Gdańsk: sobota, 21 kwietnia 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Drużyna rezerw

strona 1/1

1

28 lutego 2018, 14:24 / środa
W tym gorącym czasie postanowiłem założyć ten wątek, żeby broń Boże nikomu nie umknęło, że brakuje nam drużyny rezerw. Tak, moim zdaniem brakuje chociażby po to żeby nie zaczynać znowu od A klasy...
Może ktoś bardziej kumaty napisze jakie są orientacyjne koszty utrzymania drużyny w III albo w II lidze.
Myślę, że zamiast utrzymywać kontrakt takiego asa jak Kuświk, czy Nalepa (zapewne kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie) można tę kasę przeznaczyć na utrzymanie drużyny rezerw. Będą to lepiej wydane pieniądze i pożytek dla I drużyny będzie większy.
2 kwietnia 2018, 22:11 / poniedziałek
Jak to było? Wszystkie siły na CLJ? I na razie miejsce pod kreską z sześciopunktową stratą do śledzi ..
2 kwietnia 2018, 22:16 / poniedziałek
"hahaha chcecie zaczynać o III ligi? powodzenia, gdzie macie drużynę rezerw? Zlikwidowałem i co mi zrobicie"
2 kwietnia 2018, 22:30 / poniedziałek
Szkoda pracy tylu ludzi, którzy podnieśli Lechię z kolan. Dzięki którym Lechia, która startowała od VI ligi, była o bramkę od mistrzostwa. Pomyśleć, że tyle lat odbudowy klubu poszłoby na marne i trzeba zaczynać jeszcze raz... jakoś trudno mi to zaakceptować.

Ale Lechia to my. Nieważne w której lidze.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.508