idei Twoich wpisów. Proszę wytłumacz swoje podejście do tematu bo znacznie gryzie się z moimi przekonaniami. W klubie dzieje się rozpierdol jakiego nie pamietam i nie można tej sytuacji bagatelizować. Mam nadzieje , że na spotkaniu pojawi się wiele osób bo to pokaże komu tak naprawdę zależy czy tylko lubi klikać na forum. Pamietam jak za czasów Kuchara salka w Roko pękała w szwach ale wtedy to się baliśmy o swój herb i nazwę.
28 lutego 2018, 17:15 / środa
Ufo , prawdą jest , że Mandziara nie będzie chciał pozbyć się akcji - podobnie było z Kucharem. Ale ten wkoncu dojrzał do decyzji o sprzedaży , trochę za sprawą kibiców ale pewnie i wielu innych czynników.Naszym obowiązkiem jest chociaż spróbować podjąć walkę z tym oszustem prezesem, jako kibice musimy zająć twarde stanowisko i uświadomić wszystkim , że nie będziemy się biernie przyglądać jak nasz klub niszczą hieny. Dlatego ciesze się , że spotkanie jest organizowane. Nie wiem czy będzie protest czy zostaną ustalone innne formy działania , ważne jest by się tam stawić i wyznaczyć sobie jakieś sposoby i cele walki z Mandziarą.
28 lutego 2018, 17:25 / środa
Po pierwsze na takim spotkaniu jawnym - będą zapewne "przedstawiciele" klubu - warto wziąć to pod uwagę (jeśli mamy mieć asa w rękawie to warto go trzymać na spotkaniu w rękawie).

Chciałbym by do agendy spotkania, poruszone zostały dwie kwestie:

1. Osoba z grona przedstawicieli mniejszościowych (lub reprezentant np. prawnik) wyjaśniła z rozkładem na czynniki pierwsze jakie KONSEKWENCJE , wynikające zarówno z KSH jak i statutu spółki, powstają przy zamianie długu na akcje. Bo wg. mnie jest to próba przejęcia władzy absolutnej w spółce i zdania nie zmienię.

2. Jawność sprawozdań finansowych i transparentność finansowa pod kątem zawieranych umów/podpisywanych kontraktów i wszystkiego co się wiąże z $ w klubie itp itd.

Sportowo leżymy ale to jest temat na osobne spotkanie- bez uzdrowienia finansów w spółce, nie ma mowy o zdrowym funkcjonowaniu całej organizacji.

Opcje są dwie:

1. adaś oddaje władze mniejszościowym (za czym jestem) okazuje się, że jest 30 mln do spłaty (albo i więcej) więc albo upadłość i start od zera albo próba ratowania spółki, z chudymi latami ale przynajmniej z światełkiem w tunelu, że będzie lepiej.
Byleby tylko strażnicy pieczęci byli jednomyślni w kwestiach kluczowych a nie, jak to Polacy mają w zwyczaju, zaczęli walkę o koryto, bo nie o to chodzi (są inne sposoby zarobienia kasy w życiu - pewne rzeczy się robi dla idei).

2. znajdzie się osoba? (grupa z $?), która zobaczy w projekcie WIELKA LECHIA szanse na sukces finansowy (w pół milionowym mieście można to z palcem w dupie osiągnąć) ale nie popełni błędów kuchara i adasia.
Ja naszemu prezesowi od ojro po prostu nie wierzę - nie zaufałbym jako przedsiębiorca ani jako zwykły człowiek.
Przyszły właściciel postawi na właściwych ludzi (sorry ale poza ludźmi, którzy oddali by za naszą Lechię całe swoje życie, cała reszta reszta przebierańców, najemników z józiem, ołenem, piekario jest do wypierdolenia tak jak wyleciała nasza dyrektor marketingu).

Tu trzeba ściągnąć (wykupić?) konkretnych ludzi na wszystkie KLUCZOWE stanowiska poczynając od dyr sportowego, kończąc na trenerach a takich nie brakuje w polskiej piłce.

Marketing wymaga świeżej krwi - nawet nasza strona www jest delikatnie mówiąc odstająca od dzisiejszych standardów (ktoś wyłączył możliwość komentowania newsów).
Prezesem może być nawet specjalista od gazu technicznego, byle by umiał zarządzać spółką i potrafił komunikować się z otoczeniem.

To czy będzie protest i jaką formę przybierze, mi zwisa - na mojej karcie kibica LG widać dokładnie jaką formę protestu ja obrałem - i nawet jeśli wygrają wszystkie mecze w tej rundzie, nic tego nie zmieni.

Ryba jest zepsuta od głowy - więc trzeba tę część odciąć i wyrzucić na śmietnik.
28 lutego 2018, 18:02 / środa
W pelni zgadzam sie z powyzszym... I nie oczekuje ze z dnia na dzien bedzie cudownie jesli adas odejdzie... Oczekuje jasnego i przejrzystego planu jak wyjsc z bagna w ktorym jestesmy. Moze to byc proces bolesny mozolny i powolny... Bo w zyciu nie ma drog na skroty.. Ale ma byc uczciwy i racjonalny i dajacy nadzieje... Z tym zarzadem nie bedzie zadnego sukcesu... I tu musi byc ywarde stanowisko wszystkich kibicow..
28 lutego 2018, 18:44 / środa
W uzupełnieniu - popieram UFO, bez audytu wszelkie działania są bez sensu.

I najlepiej w postaci: zewnętrzna firma z uznaną marką/renomą, z jednoczesną publikacją raportu, zanim wyślą do zleceniodawcy :) - taki warunek. Będzie kosztowało ale to grosze przy tych umowach co są aktualnie w LG.

To powinien być postulat nr 1.

PRESJA środowiska, dziennikarzy, kibiców, akcjonariuszy mniejszościowych - inaczej tego nie widzę.
28 lutego 2018, 19:30 / środa
To już ostatni dzwonek by zadziałać i zrobić jako taki porządek.Obawiam się tylko żeby nie skończyło się jak na poprzednich spotkaniach na słodkopierdzącym pierdoleniu.
Zrobić listę pytań/postulatów ogarnąć jednego ludka z charakterem i poprawną dykcją i punkt po punkcie żądać pełnej odpowiedzi bez lania wody.
28 lutego 2018, 19:56 / środa
Żądać i żądać. Na jakiej podstawie grzecznie pytam ? Mandziara takie coś wyśmieje jak pójdziesz do niego z takimi "żądaniami". Dowiesz się jeden z drugim na zebraniu co zostało zdecydowane wyżej i tak zrobisz. I dobrze, i tak ma być. Machasz jeden z drugim szabelką jakbyś co miesiąc poświęcał na Lechię 2/3 wolnego czasu i wydawał połowę swojej kasy. A większość poświęca może 8 h miesięcznie ( z czego połowę przed telewizorem) i może z 50 PLN (w sezonie). Jak się decydujesz być kibicem to klub Ci nie daje gwarancji na piśmie że będzie zawsze zajebiście jak Ty będziesz chodził na mecz i potem na tej podstawie możesz sobie żądać. Tak samo możesz żadać, żeby było cieplej od jutra.

Aimar, model kilku właścicieli ćwiczyła Legia. Jebnęło z hukiem. Obecnie kluby ze szczytu tabeli raczej nie mają kilku właścicieli. Jest jeden który trzyma wszystko i wszystkich za ryj. I uważam, że tak powinno być. U nas też. No ale jestem cierpliwy i czekam jak to się skończy. A w marcu już powinno być wiadomo.
28 lutego 2018, 21:03 / środa
lippman widze pilnujesz interesu to dobrze bo ja teraz nie za bardzo mam czas.Oczywiscie czekam na Twoje sprawozdanie z tego spotkania - mile widziane bedzie jakies audio nagranie.Pan z Koloni pozdrawia Ciebie też.Powiedzial mi" Herr Lipmann gutt arbeiter".Tak wiec Twoje notowania rosną chociaz nie wiadomo co postanowimy...
28 lutego 2018, 21:24 / środa
A ty lipmann ile dajesz na Lechię miesięcznie? Czy raczej ile wyciągasz? Jakie ty masz prawo pouczać kibiców Lechii ?! "Kim ty w ogóle kurwa jesteś pajacu?"
Nie ja decyduje , ale sposobów na to jest bez liku by was wyjebać ,a Mandziarę podziwiam za odwagę (chociaż to raczej głupota) bo widać na każdym kroku ,że już nawet totalne pikniki się gotują.
2200 osób na meczu , za szczytów indolencji Kuchara i bojkotu na T29 (pewnie nawet o tym nie wiesz) było kilka razy więcej.
Naprawdę myślisz ,że jak powtórzysz jeszcze parę razy ,że jest wszystko ok i nie ma żadnych opcji na zmiany to ci ktoś uwierzy ? Wyjątkowym tłukiem jesteś , a znam paru
28 lutego 2018, 21:38 / środa
lippman zdziwicie sie jeszcze razem z twoim szefem.I to bardzo...
28 lutego 2018, 21:39 / środa
Oczywiście czysto hipotetycznie (bo to przestępstwo, do którego nikogo nie namawiam) zapytam ciebie. A co zrobi jeden z drugim pasożyt jak dostanie od kogoś solidny wpierd... bo nie chce rozwiązać kontraktu? Po prostu jakiś niezadowolony kibic co według ciebie nic nie znaczy nie wytrzyma...? Nie umiesz sobie takiej możliwości wyobrazic? Naprawdę? Ja się dziwię znając realia życiowe i widząc fanatyzm (patrz żółto niebieski-mechanik) ,że to jeszcze się nie zdarzyło?
Poważnie będą siedzieć tu dalej i nie wychodzić z domu?
Oczywiście do rozwiązaniu kontraktu z winy klubu podstaw nie będzie, bo jakie niby?
28 lutego 2018, 21:48 / środa
ps. nie byłem w tym sezonie na meczu u siebie ani razu (pojedyńcze wyjazdy) nie dałem ani złotówki i nie dam. Łatwo sprawdzisz w bazie ,że mam kilka lat kompletów obecności. Szanuję te 2200 z ostatniego meczu , ale ja mam swoje zdanie.
28 lutego 2018, 22:19 / środa
Przepraszam za monolog. W jednym masz rację , tak i jego i resztę zgrai chroni obecnie zielona. Wiem , że nie dlatego ,że ktoś w łapę dostaję. Za dobrze znam tych ludzi są uczciwi i kochają Lechię , ale to jest pajacu końcówka tolerancji. Zielona też się robi pusta...
28 lutego 2018, 22:22 / środa
odnośnik

Widać z Adasiem, który jest właścicielem Lechii, a nie tylko prezesem, nikt już nie widzi możliwości współpracy
28 lutego 2018, 22:27 / środa
Wiadomo co to oznacza...czy dyrektorzy wychowankowie też podejmą meskie decyzję i zachowaja resztki przyzwoitosci?
28 lutego 2018, 22:52 / środa
Kamyczek jeden drugi trzeci i lawina ktorej nikt nie zatrzyma......mam nadzieje ze ruszyła...
28 lutego 2018, 23:02 / środa
Edwin frustracie daj już spokój. Znowu piszesz nie na temat. Odpierdol sie ode mnie z łaski swojej i napisz na przykład czego się spodziewasz po spotkaniu za tydzień. Chodzę na mecze jak tylko mogę, płacę za bilet, ryzykuję, że obejrzę padakę ale nie narzekam i nie płaczę. Staram się realnie oceniać sytuację - i nie widzę kogoś, kto był od Mandziary odkupił Lechię. Kuchar był już zmęczony i Josef z Mandziarą spadli mu z nieba. Paradoksalnie gdybyśmy w zeszłym roku mieli mistrzostwo to w muzeum Lechii byłaby sala imienia Mandziary z jego figurą woskową w centralnym miejscu. Błędem było oddanie kilku piłkarzy z poprzedniego sezonu, dziwne sytuacje z Nowakiem z początku tego sezonu. Dla mnie optymalnym rozwiązaniem byłby ktoś chętny z konkretną kasą, przejrzystą przeszłością i pomysłem. Nie musi być fanem Lechii. Może sobie robić biznes ale przy zachowaniu szacunku do tradcyji klubu i kibiców. Mandziara z Wernze spełniają jeden z tych warunków. Jeżeli znajdzie się typ i powie - mam kasę (i ją pokaże a nie jak magicy z Afryki co kupowali Koronę) i z chęcią wykupię Mandziarę to od razu zacznę domagać się, żeby Adam wypierdalał. Na razie sytuacja jest patowa moim zdaniem. Co do dawania w mordę jak się człowiek wkurwi - to chyba takie łatwe nie jest bo wielu posłów na przykład chodziłoby z poobijanymi ryjami. A niestety nie chodzi. Co do tego mechanika żółto-niebieskiego to chyba żartujesz nazywając inicjatora akcji fanatykiem :D
28 lutego 2018, 23:03 / środa
"Żądać i żądać" - Lippman, czy Ty aby na pewno dobrze się czujesz? Żądanie transparentności ze strony klubu, który został doprowadzony przez zarząd do utraty płynności oraz kilkuset tysięcznych kar, o odjęciu punktów nie wspomnę, to zbyt dużo?

Ja generalnie do zrzutki na firmę audytorską, aby zrobiła due diligence z chęcią się dołożę.
28 lutego 2018, 23:13 / środa
Ja już Lipmann z tobą nie gadam,spotkamy się będziesz wtedy przez płot pewnie uciekal, ZOSTAJĘ OPCJA B MANDZIARA WYPIERDALA ZE WSZYSTKIMI SWOIM PZYDUPASAMI DAJE GWARŃVJE LICENCJE NA KOLEJNY SEZON, W ZAMIAN JEGO AKCJĘ I DŁUGI SĄ WYSTAWIONE OD WARTOŚCI MINIMALNEJ.

TAK TO WIDZĘ
28 lutego 2018, 23:17 / środa
Ufo, ja też. Tylko pytanie czy ktoś im pozwoli zajrzeć w papiery :) bo mamy taki kaprys. Due dilligence zrobi potencjalny następca obecnego inwestora zanim mu zapłaci cokolwiek.

Tak apropos - tu jest przykład (na czasie biorąc pod uwagę informację o zmianie w Zarządzie Lechii) odnośnik co mam na myśli pisząc o poświęceniu dla Klubu . Tacy ludzie mają prawo żądać. Nie jakieś anonimy na forum. Ze mną włącznie.
28 lutego 2018, 23:17 / środa
To teraz mamy zarząd jednoosobowy.gościa ktory już tez właściwie w Gdansku nie bywa.Panowie sxykujmy sie na "ciekawe" czasy. Siwiałka is not death.Niestety. Ale to może i lepiej na przyszłość. Dla "tej Lechii" przyszłości nie ma .Smutne.
28 lutego 2018, 23:20 / środa
JAK ty nie kumsz ze odejsce Kazika to jest ognisko pod twoim tyłkiem ,to nawet na straż nie dzwon
28 lutego 2018, 23:34 / środa
Lippman

Oczywiscie ze zgodnie z prawem najwyzsza wladza w spolce jest walne zgromadzenie ktore zgodnie z kodeksem spolek handlowych i umowa spolki ma prawo o powolaniu i odwolaniu zarzadu, zlecania wszelkiego radzaju audytow oraz wszystkich krokow jakie przewiduje prawo.

Jest jednak ktos kto moze zwolnic i wydupczyc kazdego wlasciciela kazdej spolki... Ten ktos nazywa sie klient ktory placi za usluge, towar... W tym wypadku klientami jestesmy my, kibice... I uwierz mi, bez nas mandziara czy kto kolwiek jest wlascicielem spolki zostanie wlascicielem akcji ktore beda warte tyle ile papier w moim sraczu... Malo tego moja srajtasma nie bedzie generowala strat.. A zle dzialajaca spolka bez klientow i poputu na swoj towar, usluge tworzy ich calkiem sporo... A jezeli straty beda rosnac... A zarzad w odpowoednim momencie nie oglosi decyzji o bankructwie naraza sie na odpowiedzialnosc karna... Wiec uwierz mi zjednoczeni mozemy wykurzyc kazdego wlasciciela...

Kibice juz kiedys zaczynali od zera... Bedzie trzeba... Zaczna znow... A ciekawe czy mandziare czy kogokolwiek kto jest wlasxicielem stac na strate ilus tam mln... My mamy do stracenia czas potrzebny na odbudowe... Oni... Grube pienieadze.

Jak myslisz ile czasu wytrzyma wlasciciel klubu z pistym stadionem? Z odchodzacymi sponsorami i kontraktami dla milosnikow frotek i wszelkiej masci emerytow??
28 lutego 2018, 23:41 / środa
Udostępnijcie więc wyniki tego audytu .Chętnię wszyscy przeczytamy a i inwetosra będzie łatwiej znależć .Masz jakis link czy to/znów poufne/tajne aasia? Dobranoc
1 marca 2018, 00:00 / czwartek
Edwin ogarnij się, zostałem spytany co trzeba zrobić, wiec odpisuję, wymusić na Adasiu zrobienie audytu. Ja tego nie zrobię, jednak z chęcią się dołożę, wymusić takie działanie może jedynie grupa ludzi, stowarzyszenie, bądź grupa mniejszościowych. Można się obrażać tak jak Ty i nie przychodzić na mecz, tylko co to wniesie?
1 marca 2018, 00:06 / czwartek
Audyt jest zrobiony, tylko nie upubliczniony. I sam się ogarnij.Idę spać , niektórzy muszą ciężko pracować na pieniądze, a nie okradać Lechię
1 marca 2018, 02:08 / czwartek
Gdyby to ode mnie zależało, żądałbym od klubu prywrócenia drużyny rezerw. Bez pierdolenia, że "cały świat tak robi", bo to nieprawada. Uważam, że na naszą słabą formę wpływa przedewszystkim fakt, że za kiepsko spisujących się zawodników do gry wchodzą tacy, co w ogóle nie grają. To po prostu nie może działać. Ponadto w przypadku braku drużyny rezerw, nie masz szans na wprowadzanie do składu wychowanków i piłkarzy z regionu. Już dawno temu pisałem o tym, jak się traktuje naszych wychowanków. Zrobił się szum, a potem sprawa ucichła, więc M. uznał, że my tak tylko sobie pierdolimy od rzeczy. I zupełnie zlikwidował przestrzeń, w której mogliby się ogrywać. Teraz żadnego z nich już w Lechii nie ma, tłuką się po trzecich ligach ze zmarnowanymi karierami. Przodkowo, Starogard, Pelplin.

Bez drużyny rezerw czeka nas spadek, a co potem, to chuj wie. Boję się, że jeśli spadniemy to naprawdę nisko.
1 marca 2018, 08:39 / czwartek
Drużyna rezerw została zlikwidowana żeby nie było drugiego bytu ligowego, który po ewentualnym bankructwie, wycofaniu się lub usunięciu siłą Mandziary mógłby przejąć ciągłość rozgrywek pod nazwą Lechia. Mając na uwadze że start nowego zespołu nastąpiłby trzy lub cztery poziomy niżej, to wywalenie Mandziary będzie dla kibiców znacznie cięższą decyzją. Mandziara ma oczy i widzi co było w Bydgoszczy.
1 marca 2018, 08:42 / czwartek
"Paradoksalnie gdybyśmy w zeszłym roku mieli mistrzostwo to w muzeum Lechii byłaby sala imienia Mandziary z jego figurą woskową w centralnym miejscu."

Jak myślicie - jemu ktoś za to płaci czy on tak sam z siebie?
1 marca 2018, 08:44 / czwartek
Myślę, że sam z siebie jest taki pierdolnięty.
1 marca 2018, 08:53 / czwartek
lippman poprostu nie zauwaza ze w zyciu i w pracy licza sie efekty... I pewnie gdyby rzeczywiscie w zeszlym sezonie bylo mistrzostwo a na tym etapie rozgrywek Lechia zajmowalaby miejsce w pierwszej trojce, komisja ligi nie nakladalaby kolejnych kar to nikt by do prezesa nie mial pretensji a rzeczywiscie bylby noszony na rekach....

ale prawda jest inna, brak plynnosci finansowej, brak wynikow sportowych, i totalny burdel sprawia ze ten czlowiek poprostu sie nie nadaje do zarzadzania sportowa spolka akcyjna i tyle.... a jak ktos sie nie nadaje to trzeba go zwolnic...
1 marca 2018, 09:48 / czwartek
To że się nie nadaje było wiadomo za nim został prezesem. Pytanie dlaczego nim został i dlaczego nikt nie protestował przed sprzedażą klubu. NIK mi nie wmówi że nie wiedzieli o co chodzi, nagle się obudzili jak się zaczęło pier....Myślicie że mandziara to głupek? Ile kasy wyciągnął z wisly? Myślicie że nie osiągnął tego co chciał? To cwany skurwiel który zjadł zeby, na wałkach w piłce nożnej. Mam nadzieję że da się to jakoś naprawić,ale nie liczę że madziara nagle się zmieni. Pewnie zostawi klub z ogromnymi długami wobec siebie. I zozajebistymi odsetkami. Czas pokaże. Mam nadzieję że jeszcze da się coś uratować.
1 marca 2018, 13:59 / czwartek
Tu trzeba wysłac delegacje do prezesa wszystkich prezesów i z nim omówić jak pozbyć się mamdzuary z jego świta ;)
1 marca 2018, 14:05 / czwartek
Trzeba się ruszyć do Niemiec bo inaczej się nie da ;)
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.488